تالار گفتمان مانشت
workshop ماشین‌بینایی - نسخه‌ی قابل چاپ

workshop ماشین‌بینایی - vampire2 - 03 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ

سلام
کسایی که علاقه دارن از دست ندن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در ضمن مهلت ثبت نام تا ۴ تیر تمدید شده.

ورکشاپ ماشین‌بینایی - mfXpert - 03 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ

خیلی برام عجیب هستش. من "بینایی ماشین" شنیده بودم اما "ماشین بینایی" نشنیده بودم. حالا یا من اطلاعات لازم رو ندارم یا اینکه تو عنوان اشتباه وجود داره

ورکشاپ ماشین‌بینایی - blackhalo1989 - 03 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

متولی این کارگاه دقیقا کیه؟

RE: ورکشاپ ماشین‌بینایی - vampire2 - 03 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ

من هم اطلاعی ندارم که برگزار کننده اش کیه.

workshop ماشین‌بینایی - mfXpert - 03 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  ماشین بینایی ترجمه دقیقتریه برای machine vision،اشکال کار اینجاست اکثر افراد ماشین بینایی رو با اتصال بینایی به ماشین میخونند(فینگلیش mashine binayi)که غلطه،درستش اینه(mashin binayi) یعنی بدونه کسره بعد از ماشین
مشکل شد دو تا

RE: ورکشاپ ماشین‌بینایی - fariba.h - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  خیلی برام عجیب هستش. من "بینایی ماشین" شنیده بودم اما "ماشین بینایی" نشنیده بودم. حالا یا من اطلاعات لازم رو ندارم یا اینکه تو عنوان اشتباه وجود داره

درستش "ماشین بینایی" است اما به اشتباه "بینایی ماشین" متداول تره.

RE: workshop ماشین‌بینایی - ف.ش - ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ

این ویس کلاس تئوری روز اول البته اصلا مشخص نیست که دارن چی میگن!! سعی میکنم کلاس فردا رو با کیفیت بهتری ضبط کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسانی که علاقه دارند می تونند خودشون m-file ها رو تکمیل کنند. (این فایلها برای تمرین در کارگاه به شرکت کنندگان داده شد)

workshop ماشین‌بینایی - Fardad-A - 13 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ

حالا متولیش کی بود بالاخره؟

RE: workshop ماشین‌بینایی - ف.ش - ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ

(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حالا متولیش کی بود بالاخره؟
فکر کنم محمد امین صادقی و گروه ویژن دانشگاه شریف و IPM