زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یورو ۲۰۱۲

نظرسنجی: قهرمان مسابقات یورو ۲۰۱۲ کدام تیم خواهد بود؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۸۸%
    آلمان ۳۰/۸۸%
۲۱ ۳۰/۸۸%
  • ۷/۳۵%
    هلند ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۲/۹۴%
    پرتغال ۲/۹۴%
۲ ۲/۹۴%
  • ۳۵/۲۹%
    اسپانیا ۳۵/۲۹%
۲۴ ۳۵/۲۹%
  • ۷/۳۵%
    ایتالیا ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۸/۸۲%
    انگلیس ۸/۸۲%
۶ ۸/۸۲%
  • ۴/۴۱%
    فرانسه ۴/۴۱%
۳ ۴/۴۱%
  • ۰%
    سوئد ۰%
۰ ۰%
  • ۱/۴۷%
    روسیه ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
  • ۱/۴۷%
    سایر تیم ها ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
در کل ۶۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۳۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ق.ظ
RE: یورو ۲۰۱۲
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  با احتمال ۹۹درصد آلمان قهرمانه!!!
شما جام جهانی ۲۰۱۰ که آلمان خیلی قشنگ تر بازی میکرد، رو میدید دیگه چی میگفتید!!! یا جام جهانی ۲۰۰۶ که فرانسه و ایتالیا اولش بد ظاهر شده بودند ولی هردو به فینال رسیدن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۳۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
من فکر می‌کنم تا اینجای کار فقط تیم روسیه شخصیت یه تیم قهرمان رو داشته. شاید به خاطر علاقه‌ام به آرشاوین باشه ولی فکر می‌کنم قهرمان بشه. تک‌تک حرکاتشون بوی گل می‌ده. واقعاً تیم کاملی هستند.
سایر تیم‌ها در حد جوک ظاهر شدن، بازی دیشب به قول گزارشکر بازی برزیل و آرژانتین انگار روی اسلوموشن بود! اصلاً جالب نبود.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۳۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من فکر می‌کنم تا اینجای کار فقط تیم روسیه شخصیت یه تیم قهرمان رو داشته. شاید به خاطر علاقه‌ام به آرشاوین باشه ولی فکر می‌کنم قهرمان بشه. تک‌تک حرکاتشون بوی گل می‌ده. واقعاً تیم کاملی هستند.
سایر تیم‌ها در حد جوک ظاهر شدن، بازی دیشب به قول گزارشکر بازی برزیل و آرژانتین انگار روی اسلوموشن بود! اصلاً جالب نبود.
صبر کنید! هنوز خیلی زوده. حداقل بذارید تیم ها بازی دومشونم انجام بدن بعد راجع به قهرمان قضاوت کنید. جام جهانی ۲۰۰۶ رو به یاد بیارید که اولش هم فرانسه و هم ایتالیا چطوری بودن. آرژانتین و برزیل هم اگه بازی اولشون بود و بازی ها حساس بود(نه بازی دوستانه!) انقدر حمله نمی کردن.
ارسال: #۳۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
آلمان تیم عجیبیه ، زیاد قشنگ بازی نمیکنه در کل اما خیلی با حوصله ، دقیق و هدفمند بازی میکنن . من دل خوشی از این تیم ندارم ( ۲دور جام جهانی اخیر ، آرژانتین توسط آلمان حذف شد ، آرژانتین و آلمان در جام جهانی ۸۶ و ۹۰ هم در فینال باهم بازی کردن که سهم هر کدوم یک قهرمانی جهان بود ، هر چند که داور بازیی که آلمان قهرمان شد ، بعد از چند سال اعتراف کرد که پنالتی فکر کنم دقیقه ۸۲ رو به اشتباه گرفته بوده - این پنالتی تنها گل بازی فینال بود - )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
بله...یادمه..اون گل رو برمه زد..باتیستوتا هم نبودش اون بازی..مارادونا تنها بود..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۳۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
تا چند ساعت دیگه ایتالیا نشون میده که همه در موردش اشتباه می کنن! Big Grin
فعلا که تیم های مدعی جالب نبودن! ببینیم ایتالیامون چه می کنه!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۳۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط HighVoltage.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  با احتمال ۹۹درصد آلمان قهرمانه!!!
شما جام جهانی ۲۰۱۰ که آلمان خیلی قشنگ تر بازی میکرد، رو میدید دیگه چی میگفتید!!! یا جام جهانی ۲۰۰۶ که فرانسه و ایتالیا اولش بد ظاهر شده بودند ولی هردو به فینال رسیدن.
برو آقا اونجا هم شانس اوردن پدیده جام توماس مولر تو اون بازی کذایی محروم بود اگه نه همون جام جهانی اسپانیا رو ۴تا میزدن.Tongue

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
ارسال: #۳۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  تا چند ساعت دیگه ایتالیا نشون میده که همه در موردش اشتباه می کنن! Big Grin
فعلا که تیم های مدعی جالب نبودن! ببینیم ایتالیامون چه می کنه!

میزان کری خونی این تاپیک به شدت از استاندارد جهانی پایین تره!
حداقل خوبه شما دارین آمار رو بالا می برین!
راستی دعا کنین ایتالیا طوری نتیجه بگیره که تو دور بعدی به انگلیس نخوره چون مجبور می شین ۴ سال دیگه هم منتظر قهرمانی ایتالیا بمونین.

من که شک دارم ایتالیا از گروهش بیاد بالا.Big Grin

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
ارسال: #۳۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
انگلیس که فکر نکنم از گروهش بالا بیاد :دی...بیا اینم یه کری ایجنت جان

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال: #۴۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
من خودم انگلیسیه ۲ آتیشه ام...اما کلا شانس نداریم..چشم آب نمیخوره...نباید کاپلو رو رد میکردن میرفت...

Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229 , agentv
ارسال: #۴۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  انگلیس امسال خیلی بدشانس بوده. نصف بازیکن های اصلیش مصدوم یا محروم هستن . مربی رو هم که یه ماه پیش عوض کردن. اما همینجوریشم می تونه ایتالیا و اسپانیا رو درسته قورت بده!
هنوز به ایتالیا نخوردین بهونه اوردنو شروع کردین! Smile))
حالا فعلا ما تمرکزمون رو بازی امشبه که ببینیم این ۱۴ نفر چرا فکر می کنن اسپانیا قهرمانه! بعدش در مورد انگلیس هم صحبت می کنیم!Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال: #۴۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
یورو ۲۰۱۲
بارسا امسال جامی نبرد...من فکر کنم این افول بارسا و رئال روی اسپانیا هم تاثیر بزاره...یه لحظه فکر کنید:ژاوی انیستا فابرکاس ویا پویول و پیکه ...۶ تاش ماله بارساست....حالا از اونور رئال رو نگاه: کاسیاس..این دفاع راستشون که اسمش یادم نمیاد..ژابی آلونسو..دیگه یادم نمیاد...کلا یه سری بازیکن که فصل خوبی رو نداشتن رو جمع کردن که اصلا واسشون شانس قهرمانی نمیبینم..همه گلاشون رو هم که مسی و رونالدو زدن..اصلا اسپانیا مهاجم نداره

Erza Pound
ارسال: #۴۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
یورو ۲۰۱۲
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  این دفاع راستشون که اسمش یادم نمیاد
نکنه راموس رو می‌گی Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo
ارسال: #۴۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط MarkLand.)
یورو ۲۰۱۲
۲-۱ به نفع اسپانیا

think positive
ارسال: #۴۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
۱-۰ ایتالیا Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۴۹ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۲۱۱ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۵۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۷۹۶ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۳۲ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۷۳ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۷۵ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  المپیک لندن ۲۰۱۲ agentv ۲۶۷ ۱۰۸,۵۸۵ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: LORD0098
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۳۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close