زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید!

ارسال: #۳۳۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)r_khanom نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)r_khanom نوشته شده توسط:  سلام
معماری ۷۷۷
هوش ۷۲۳
گرایش تجارت ایتی ۱۰۲۴
به نظرتون قبول میشم؟

بچه کسی جواب ما رو نمیده؟ من دوستم دانشگاه کردستان درس میخونه پارسال هوش قبول شد>میگه که رتبه ۸۰۰ هم سرکلاس دارن!با این رتبه من شبانه یا غیرانتفایی قبول میشم؟

salam rotbeye tejarate man sale gozashte 1032 bud majazi ghabul shodam
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
این کارنامه منه که واسه لیست کارنامه های مانشت پیوست کردم.

خیلی سختمه از خونه و خانواده و نامزدم واسه شریف دل بکنم.
در ضمن وضع مالی خانوادگی خوبی هم ندارم و دوست دارم کار کنم اما شنیدم که کار با روحیه دانشگاه شریف سازگار نیست.
لطفاً دوستان شریفی یا سایر دوستان من رو راهنمایی کنن.

سلام خیلی تبریک میگم ،من تجربه ای در زمینه کنکور ارشد ندارم چون ترم ۶ هستم اما تو زندگیم واقعا به این رسیدم که ادم تو محدودیت ها ستاره میشه ...همین طور که الان موفق شدی حتما تو شریف هم موفق میشی سر کار هم می ری Wink فقط یه سوال چندمین بار بود کنکور می دادی؟من از امسال می خوام شروع کنم؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sdb_i
ارسال: #۳۳۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ
سلام بچه ها من انتخاب رشته کردم. در رشته مهندسی ای تی
تمام جاها رو هم زدم حدود ۶۴ کد رشته محل
۰
۰
ارسال: #۳۳۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ)iatii نوشته شده توسط:  من ITگرایش ۱و۴ ۸۴۵ شدم Sad
گرایش ۲و۳ ۵۴۲ شدم Confused

بدتر از این انتظار داشتم Big Grin اینا واسه من خیلی خوبه آخه خیلی خوب نخونده بودم
به نظر شما دوستان من می تونم جایی قبول بشم ؟ Huh

salam gerayeshe 2 va 3 ke na ama 1 va 4 payame noor va gheyre entefaee ghabul mishid fekr mikonam
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز لطف کنید فارسی بنویسید فینگلیش نوشتن ممنوعه
با تشکر

۰
۱
ارسال: #۳۳۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ب.ظ
Wink هلپ می
Confusedسلام من رتبه هوش مصنوعیم ۵۷ به نظرتون شریف قبول میشم امسال؟؟آخه ظرفیت امسال اومده پایین.فقط ۲۳ نفر میگیره؟
یه سوال دیگه هوش تهران بهتره یا پلی تکنیک؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط latifi.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ)تینا نوشته شده توسط:  بچه ها با ۴۸۲تجارت میشه غیرانتفاعی یا پیام نور قبول شد؟

bale mishe

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
بچه ها من خیلی خراب کردم رتبم شده تو گرایش ۱و۴ ۱۱۹۰ میدونم عمرا جایی بیارم ولی به نظرتون امکانش هست غیرانتفاعی بیارم؟ یا اصلا انتخاب رشته نکنم؟

salam ba in rotbe faghat majazi ghabul mishid moteasefane
انرژی مثبت، در تاریخ ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا فینگلیش ننویسید ممنوعه فارسی بنویسید با تشکر

۰
۱
ارسال: #۳۳۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ب.ظ
سلام دوستان
رتبه شبکه من ۵۴۲ شده ، به نظر شما می تونم شبانه قبول بشم ؟

و سوال دیگه اینکه می شه لطفا توضیح بدین که تکمیل ظرفیت چطوریه ؟ دانشگاه انتخاب می کنه یا خودمون ؟

ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۳۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ
سلام. من رتبه ام تو علوم شده ۱۰۰ ، توی هوش ۳۸۰ و توی نرم ۴۵۹/

میشه کمکم کنید لطفا؟ کجا بزنم؟ کجا قبول میشم؟ مخصوصا در مورد علوم که هیچی نمی دونم! برای علوم دانشگاه شهید بهشتی میارم؟! روزانه یا شبانه؟ کلا کجاها میشه؟!!! Sad
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ)latifi نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)r_khanom نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)r_khanom نوشته شده توسط:  سلام
معماری ۷۷۷
هوش ۷۲۳
گرایش تجارت ایتی ۱۰۲۴
به نظرتون قبول میشم؟

بچه کسی جواب ما رو نمیده؟ من دوستم دانشگاه کردستان درس میخونه پارسال هوش قبول شد>میگه که رتبه ۸۰۰ هم سرکلاس دارن!با این رتبه من شبانه یا غیرانتفایی قبول میشم؟

salam rotbeye tejarate man sale gozashte 1032 bud majazi ghabul shodam
واسه هوش امیدی نداشته باشم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال: #۳۴۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
دوستان ۲ تا سوال دارم نمی دونم دارم جای درستش می پرسم یا نه شرمنده
۱ - من برای انتخاب رشته آی تی می تونم از هر ۴ تا گرایش انتخاب کنم ؟ یعنی مثلا هم شبکه هم تجارت و ...
۲ - صفحه ۱۰۷ و ۱۱۵ دفترچه دو قسمت داره واسه فناوری اطلاعات اما کد رشته اونا ۱۲۷۶ نیست ( ۱۲۵۱ و ۱۲۵۹ هستن ) آیا میشه اینها رو هم انتخاب کرد ؟
۰
۰
ارسال: #۳۴۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)negin2012 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
این کارنامه منه که واسه لیست کارنامه های مانشت پیوست کردم.

خیلی سختمه از خونه و خانواده و نامزدم واسه شریف دل بکنم.
در ضمن وضع مالی خانوادگی خوبی هم ندارم و دوست دارم کار کنم اما شنیدم که کار با روحیه دانشگاه شریف سازگار نیست.
لطفاً دوستان شریفی یا سایر دوستان من رو راهنمایی کنن.

سلام خیلی تبریک میگم ،من تجربه ای در زمینه کنکور ارشد ندارم چون ترم ۶ هستم اما تو زندگیم واقعا به این رسیدم که ادم تو محدودیت ها ستاره میشه ...همین طور که الان موفق شدی حتما تو شریف هم موفق میشی سر کار هم می ری Wink فقط یه سوال چندمین بار بود کنکور می دادی؟من از امسال می خوام شروع کنم؟

سلام دوست من
سپاس از شما.
بار دومم بود. پارسال ۷۰۰ معماری بودم و ۱۵۰۰ هوش و ۱۵۰۰ نرم افزار.
من به همه شما میگم همه ما آدم های با استعدادی هستیم. شناسایی موقعیت ها و پشتکار مهمه.
من آدم هایی می شناسم که استعداد فوق العاده ای تو برنامه نویسی یا چیزای دیگه دارن اما رتبه کنکورشون ۸۰۰۰ در میاد.
منظورم این نیست که کنکور راه خوبیه و بهترین راهه. اونها هم تو کار و هم زندگی موفق اما بعضی هاشون هم نه.
تنها چیزی که می خوام بگم اینه. اگه مطمئن شدید که هدفتون اینه که کنکور قبول بشید حتما این اتفاق میوفته اگه تلاش کنید.
من معدل ۱۲/۹۴ دانشگاه شیرازم.
من درسامو شب امتحان پاس می کردم و اونایی که منو می شناختن می گفتن تو چه جور ریاض مهندسی رو تو یه روز پاس کردی؟
یا بقیه چیزارو.خیلی درسا رو هم افتادم. این چیزی بود که من بودم. اما دیدگاه بیرون نسبت به من این بود:
دانشجوهای دختر همکلاسیم :این چه جور دانشگاه قبول شده
اساتید: آقا تو یه جلسه کلاس من نیامدی حتما باید بیافتی
غیره : این خیلی اراذله
اما دوستان اینا اصلا مهم نیست که بقیه چی فکر می کنن.
من درگیر مسائل دیگه ی زندگیم بودم. اون موقع درس چیزی نبود که بهش اهمیت بدم.
اما به خاطر گذشته المپیادیم تصمیم گرفتم دانشگاه قبول بشم.
ترس از رفتن به سربازی هم شاید بزرگترین عامل حمایت از این تصمیم بود.
در کل اینو بگم که درسامو خودم خوندم.فقط خودم. فقط با خوندن کتاب .
نمی گم خسته نشدم که همتون می دونید خستگی از درس چیه.
نمی گم همیشه برنامه داشتم که می دونید برنامه ها چه جور میشکنه و دیگه ادامه پیدا نمی کنه.
همون جوری که گفتم من مثل همه شما هستم. با هزار تا دقدقه که شما از زندگیتون دارید.
من فقط روش خودمو داشتم.
در مورد کنکوری هم که دادم.فقط اینو بگم که به کجا رسیدم. من مشترک به جز سیستم عامل فقط ۳ تا غلط داشتم که + ۴ غلط در سیستم عامل. نه که سیستم عامل رو بلد نبودم. سوال هاش عجیب بود.
چند تا تست غلط داخل همین کنکور هست که حذف نشد.مبهم ها دیگه پیشکش.بعضی دوستان می دونن منظورم کدوم تست هاست. قبلا هم بحث کردیم.
اما دیگه فایده ای هم نداره.دیگه هیچ کاری نمی کنن. این درد دلم نیست که خدا رو شکر که همینم و اینجا ایستادم و رتبه یک رو هم نخواستم که من اصلا دنبال رتبه یه رقمی نبودم که خدا به من افتخارشو داد.
به هر حال من از این سایت خیلی چیزا یاد گرفتم و یاد می گیرم . دوستانی به من پیغام خصوصی دادن گفتن بگو چه می کنی.گفتم من چیزی نیستم و روم نمیشه بدون اینکه کسی به صورت کلی بپرسه بیام بگم من چه کار کردم و نکردم.این باعث میشه یکی پیدا بشه بگه "اوه حالا فکر کرده چه کار کرده که سر خود میاد واسه خودش توضیح میده"
اما شاید حرفام به شما دوستان عزیز من کمک کنه.
شاید روحیه ای بشه واسه یه آدم خسته.
یا یه دانشجو که روحیه ش شکسته.
دوستان درست تصمیم بگیرید. ما نسل سوخته نیستیم. ما نسل پیروزیم. نسل سوخته اونایی هستند که تصمیم درست نمی گیرن.
بیل گیتس عزیز میگه اگه فقیر به دنیا بیای تقصیر تو نیست اما اگه فقیر بمیری مقصری.
دوستان از اینکه سرتونو درد آوردم ببخشید.
از اونهایی که تبریک گفتن سپاس گذارم.

شاد باشید . بدرووود
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: iatii , Mohammad-A , Aurora , Masoud05 , navid-p , nahid.moosavi , sdb_i , sadaft , maryami , hani89 , mohsen_m , zahraa , fatima1537 , homa , انرژی مثبت , **sara**
ارسال: #۳۴۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ
سلام.منم۱۱۴۰ معماری و۱۵۰۰نرم شدم
پیام نور یاغیرانتفاهی قبول میشم؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید
یه سوال دیگه:چراروبرو معماری غیرانتفاهی وپیام نور نزده؟
۰
۰
ارسال: #۳۴۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
اقای mjzarrin تبریک میگم.و امیدوارم حتما در یک مصاحبه مفصل با مانشت همکاری کنید چون شرایطتون خیلی شبه منه و فکر میکنم نظرات و تجربیات شما میتونه برای همه فوق العاده مفید و الهام بخش باشه.متشکرم
۱
۰
ارسال: #۳۴۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ
سلام
دوستان در مورد کد رشته های دارای شرایط خاص می خوام بدونم که من باید حداکثر ۲ تا انتخاب کنم ؟ از بین مجازی ها و بین المللی ها ؟
یا می تونم هر چند تا که بخوام انتخاب کنم ؟

اصلا اینو متوجه نمی شم . لطفا کمک کنید
۰
۰
ارسال: #۳۴۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ
خیلی ممنون از راهنماییاتون،ولی من یه مشکل بزرگ دارم اونم اینه که خیلی کامپیوتر دوست دارم ولی الان که ترم ۶ احساس می کنم هیچی بلد نیستم از کامپیوتر بعد احساس می کنم که ۴سال هدر کردم یه فکر تازه ای هم که این روزا رهام نمی کنه تغییر رشته به مدیریت مالی اخه میگن بازار کارش خوبه با بیس کامپیوتر که دارم موفق میشم تو این رشته ...نمی دونم باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید که اصلا تغییر رشته کار درستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۹۲۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۴۰۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۷۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۷۳ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close