زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبلیغ پپسی روی ماه! +عکس [از شایعه تا واقعیت]

ارسال: #۳۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ
می تونین تشریف بیارین مرکز علوم ستاره شناسی مهمون ما Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , BraveKnight
ارسال: #۳۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: تبلیغ پپسی روی ماه! +عکس [از شایعه تا واقعیت]
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اشکال نداره!!!
فردا صبح سایه نقطه ای ناهید را روی خورشید ببینید.
حتما" تقارن خورشید و ناهید را نگاه کنید چون دفعه بعدش صد و پنج سال دیگه است.
خب این چه ساعتیه؟
البته واسه من که فرق نمی کنه حالا این دفعه نشد ۱۰۵ سال دیگه می بینم Big GrinBig Grin دفعه قبلی کار پیش اومد نشد ببینمشBig GrinBig Grin

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  می تونین تشریف بیارین مرکز علوم ستاره شناسی مهمون ما Smile
به به مهمونی! کی تشریف بیاریم حالا؟
الان که دقت می کنم می بینم از عنفوان کودکی به ستاره شناسی علاقه شدیدی داشتم Big GrinBig Grin خب حالا وسائل چی بیاریم واسه این که ۷-۸ روزی بمونیم ؟Big GrinBig Grin

اگه اقا فرداد ساعت دقیق بگن بهتره چون ممکنه فردا صبح زود باشه واسه این همین الان وسائلمون رو جمع کنیم Big Grin
-----------------
از شوخی گذشته فکر کنم همین جوری نمی شه دید Smile
خانم بچه مثبت بجای ما هم ببینیدش Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , آرمین , homa , BraveKnight , rozh66
ارسال: #۳۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط imi.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  انجام چنین کاری از نظر علمی محال هست. می‌دونید تابوندن نور به چنین سطحی چقدر انرژی می‌خواد؟ چنین شایعاتی قبلاً هم صورت گرفته.

به نظر من به این راحتی نمیشه این موضوع رو رد کرد. حتی اگه امشب هم این کار صورت اصلا نمیشه با این اطمینان گفت از نظر عملی محال هست! روی جه حسابی؟ به چه دلیل؟ خیلی از دستاورد های بزرگ اولش در تخیل فقط ممکن بودن.

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  سطح ماه دارای بارش‌های شهابی وحشتناکی هست که عملاً امکان فرود رو خیلی کم می‌کنه.

تا جایی که من می دونم بارش شهابی دائم نداره. بارش شهابی به تعداد بسیار زیادی شهاب که در مدت کمی به سطح یک سیاره برخورد می کنن گفته میشه. مثل بعضی مواقع که زمین هم این چنین وضعی رو داره.
دست کم طوری نیست که فرود رو با مشکل جدی مواجه کنه.

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  از طرفی عبور از جو ماه هم کار ساده‌ای نیست.

ماه جو نداره! داره؟؟؟ اصلا سطح ماه باد نمیاد. برا همین میگن هنوز جای پای نیل آرم استرانگ روی ماه هست.
منظور از جو چیزی مثل جو زمین هست وگرنه گازهای بسیار ناچیز و بسیار رقیق تر از جو زمین رو داره.

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  خیلی‌ها اعتقاد دارن که فرود بر ماه یه مانور تبلیغاتی بوده. جدیداً سوتی‌های فتوشاپی هم توی تصاویر فرود پیدا شده Big Grin نکته جالب اینه که اگه فرود بر ماه کار شدنی‌ای بود بعد از اون سال‌ها هم انسان‌هایی بر روی ماه رفت و آمد می‌کردن. چه اینکه به هر حال تکنولوژی این سال‌ها خیلی برتر از سال‌هایی هست که ادعای فرود بر ماه مطرح می‌شه.
این موضوع به این سادگی هم نیست! درست نیست این قدر مطمئن در این مورد حرف زد و یه سری هم فکر کنن که الان کاملا معلوم شده که این حرف درست نبوده.

یه سری ایراد ها وارد شده و خیلی هاشون رو ناسا جواب داده. البته بحثش زیاده ولی در کل نظر شخصی من در این مورد این هست که یا به ماه رفتن یا اگه نرفتن با روسیه به یه توافقی رسیدن که این موضوع رو لو ندن. اون موقع ماهواره های روسی توی فضا بودن و اگه دست یادم باشه یکیشون پشت ماه بود. یعنی جایی که فرود اومدن.
از این گذشته کشتی های روسی نزدیک سواحل آمریکا بودن و می تونستن خروج از جو رو بررسی کنن.

جدیدا تو یه سری عکس های دقیق که از ماه هم منتشر شده انگار هنوز اون وسیله ای که باهاش روی ماه فرود اومدن معلومه.

به هر حال به سادگی نمیشه در این مورد قضاوت کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , BraveKnight
ارسال: #۳۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خب این چه ساعتیه؟

همزمان با طلوع خورشید که از ساعت ۵صبح تا ۹ ادامه داره

"وقتی تنها می شوی بدان خدا همه را بیرون کرده تا با تو تنها باشد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ
Coolبچه ها من که فکر میکنم یه دلیلی پشت این شایعس Ideaکه با توجه به ......از بیان آن معذوریمCool Big Grin

شکست ها، ستون های موفقیتند
ارسال: #۳۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط The BesT.)
دوستان پس چی شد؟فردا عید اعلام شد؟
بریم نماز آیات بخونیم؟نخونیم؟ چیکارکنیم؟ Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , انرژی مثبت , parsaNA , **sara** , BraveKnight , kashir , s.sadri
ارسال: #۳۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
گردنم درد گرفت دیگه اگه عکس زمزمم بزارن نگاه نمی کنم شب بخیر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , **sara** , kashir , rozh66
ارسال: #۳۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)M.H.P نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خب این چه ساعتیه؟

همزمان با طلوع خورشید که از ساعت ۵صبح تا ۹ ادامه داره
ای بابا پس باید از الان وسایلمون رو جمع کنیم Big Grin
بخوام صبح راه بیفتیم تا برسیم طول می کشه همه چی تموم می شه TongueBig Grin خانوم بچه مثبت لطف کنید یه جا هم واسه من رزرو کنید (از قدیم گفتن تعارف اومدو نیومد داره Big Grin بعد عمری هنوز خانوم بچه مثبت نگرفتن نباید به من یکی تعارف زد!!!Big Grin)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  چند تا اتوبوس فکر میکنید کافی باشه؟Big Grin
نمی دونم فکر کنم بهتره مترو رو اجاره کنیم تعداد زیاده اتوبوس کفایت نمی کنه Big GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , fatima1537
ارسال: #۳۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ق.ظ
منظور من از جو حلقه آلن دور ماه بود، معذرت.
طبق برآوردهای علمی برای عبور نیاز به جداره آلومینیوم با قطر ۱۵۰ سانت هست.
سوتیهای زیادی توی فیلم منتشر شده وجود داره، همین که هرگز بعد از اون تاریخ نتونستن برن ماه دلیل محکمی بر رد ادعای ناسا هست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690 , fatima1537 , sarbaz1214
ارسال: #۴۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
بچه ها خبر جدیدو شنیدین.شرکت چی توز واسه تبلیغ تو مریخ چی توز مفتی پخش میکنهBig Grin
ما ک ندیدیم ولی رئیسش گفته اگه میخاین مطمئن بشین بیاین ببینین.Smile
کاشکی حداقل گوگل بلد بود مثل مثل لاف من واسه چی توز لاف بزنه!!!!چی شدBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , eris229 , sepid
ارسال: #۴۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ
دوباره یه تاپیک تو مانشت به بیراهه رفت . بابا فقر مدیریتی تا چه حد Tongue

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
من همین جا از تمامی دست اندکاران این شایعه و سرکاری تشکر می کنم کلی خندیدیم Big Grin بعلاوه اعلام این قضیه باعث شد بفهمیم فردا چه رخداد بزرگی به وقوع می پیونده که خود رخداده مهم نیست زیاد ! مهم اینه که قرار شده بریم مهمونی Big Grin
مهم تر از اون دوستان زیادی به استعداد نهفتشون در شاد کردن سایرین پی بردن Big Grin

--------------------
من همین جا اعلام می کنم که در انجراف قضیه کاملا بی تقصیرم Big Grin اصلا تابلوئه که تقصیر من نبود !! دیگه هم ادامه نمیدم که لااقل این بحث علمی که شروع شده به جایی برسه Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , alirrrrrr
ارسال: #۴۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط imi.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  منظور من از جو حلقه آلن دور ماه بود، معذرت.
این کمربند دور زمین هست. ماه هم داره مگه؟؟؟ :فکر نکنم داشته باشه. یعنی چیزی نمی دونستم تال حالا.
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  طبق برآوردهای علمی برای عبور نیاز به جداره آلومینیوم با قطر ۱۵۰ سانت هست.
سوتیهای زیادی توی فیلم منتشر شده وجود داره، همین که هرگز بعد از اون تاریخ نتونستن برن ماه دلیل محکمی بر رد ادعای ناسا هست.
آره. تمام این ها هست. ولی به این سادگی هم نیست. مثلا یکی از موارد اینه که چرا داخل اون فیلمی که گرفته شده ستاره ها معلوم نیستن. که ناسا جوابش رو با روش فیلم برداری و نورگیری و دوربین و این چیزا داده.
در کل نظرم همونی هست که قبل گفتم. نمیشه راحت تایید یا رد کرد. اگه نرفته باشن هم اگه روسیه می خواست میتونست ثابت کنه.
در مورد این که تا حالا نرفتن یه توجیه می تونه هزینه اقتصادی زیاد و دیگه این که این مساله از حالت سیاسی در اومده باشه.
ارسال: #۴۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
من هم از خودم تشکر می کنم Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , BraveKnight
ارسال: #۴۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
آقا تو منطقه ما روی ماه نوشته "نوشابه اشی مشی"!!! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: marziyeh , jafarir , rozh66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۶۳ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۳۶ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۵۷ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۳ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
Information فتوشاپ و تبدیل عکس به سیاه و سفید setareh238 ۰ ۲,۰۳۷ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: setareh238
  سیستم بردن نمرات روی نمودار ف.ش ۱۶ ۹۳,۱۷۴ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: raminb
  ویرایش عکس peymankop ۱ ۲,۰۷۲ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: moeintn
  دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل batman70 ۱ ۲,۷۱۵ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close