زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جزوه یا کتاب یادگیری ماشین

ارسال: #۱۶
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط پری.)
بچه ها کسی نمونه سوال از این درس نداره بزاره
ممنون

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: amis883
ارسال: #۱۷
۰۴ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ
RE: جزوه یا کتاب یادگیری ماشین
از این لینک میتونید نمونه سوالات یادگیری ماشین رو دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پری
ارسال: #۱۸
۰۶ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
Machine Learning and Robot Perception
Author(s): Bruno Apolloni, Ashish Ghosh, Ferda Alpaslan, Srikanta Patnaik
Publisher: Springer

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Machine Learning: A Probabilistic Perspective
Author(s): Kevin P. Murphy

Bayesian Reasoning and Machine Learning
Author(s): David Barber

Probability for Statistics and Machine Learning: Fundamentals and Advanced Topics
Author(s): Anirban DasGupta

Introduction to Machine Learning
Author(s): Ethem Alpaydin

Optimization for Machine Learning
Author(s): Suvrit Sra, Sebastian Nowozin, Stephen J. Wright

Gaussian Processes for Machine Learning
Author(s): Carl Edward Rasmussen

Encyclopedia of Machine Learning
Author(s): Claude Sammut, Geoffrey I. Webb

Ensemble Machine Learning: Methods and Applications
Author(s): Cha Zhang and Yunqian Ma

سپاس‌گزاری شده توسط: پری , stominer , MehrTa , flatron , msghasemi , dr.a_AI
ارسال: #۱۹
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  از آدرس زیر میتونید کتاب یادگیری ماشین آقای تام میچل رو دانلود کنید - حجمش ۳۷ مگابایت هستش و زبان لاتین

البته این کتاب حل المسائلش توی نت زیاده - و به طور کلی این کتاب ها خیلی سنگین هست و باید مطالعه خوبی داشته باشید
راه بهتری که من خودم تجربه کردم برای یادگیری ماشین شرکت در کلاس های مجازی انلاین دانشگاه استنفورد بود که استاد خیلی خوبی داشتیم از همون دانشگاه البته کار زیادی کشید و به سختی گواهی گرفتم اما در یادگیری این درس خیلی برام موثر بود
موفق باشید

من خیلی دنبال حل تمرینش گشتم ولی پیدا نکردم اگه لینکی دارید لطفا قرار بدید
ممنونم
ارسال: #۲۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط Farid_Feyzi.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در مورد حل التمرین باید بگم یه سرچ ساده بزنی پیدا میکنی زیاده تو نت پی دی اف هستش

جالبه Smile
ارسال: #۲۱
۰۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  این فایل در مورد :
۱)یادگیری ماشین
۲)داده کاوی
۳)شبکه های عصبی
۴)الگوریتم ژنتیک
۵)خوشه بندی مورچه ای
امیدوارم مفید باشه Smile

خیلی خیلی ممنون... بسیار عالیCool
امیدوارم موفق باشید
Angel
ارسال: #۲۲
۱۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان .کسی برای خوندن دست جمعی و کنفرانسی کنکور امسال برنامه نداره؟ به این صورت که دوستان فعال در فروم برنامه ریزی کرده و هر روز از طریق google talk یا اسکایپ یکی از فصل های دروس یادگیری ماشین و پترن رو با هم مرور می کنیم. به این ترتیب که سر فصل ها رو تقسیم بندی کرده ایم و هر کس سرفصل های خودش رو میخونه و خوب یاد می گیره و به دیگری هم یاد میده. این طوری سرعت یادگیری خیلی بالا رفته و اشکالات ریز و درشت هم برطرف میشه. و سوالات امتحان پارسال که مربوط به بحث روز باشند رو هم بررسی کنیم. ( این ایده رو از
برداشتم.
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

فکر کنم منظورتون برای ازمون دکتری هست. اگه این طوره این تالار و این تاپیک محل پیشنهاد شما نیست. می تونید در تالار مربوط به دکتری در درس مربوطه این مساله رو مظرح کنید.
مثلا در ادرس زیر:

سپاس‌گزاری شده توسط: silver
ارسال: #۲۳
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ
سلام
کسی نمیدونه چطور میتونم اسلایدهای دکتر مهدیه شیری دانشگاه شریف برا یادگیری ماشین دانلود کنم؟؟
خیلی لازم دارم
ممنون
ارسال: #۲۴
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)khashaya نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  از آدرس زیر میتونید کتاب یادگیری ماشین آقای تام میچل رو دانلود کنید - حجمش ۳۷ مگابایت هستش و زبان لاتین

البته این کتاب حل المسائلش توی نت زیاده - و به طور کلی این کتاب ها خیلی سنگین هست و باید مطالعه خوبی داشته باشید
راه بهتری که من خودم تجربه کردم برای یادگیری ماشین شرکت در کلاس های مجازی انلاین دانشگاه استنفورد بود که استاد خیلی خوبی داشتیم از همون دانشگاه البته کار زیادی کشید و به سختی گواهی گرفتم اما در یادگیری این درس خیلی برام موثر بود
موفق باشید

من خیلی دنبال حل تمرینش گشتم ولی پیدا نکردم اگه لینکی دارید لطفا قرار بدید
ممنونم

حل تمرین بیشاپ رو من دارم این هم لینکش

فایل‌(های) پیوست شده
حل تمرین بی شاب.pdf
اندازه فایل: ۴۷۵/۶۳ KB
ارسال: #۲۵
۰۸ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۱۴ ب.ظ
سلام کسی حل کتاب میشل را داره من خیلی گشتم نبود
ارسال: #۲۶
۰۸ آبان ۱۳۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۱۴ ب.ظ)aliysefian نوشته شده توسط:  سلام کسی حل کتاب میشل را داره من خیلی گشتم نبود

ارسال: #۲۷
۰۹ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۱ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۱۴ ب.ظ)aliysefian نوشته شده توسط:  سلام کسی حل کتاب میشل را داره من خیلی گشتم نبود

دیدمش قبلا کامل نیس
ارسال: #۲۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۰۴ ق.ظ
Rainbow RE: جزوه یا کتاب یادگیری ماشین
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  این فایل در مورد :
۱)یادگیری ماشین
۲)داده کاوی
۳)شبکه های عصبی
۴)الگوریتم ژنتیک
۵)خوشه بندی مورچه ای
امیدوارم مفید باشه Smile

آقو کسی این فایلو داره دوباره آپلود کنه؟
لینکی که گذاشتن الان دیگه فعال نیست. خودشونم که خیلی وقته بازدید نداشتن که بخوام دوباره از خودشون بخوام
با تشکر

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۹۱۷ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۸۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۱۰ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۶ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۳۵ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۱۵۲ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۳ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close