زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵۶ نرم افزار

ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط admin.)
۵۶ نرم افزار
سلام.
سایت مفید و خوبی دارید. توی این مدت کمک خوبی بودید. خسته نباشید.
امیدوارم توی انتخاب رشته هم به ما کمک کنید.
کارنامه ام رو پیوست کردم. هنوز درصد مشترک هام برام جای سواله. یعنی فکر می کردم خیلی بهتر از این مشترک هام رو زده باشم. هر چند با کلید چک نکردم.
به نظرتون دانشگاه تهران قبول می شم؟Huh

۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Aurora , Mahbanoo313 , Jooybari , Fardad-A , **sara** , esi , agentv , rezvan_m , sina_bhh , sajad_8900 , ماه بانو , hardware23 , hamidkhl , kashir , f.b , fateme66 , kerm , Avicenna , vijay , homa , Masoud05 , آرمین , Payam92 , m_zamani0575 , omid69 , saiedattar , ashena1
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ
نرم افزار ۵۶
تبریک میگم

"وقتی تنها می شوی بدان خدا همه را بیرون کرده تا با تو تنها باشد"
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ ب.ظ
RE: نرم افزار ۵۶
تبریک میگم می خواستم بدونم شما چه منابعی را خواندید و آیا کلاس هم رفته بودید ؟
من خودم از امسال می خوام بخونم ولی مهستان اسم نوشتم نظرتون را به من می گید . ممنونم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)masoud.bala نوشته شده توسط:  تبریک میگم می خواستم بدونم شما چه منابعی را خواندید و آیا کلاس هم رفته بودید ؟
من خودم از امسال می خوام بخونم ولی مهستان اسم نوشتم نظرتون را به من می گید . ممنونم

خیلی ممنون.
من کلاس نرفتم. اما آزمون های پارسه رو ثبت نام کردم و جزواتش رو گرفتم. که البته بعدا پشیمون شدم. خیلی هاش رو گذاشتم کنار و اصلا نخوندم. کتاب های پوران پژوهش رو هم می خوندم. توی امتحانات پارسه رتبه هام بهتر از این می شد.
فکر کنم بهتر باشه منابع رو از اون هایی که تک رقمی شدن بپرسینWink ولی برای ریاضی و آمار کتاب های پارسه رو خوندم.
موفق باشید.
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ ب.ظ
نرم افزار ۵۶
تبریک میگم.
انشاا... دانشگاه تهران قبول میشید
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ
نرم افزار ۵۶
تبریک میگم بهتون
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ق.ظ
نرم افزار ۵۶
تبریک
عالیه

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ
نرم افزار ۵۶
تبریک میگم!
خوش بحالتون!
من که فعلنا باید تو کف کنکور باشم!!!!!
توصیه تون برا من که ۹۲ کنکور دارم چیه؟
موفق باشید.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ق.ظ
نرم افزار ۵۶
تبریک میگم.
من ریاضی امسال سفید گذاشتم و نخونده بودم.به نظر شما از ریاضیات رو کدوما ببیشتر سرمایه گذاری کنم ارزش داره؟
ودر مورد امار و ریاضی مهندسی اگه اطلاعات قبلی نداشته باشم بازم پارسه کافیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ
نرم افزار ۵۶
تبریک میگم
موفق باشین

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ
۵۶ نرم افزار
سلام
من ۵۷ نرم رو اوردم.
با توجه به این که ظرفیت روزانه ها کم شده، معلوم نیست چه اتفاقی می افته، مگر این که بیش تر از چیزی که اعلام کردن، دانشجو بگیرن.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط ghasedak29.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  تبریک میگم.
من ریاضی امسال سفید گذاشتم و نخونده بودم.به نظر شما از ریاضیات رو کدوما ببیشتر سرمایه گذاری کنم ارزش داره؟
ودر مورد امار و ریاضی مهندسی اگه اطلاعات قبلی نداشته باشم بازم پارسه کافیه؟
خیلی منون.
به نظرم نباید قبل از کنکور درسی رو حذف کرد. چون معلوم نیست سنجش می خواد از کدوم قسمت سوال آسون بده و از کدوم قسمت سوال سخت. امسال ریاضی آسون بود و فکر کنم اونهایی که ریاضی رو حذف کرده بودن ضرر کردن. به نظرم محاسبات و آمار خیلی ساده هستن فقط باید دقت داشته باشید. ریاضی مهندسی هم اگه موضوع رو بفهمید دیگه حله. فقط باید مطالب رو برای خودتون دسته بندی کنید و حتما خلاصه نویسی کنید. مخصوصا فرمول ها رو.
در مورد سوال دوم، من خودم قبل از کتاب های پارسه جزوه هام رو می خوندم تا مطلب یادم بیاد. برای مهندسی کتاب پوران پژوهش رو هم خوندم که اصلا توصیه اش نمی کنم.
امیدوارم موفق باشید.

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)letsmilad نوشته شده توسط:  سلام
من ۵۷ نرم رو اوردم.
با توجه به این که ظرفیت روزانه ها کم شده، معلوم نیست چه اتفاقی می افته، مگر این که بیش تر از چیزی که اعلام کردن، دانشجو بگیرن.

سلام.
بهتون تبریک میگم.
حق با شماست، امسال ظرفیت ها کم شده. اینم شانس ماست دیگه! باید امیدوار باشیم تا ببینیم خدا چی می خواد. یه سوال شما انتخاب رشته کردید؟ میشه بپرسم به چه ترتیبی انتخاب کردید؟ اول روزانه ها بعد شبانه ها؟ من موندم شبانه شریف رو بالاتر بزنم یا روزانه تهران و امیبر کبیر رو؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p
ارسال: #۱۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط luna.)
۵۶ نرم افزار
احتمال تهران قبول شدنتون هست ولی یکم باید خوش شانس باشین. بیشتر رو امیرکبیر حساب کنید بهتره!
بهتون پیشنهاد می کنم برین قبولیای سال ۸۹ رو ببینید. هرچند هم پوشانی رتبه ها اون سال بیشتر از امسال بود ولی ظرفیت ها تقریبا مثل ۸۹ هست.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ)ghasedak29 نوشته شده توسط:  سلام.
بهتون تبریک میگم.
حق با شماست، امسال ظرفیت ها کم شده. اینم شانس ماست دیگه! باید امیدوار باشیم تا ببینیم خدا چی می خواد. یه سوال شما انتخاب رشته کردید؟ میشه بپرسم به چه ترتیبی انتخاب کردید؟ اول روزانه ها بعد شبانه ها؟ من موندم شبانه شریف رو بالاتر بزنم یا روزانه تهران و امیبر کبیر رو؟

خیلی ممنون
من هنوز انتخاب رشته نکردم ولی خب فکر می کنم بستگی به خودتون داره که اول شبانه رو بزنید یا روزانه، مثلا اگر قصد دارید از ایران برید به نظرم شبانه شریفو بالای روزانه تهران و امیرکبیر بزنید بهتره ولی اگر قصد دارید بمونید ارزشش رو نداره که شبانه بزنید.
من احتمالا اینجوری بزنم:
روزانه شریف
روزانه تهران
روزانه امیر کبیر یا علم و صنعت (چون دانشجوی علم و صنعتم)
...
...
شبانه شریف
شبانه تهران
...
...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ
۵۶ نرم افزار
ریاضی و تخصصی عالی کمی مشترک بالاتر میزدی رتبت تک رقمی میشد Smile
تبریک میگم آفرین Smile

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۹۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۲ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close