زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر چهره مانشت در سال سوم

ارسال: #۳۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط TABAN.)
RE: تغییر چهره مانشت در سال سوم
اینطوری که مشخصه فک کنم همه از تست بینایی سنجی و حافظه و دقت به قبل و بعد از تغییرات موفق بیرون بیاییمBig Grin

ولی جدی رنگ صفحه ی اول سایت یعنی اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خیلی وقته زرد راه راهه.
رنگ پس زمینه فروم تا امروز آبی راه راه بود(البته مرورگر نسخه ۱۲ من هنوز آبی راه راه نشون میدهBig Grin) ولی بعد از تغییرات رنگ پس زمینه فروم یه رنگی بین خاکستری و طوسی(توسی) شده.

حالا هر کی گفت رنگ اول خط امضا چی بودBig Grin

تنها گنجی که ارزش جستجو کردن دارد، هدف است. (پاستور)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال: #۳۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  تقاضای درستی است ولی تقاظا درست نیست!!
جالبه من همیشه این کلمه رو اشتباه می‌نویسم!! این بار چندمه که تو انجمن این رو غلط می‌نویسم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۳۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
نظرتون چیه که رنگ آبی انجمن رو یه رنگ به سمت خاکستریش کنیم؟ دستم تو کاره، اگه می‌خواید زود خبر بدین Big Grin

۲
۰
ارسال: #۳۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ
دکتر رنگ خاکستری دلگیر کننده هست. یه رنگی بزن انرژی مثبت بده. مثلا قبلا مانشت ۱ که فکر کنم سبز بود رنگ هاش از نظرم خیلی قشنگ بود

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۱
۰
ارسال: #۳۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ
خاکستری غمگینه!
یه رنگی باشه که شاد باشه! آدما می بیننش روحیه بگیرن!
خاکستری که متمایل به بنفش باشه یا بنفش متمایل به خاکستری Smile)) کلا بنفش داشته باشه خوبه Smile)) می تونین از رنگ سال هم استفاده کنید! اون قرمز نارنجیه یا یه چیزی تو این مایه ها!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P , انرژی مثبت , Bache Mosbat , Parva
ارسال: #۳۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  نظرتون چیه که رنگ آبی انجمن رو یه رنگ به سمت خاکستریش کنیم؟ دستم تو کاره، اگه می‌خواید زود خبر بدین
نه آقای دکتربه نظرم خاکستری خیلی جالب نمیشه،
چون بچه ها اکثرا پشت کنکورین،یه رنگ شاد بزارید با روحیه بچه ها سازگار باشهSmile
میشه نارنجی بزاریدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

"وقتی تنها می شوی بدان خدا همه را بیرون کرده تا با تو تنها باشد"
۱
۰
ارسال: #۳۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ
پایین انجمن رو ببینید با این رنگ خاکستری چقدر قشنگ شده. البته این رنگه یه خرده قرمز قاطیشه که نمی‌بینیدBig Grin
روبان پیام خصوصی رو ببینید چقدر قشنگ نشسته Big Grin
رنگ نارنجی قشنگ نیست زیاد.
رنگ سبز قبلاً داشتیم اما تو چشم می‌زنه. یه خرده زمخته تو طراحی.
البته الان هم قشنگه به نظرم.
صرفاً می‌خوایم یه خرده تنوع بدیم و خاطره مانشتی‌های ۳ رو متفاوت از مانشت ۱ و ۲ کنیم.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p.parsaee , Manix
ارسال: #۳۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط p.parsaee.)
دکتر فوتر سایت نسبت به قبل بهتر شده یه کم جمع و جور تره.
البته رنگ متن فوتر با رنگ پس زمینش خوب با هم جورن ولی سایه ای که به متن دادین خوندنشو سخت کرده.

و فکر کنم بهتره استفاده از امکاناتی مثل transition و animation در css 3 رو به سایت اضافه کنید. خیلی جالب و قشنگ میشه. یا از Ajax استفاده کنید.
مثلا توی صفحه اصلی انجمن وقتی که موس روی یه موضوعی قرار بگیره یه کادر باز بشه و خلاصه ای رو از متن داخلش نشون بده. با Ajax میشه همچین کاری انجام داد.

و یک پیشنهاد دیگه: میگم یه مسابقه بین اعضای سایت بزارید. برای اینکه مثلا بهترین ترکیب رنگی به نظر اعضا چیه بعد هر کسی نمونه کار بده. مثل همین برنامه ۹۰ بشه بد نیست Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  البته رنگ متن فوتر با رنگ پس زمینش خوب با هم جورن ولی سایه ای که به متن دادین خوندنشو سخت کرده.
خوب شما هنوز رفرش نکردید. عکس پیش زمینه عوض شدهBig Grin

۱
۰
ارسال: #۴۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ)Complement نوشته شده توسط:  ولی فکر میکنم اگه همه عناصر روی صفحه ترکیبی از رنگ های خاکستری (با درجات مختلف) باشند در مجموع مانشت به حالت رسمی تری در میاد! که نمیدونم این با ماهیت مانشت میخونه یا نه! کلا یه سری رنگ های خاص سرد ( مثل ارغوانی، بنفش و...) داریم که ترکیبشون با خاکستری فوق العاده درمیاد، ولی برای پیدا کردنشون نیاز به کمی بازی با قوطی رنگ هاست!

سعی می‌کنیم رنگ‌های مختلف رو در ایام مختلف سال تجربه کنیم.

در مورد مسابقه بهتره برای طراحی لوگو مسابقه بگذاریم. من الان تو فکر لوگو و طراحیش هستم و همچنین header مناسب.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , Manix , ماه بانو , Mohammad-A
ارسال: #۴۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
منم نظر بدم Big Grin
من میگم طوسی صورتیش کنیم Big GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
ارسال: #۴۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  منم نظر بدم Big Grin
من میگم طوسی صورتیش کنیم Big GrinBig Grin
آره منم موافقم.
الانم البته قشنگه ها ولی یه ذره صورتی قاطیش بشه فک کنم بهتر بشه.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  در مورد مسابقه بهتره برای طراحی لوگو مسابقه بگذاریم. من الان تو فکر لوگو و طراحیش هستم و همچنین header مناسب.
خیلی هم خوب. من ادعا نمیکنم گرافیکم خوبه اما سعیمو میکنم

۱
۰
ارسال: #۴۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ق.ظ، توسط p.parsaee.)
نه واقعا الآن میبینم این خاکستری هم بد رنگی نیست. ولی خوب اگه این رنگ آبی نبود افسرده میشدم.
ولی باز هم خوندن فوتر یه کم سخته چون سایه متن فوتر یه رنگ روشنه بهتره یه رنگ تیره ای برای سایه اش انتخاب بشه تا یه حالت برآمدگی داشته باشه مثلا یه حالتی بشه که با شنهای تر روی شنهای خشک داری مطلب مینویسی.
دکتر باز هم میگم اون رنگ سبز که قدیما میزاشتی خیلی قشنگ بود احساس میکردم اومدم باغ، یه حس و حال و شوری بهم دست میداد الآن اون حس رو ندارم

راستی خط امضا رو هم با Opera نشون میده.

بعد فکر کنم هدری که میخواین برای سایت طراحی کنید مشخصات زیر رو داشته باشه بهتره:
الف) نشانی از کوه مانشت
ب) نشان دادن اینکه اعضای این سایت همه دانشجو هستند. مثلا میتونید با قرار دادن افرادی که کلاه خوارزمی رو بر سر دارند این رو نشون بدین (همون لباسی که موقع گرفتن مدرک دکترا به تن میکنیم. من که تا حالا نصیبم نشده آخه هنوز در بند گرفتم لیسانسم ولی اگه خدا بخواد فکر کنم تا چند وقت شما به سلامتی این لباس رو به تن کنید)
ج) نشان یکی از اهداف مانشت که اونم کمک به سایر داوطلبان کنکور سراسر کشوره و برقراری شعار عدالت آموزشی هست. (مثلا سر در دانشگاه تهران یا شریف یا امیرکبیر یا شیراز یا اصفهان نمیدونم چند تا از این دانشگاه های دسته اول کشور رو بالای کوه قرار بدین بعد این افرادی که ملبس به لباس خوارزمی هستن به افراد به داوطلبان کنکور کمک کنن به بالای کوه برسن)

کی به سلامتی مسابقه طراحی هدر میزارین؟

کلا از دیشت تا حالا همش پیشنهاد و توصیه به ذهنم میرسه. خوب بیــــــــــــــــــــــــــــد؟ Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
ارسال: #۴۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ق.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  نه واقعا الآن میبینم این خاکستری هم بد رنگی نیست
طوسی رنگ خیلی شیکی هست و ترکیبش با بسیاری از رنگ ها بسیار زیباست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۱۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۰۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۳۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۲۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۰۴۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۶۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۳۴ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close