زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام را ترجیح میدهید.ارشد مفتی یا کار دولتی

نظرسنجی: کار دولتی یا ارشد؟
ارشد
کار دولتی
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ
من چون علاقه ای به کار دولتی ندارم ترجیح میدم ارشد بخونم.حالا اینجا گفته ارشد بدون زحمت کشیدن و درس خوندن،ولی اگر شرط چند ماه درس خوندن و تلاش هم بهش اضافه بشه بازم میگم ارشد... صرفا به خاطر علاقه ای که به ادامه تحصیل دارم.

الان هم ادارات دولتی دارن استخدام می کنن ولی من دنبال نکردم.ترجیح میدم تا بهمن هم وقتم رو صرف درس خوندن واسه ارشد کنم تا اینکه به یه کار متوسط دولتی (البته تو شرایط ایران که کار دولتی مساوی گذشتن از خیلی عقاید و علایق هست) تن بدم.

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad_asir
ارسال: #۱۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
من ارشد رو انتخاب میکنم ، چون میدونم اگه بیخالش بشم چند سال دیگه حسرت میخورم که چرا نخوندم الان آمادگی درس خوندن رو دارم بعدشم میشه کار خوب پیدا کرد من وقتی هم تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم دیگه تو سایت های استخدامی نمیرم دنبال کارم نمیگردم که یه وقتی وسوسه نشم.به نظر من آدم واسه بدست اوردن یه هدف باید یسری چیزارو از دست بده حالا باید ببینیم اون هدفی که داریم ارزش از دست دادن اون چیزارو داره یا نه؟؟اگه داره دیگه تردید نباید کرد و واسه هدف حسابی تلاش کرد

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali
ارسال: #۱۸
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ ب.ظ
خانوم هایی که اینجا نظر می دن در نظر بگیرن که انتظارات جامعه از یه آقا و یه خانم خیلی متفاوته .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B , nomad:D
ارسال: #۱۹
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط Mänu.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خانوم هایی که اینجا نظر می دن در نظر بگیرن که انتظارات جامعه از یه آقا و یه خانم خیلی متفاوته .
الان دیگه مثل قدیما نیست خانوم ها اکثرا کار میکنن حتی شغل آزاد ،موقیعت توی اجتماع الان جوری که همون انتظارایی که از آقایون دارن از خانوما هم دارن.در ضمن همه آدما مشکلات خاص خودشونو دارن اما باید قوی بود و خیلی از آدمایی که محدودیت و مشکلاتشون بیشتره موفقیت های بالاتری رو بدست اوردن.

ارسال: #۲۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ
من میگم کار دولتی
ارسال: #۲۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ب.ظ
RE: کدام را ترجیح میدهید.ارشد مفتی یا کار دولتی
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  الان دیگه مثل قدیما نیست خانوم ها اکثرا کار میکنن حتی شغل آزاد ،موقیعت توی اجتماع الان جوری که همون انتظارایی که از آقایون دارن از خانوما هم دارن.در ضمن همه آدما مشکلات خاص خودشونو دارن اما باید قوی بود و خیلی از آدمایی که محدودیت و مشکلاتشون بیشتره موفقیت های بالاتری رو بدست اوردن.

اکثرا کار می کنن ولی انتظاراتی که از یه آفای ۲۶ ساله هست از خانم نیست. Smile . اینکه خانم ها خیلی راحت می گن کسب علمو ترجیح میدیم اینو نشون می ده.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , nomad:D , arixooo , zeinab
ارسال: #۲۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  اکثرا کار می کنن ولی انتظاراتی که از یه آفای ۲۶ ساله هست از خانم نیست. Smile . اینکه خانم ها خیلی راحت می گن کسب علمو ترجیح میدیم اینو نشون می ده.
تا حدودی قبول دارم که انتظارات از خانم ها نسبت به آقایون کمتره ولی این تفاوت زیاد هم چشمگیر نیست.خود من تو خانواده ازم انتظار دارن زودتر برم سرکار ولی خب با یکم بحث منطقی میشه تا حدودی باهاشون کنار اومد.
البته آقایونی رو هم می شناسم که با توجه به همون انتظاراتی که دوستان میگن و یا نیاز مالی،بازهم ترجیح دادن ارشد بخونن به امید پیدا کردن یه شغل بهتر.

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۲۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ ب.ظ
منم کار رو ترجیح میدم ، ولی خودمونیم این سوال شبیه اینه " علم بهتر است یا ثروت؟ " که من در هر دو مورد ثروتو ترجیح میدم ، چون اگه پول داشته باشم تو خودم این پتانسیل و علاقه رو میبینم که به طرف علم (ارشد) برم.
ترجیح میدم با پولی که خودم بدست میارم ارشدمو پاس کنم.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
ارسال: #۲۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخه ربط دادن علم به تحصیل در مقطع ارشد چندان بی ربط نیست....اما آخه ثروت و کار دولتی؟؟ هر جوری فکر میکنم نمی تونم ارتباطی بین این دو تا پیدا کنم....وگرنه این اصلا جای سوال نداره که ثروت بهتره..اصلا همه ماها مگه واسه چی داریم درس میخونیم؟؟ میخونیم به امید اون روزی که شرایط زندگیمون کمی بهتر شه...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , zeinab
ارسال: #۲۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط Mänu.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  [quote='mahtab_rafiei' pid='114512' dateline='1343486620']

اکثرا کار می کنن ولی انتظاراتی که از یه آفای ۲۶ ساله هست از خانم نیست. Smile . اینکه خانم ها خیلی راحت می گن کسب علمو ترجیح میدیم اینو نشون می ده.
مسئله و مشکل فقط انتظارات شغلی نیست همه مشکلات خاص خودشونو دارن خانومها هم یسری مشکلات دارن واز یسری چیزا باید بگذرن به نظر من شرایط واسه همه یکسانه اینا بهانه تراشیه

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  آخه ربط دادن علم به تحصیل در مقطع ارشد چندان بی ربط نیست....اما آخه ثروت و کار دولتی؟؟ هر جوری فکر میکنم نمی تونم ارتباطی بین این دو تا پیدا کنم....وگرنه این اصلا جای سوال نداره که ثروت بهتره..اصلا همه ماها مگه واسه چی داریم درس میخونیم؟؟ میخونیم به امید اون روزی که شرایط زندگیمون کمی بهتر شه...
دقیقا من این جمله رو خیلی دوست دارم:علمی خوبه که ثروت بیاره

ارسال: #۲۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط milad_rahimi.)
من کار رو میپذیرم و در کنارش ارشد رو میخونم/

عشقم ارشده ولی به اندازه علاقم واسش تلاش نمیکنم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۱۶ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close