زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدیران سایت رو به گفتمان جامعه مدنی

ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
سلام
در اول کلام جای ان مبینم که از تمامی عزیزان بلاخص مدیران سپاس وقدر دانی بجای اورده

من فکر کنم مدیران مانشت از جایگاه ومنظر قدرت واقتدارگرایی به کاربران نگاه کرده وبرای خودشون حق حاکمیت درنظر گرفتن
وبدون اجازه هر ارسالی رو که مرکز قدرتشون رو هدف گرفته باشه حذف یا دستکاری میکنن

وبا نوشتن پانوشت و دادن اخطار افراد رو ترور شخصیت میکنن

من دوتا ارسالی داشتم که زیرشون نوشتم همتون رو میبوسم یکیش توسط خام انرژی مثبت (که تا حالا هرچی ازش دیدم منفی بوده)

حذف ویکیش هم توسط far dad پانوشتی شد
بنده خدا ها فکر کردن من تمام شهرها و روستاها ی ایران وتمام خیابونها و محلات رو میگردم (ااینقد پول از کجا میارم خدا میدونه)
وهمه شما رو نعوذ بالله ...نعوذ بالله...بوس میکنمHuhHuhHuhHuh
بگذریم ...بگذریم
ولی من میگم هیچ دلیلی برای حذف یا اخطار دادن نیست مگر اون نوشته ضد خدا و قران باشه
من از اینکه یکی روم حکم کنه وحاکمم باشه بدم میاد[/AngryAngryAngryAngryAngry
color]
[color=#FF1493]مدیران سایت رو به گفتمان جامعه مدنی...سیدمحمد خاتمی...احترام به حقوق افراد...ترک اقتدارگراییی...خویشتن داری....و حقوق برابر همه کاربران دعوت میکنم

انشاالله دعاونماز رزه تون قبول باشه وبرای من که شیطون گولم زده و آدم بدی هستم!!! طلب مغفرت و رحمت کنید
(یکم شبیه نطق انتخاباتی شدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin)

دلــم
آغــوش مـی خـواهـد
کـه
نـه زن باشـد
نـه مــرد !
خـدایـــــــــــا
زمـیـــــن نمـی آیـی ؟
۴
۷
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
شما یه کم اگه مطالعاتتون را بیشتر کنید متوجه میشید که اولا" انتقاد شما چه ربطی به مدنیت داره. احتمالا" منظور شما دموکراسی است. فکر کنم معنای ترور شخصیت را هم نمیدونید.
در مورد آزادی اینکه هر چی میخواهید بنویسید بارها گفته ایم که همچین امکانی نیست و هر کس آزادی مطلق میخواد میتونه برای خودش یه انجمن تاسیس کنه و اونجا هر چی میخواد بنویسه.

در مورد اینکه نوشته بودین "روی همه تون را می بوسم" من پانوشت زدم که روشهای بهتری واسه تشکر هست. راستش از بی تجربگی و خامی شما کلا" متعجب شدم چون با روش تشکرتون ،عملا" موجب میشید خانمها به سوالتون جواب ندن.

در مورد خانم انرژی مثبت باید بگم مثبت تر از ایشان بین مدیران نداریم.

در مجموع فکر کنم خیلی عجولانه این پست را زدین. شاید اگه یه کم صبر میکردین تا عصبانیت تون فروکش کنه این رو نمی زدین . چون عنوانش کلا" ربطی بشما و پست تون نداره.Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۵
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , شاپری , Pakzad , Xilinx , Dark Knight , eris229 , Mansoureh , mehrdad66 , EhsanChess
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط شاپری.)
RE: مدیران سایت رو به گفتمان جامعه مدنی
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  شما یه کم اگه مطالعاتتون را بیشتر کنید متوجه میشید که اولا" انتقاد شما چه ربطی به مدنیت داره. احتمالا" منظور شما دموکراسی است. فکر کنم معنای ترور شخصیت را هم نمیدونید.
در مورد آزادی اینکه هر چی میخواهید بنویسید بارها گفته ایم که همچین امکانی نیست و هر کس آزادی مطلق میخواد میتونه برای خودش یه انجمن تاسیس کنه و اونجا هر چی میخواد بنویسه.

در مورد اینکه نوشته بودین "روی همه تون را می بوسم" من پانوشت زدم که روشهای بهتری واسه تشکر هست. راستش از بی تجربگی و خامی شما کلا" متعجب شدم چون با روش تشکرتون ،عملا" موجب میشید خانمها به سوالتون جواب ندن.

در مجموع فکر کنم خیلی عجولانه این پست را زدین. شاید اگه یه کم صبر میکردین تا عصبانیت تون فروکش کنه این رو نمی زدین . چون عنوانش کلا" ربطی بشما و پست تون نداره.Smile
کاملا با شما موافقم
این سایت جز معدود سایتهای مودبه و من از این موضوع خیلی راضیم و خوشم میاد. با تشکر از همه مدیران اینحاBlush

چرااا.... چرا....
۸
۰
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
بعضی از انتقادها خود آدم رو زیر سوال میبره (البته ببخشید که اینجوری میگم)
ولی کار درست رو این دو مدیر انجام دادن
چون معمولا کسی که نوشته های شما رو میخونه بیشتر از شما متوجه این هست که چه بازتابی داره.

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
۲
۱
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط hashyeh.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  شما یه کم اگه مطالعاتتون را بیشتر کنید متوجه میشید که اولا" انتقاد شما چه ربطی به مدنیت داره. احتمالا" منظور شما دموکراسی است. فکر کنم معنای ترور شخصیت را هم نمیدونید.

شما همین اینکه تو این پست به بنده چندین صفت ولقب بد ونامحترمانه وحقیرانه نسبت دادید( خام.. بیتجربه...ربطی بهتون نداره...(جهت اطلاع انرژ مثبت) نشون میده چقدر اهل مطالعه و فضیلتید...
ونشان دهنده ضعف وعصبانیت شما در بحث ودیالکتیک هستش

یه کم صبور تر و معقولانه تر...
من ننوشتم روی همتون رو میبوسم ...نوشتم میبوسمتون ...شاید منظورم خاک پاتون باشه یا کتاب قرآن باشه یا امامزاده شهرتون یا بابا بزرگ بچه های انجمن...پس لطفا حرف منو تحریف نکن
راجع به مطالعه هم چند مثال بگم من شب امتحان مهندسی اینترنت، نقد عقل دیالکتیکی رو میخوندم
شب امتحان سیستم عامل، هگل میخوندم
شب امتحان نرم افزار ،تهوه اثر سارتر میخوندم وهزار دلیل دیگه.....
دوتا کتابخونه اختصاصی دارم بجز کتابخونه پدر و برادرم...
اینقد مطالعه دارم که بدونم کار شما و دوستاتون یه ذره ....
ببین اقای مدیر کل من امروز متوجه شدم که یه عدهای خاص از بچه ها حق وتو دارن....
ولی این باعث نمیشه به هر دلیل و هر راهی از خودتون و دوستانتون حمایت کنید حالا اون راه درست باشه یا غلط...
من فکر کنم همه بچه های که تو سایت مانشت میان به بلوغ فکری رسیدنه ومیتون تصمیم بگیرن
ببین عزیزم نمیخام خدایی نکرده زحمتت رو نادیده بگیرم چون من خودم یه سایت دارم برادرم هم یکی برای خودش داره ومیدونم چقد سایت و وب درد سر داره وچقد باید براش زحمت کشید
ولی من میگم شما فکرنکنید که یه دانشگاه یا سازمان داری که باید روش کنترل ونظارت داشته باشی اره من خودمم با یه بعضی از حرفها ...کارها...عملها..مخالفم پس ریاست ومعاونت وحراست وغیره فقط ابزاری در جهت قدرت و من باب کنترل ومحدودیت اعضاست

انجمن مانشت قوانین ومقرارات واهدافی برای شکل گیری داره که برای خودش محفوظه ودلیل وجودیش بیشتر بر پایه دانشگاه ومباحث علمی وفرهنگی و اجتماعی است پس نیاز به نگرانی نیست چون هیچ مطلب غیر مجازی تو علم و دانشگاه و کنکور وجود نداره

ببین قدرت و ابزار قدرت باعث میشه که یه حس غرور و اعتمادبنفس کاذب در آدم شکل بگیره
شما و خانم انرژی مثبت نه تنها نوشتهای ما رو بلکه شخصیت ما رو هم با این ابزار قدرت کنترل ومحدود کردینه (اون القاب تحقیر امیز بالا)

اخر کلام:
همین که من رو خام وبی تجربه نامیدید نشون دهنده نوع تفکر شما نسبت به اعضاست یعنی ما هیچ نمیدونیم و شما همه چیز میدونید وعقل کل هستید وبا این طرز فکر به جای من وبعضا بقیه تصمیم میگیرید

من از وقتی با اینترنت اشنا شدم تو چندین انجمن عضوم
ولی تنها انجمنی که توش مطلب ونظر و کار کردمه مانشت بوده
این رو گفتم که بدونید چقد برای مانشت واعضاش احترام وعشق غائلم

ولی کم کم دارم به خودم شک میکنم البته شک خیلی خوبه Big GrinBig GrinBig Grin
از خداوند منان برای شما دوعضو سرکار خانم انرژی مثبت و جناب اقای فرداد شادابی ونشاط ارزو مندم
واگر حرفهام باعث ناراحتی و رنجش خاطرتون شده معذرت میخام...

دلــم
آغــوش مـی خـواهـد
کـه
نـه زن باشـد
نـه مــرد !
خـدایـــــــــــا
زمـیـــــن نمـی آیـی ؟
۳
۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ)hashyeh نوشته شده توسط:  غائلم

قائل

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , Xilinx , nomad:D , azad_ahmadi , EhsanChess
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
اگه بخواهم همه ایرادات کار شما را بگم هم باید پست طولانی بنویسم و هم مطمئنم شما خوشتون نمیاد.
اول اینکه خام و بی تجربه بودن صفت تحقیرانه نیست. همه جوانهای ما که از دبیرستان میرن دانشگاه و بعد فارغ التحصیل میشن ۹۰ درصدشون اینجورین و بعد میان تو زندگی و مجرب میشن. خود من هم با وجود گذشت چندین سال از تحصیل هنوز خام و بی تجربه ام. اونیکه تحقیر هست کلمات دیگریست مثلا" کاربرد کلمه "بچه گانه" در مورد یک جوان یا امثالهم .

اینکه شما اینهمه کتاب میخونید ولی باز هم تعابیر اشتباه از بعضی چیزا دارید را بحث نمیکنم.

اینکه وقتی برای شما یه پانوشت زده میشه یا بدلیلی اخطار میگیرید این را ترور شخصیت میدونید دیگه از عجایب است. مثل اینکه کسی از چراغ قرمز رد بشه جریمه اش کنند و بگه شخصیت من ترور شد. یا من بگه من خوشم نمیاد کسی روم حکم کنه. یا به افسر راهنمایی بگه بجای جریمه باید با هم گفتمان مدنی کنیم .........Smile

دوست عزیز ترور شخصیت ، اینه که کسی در جامعه بدلیل درستی مورد اعتماد و احترام باشه و کسی سعی کنه با نسبت دادن بعضی کارهای زشت این شخصیت او را زیر سوال ببره و اعتماد و احترام جامعه نسبت باو از بین ببره. حالا تو این انجمن که اصلا" ما نود و نه و نه دهم درصد افراد از جمله شما را حتی باسم نمیشناسیم و بقیه کاربران هم همینجورن و کمتر از دو هفته است اومدین اینجا اصلا" ترور شخصیت چه معنایی داره؟

اینکه شما وقتی به کسی میگید "می بوسمت" منظورتون امامزاده محل طرف مقابل هست یا بابا بزرگ اونه ، را من متوجه نشدم. بنظرم باید یه لغت نامه ای کامپایلری .... چیزی همراه نوشته هاتون بذارید که من و امثال من از این اشتباهات نکنیمSmileHeart

من و مدیران اینجا عقل کل نیستیم ، انشاء ا.. شما هم اگه خواستید تشریف داشته باشید کمی بر عصبانیت خودتون کنترل داشته باشیم و باور داشته باشیم که مدیران بیکار نیستند که وقت صرف اخطار دادن به اعضاء یا پانوشت گذاشتن روی پست کسی بکنند.
موفق باشید

.
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , eris229
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ق.ظ
همیشه برای استادهای خودمون وکسانی که برامون زحمت میکشند بایدارزش قائل بشیم،یادم میاد یک استاد فیزیک داشتم میگفت یک چیزی را همیشه توی هرکشوروشهروهرجایی هستید مد نظرتون قراربدید وهیچ وقت فراموشش نکنید واون اینه:وقتی وارد یک جایی میشید فرقی نمیکنه مدرسه هست یا دانشگاه یا سرکارو...اول از هرچیزی قانون اونجا را بخونید اگردید میتونید رعایتش کنید دراونجا بمونید در غیراینصورت این کار را نکنیدچون از شخصیتتون به دورهست.
دوست گرامی این سایت وسایتهای دیگر کسی را به اجبار به عنوان عضو نگه نمیدارند پس وقتی نمیتونید قوانین اون را رعایت کنید چرامدیران را زیر سوال می برید.این سایت علمی هست وخیلی به دوستان شهرستانی کمک میکنه خواهشا جو سایت را مغشوش نکنید واگرنقدی دارید بصورت پیام خصوصی مطرح کنید.پیشاپیش ازتون ممنون.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۷
۱
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ق.ظ، توسط m450ud.)
به نظرم کار آقا فرداد درست بود و باید قدر دان زحمت های مدیران بود که بی منت و چشم داشت روی انجمن وقت میذارن
ادبیات hashyeh خیلی مناسب مانشت نبود.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۱۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ ق.ظ
ببخشید من یه سوالی داشتم!
کلا چرا هر کی با مدیرا مشکل پیدا می کنه بر می داره یه تاپیک می زنه و همه ی جریان و با جزئیات توش می نویسه هی مدیرا هم می ان جواب میدن ،دوباره اونا می نویسن،مدیرا می نویسن تا آخر سر کار به جایی برسه که آقا فرداد بیاد بنویسه:" تاپیک بسته می سه اگر بازم مشکلی دارید به صوت خصوصی مطرح کنید"؟
البته این بحث هنوز به اونجا نرسیده اما می رسه!
می شه به عنوان یک کاربر عادی و معمولی ازتون بخوام خوهشا کاربران و مدیران محترم مشکلتون و به طور خصوصی بر طرف کنید ؟
(البته خوب وقتی کاربرا می ان پست می زنن مدیرا مجبور می شن همینجا جوابشون و بدن)

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Fardad-A , nmusavi , SaMiRa.e , nomad:D , eris229 , انرژی مثبت
ارسال: #۱۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط smartII.)
مطالب بالا رو سطحی خوندم و قصد اظهار نظر در اون رابطه رو ندارم.
اما چند روز پیش نوشتم لینک رمضان سایت یاهو هم ف.ی.ل.ت.ر شده بعد دیدم پستم پاک شده! خوب یا این حرف دروغ بوده یا حرفی مغایر با قوانین سایت بوده. در مورد دروغ بودنش لینک رو هم گذاشته بودم.
حالا نمی دونم رو چه حسابی پاک شد اما ای کاش اون مدیر محترم یا محترمه یه خط توضیح هم می نوشت تا حداقل بدونم پستم چه ایرادی داشته به قولن خصوصی هم می گفت.
تا حدی با این دید که بعضی از مدیران دنبال اقتدارگرایی هستند موافقم.
۲
۰
ارسال: #۱۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
من قبل از بستن این تاپیک یه چند کلمه دیگه عرض کنم:
میخوام فقط اینو بگم که من شخصا" با هیچکدام از دوستان مشکلی ندارم اگه هم حرفی میزنم شاید بخاطر این هست که شبهه ای پیش نیاد. متاسفانه بعضی لحن ها درست نیست. بعضی انتظارات هم از ما بیمورده. گاهی نمیشه سکوت کرد. مدیران هم همینطور.
هیچوقت هدف ما اینجا این نیست که اگه کسی انتقاد میکنه بصورت دسته جمعی دفاع کنیم و کاری کنیم که شخص منتقد کلا" از صفحه مانشت محو بشه.
حالا خانم آفتاب احتمالا" چون جدید هستند نخوندند وگرنه به مدیران اکیدا" توصیه کرده ام که اگه کسی انتقاد کرد تا جایی که ممکنه جوابی ندهند و بگذارند من یا اقای دکتر جواب بدیم. بارها گفته ایم که تک تک اعضاء برای ما مهمند و حرفشون و نظرشون را باید شنید و گاهی عصبانیتهاشون را باید تحمل کرد.
همه مون باید یاد بگیریم که انتقاد با خصومت فرق میکنه و اتفاقی نیافته که کاربری با مانشت قهر کنه. حتی اگه سر هم نمیزنه و نمیاد دلخور نباشه وخاطره بدی از اینجا تو ذهنش نمونه.
خلاصه همه با هم دوست هستیم و همه ممکنه اشتباه کنیم یا عصبانی بشیم ولی اینموارد یا پاسخهایی که ما میدیم کسی را از جمع مانشتی ها جدا نکنه.طبیعی است که در محیط مجازی بعضی تصور اشتباهی نسبت بمن یا مدیران پیدا کنند.
انتقادات شما برای ما بسیار مهمه و هیچوقت نخواستیم اینجا فقط صدای ما شنیده بشه و همه تو خط و ربطی که ما میکشیم قرار بگیرند.
نظر شما ، فکر شما و دید شما برای ما مهمه. و البته قوانین اینجا هم مهمه.
فقط به منتقدین عزیز میگم اگه مسئله تون شخصی است اگه بقول خانم mosaferkuchuluخصوصی بگید خیلی بهتره.

ختم کلام اینکه :
ما برای وصل کردن آمدیمHeart
نی برای فصل کردن آمدیم.

.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Dark Knight , azad_ahmadi
ارسال: #۱۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ب.ظ
ما برای فصل کردن آمدیم
نی برای وصل کردن آمدیم Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۱۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط eris229.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ)hashyeh نوشته شده توسط:  ببین عزیزم نمیخام خدایی نکرده زحمتت رو نادیده بگیرم چون من خودم یه سایت دارم برادرم هم یکی برای خودش داره ومیدونم چقد سایت و وب درد سر داره وچقد باید براش زحمت کشید
ولی من میگم شما فکرنکنید که یه دانشگاه یا سازمان داری که باید روش کنترل ونظارت داشته باشی اره من خودمم با یه بعضی از حرفها ...کارها...عملها..مخالفم پس ریاست ومعاونت وحراست وغیره فقط ابزاری در جهت قدرت و من باب کنترل ومحدودیت اعضاست

انجمن مانشت قوانین ومقرارات واهدافی برای شکل گیری داره که برای خودش محفوظه ودلیل وجودیش بیشتر بر پایه دانشگاه ومباحث علمی وفرهنگی و اجتماعی است پس نیاز به نگرانی نیست چون هیچ مطلب غیر مجازی تو علم و دانشگاه و کنکور وجود نداره

هیچ جامعه ای از مخلوقات خدا هم بدون قانون آفریده نشده، جنگل هم حتی قانون داره

شما که سایتت آزادی مطلق داره، ما رو هم باهاش آشنا کن تا طعم مطلق بودن آزادی رابچشیم

(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  کاملا با شما موافقم
این سایت جز معدود سایتهای مودبه و من از این موضوع خیلی راضیم و خوشم میاد. با تشکر از همه مدیران اینحاBlush

من هم با این دوستمون موافقم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۸۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۳۶ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۴۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۶۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۶۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۶۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  سئو سایت و بازاریابی اینترنتی kashimc1 ۲ ۲,۷۵۱ ۲۴ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saramoss
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close