زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یورو ۲۰۱۲

نظرسنجی: قهرمان مسابقات یورو ۲۰۱۲ کدام تیم خواهد بود؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۸۸%
    آلمان ۳۰/۸۸%
۲۱ ۳۰/۸۸%
  • ۷/۳۵%
    هلند ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۲/۹۴%
    پرتغال ۲/۹۴%
۲ ۲/۹۴%
  • ۳۵/۲۹%
    اسپانیا ۳۵/۲۹%
۲۴ ۳۵/۲۹%
  • ۷/۳۵%
    ایتالیا ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۸/۸۲%
    انگلیس ۸/۸۲%
۶ ۸/۸۲%
  • ۴/۴۱%
    فرانسه ۴/۴۱%
۳ ۴/۴۱%
  • ۰%
    سوئد ۰%
۰ ۰%
  • ۱/۴۷%
    روسیه ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
  • ۱/۴۷%
    سایر تیم ها ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
در کل ۶۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۶۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
سلام به دوستان عزیز
من که دعا می کنم آلمان نبره ، اسپانیا رو هم خیلی دوس دارم، همچین بدمم نمیاد هلند ببره، اونم بازیش جذابه.

هیج اگر سایه پذیرد ما همان سایه ی هیچیم .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
من فعلا دعا میکنم که قطر رو بزنیم...ازبکستان رو که خیلی شانس آوردیم..کره تو زمین قطر ۳ تا بهش زده..ببینیم ما امروز چه میکنیم

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۶۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط arixooo.)
یورو ۲۰۱۲
عجب بازیی اه این انگلیس و فرانسه..فعلا ۱-۱

چقدر لباس این فرانسه ای ها قشنگه...کاش یکیشو داشتم

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
ارسال: #۶۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ
RE: یورو ۲۰۱۲
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  چقدر خوبه شبا فوتبال داره اگر همیشه فوتبال داشت چقدر خوب بودا از دست برنامه های مسخره تلویزیون راحت بودیم

تا اینجا که همه مدعی ها ناامید کردن ملت رو. شاید فردا انگلیس طوفان به پا کنه ۱۰ - ۲۰ تا گل بزنهTongue

(البته من دیگه اصلا هیچ جا رو نمیکنم طرفدار انگلیسم همیشه ضایع میشمUndecided)
فقط یه سوال: شما رو چه حساب طرفدار انگلیس شدید؟SmileTongue

اول اول اول اولش اصلا رو حساب نبود
یه همکلاسی داشتم دواتیشه طرفدار المان بود. کلا خانوادگی المانی بودن (تیم المان که برای بازی خیرخواهانه بعد از زلزله بم اومد ایران اینا خانوادگی هم رفته بودن فرودگاه هم هتل!!!!)
من هم از ابتدا از این المانی های نژاد پرست خیلی بدم می اومد. یادم نیست چه سالی بود فکر کنم ۸۱ بود مایکل اوون تازه کشف شده بود یه بازی با المان داشت انگلیس
این دوست من همش یکسره از دروازه بان المان حمایت میکرد (همون که خود المانی ها براش موز پرت میکردن اسمش یادم نیست)
اون شب اوون تا میتونست به اون یارو گل زد
انقدر من حال کردم تا مدت مدیدی روزنامه ای که عکس اوون بود رو داشتم تیترش این بود
اوون مونیخ را به اتش کشیدBig Grin
(چقدر توضیح دادمTongueالان پشیمون شدی از سوال خودت،نه؟؟؟)

این داورا رو از کجا اوردن برای این بازی ها؟ این یکی کلا به خطا اعتقادی نداره
ارسال: #۶۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
نه چرا پشیمون! عوضش فقط همون یه بازی تونستید سرتونو بالا نگه دارید.Tongue
ارسال: #۶۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط eris229.)
نه دیگه اینطوری ها هم نیست
تو جام جهانی هم که ارژانتین رو بردنSmile

البته به نظرم مربی خوبی نداشن هی جام جهانی ها گذشت اینا با همون اریکسون ادامه دادن
این مربی الانشون هم منو یاد همون میندازه عین همون اریکسون رفتار میکنه(مثلا انگار یادش نیست چیزی به نام تعویض وجود دارهUndecided)

راستی چرا انگلیس همیشه با سوئد هم گروه میشهExclamation

این فرانسوی ها هم که فقط شوت کردن بلدن

این چه وضعیه بازی ها یک یک تموم میشن
خوشم نمیاد از نتیجه مساویDodgy
ارسال: #۶۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط ali reza.)
یورو ۲۰۱۲
از این اسپانیا اصلا خوشم نمیاد!
بین ایتالیا و آلمان یکی قهرمان میشه..

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۶۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
چرا کسی برای روسیه شانسی قایل نیست؟ واقعاً این تیم‌هایی که به عنوان قهرمان یاد می‌کنید هیچی نداشتن تا به حال.
ببینیم فردا این روسیه چه می‌کنه Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۶۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
من نمیدونم دکتر جان چی دیدن تو روسیه اینقد روس روس میکنن..البته یه بار هلند رو بدجوری حذف کردن..الانم که گروهشون خیلی راحته و یحتمل اول گروهشون میشن و به دوم گروه آلمان میخورن که معلوم نیست کیه...اگه دانمارک باشه اونو هم میزنن و تا یک هشتم بالا میرن..الکی الکی..خدا بقیشو واسشون به خیر کنه...

Erza Pound
ارسال: #۷۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  نه دیگه اینطوری ها هم نیست
تو جام جهانی هم که ارژانتین رو بردنSmile

البته به نظرم مربی خوبی نداشن هی جام جهانی ها گذشت اینا با همون اریکسون ادامه دادن
این مربی الانشون هم منو یاد همون میندازه عین همون اریکسون رفتار میکنه(مثلا انگار یادش نیست چیزی به نام تعویض وجود دارهUndecided)

راستی چرا انگلیس همیشه با سوئد هم گروه میشهExclamation

این فرانسوی ها هم که فقط شوت کردن بلدن

این چه وضعیه بازی ها یک یک تموم میشن
خوشم نمیاد از نتیجه مساویDodgy
انگلیس کل موفقیتاش تو جام جهانی همون جام جهانی هست که تو کشور خودش بود!(که واسه خیلی قدیماست)+۹۰ ایتالیا که چهارم شد.
تو یورو هم یه سوم داره یه چهارم که تازه چهارم تو کشور خودش بوده. کلا تیم ناکامیه! ولی از این بدتر اینه که فقط ناکامیاشو توجیه میکنه !

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  چرا کسی برای روسیه شانسی قایل نیست؟ واقعاً این تیم‌هایی که به عنوان قهرمان یاد می‌کنید هیچی نداشتن تا به حال.
دکتر جان صبر داشته باشید! فقط کمی صبر کنید تا بفهمید چرا کسی برای روسیه شانسی قائل نیست!

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  من نمیدونم دکتر جان چی دیدن تو روسیه اینقد روس روس میکنن..البته یه بار هلند رو بدجوری حذف کردن..الانم که گروهشون خیلی راحته و یحتمل اول گروهشون میشن و به دوم گروه آلمان میخورن که معلوم نیست کیه...اگه دانمارک باشه اونو هم میزنن و تا یک هشتم بالا میرن..الکی الکی..خدا بقیشو واسشون به خیر کنه...
یورو ۱۶ تا تیم داره پس ۱/۸ نداره اصلا!Smile
ارسال: #۷۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  چرا کسی برای روسیه شانسی قایل نیست؟ واقعاً این تیم‌هایی که به عنوان قهرمان یاد می‌کنید هیچی نداشتن تا به حال.

روسیه همیشه قشنگ بازی کرده مخصوصا بازی های یورو . من که خیلی از بازیش لذت میبرم اما برای قهرمانی چیزهای دیگه ای هم لازمه که روسیه نداره . امیدوارم این دوره روسیه قهرمان بشه تا دکتر خوشحال بشه . البته شوروی در سال های دور تیم بسیار قوی بوده اما خب افت کرده .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۷۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  امیدوارم این دوره روسیه قهرمان بشه تا دکتر خوشحال بشه . البته شوروی در سال های دور تیم بسیار قوی بوده اما خب افت کرده .
من طرفدار این تیم نیستم اما حس می‌کنم به قهرمانی نزدیکه. همه تیم‌ها یه دور بازی‌هاشون رو انجام دادن من چیزی توی بقیه تیم‌ها ندیدم.(از دقیقه ۷۰ به بعد بازی دیشب اوکراین به زور جلوی خواب خودم رو گرفتم، واقعاً کسل کننده بود)
روسیه تا به حال جسورترین تیم بوده. حالا ببینیم امشب با میزبان چه می‌کنه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۷۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
به نظر من انگلیس با وجود اینکه بازیکنای خوبش نیستن ولی بازم انگلیسه و خوب بازی میکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229
ارسال: #۷۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من طرفدار این تیم نیستم اما حس می‌کنم به قهرمانی نزدیکه. همه تیم‌ها یه دور بازی‌هاشون رو انجام دادن من چیزی توی بقیه تیم‌ها ندیدم.(از دقیقه ۷۰ به بعد بازی دیشب اوکراین به زور جلوی خواب خودم رو گرفتم، واقعاً کسل کننده بود)
روسیه تا به حال جسورترین تیم بوده. حالا ببینیم امشب با میزبان چه می‌کنه.

تو اون دوره مسابقات که یونان قهرمان یورو شد ، انصافا زیباترین بازی ها توسط روسیه و بی کیفیت ترین و بسته ترین بازی ها توسط یونان ارائه شد . روسیه زیبا بازی میکنه و خیلی جسور و با طراوت هستن اما فقط زیبا بازی کردن و جسور بودن به تنهایی کافی نیست ، تاکتیک خیلی مهمه ( چیزی که همیشه آلمان ها رو از بقیه یه سر و گردن بالاتر قرار میده ) . ضمن اینکه خیلی سخته تیم هایی که قهرمان نبودن به خودشون امید داشته باشن ( شاید تا فینال هم بیان اما احتمالش کم نیست که از نظر روحیه کم بیارن اونم اگه در مقابل تیم صاحب نامی قرار بگیرن ) .
اینی که میگید چیزی از تیم ها ندیدم درسته ، اما ایتالیا در ۲ دوره قبل جام جهانی رو بیاد بیارین که با چه فلاکتی از مرحله گروهی بالا اومد و آخرش به فینال رسید و قهرمان شد Smile تیم های بزرگ بازی به بازی در هر دوره مسابقات بیشتر خودشون رو نشون میدن .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۷۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
ای بابا این ایران هم تیم نیست که...دلمونو اکلی خوش کردیم بهش..بریم همون یورو رو ببینیم که سنگین تریم اینجوری...بنده خدا ها اون ۱۰۰۰۰۰ نفر رو بگو...!!!

Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_bhh , 862222822

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۴۲ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۵۳ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۲۳۱ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۶۴ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۸۰۸ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۶۴ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۸۷ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۷۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  المپیک لندن ۲۰۱۲ agentv ۲۶۷ ۱۰۸,۸۹۵ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: LORD0098
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۴۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close