زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش معماری؛ کدوم بهتره؟ تربیت مدرس، علم و صنعت، شهید بهشتی

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
سلام،
برای گرایش معماری، این اولویت درسته؟
۱- تربیت مدرس
۲- علم و صنعت
۳- شهید بهشتی
ممنون.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: man1991
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
بهتره برید توی سایت هرکدوم و سوابق اساتید رو خودتون یه نگاهی بندازید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ق.ظ
RE: گرایش معماری؛ کدوم بهتره؟ تربیت مدرس، علم و صنعت، شهید بهشتی
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)mohammadsaleh.samimi نوشته شده توسط:  سلام،
برای گرایش معماری، این اولویت درسته؟
۱- تربیت مدرس
۲- علم و صنعت
۳- شهید بهشتی
ممنون.

شهید بشتی بهتره / اینو به خاطره حضوره دکتر فرشاد صفایی تو گروه معماری میگم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadsaleh.samimi , Xilinx , man1991
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ق.ظ
من اینا رو با این ترتیب گذاشتم:
بهشتی
علم و صنعت
تربیت مدرس

ضمنا راجع به فرشاد صفایی هم حرف های منفی زیادی شنیدم!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadsaleh.samimi , a1i , Xilinx , man1991
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  بهشتی
علم و صنعت
تربیت مدرس

منم به همین ترتیب گذاشتم اما به نظرم هیئت علمی علم و صنعت و امکانات سخت افزاریش بهتر باشه ولی یه سری چیزا آدم می شنوه راجعبش ... ، شهید بهشتی نرم افزارش بهتره ...
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  ضمنا راجع به فرشاد صفایی هم حرف های منفی زیادی شنیدم!

چیا شنیدی؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  چیا شنیدی؟
ایشون دانشگاه ما ظاهرا استاد بودند و یکی از دانشجوهای اونجا که با ایشون درس داشت می گفت که خیلی از نظر تدریس ضعیف بودند. البته اساتید دانشگاه های دیگه (مخصوصا دولتی) که به دانشگاه ما میومدند کلا انرژی کمی میگذاشتن.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , signal_micro
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ ق.ظ
دانشگاه شهید بهشتی از وجود دکتر صفایی داره بهره میبره که الان به جرات می توان گفت یکی از بزرگان معماری کامپیوتر در ایران می باشن. دانشگاه علم و صنعت هم معماری کامپیوترش خوبه و دکتر فتحی (استاد راهنمای دکتر صفایی!) اونجا خوب کار میکنن. از تربیت مدرس من هیچ اطلاعی ندارم و کس خاصی را نمی شناسم که تو این زمینه خوب کار کرده باشن. اگر هم باشه من نشنیدم اسمشو.
اما در مورد دکتر صفایی، من خیلی با ایشون کار کردم. آدم کار بلدی هستن. میدونن چه مقاله ای خوبه، چه زمینه ای جای کار داره، چه روشی باید واسه کار انتخاب بشه و ... . ایشون واقعا آدم با سواد و با پشتکاری هستن که من از ایشون خیلی چیزا یاد گرفتم. به جز یکی دو مورد کوچک، ایشون استادیار کاملی هستن. شما نمیتونید هیچ استادی حداقل در ایران پیدا کنید که همه چیزش درست باشه!

"تمرین، کلید تسلط بر هر مهارتی است. با تمرین می توانید هر رفتار یا مهارتی را که دوست دارید یا ضروری می دانید در خودتان بپرورانید."

"برایان تریسی"
۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  صفایی
نگید تورو خدا
من با ایشون کلاس دارم ... واقعا نا راضی هستم . نه تنها من همه دوستانم که با ایشون کلاس دارن ناراضی هستند

One day the hands of fate must be forced
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  من اینا رو با این ترتیب گذاشتم:
بهشتی
علم و صنعت
تربیت مدرس

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  چیا شنیدی؟
ایشون دانشگاه ما ظاهرا استاد بودند و یکی از دانشجوهای اونجا که با ایشون درس داشت می گفت که خیلی از نظر تدریس ضعیف بودند. البته اساتید دانشگاه های دیگه (مخصوصا دولتی) که به دانشگاه ما میومدند کلا انرژی کمی میگذاشتن.

man moa'assefane in ostad ro nemishnasam vali shoma avval goftid ke chiyaze manfie yizadi shenidid vali ba'd migid tadrisesh zaeefe. in ke faghat 1 factor hast na 'chizaye ziyad#. nahveye tadris va fanne bayan hich rabti be savade ostad nadare va faghat yeki az 10 factore mohemme. zemnan too maghtae arshad nahveye tadris ziad mohem nist o vazifeye daneshjoo hast research kone o moshkeli bood az ostad beporse chon 3 ya 6 vahedi ke ostad dars mide aslan kafi nist. hala mikhaad khoob bayan kone ya bad.
Dr ghodsi ro ke dige lazem nist kasi az savadesh chizi bege vali fanne bayaanesh zire sefre . pas bastegi dare entezaretoon az ostaad chi bashe

ارسال: #۱۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  من اینا رو با این ترتیب گذاشتم:
بهشتی
علم و صنعت
تربیت مدرس

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  چیا شنیدی؟

man moa'assefane in ostad ro nemishnasam vali shoma avval goftid ke chiyaze manfie yizadi shenidid vali ba'd migid tadrisesh zaeefe. in ke faghat 1 factor hast na 'chizaye ziyad#. nahveye tadris va fanne bayan hich rabti be savade ostad nadare va faghat yeki az 10 factore mohemme. zemnan too maghtae arshad nahveye tadris ziad mohem nist o vazifeye daneshjoo hast research kone o moshkeli bood az ostad beporse chon 3 ya 6 vahedi ke ostad dars mide aslan kafi nist. hala mikhaad khoob bayan kone ya bad.
Dr ghodsi ro ke dige lazem nist kasi az savadesh chizi bege vali fanne bayaanesh zire sefre . pas bastegi dare entezaretoon az ostaad chi bashe

حرف های شما کاملا متین و درسته
ولی ایشون حداقل سر کلاس هاشون اصلا خوب به سوالات پاسخ نمیده و ....
به هر حال شناخت من در حد چندین جلسه است و برداشت خودمو گفتم و حرف شما درسته با سر کلاس نشستن راجب به سوادش زیاد نمیتونم اظهار نظر کنم فقط میتونم بگم نحوه تدریسش اصلا خوب نیست

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ق.ظ، توسط ITManagment.)

شما احیانا خود دکتر صفایی نیستید ؟؟ ادبیات و لحن صحبتتون کاملا شبیه ایشونه HuhHuh
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۲۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۵۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close