زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

workshop ماشین‌بینایی

ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
workshop ماشین‌بینایی
سلام
کسایی که علاقه دارن از دست ندن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در ضمن مهلت ثبت نام تا ۴ تیر تمدید شده.

فایل‌(های) پیوست شده
vision_workshop.pdf
اندازه فایل: ۵۵/۲۹ KB
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , luna
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ب.ظ
ورکشاپ ماشین‌بینایی
خیلی برام عجیب هستش. من "بینایی ماشین" شنیده بودم اما "ماشین بینایی" نشنیده بودم. حالا یا من اطلاعات لازم رو ندارم یا اینکه تو عنوان اشتباه وجود داره

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
ورکشاپ ماشین‌بینایی
متولی این کارگاه دقیقا کیه؟
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
RE: ورکشاپ ماشین‌بینایی
من هم اطلاعی ندارم که برگزار کننده اش کیه.
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ ب.ظ
workshop ماشین‌بینایی
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  ماشین بینایی ترجمه دقیقتریه برای machine vision،اشکال کار اینجاست اکثر افراد ماشین بینایی رو با اتصال بینایی به ماشین میخونند(فینگلیش mashine binayi)که غلطه،درستش اینه(mashin binayi) یعنی بدونه کسره بعد از ماشین
مشکل شد دو تا

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ
RE: ورکشاپ ماشین‌بینایی
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  خیلی برام عجیب هستش. من "بینایی ماشین" شنیده بودم اما "ماشین بینایی" نشنیده بودم. حالا یا من اطلاعات لازم رو ندارم یا اینکه تو عنوان اشتباه وجود داره

درستش "ماشین بینایی" است اما به اشتباه "بینایی ماشین" متداول تره.
۰
۰
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ
RE: workshop ماشین‌بینایی
این ویس کلاس تئوری روز اول البته اصلا مشخص نیست که دارن چی میگن!! سعی میکنم کلاس فردا رو با کیفیت بهتری ضبط کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسانی که علاقه دارند می تونند خودشون m-file ها رو تکمیل کنند. (این فایلها برای تمرین در کارگاه به شرکت کنندگان داده شد)

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
workshop ماشین‌بینایی
حالا متولیش کی بود بالاخره؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ب.ظ
RE: workshop ماشین‌بینایی
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حالا متولیش کی بود بالاخره؟
فکر کنم محمد امین صادقی و گروه ویژن دانشگاه شریف و IPM

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۶۸ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۹۲۵ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۲۰۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۸۲۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
  جزوه یا کتاب یادگیری ماشین پری ۲۷ ۴۳,۸۱۸ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: dr.a_AI
  حل تشریحی ارشد نظریه زبان ها و ماشین ها ۹۴ تا ۹۷ Sanazzz ۰ ۳,۴۵۵ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۴۶۶ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
  بینایی ماشین F.N.44 ۰ ۱,۹۳۲ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: F.N.44
  دانلود جزوه یادگیری ماشین دکتر بیگی Jooybari ۸ ۱۴,۷۰۴ ۰۹ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Zahra-sadat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close