تالار گفتمان مانشت
یک برنامه کامپیوتری برای ثبت ساعات مطالعه - نسخه‌ی قابل چاپ

یک برنامه کامپیوتری برای ثبت ساعات مطالعه - unco - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ق.ظ

سلام
من پیشنهادی داشتم ، اگر شخصی به نرم افزار سی شارپ یا هر نرم افزار دیگری ، مسلط است لطف بکند و برای استفاده خودش و اعضای این انجمن برنامه ای بنویسد که ساعات مطالعه هر روز داوطلب کنکوری را بگیرد و مثلا قابلیت جمع تفکیکی ساعات هر درس ، و جمع کلی هفتگی و سالانه و ماهانه رو داشته باشد

راستش من دانشجوی کامیپوتر نیستم و بلد نیستم با سی شارپ کار کنم ، به همین خاطر این درخواست رو در اینجا مطرح می کنم
اینکار می تونه به خیلی ها برای برنامه ریزی درسی کمک کنه و کار مفیدی برای جامعه دانشجویان باشه

به نظرم شکل اولیه اون می تواند یک جدول باشد به سبک جدولی که در دوران کنکور کارشناسی قلم چی ان را به ما میداد
یک دفتری که جدولی داشت ، که ما خودمان دروس را می نوشتیم(یعنی برنامه نویس طوری برنامه رو بنویسد که قابلیت استفاده این نرم افزار برای همه رشته های دانشگاهی وجود داشته باشد) و ... بهتره عکس جدول را بگذارم که خودتان ببینید:
در گوگل جستجو کردم و وبلاگ زیر رو پیدا کرد که این جدول رو قرار داده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته یک کار جدید می تونه این باشه که یک نمودار که محور افقی اون روز های هفته و محور عمودیش مقدار ساعت مطالعه باشه ، را داشته باشیم تا وضعیت مطالعه رو در یک هفته ببینیم

منتظر یاری سبزتان هستم

RE: یک برنامه کامپیوتری برای ثبت ساعات مطالعه - **sara** - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ق.ظ

می تونید از Excel استفاده کنید. مثل این فایل:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ساعات مطالعه رو که وارد کنید، جمع می زنه.
اینجا رو ببینید:

در مورد این جدول برنامه ریزی اینجا توضیح داده شده:

RE: یک برنامه کامپیوتری برای ثبت ساعات مطالعه - Parva - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ

ممنون از سارای عزیز با لینکی که گذاشتن، جالب بود ولی برا من یکی سخته هرشب تو کامپیوتر وارد کردنش.
من با توجه به دفتر برنامه ریزی قلم چی پارسال یه جدول کشیدم برا خودم،ولی قسمت نشد استفاه کنم امسال به تعداد هفته ها ازش کپی میگیرم البته پشت و رو، و اشالله کمکم میکنه، امیدوارم به درد شما هم بخوره.

یک برنامه کامپیوتری برای ثبت ساعات مطالعه - sybarite - 09 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ

به اینجا هم یک نگاهی بیندازید :

یک برنامه کامپیوتری برای ثبت ساعات مطالعه - fatemeh85 - 10 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ق.ظ

اینم بنظرم نرم افزار جالبیه

یک برنامه کامپیوتری برای ثبت ساعات مطالعه - mahsa_ysfr - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ

سلام

حتما حتما اینجارم یه تگاهی بندازین:

این هم فایل راهنماش :

(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  می تونید از Excel استفاده کنید. مثل این فایل:

ساعات مطالعه رو که وارد کنید، جمع می زنه.
اینجا رو ببینید:

در مورد این جدول برنامه ریزی اینجا توضیح داده شده:

سلام

این خیلی قدیمی شده و دیگه کاربرد مفیدی نداره.

من به روز شده اش رو اینجا پیدا کردم:

RE: یک برنامه کامپیوتری برای ثبت ساعات مطالعه - New folder - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ