زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۰۷۵، اوضاع بی ریخت شد !!!!!

ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط admin.)
Shocked ۴۰۷۵، اوضاع بی ریخت شد !!!!!
۳/۳۳
زبان عمومی وتخصصی /انگلیسی /
۱۲/۵۰
ریاضیات
۱۶/۶۷
دروس مشترک /ساختمان داده -نظریه زبان هاوماشی
سفید
دروس تخصصی معماری کامپیوتر
سفید
دروس تخصصی هوش مصنوعی
۱۱/۱۱
دروس تخصصی نرم افزار

------------------
معماری : ۵۱۹۰
نرم:۵۵۲۰
هوش :۴۰۷۵
الگوریتم:۴۰۱۲
----------
معدل موثر ۱۴/۹۸
پارسال نخونده ۳۰۰۰ هوش شدم ۴۰۰۰ نرم ۲۳ درصد تخصصی هوش زده بودم ۳۳زبان ریاضی صفر و مشترک ۱۵ و نرم ۱۶

سپاس ایزدم را که بی آلایش است/***/کزنور وجودش روانم در آسایش است
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Mansoureh , Mahbanoo313 , **sara** , Aurora , kashir , Avicenna
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ
اوضاع بی ریخت شد ۴۰۷۵ !!!!!
اوووووف همین جا واستا الان منم میام

من پارسال مجازی شیراز قبول شدم و اشتباه کردم که نرفتم امسال هیچ امیدی ندارم هر چی خدا بخواد

یه نفر به خاطر همین کنکور و درس نخوندم زد زیر همه چی و جدا شدیم Smile)))
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasservb
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ق.ظ
اینجا قسمت جهنمه مانشته Big Grin Big Grin Big Grin
منم هنوز ندیدم ولی توی همین مایه ها باید بشم Big Grin Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ
دنیا که تموم نمیشه قربونتون برم

سلامتی باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , nasservb
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط nasservb.)
RE: اوضاع بی ریخت شد ۴۰۷۵ !!!!!
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)elinaz نوشته شده توسط:  دنیا که تموم نمیشه قربونتون برم

سلامتی باشه

تشکر از لطفتون
من امسال درست درس نخوندم فرصت خوبی داشتم و همه ی مسولیت قبول نشدنم رو به عهده می گیرم
برای آینده ایشالا اشتباهات امسال رو تکرار نمی کنم
نمی دونم برای جایی امیدی هست یا نه ولی امسال یک عیدی عظیم از خداوند گرفتم که اون سلامتی مادرم بود و همین باعث شده الان بسیار هم خوشحال باشم و هیچ جهنمی که دوستمون گفتن در کار نیست .انقدر فرصت و موقیت پیشرفت هست که من ازش استفاده کنم .ارشد نود و یک یک بخش کوچک از این فرصت ها بود .به همه که قبول شدن تبریک می گم .
وکسایی که قبول نشدن هم اگر شرایطش رو دارن دوباره تلاش کنن ما فقط یک راه قبول نشدن یاد گرفتیم .
و اگر شرایطش رو ندارن تو ده نمک گیر نکنن
ده نمک روستایی است که ما از ثابت های ذهنی ساختیم .روستایی که در آن هر کودک که به دنیا می آید مجبور است در کارخانه ی نمک کار کند .اگر استعداد ارشد ندارید خیلی از ضمینه ها هست که شما استعدادش رو دارین مثل من که می خوام یه شرکت بزنم . مهم اینه که حرکت کنیم و در ده نمک زندگیمون گیر نکنیم .
بعضی وقتا واقعآ لازم بایستیم و به اطراف و چارچوب های ده نمکمون نگاه کنیم و اونهارو دوباره تعریف کنیم .
آیا ارشد کنکور دادن و قبول نشدن ده نمک زندگی شما ست ؟
آیا لازم می بینید از این ده نمک به جای دیگری کوچ کنید ؟ جایی که استعداد شما در اونجا بیشتر شکوفا بشه .

برای کسایی که ارشد رو آخر دنیا مودونن بگم که یکی از دوستام با دیپلم الکترونیک یه شرکت اصفهانی استخدام شده و از پاییز تاالان یه ۲۰۶ خریده فیش حقوقش رو بچه ها دیدن ۱۲۰۰ می گیره
ببخشید زیاد شد.

سپاس ایزدم را که بی آلایش است/***/کزنور وجودش روانم در آسایش است
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , kashir , fatima1537 , maryami , Aurora , **sara** , Avicenna
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ)nasservb نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)elinaz نوشته شده توسط:  دنیا که تموم نمیشه قربونتون برم

سلامتی باشه

هیچ جهنمی که دوستمون گفتن در کار نیست

دوست عزیز من شوخی کردم....
ببخشید اگه ناراحتتون کردمBlush
انشالله که با همین روحیه توی همه عرصه های زندگیتون پیشرفت کنیدSmileHeart

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط elinaz.)
منم اومدم !

غیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر مجاز !

ناراحن نشدم ! :*
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ
بچه ها من قبلا درصدام رو با کلید سنجش تخمین زدم مثلا تخصصی نرم شدم ۳۶ ولی الان اومده ۱۰/۴ دارم قات می زنم دیگه .نمی فهمم این یعنی چی؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ
سلام
آدم هی وقت شکست نمی خوره...جیزی به اسم شکست وجود ندارد همه راهی به سوی موفقیت است
من دوران دانشگاه زبان ماشین ۹ شدم (خیلی هم خونده بودم)
بعدش گفتم پس هیج وقت قبول نمی شم..با خودم فک کردم حتما مشکلی تودرس خوندنم بود...
ترم بعد سر کلاس خوب گوش می کردم هر جلسه می خوندم ..آخرشم نمره ی خوبی گرفتم
منم امسال خوب نشدم...ولی می خوام درس بگیرم ..برای سال بعد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , **sara**
ارسال: #۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)elinaz نوشته شده توسط:  اوووووف همین جا واستا الان منم میام

من پارسال مجازی شیراز قبول شدم و اشتباه کردم که نرفتم امسال هیچ امیدی ندارم هر چی خدا بخواد

یه نفر به خاطر همین کنکور و درس نخوندم زد زیر همه چی و جدا شدیم Smile)))

میشه لطف کنید بگید پارسال رتبتون چند بود که مجازی شیراز قبول شدید؟؟ با رتبه ۲۷۷۲ هوش امیدی به قبولی تو دانشگاه مجازی هست؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ب.ظ
ببین پارسال اصلا اینجوری نبود البته فقط پارسال اینجوری بود Smile)) که ۱ ماه بعد کنکور یه سری نتایج اعلان شد من ۱۷۰۰ شده بودم فکر کنم !!!!!

گفتم تو تکمیل ظرفیتا دوباره قبول می شم که نشدم ! هیچ حساب کتابی نداره که تا چه رتبه ای گرفت ... نا امید نباش Smile
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
منم ۳۷۰۰ نرم افزار شدم امیدی هست ؟
مجازی چیزی قبول بشیم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ
اگه می خواین درس بخونید به این چیزا دل نبندید ! بشیندید با برنامه درس بخونید ... من انقدر صبر کردم تا به خودم اومدم دیدم دی شد ! و هیچی به هیچی .
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ب.ظ)elinaz نوشته شده توسط:  ببین پارسال اصلا اینجوری نبود البته فقط پارسال اینجوری بود Smile)) که ۱ ماه بعد کنکور یه سری نتایج اعلان شد من ۱۷۰۰ شده بودم فکر کنم !!!!!

گفتم تو تکمیل ظرفیتا دوباره قبول می شم که نشدم ! هیچ حساب کتابی نداره که تا چه رتبه ای گرفت ... نا امید نباش Smile

مگه نگفتید مجازی شیراز قبول شدید پس چرا اینجا نوشتی قبول نشدم.جریانه مجازی چیه با کنکور قبول شدید یا بدون کنکور بوده که قبول شدید؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ ب.ظ
هوش ۲۰۹۰ و نرم افزار ۲۴۴۳ امیدی هست ؟؟؟

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۴۱ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۵۱ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  اوضاع و احوالات دانشجوی علوم کامپیوتر تربیت مدرس mahdipc ۶ ۵,۵۱۸ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: killstar4030
  سرعت روش سیم بندی شده نسبت ریز برنامه ریزی شده mostafaheydar1370 ۰ ۱,۸۳۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  درخواست فایل ضبط شده جلسات برگزار شده آموزش c# استاد ایوبی sara_omd ۱۵ ۶,۰۷۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آیا امکان تغییر اولویت های دعوت به مصاحبه شده در دکتری ۹۴ فراهم شده است؟ rahim06 ۰ ۲,۰۵۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: rahim06
Information دو راهی ایتی و نرم افزار با این اوضاع shayesteNEY ۱۴ ۵,۱۳۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: frr
  عدم حذف ایمیل های ارسال شده توسط یک جی میل حذف شده somayebeiranvand ۱ ۲,۱۴۸ ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bargozideh
  قوانین مانشت :موارد بسته شدن نام کاربری(بن شدن ) در مانشت Fardad-A ۱ ۳,۶۴۴ ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین ، اتصال به اینترنت ، دانلود کردن و سپس خاموش شدن saeid1389 ۰ ۲۶,۰۵۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saeid1389

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close