زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک برنامه کامپیوتری برای ثبت ساعات مطالعه

ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ق.ظ
سلام
من پیشنهادی داشتم ، اگر شخصی به نرم افزار سی شارپ یا هر نرم افزار دیگری ، مسلط است لطف بکند و برای استفاده خودش و اعضای این انجمن برنامه ای بنویسد که ساعات مطالعه هر روز داوطلب کنکوری را بگیرد و مثلا قابلیت جمع تفکیکی ساعات هر درس ، و جمع کلی هفتگی و سالانه و ماهانه رو داشته باشد

راستش من دانشجوی کامیپوتر نیستم و بلد نیستم با سی شارپ کار کنم ، به همین خاطر این درخواست رو در اینجا مطرح می کنم
اینکار می تونه به خیلی ها برای برنامه ریزی درسی کمک کنه و کار مفیدی برای جامعه دانشجویان باشه

به نظرم شکل اولیه اون می تواند یک جدول باشد به سبک جدولی که در دوران کنکور کارشناسی قلم چی ان را به ما میداد
یک دفتری که جدولی داشت ، که ما خودمان دروس را می نوشتیم(یعنی برنامه نویس طوری برنامه رو بنویسد که قابلیت استفاده این نرم افزار برای همه رشته های دانشگاهی وجود داشته باشد) و ... بهتره عکس جدول را بگذارم که خودتان ببینید:
در گوگل جستجو کردم و وبلاگ زیر رو پیدا کرد که این جدول رو قرار داده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته یک کار جدید می تونه این باشه که یک نمودار که محور افقی اون روز های هفته و محور عمودیش مقدار ساعت مطالعه باشه ، را داشته باشیم تا وضعیت مطالعه رو در یک هفته ببینیم

منتظر یاری سبزتان هستم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , najme60 , Engineer , mohammadali1990 , رعنا , farhad_vr32 , mrezaparchebaf
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ق.ظ، توسط **sara**.)
RE: یک برنامه کامپیوتری برای ثبت ساعات مطالعه
می تونید از Excel استفاده کنید. مثل این فایل:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ساعات مطالعه رو که وارد کنید، جمع می زنه.
اینجا رو ببینید:

در مورد این جدول برنامه ریزی اینجا توضیح داده شده:

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , Parva , unco , maedeh , pooyaa , رعنا , farhad_vr32
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
ممنون از سارای عزیز با لینکی که گذاشتن، جالب بود ولی برا من یکی سخته هرشب تو کامپیوتر وارد کردنش.
من با توجه به دفتر برنامه ریزی قلم چی پارسال یه جدول کشیدم برا خودم،ولی قسمت نشد استفاه کنم امسال به تعداد هفته ها ازش کپی میگیرم البته پشت و رو، و اشالله کمکم میکنه، امیدوارم به درد شما هم بخوره.

فایل‌(های) پیوست شده

برنامه ریزی.ppt
اندازه فایل: ۱۶۳ KB

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , unco , **sara** , maedeh , najme60 , r.sh69 , farhud , Sbahar , shahbazi , saeedehs , Engineer , mohammadali1990 , pooyaa , sarehkar , رعنا , farhad_vr32
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ
به اینجا هم یک نگاهی بیندازید :

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , pooyaa , رعنا , farhad_vr32
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ق.ظ
اینم بنظرم نرم افزار جالبیه

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رعنا , farhad_vr32
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط mahsa_ysfr.)
سلام

حتما حتما اینجارم یه تگاهی بندازین:

این هم فایل راهنماش :

(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  می تونید از Excel استفاده کنید. مثل این فایل:

ساعات مطالعه رو که وارد کنید، جمع می زنه.
اینجا رو ببینید:

در مورد این جدول برنامه ریزی اینجا توضیح داده شده:

سلام

این خیلی قدیمی شده و دیگه کاربرد مفیدی نداره.

من به روز شده اش رو اینجا پیدا کردم:
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhad_vr32
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ

When objectives are superb, the toils to reach them must be ignored.
Imam Khomeini
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۵۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۵ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۴۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۱۸۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۲۹,۸۸۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close