زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور

ارسال: #۱۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ق.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهریور
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  جالبه دوستم کنکور کارشناسی ناپیوسته داره ،امتحانشون ۲ شهریوره میگفت که انتخاب دانشگاه شون ۸ شهریوره!!!Big Grin یعنی نتیجه کنکورشون رو ۶ روز میخان اعلام کنن! بعد از اینور ما فلک زده ها باید روند ثبت نام تا نتایجمون ۱۰ ،۱۱ ماه طول بکشه!Sad

سلام
خواهر منم کنکور داره ولی فکر نمی کنم نتیجشون زود بیاد ، مثل اینکه چون کنکور سراسری و آزاد ادغام شده اول انتخاب رشته می کنن( بدون اینکه از رتبشون خبر داشته باشن ) و بعد نتایج نهایی میاد .

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , مازیار صفایی
ارسال: #۱۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهریور
دانشجویای ارشد بهمن امتحان میدن، دکتری ها فروردین و کارشناسی ها تیر!
اونوقت مال ما جوابش از همه دیرتر میاد!!

--------------------------------------------------------------------
"Example isn't another way to teach, it is the only way to teach!"
Albert Einstein
--------------------------------------------------------------------
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , eris229
ارسال: #۱۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ق.ظ)egm1176 نوشته شده توسط:  دانشجویای ارشد بهمن امتحان میدن، دکتری ها فروردین و کارشناسی ها تیر!
اونوقت مال ما جوابش از همه دیرتر میاد!!

این نشون میده که مفهوم پشته به درستی پیاده سازی شده!!!
۲۶
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , alirrrrrr , annmary , berkeley , آرتا , sir_ams , leilast , homa , fatemeh85 , - rasool - , egm1176 , The BesT , Mänu , irisadaf , مازیار صفایی , eris229 , esi , Premier Homme , Marcel , eliazad , somayeh kashefi , Payam92 , Engineer , myself , Ahad.mozafari , majidjan , پروفسور , rasoul67 , GoodStudent67
ارسال: #۱۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط alirrrrrr.)
سلام به همه.بچه ها من الان به یه قضیه ای فکر کردم اساسی افتادم تو استرس!!!
جالبه پیش از این ۱% هم استرس نداشتم،حتی سر جلسه کنکور استرسم صفر بود!!!!
آخه نتیجه اولیه ارشد که اومد و رتبه ها مشخص شد و بعدش که خواهرام و داداشام قضیه رو فهمیدن و چند تا عنصر خبرگذاری خبرو تو فامیل پخش کردنBig Grin. بعد از اون چپ و راست هر کی منو میدید تبریک میگفت و برادر خواهر هام هم بهم کادو قبولی دادن !
حالا موندم اگه زد و خدایی نکرده قبول نشدم باید چی چی بشه!؟Big Grin
فک کنم اگه خدایی نکرده اینطوری بشه باید در اسرع وقت متواری بشمBig Grin
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , مازیار صفایی , esi , rasoul67
ارسال: #۲۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  سلام به همه.بچه ها من الان به یه قضیه ای فکر کردم اساسی افتادم تو استرس!!!
آخه نتیجه اولیه ارشد که اومد و رتبه ها مشخص شد و بعدش که خواهرام و داداشام قضیه رو فهمیدن و چند تا عنصر خبرگذاری خبرو تو فامیل پخش کردنBig Grin. بعد از اون چپ و راست هر کی منو میدید تبریک میگفت و برادر خواهر هام هم بهم کادو قبولی دادن !

سلام.
یعنی بهشون گفتید رتبه خوبی آوردید درصورتی که اینطور نبوده؟Rolleyes
اگه دروغ گفته باشید خب باید تنبیه بشید دیگه.....مجبورید کادوها را پس بدیدTongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , alirrrrrr
ارسال: #۲۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Alidousti نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  سلام به همه.بچه ها من الان به یه قضیه ای فکر کردم اساسی افتادم تو استرس!!!

سلام.

برعکس من فکر میکنم رتبه شون خیلی خوب شده به همه گفتن اما انقد نتیجه دیر اومده بچه استرسی شده میترسه نه انشالله یه جای خوب قبول میشید وبازم کادو وجایزه میگیرید

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ
جالبه این سازمان سنجش. SmileSmile
یکی از دوستان موقعی که من شروع به درس خوندن برا ارشد کردم اونم همزمان دست به کار شدن براش و عروسی کردShyRolleyes

حالا دوستم میخواد بچشو بفرسته پیش دبستانی ولی هنوز سازمان سنجش تکلیف منو مشخص نکردهWink
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , esi , alirrrrrr , r1e1z1a , Ahad.mozafari
ارسال: #۲۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  سلام به همه.بچه ها من الان به یه قضیه ای فکر کردم اساسی افتادم تو استرس!!!

این حسیه که تقریبا همه دارن نگران نباشید انشاالله قبولید...
حالا رتبتون چند شده؟

منم تقریبا دیگه باید برم وسایلمو جمع کنم به احتمال قریب به یقین منم جزو دسته متواریان هستمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ
سلام
بچه ها منم خیلی استرس دارم چون فکر میکنم بد انتخاب رشته کردم.پارسال نتایج فکر کنم ۸ اومده درسته؟امسال نوشته ۱۱تا۱۳ یعنی امکان داره زودتر بیاد؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۲۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها منم خیلی استرس دارم چون فکر میکنم بد انتخاب رشته کردم.پارسال نتایج فکر کنم ۸ اومده درسته؟امسال نوشته ۱۱تا۱۳ یعنی امکان داره زودتر بیاد؟

چند روز پیش که زیرنویس اخبار نوشته بود ۱۳ شهریور میادDodgy
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  سلام

فکر نکنم زودتر بیاد این سنجشیا دیرتر اعلام میکنن که زودتر اعلام نمی کننAngry دربهترین حالت ۱۳ میادUndecided
انشاالله قبول میشید Shy
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  این نشون میده که مفهوم پشته به درستی پیاده سازی شده!!!

[تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif][تصویر:  120265_-2-06-.gif]v

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Engineer , Mänu , uniquegirl
ارسال: #۲۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  من که اصلا فراموشم شده که نتیجه نهایی ارشد هم قراره بیاد!!!!!!!!!!!!

من هم همینطور یعنی سعی کردم دیگه بهش فکر نکنم. دیگه اعصاب فکر کردن به ارشدو ندارم. من که قبول نمی شم پس نگران چی باشم
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط alirrrrrr.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Alidousti نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  فک کنم اگه خدایی نکرده اینطوری بشه باید در اسرع وقت متواری بشمBig Grin
سلام.
: D نه فک کنم بیشتر استرسش گرفتتمBig Grin،ولی خدایی روش خیلی خوبیه،اگرم قبول هم نشم دیگه کادو ها چیزی ازشون نمونده!!!Tongue
آخه اکثرش که نقدی بود،۲ روز نگذشته بودش که دود شد رفت هوا!Big Grin البته دود واقعی نما Big Grin!.حالا اگه خدایی نکرده قبول هم نشم ،چیزی واسم نمونده .اونا با یه کاهدون واقعی تلف هستن!!Big Grin

(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  این حسیه که تقریبا همه دارن نگران نباشید انشاالله قبولید...
حالا رتبتون چند شده؟

منم تقریبا دیگه باید برم وسایلمو جمع کنم به احتمال قریب به یقین منم جزو دسته متواریان هستمBig Grin
آره فک کنم همه مون استرسو داریم.ولی جالبی استرس من واسه خودم یه هووووویی بودنش بود! به هووویی دلم هووووووری ریخت! به قول بچه ها گفتنیBig Grin.رتبم ۱۸۷ نرم افزاره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85
ارسال: #۳۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
واقعا این سوال رو دلم مونده!
به نظرتون چقدر ممکنه نتایج مثل پارسال باشه.یعنی با یه رتبه همونی رو بیاری که پارسال اوردند.آخه امثال کم کردن ظرفیتها رو!UndecidedUndecided
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۹۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۶۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۶۸ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close