زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۳۰۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ
من چند روزه هیچی نخوندم واسه یه سری امتحانای دیگه ای که داشتم!
از فردا استارت میزنم دوباره!
جزوه های پارسه احتمالا از آبان به بعد دوباره تک فروشی بشن اینجوری که نمایندگی به من گفت!!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
امروز فقط ۴ ساعت طراحی الگوریتم خوندم...الآن چت زدم...Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۱
ارسال: #۳۰۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  یعنی الان دیگه باید قید سیستم عامل حقیقتو با ساختمان طورانی بزنم.Huh میدونین قیمت پکیج کاملش چنده ؟

چرا از بچه های تالار نمیگیرید خیلیا هستن که الان قبول شدن و نیازی به اینا ندارن من سیستم عامل رو پارسال تو اینترنت Search کردم یکی از بچه ها واسه فروش گذاشته بود بقیه رو هم از همین سایت از کسایی که واسه فروش گذاشته بودن تهیه کردم ساختمان داده طورانی رو هنوز شروع نکردم به خوندن ولی سیستم عامل محشره توصیه میکنم هر جوری شده گیرش بیاری و مطالعش کنی

۲ روزه درست درس نخوندم از برنامم عقبم خدا کنه برسم بهش. تو این ۲ روز یکم گسسته از روی پوران خوندم که خیلی ازش راضیم خوب توضیح داده و هر جملش خودش نکته ایه و سیستم عامل پارسه که تمومی نداره ولی شیرینه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال: #۳۰۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ، توسط parisa68.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  منم همون جا رفتم ۲-۳روز پیش گفت فقط توی پکیج میفروشن،اول تابستون خودم آمارو خرید بودم اما گفتن دیگه تک فروشی ندران.
گفتم شاید نمایندگی‌ دیگه‌ای باشهSmile

یعنی الان دیگه باید قید سیستم عامل حقیقتو با ساختمان طورانی بزنم.Huh میدونین قیمت پکیج کاملش چنده ؟

من فردا باز زنگ میزنم می‌پرسم،قیمت پکیج رو نمیدونم ولی‌ احتمالا زیاد باشه چون چند تا کتاب که ما فقط یکیشو میخوایم.

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ق.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  [quote='parisa68' pid='125890' dateline='1347210540']

یعنی الان دیگه باید قید سیستم عامل حقیقتو با ساختمان طورانی بزنم.Huh میدونین قیمت پکیج کاملش چنده ؟

حتما تک فروشی واسه اعضای پارسه هست،اگه کسی‌ عضو لطف کنه بگه باهاش هماهنگ می‌کنیم هرروزی میره ما هم میریم،از این طریق می‌خریم کتابمونو.

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  [quote='parisa68' pid='125890' dateline='1347210540']

منم همون جا رفتم ۲-۳روز پیش گفت فقط توی پکیج میفروشن،اول تابستون خودم آمارو خرید بودم اما گفتن دیگه تک فروشی ندران.
گفتم شاید نمایندگی‌ دیگه‌ای باشهSmile

حتما تک فروشی واسه اعضای پارسه هست،اگه کسی‌ عضو لطف کنه بگه باهاش هماهنگ می‌کنیم هرروزی میره ما هم میریم،از این طریق می‌خریم کتابمونو.
قیمت پکیجو نمیدونم Huh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال: #۳۰۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام
مسافرت خوش گذشتهههههههههههه........ من خودم که مسافرت میرم اصلا بهم خوش نمیگذره وقتی کنکور دارم یا امتحانBig Grin
کتاب خونه های ملی کشور منظورتون کتابخونه عمومی هاست؟عمومی ها که جمعه بسته است....
کتابخونه ملی تهران رو نمیدونم...ولی پارک شهر شنیدم بازه و بچه ها میرن میخوننShy
بگم خوش نگذشت که دروغ گفتمBig Grin اما از عذاب وجدان مردم واقعا!!!!!!!
منظورم همون کتابخونه ملی هست نه عمومی. باید یه فکری به حال جمعه هام بکنم اصلا توی خونه نمی تونم درس بخونم Huh

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۳۰۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ب.ظ
امروز ۲۰ شهریوره.... میخواییم منفجر کنیم...!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
ارسال: #۳۰۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امروز ۲۰ شهریوره.... میخواییم منفجر کنیم...!!!

معلومه که تا اینجای روز خوب خوندی که اینقدر خوشحالیBig Grin
۰
۰
ارسال: #۳۰۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ
دوستانی که گسسته ۴ جلدی گریمالدی انتشارات فاطمی رو می خونن در چه مرحله ای هستن؟ من تا اخر شهریور جلد اول و تموم می کنم. جلد اول برای من خیلی کند پیش میره. جلدای دوم و سوم چطورین؟ اونا هم همین طورن یا اسونن؟می ترسم کنکور بدم اما این گسسته تموم نشه.

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۰
۰
ارسال: #۳۰۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ب.ظ
Rainbow RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
من که با امروز ۳ روووزه هیچی نخوندم!!!
هیچی!!!!
امروزم انتخاب واحد کردم! ۱۴ واحد ۴ روووز بد ترین ساعت های ممکن.
شانس که نداریم!
اینا(مسئولین دانشکده ما) برنامه رو برای ۱۰۰% قبول نشدن ما بستن!!!!SadSadSadAngryAngryAngry
.
.
.
.
اما نمیدونن که با کی طرفنTongueTongue
من یکی که حالشون رو میگیرم(خدایا کمکم کن! ضایعمون نکنی یه وخت)AngelAngel

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۳۱۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ب.ظ
سلام.
هر درس حل کردنی مث طراحی الگوریتم بلافاصله بعد از خوندن اون درس تستاشو باید بزنم یا نه؟

Heart
lighting
۰
۰
ارسال: #۳۱۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ب.ظ)fas نوشته شده توسط:  سلام.
هر درس حل کردنی مث طراحی الگوریتم بلافاصله بعد از خوندن اون درس تستاشو باید بزنم یا نه؟

اول یه چای بخوریدSmile، گلویی تازه کنید، بعد فرصت شد بد نیست چند تا تست هم حل کنید.
جدای از شوخی، بله بهتره که حداقل ۲/۱ تست هارو حل کنید تا با نحوه دادن سوال از اون قسمت هم مطلع بشید.
موفق باشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
ارسال: #۳۱۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  من که با امروز ۳ روووزه هیچی نخوندم!!!
هیچی!!!!
امروزم انتخاب واحد کردم! ۱۴ واحد ۴ روووز بد ترین ساعت های ممکن.
شانس که نداریم!
اینا(مسئولین دانشکده ما) برنامه رو برای ۱۰۰% قبول نشدن ما بستن!!!!SadSadSadAngryAngryAngry
.
.
.
.
اما نمیدونن که با کی طرفنTongueTongue
من یکی که حالشون رو میگیرم(خدایا کمکم کن! ضایعمون نکنی یه وخت)AngelAngel
منم انتخابام بهم ریخته این مدیر گروه بی لیاقت همه برنامه هام رو ریخته بهم
باید هفته بعد حتما برم یونی...خدا بگم چی بشن که با احساسات بچه کنکوریا بازی میکننBig Grin

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۳۱۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط esisonic.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  امروزم انتخاب واحد کردم! ۱۴ واحد ۴ روووز بد ترین ساعت های ممکن.
شانس که نداریم!
.
بازم شما واحد برداشتی...
تو دانشگاه ما هنوز هیچکس نتونسته انتخاب واحد بکنه...یا اگرم تونسته ۲ تا درس..
من کلا ً ۱۲ واحدم مونده که ۳ تاش کارآموزیه...هیچی برنداشتم...۲۶ که تحویل پروژه امه میخوام برم دعوا [تصویر:  126110_1_1379089201.gif]

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  معلومه که تا اینجای روز خوب خوندی که اینقدر خوشحالیBig Grin
تا اینجا هیچی نخوندم
من هر روز بعد از نهار تازه میرم کتابخونه تا ۸ شب...تو خونه خیلی سخته بخونم..!!!

۰
۰
ارسال: #۳۱۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
نقل قول: اول یه چای بخوریدSmile، گلویی تازه کنید، بعد فرصت شد بد نیست چند تا تست هم حل کنید.
جدای از شوخی، بله بهتره که حداقل ۲/۱ تست هارو حل کنید تا با نحوه دادن سوال از اون قسمت هم مطلع بشید.

من روند خوندنم این شکلیه که یه بار درسنامه میخونم.
بار بعد مثلا فردا یا پس فرداش جاهای مهم رو میخونم بعد میرم سراغ تستس هاش به نظرتون کارم درسته Undecided

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۱۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
نقل قول: اول یه چای بخوریدSmile، گلویی تازه کنید، بعد فرصت شد بد نیست چند تا تست هم حل کنید.

من روند خوندنم این شکلیه که یه بار درسنامه میخونم.
بار بعد مثلا فردا یا پس فرداش جاهای مهم رو میخونم بعد میرم سراغ تستس هاش به نظرتون کارم درسته Undecided
من که اصلا فعلا تست نمیزنم
ایشالله از مهر و با دور جدیدی که میزنم تستاشم میخونم

I definitely will win
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۳۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۵۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۶۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۰۲ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۴۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close