تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - Manix - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ

معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد، در فاصله زمانی ۱۱ تا ۱۳ شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

سید جلال طباطبایی درگفت‌وگو با ایلنا گفت: در آزمون کار‌شناسی ارشد امسال، ۳۷هزارو۱۵نفردررشته علوم انسانی، ۱۶هزار و۲۵۱نفردررشته علوم پایه، ۲۰هزارو۴۳۷دررشته فنی مهندسی، ۶هزارو۶۸۹دررشته کشاورزی ۲هزارو۹۰۶رشته هنر و۱۷۱نفردامپزشکی پذیرش می‌شوند.

طباطبایی با اشاره اینکه درمجموع یک میلیون و ۱۷۶هزار و۱۰ نفر درآزمون کار‌شناسی ارشد سال ۹۱شرکت کرده‌اند، افزود: ازاین تعداد ۹۳۰هزار و ۲۶۸ نفر داوطلب تک رشته‌ای و۸۷ هزار و۳۴۲ نفر داوطلب دورشته‌ای هستند.

آزمون کار‌شناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۱ در نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، ۲۶ تا ۲۸ بهمن ماه ۹۰ در حوزه‌های امتحانی ۴۴ شهرستان کشور برگزار شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۲ شهریور ماه - uniquegirl - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ

والا اگه بگن ۱۵ شهریور میاد و دقیقا همون روز بیاد، بازم ما خوشحال میشیم... ولی نیان مثل اعلام نتایج اولیه، از تاریخی که اعلام میکنن، ۴-۵ روز بعدش نتایج رو بگن... :/
این دفه اگه از ۱۳ ام بگذره و نیاد، احتمالا هر عاقبتی در انتظار سازمان سنجش خواهد بود؛ خصوصا از تیم عملیات انتحاری مانشت Smile

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۱۱ تا ۱۳ شهریور - y_amin - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  والا اگه بگن ۱۵ شهریور میاد و دقیقا همون روز بیاد، بازم ما خوشحال میشیم... ولی نیان مثل اعلام نتایج اولیه، از تاریخی که اعلام میکنن، ۴-۵ روز بعدش نتایج رو بگن... :/
این دفه اگه از ۱۳ ام بگذره و نیاد، احتمالا هر عاقبتی در انتظار سازمان سنجش خواهد بود؛ خصوصا از تیم عملیات انتحاری مانشت Smile

واقعا چرا نتایج ارشد اینطوری میاد بعد از ۳ماه انتظار ولی کنکور سراسری کارشناسی ۱ ماهه مباد هر دو نتایج؟Shy

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۱۱ تا ۱۳ شهریور - berkeley - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)y_amin نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  والا اگه بگن ۱۵ شهریور میاد و دقیقا همون روز بیاد، بازم ما خوشحال میشیم... ولی نیان مثل اعلام نتایج اولیه، از تاریخی که اعلام میکنن، ۴-۵ روز بعدش نتایج رو بگن... :/

واقعا چرا نتایج ارشد اینطوری میاد بعد از ۳ماه انتظار ولی کنکور سراسری کارشناسی ۱ ماهه مباد هر دو نتایج؟Shy

چنتا دلیل داره: اولیش اینه که: تعداد کارکنان سازمان سنجش حدود ۲۰۰۰نفر باشه و هر نفر ۵تا فامیل داشته باشه میشه ۱۰۰۰۰نفر که باید براشون جا جور کنن.Tongue
دوم: چون زجر کشیدن ما تماشاییه و دوست دارم هرچی بیشتر این لحظات رو ببیننSmile
سوما: چون مریضا Wink

ولی به قول برنامه خنده بازار(که سه تا داستان تعریف می کرد )
گزینه سوم درست است
Tongue

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۱۱ تا ۱۳ شهریور - Bache Mosbat - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)y_amin نوشته شده توسط:  واقعا چرا نتایج ارشد اینطوری میاد بعد از ۳ماه انتظار ولی کنکور سراسری کارشناسی ۱ ماهه مباد هر دو نتایج؟Shy

باید ببینن که پسر خاله ای پسر عمویی دختر خاله ای نوه عمه ای کسی نمونده دیگه ؟ Big Grin

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۱۱ تا ۱۳ شهریور - y_amin - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ

نمیخوام از موضوع خارج بشم ولی دهه ۶۰ ها واقعا نسل سوخته بودیم!

جمعیت اونقدر زیاد بود که سر مدرسه رفتن باید کلی امتحان ورودی مدرسه های نمونه مردمی میدادیم...توی نیمکتها ۳ نفری میشستیم....برای دانشگاه رفتن یک میلیون و ۵۰۰هزار نفر بودیم و رقابت فشرده و...حالا هم نوبت ارشد و دکتری ...!تازه اونوقت سازمان سنجش هم برامون ناز میکنه هر ۳ماه یک بار یه خبری از نتایج میده بهمون!!ازما بهترون هم که در اولویتند!Big Grin

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۱۱ تا ۱۳ شهریور - fatemeh85 - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ق.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ)y_amin نوشته شده توسط:  نمیخوام از موضوع خارج بشم ولی دهه ۶۰ ها واقعا نسل سوخته بودیم!

جمعیت اونقدر زیاد بود که سر مدرسه رفتن باید کلی امتحان ورودی مدرسه های نمونه مردمی میدادیم...توی نیمکتها ۳ نفری میشستیم....برای دانشگاه رفتن یک میلیون و ۵۰۰هزار نفر بودیم و رقابت فشرده و...حالا هم نوبت ارشد و دکتری ...!تازه اونوقت سازمان سنجش هم برامون ناز میکنه هر ۳ماه یک بار یه خبری از نتایج میده بهمون!!ازما بهترون هم که در اولویتند!Big Grin

نسل سوخته رو خوب اومدی...
دیدین امسال کنکور سراسری با چه رتبه هایی مجاز شدن؟ شرط می بندم وقتی اینا خواستن برای ارشد بخونن بدون کنکور وارد دانشگاه میشن اونوقت برای ما استرس سرجلسه کم نیست کلی هم باید انتظار بکشیم تا آقایون دلشون بخواد برن سرکار و نتایج رو اعلام کنن Sad

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۱۱ تا ۱۳ شهریور - leilast - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ

هر موقع خواستن اعلام کنن مورد نداره
من حاضرم نتایجو ۱ ماه دبرتراعلام کنن ولی همونجا که خودم دوست دارم قبولم کننBig Grin
اگرم اونجایی باشه که دوست ندارم پس بهتره دیرتر بگن یه کم بیشتر خوشحال باشیمBig Grin

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۱۱ تا ۱۳ شهریور - Hermione - 24 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ق.ظ

برا خودم خیلی متاستفم که دهه ۶۰ ای هستم اونم چی ........ آخراش
هر جا میرم همونسال قحطی میاد............
خصوصا ماهایی که فنی هستیم
سال اول خواستم کنکور بدم زد کل کتابای فنی حرفه ایی فقط و فقط رشته کامپیوترش همه عوض شدن
بعدش خواستم کاردانی به کارشناسی بدم همه ظرفیت ها رو دادن به فرهنگیا باز به در بسته خوردم
حالام که ارشد دادم امسال ظرفیت ها رو انقده کم کردن انقدم جوابارو دیر دیر اعلام می کنن که از ذوق درس افتادم بخدا..........
تازه انقده هم درس بخون بیا ببین کار نیست بودنی ام ظرفیت استخدامیارو می دن به پسرا
خوب اینو از اول می گفتین ما می رفتیم پی خانه داری لاقل یه کدبانوی خوب می شدیم واسه خودمون

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهریور - somayeh kashefi - 31 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ

.صبر کنید خودم رییس سازمان سنجش بشم اسفند نتایج اولیه رو میدم فروردینم نتایج نهایی... ۱۳ بدر هم میرین خوش گذرونی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin چطوره؟؟؟
کشتن مارو

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۱۱ تا ۱۳ شهریور - آرتا - ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ق.ظ)negin_oscar نوشته شده توسط:  برا خودم خیلی متاستفم که دهه ۶۰ ای هستم اونم چی ........ آخراش
هر جا میرم همونسال قحطی میاد............
خصوصا ماهایی که فنی هستیم
سال اول خواستم کنکور بدم زد کل کتابای فنی حرفه ایی فقط و فقط رشته کامپیوترش همه عوض شدن
بعدش خواستم کاردانی به کارشناسی بدم همه ظرفیت ها رو دادن به فرهنگیا باز به در بسته خوردم
حالام که ارشد دادم امسال ظرفیت ها رو انقده کم کردن انقدم جوابارو دیر دیر اعلام می کنن که از ذوق درس افتادم بخدا..........
تازه انقده هم درس بخون بیا ببین کار نیست بودنی ام ظرفیت استخدامیارو می دن به پسرا
خوب اینو از اول می گفتین ما می رفتیم پی خانه داری لاقل یه کدبانوی خوب می شدیم واسه خودمون

انصافا دمت گرم درد دل من یکی رو هم گفتی

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهریور - alirrrrrr - 31 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ

جالبه دوستم کنکور کارشناسی ناپیوسته داره ،امتحانشون ۲ شهریوره میگفت که انتخاب دانشگاه شون ۸ شهریوره!!!Big Grin یعنی نتیجه کنکورشون رو ۶ روز میخان اعلام کنن! بعد از اینور ما فلک زده ها باید روند ثبت نام تا نتایجمون ۱۰ ،۱۱ ماه طول بکشه!Sad

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهریور - Fardad-A - 31 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ

یه بار این سوال را یادم هست سنجش چند سال قبل جواب داد که چرا بعضی نتایج با تاخیر بیشتری میاد. جوابی که سنجش داد گستردگی و تنوع و تعداد بود. یعنی گفتش که تعداد رشته ها و گرایشها خیلی زیاده. در کنکور سراسری پنج تا رشته هست و ظرف ۱۵ روز تا بیست روز بعد انتخاب رشته جواب قابل ارائه هست . در ارشد انگار نزدیک ۱۵۰ رشته هست. که هر رشته با گرایشهاش میشه یه چیزی مشابه کنکور.
البته طبیعی است که موازی انجام میشه ولی تا حدودی راست میگن.

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهریور - fatemeh85 - 31 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ

منکه دیگه این روزای آخر طاقتم تموم شده Sad
میترسم مثل زمان نتایج اولیه کنن و هی بندازن عقب... هر دلیلی هم که داشته باشه یک ماه، دو ماه نه این همه تاخیر ..
اینا همش بهونه است اگه بخوان کاری رو بکنن چنان سریع انجامش میدن که آدم از تعجب دهنش باز میمونه وای بحال موقعی که بخوان طولش بدن ... Sad Sad

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهریور - it866 - 31 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ

من که اصلا فراموشم شده که نتیجه نهایی ارشد هم قراره بیاد!!!!!!!!!!!!