زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۵ شبکه - ۷۸ ای تی

ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ق.ظ
۳۵ شبکه - ۷۸ ای تی
اینم مال من ولی با این شرایط فکر نکنم تهران شبکه بیارم Sad

۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ravi , s.sadri , **sara** , majid67110 , Aurora , Mahbanoo313 , uniquegirl , kerm , Avicenna , sina_bhh , MONA_STAR , mirabi77 , mali_IT , SaMiRa.e , sir_ams , friendchp
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: 35 شبکه - ۷۸ ای تی
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ق.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط:  اینم مال من ولی با این شرایط فکر نکنم تهران شبکه بیارم Sad
تبریک میگم... امیدوارم اونجایی که دوس دارین قبول شین...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojtaba14405
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
۳۵ شبکه - ۷۸ ای تی
آره بابا..کی گفته تهران نمیاری...من از خیلیا شنیدم که وزارت علوم بیشتر از این ظرفیت اعلام شده بر میداره..مثلا تو واقعا فکر میکنی امیر کبیر ۳ تا شبکه بر میداره؟ من فکر میکنم حداقل ۸ تا بگیره

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ، توسط mojtaba14405.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  مجتبی بهت که گفتم جریانو.تهران میاری.

شاید با اون اوصافی که من برات تعریف کردم انتخاب رشته نکنم بیخیال شم اصلا کی حال داره دیگه درس بخونه.

ای بابا شما اصلا حال نداری ها! شما برو امیر کبیر حال پیدا میکنی!

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  آره بابا..کی گفته تهران نمیاری...من از خیلیا شنیدم که وزارت علوم بیشتر از این ظرفیت اعلام شده بر میداره..مثلا تو واقعا فکر میکنی امیر کبیر ۳ تا شبکه بر میداره؟ من فکر میکنم حداقل ۸ تا بگیره

نه ببینید اگه مثلا میرید میبینید امیر کبیر مثلا ۱۰ نفر سر کلاسن! به خاطر اینه که ۲ تا شاگرد اولی اند و ۶-۷ تا هم از ممتازهای خودشون. ولی بعیده بزنه ۳ و ۸ تا از سهمیه آزاد بگیره!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  آره بابا..کی گفته تهران نمیاری...من از خیلیا شنیدم که وزارت علوم بیشتر از این ظرفیت اعلام شده بر میداره..مثلا تو واقعا فکر میکنی امیر کبیر ۳ تا شبکه بر میداره؟ من فکر میکنم حداقل ۸ تا بگیره

شما سخت در اشتباهی.جالبه بهت بگم که دانشگاه ها یه ظرفیتی رو اعلام میکنن وزارت علوم بیشتر از اون تو دفترچه میزنه و دانشگاه ها رو مجبور میکنن یر اون اساس بردارن.همیشه دانشگاه ها بعد از چاپ دفترچه ناراضیند از این موضوع.ولی از نظر ظرفیتی اگه تو دفترچه ۱۰ نفر نوشته دقیقا ۱۰ نفر عادی پذیرش میشن و ۲ الی ۳ نفر هم علاوه بر اون با سهمیه.اینجوریاس....
۱
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط mojtaba14405.)
۳۵ شبکه - ۷۸ ای تی
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)someone نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  آره بابا..کی گفته تهران نمیاری...من از خیلیا شنیدم که وزارت علوم بیشتر از این ظرفیت اعلام شده بر میداره..مثلا تو واقعا فکر میکنی امیر کبیر ۳ تا شبکه بر میداره؟ من فکر میکنم حداقل ۸ تا بگیره

شما سخت در اشتباهی.جالبه بهت بگم که دانشگاه ها یه ظرفیتی رو اعلام میکنن وزارت علوم بیشتر از اون تو دفترچه میزنه و دانشگاه ها رو مجبور میکنن یر اون اساس بردارن.همیشه دانشگاه ها بعد از چاپ دفترچه ناراضیند از این موضوع.ولی از نظر ظرفیتی اگه تو دفترچه ۱۰ نفر نوشته دقیقا ۱۰ نفر عادی پذیرش میشن و ۲ الی ۳ نفر هم علاوه بر اون با سهمیه.اینجوریاس....

واقعا امیدوارم این طوری نباشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
۳۵ شبکه - ۷۸ ای تی
مجتبی جان شما امیدوار باش حرف من درست باشه..این دوستمون که میگه اصلا راه نداره بیشتر از اون چیزی که اعلام کردن بگیرن..اما کلا در هر دو صورت شما تهران روزانه میاری..رتبه ها روی هم افتاده..تو واقعا نفر ۳۵ نیستی که..۲۵ نفر حداکثر جلوی تو ان...۱۷ نفر که میرن شریف..الباقی هم پخش میشن دیگه..یکیشونم تو

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
۳۵ شبکه - ۷۸ ای تی
سلام امنیت یا شبکه امیرکبیر رو به احتمال زیاد میاری . خیالت راحت باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojtaba14405 , arixooo
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ ب.ظ
۳۵ شبکه - ۷۸ ای تی
تبریک میگم میشه بگین چطور انتخاب رشته کردین ؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط mojtaba14405.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)qaranqush نوشته شده توسط:  سلام امنیت یا شبکه امیرکبیر رو به احتمال زیاد میاری . خیالت راحت باشه

ممنون
خدا از دهنتون بشنوه من از خدامه و امیدوارم

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ)saeedehhhh نوشته شده توسط:  تبریک میگم میشه بگین چطور انتخاب رشته کردین ؟

فناوری دانشگاه صنعتی شریف
شبکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر
امنیت دانشگاه صنعتی امیرکبیر
فناوری دانشگاه تهران
شبکه دانشگاه علم و صنعت ایران
امنیت دانشگاه تربیت مدرس

ولی راستش یه کمی برای امنیت که دیرتر زدم پشیمون شدم البته مهم نیست!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehhhh , sir_ams

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۷۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۱ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۶۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۷۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۴۱ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۳۲ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  تغییرات تیم مدیریت انجمن Bache Mosbat ۷ ۹,۵۲۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: noyasystem
  تفاوت تین کلاینت و زیروکلاینت در چیست ؟ grmohammad ۰ ۱,۹۷۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: grmohammad
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۲۸۳ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close