زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع درس مهندسی نرم افزار(سراسری ۹۲)

نظرسنجی: بهترین منبع مهندسی نرم افزار
کتاب اصلی بصورت ترجمه شده
کتاب پوران پژوهش
کتاب پارسه
کتاب مقسمی(تازه چاپ شده)
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۱۲۱
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ق.ظ
RE: منبع درس مهندسی نرم افزار(سراسری ۹۲)
(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ق.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  بالاخره کدومش؟؟؟

آزمون اول داره میرسه اما هنوز منبع مناسبی برای این درس پیدا نکردم. ویرایش ۷ پرسمن رو میزارم جلوم بخونم میخونم اما هیچی نمی فهمم خیلی گنگه. ۵ رو ور میدارم بخونم چون قبلا توی کارشناسی خوندمش عالیه خیلی باحال جلو میره اما از ی طرف میترسم امسال سرفصلها مطابق ویرایش ۷ باشه . یعنی این دو ویرایش رو ی نفر نوشته ؟؟ پ چرا اینجوریه انگاری جفتش دو تا کتابه که اصلا هم بهم ربطی ندارن ؟ از ی طرف دیگه اگه قرار باشه ویرایش ۷ مد نظر باشه پ ناظمی و پوران میشه کشک . اخه اونام بر اساس ویرایش ۵ اند. ؟؟

بروبچی که اطلاع دارند لااقل ی کتاب تست درست و حسابی برای این درس معرفی کنن. ترجیحا چاپ جدید و ویرایش شده.

بالاخره کدوم ؟؟؟

پرسمن رو تابستون من خوندم (تا آخر طراحی ) .از مهر به بعد به نظرم خوب نیست اما ویرایش ۷ جعفر خیلی خوبه منتها از من میشنوی الان پرس نخون

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  هرچی میگیرید فقط پوران نگیرید چون واقعا وقت تلف کردنه و حتی سوالات کنکورهای گذشته رو در حد رفع تکلیف گذاشته.کنکورای آزاد فقط سالهای ۷۱ و۷۲ و سراسری هم ۸۵ به بعد رو داره.

دقیقا درسته من سه فصلشو خوندن خیلی خیلی کتاب داغونیه برین! سراغ ی کتاب دیگه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۳
۲۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ب.ظ
منبع درس مهندسی نرم افزار(سراسری ۹۲)
سلام
پیوست های ۱و۲ مهندسی نرم افزار ویراست ۷ جعفرنژاد قمی مهم؟؟به نظرتون باید خونده بشه؟؟
ارسال: #۱۲۴
۲۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  سلام
پیوست های ۱و۲ مهندسی نرم افزار ویراست ۷ جعفرنژاد قمی مهم؟؟به نظرتون باید خونده بشه؟؟

برای فصل طراح باید بلد باشین از کتابای دیگه هم میتونی بخونی (uml, شی)

ارسال: #۱۲۵
۲۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  سلام

فقط همین قسمت uml مونده دیگه آخراشه کم آوردم به نظرتون این قسمت از جعفر نژاد بخونم خوبه؟؟ چه کتابی این قسمت خوب توضیح داده؟؟؟
ارسال: #۱۲۶
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  سلام

فقط همین قسمت uml مونده دیگه آخراشه کم آوردم به نظرتون این قسمت از جعفر نژاد بخونم خوبه؟؟ چه کتابی این قسمت خوب توضیح داده؟؟؟

بد نگفته uml رو بد نیست از روش بخونین

سپاس‌گزاری شده توسط: eliiinaz
ارسال: #۱۲۷
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ب.ظ
Question RE: منبع درس مهندسی نرم افزار(سراسری ۹۲)
سلام
یه سوال داشتم،من تا الان واسه در نرم افزار کتاب ناظمی انتشارات جلوه رو خوندم،اما خودم زیاد راضی نیستم،واسه تست این درس کدوم کتاب به نظرتون بهتره؟با توجه به اینکه یک ماه و نیم فقط فرصت هست میخوام حداقل به یه سطح خوب برسم.کتاب پوران پژوهش چطوره؟
ارسال: #۱۲۸
۰۲ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)mona198968 نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال داشتم،من تا الان واسه در نرم افزار کتاب ناظمی انتشارات جلوه رو خوندم،اما خودم زیاد راضی نیستم،واسه تست این درس کدوم کتاب به نظرتون بهتره؟با توجه به اینکه یک ماه و نیم فقط فرصت هست میخوام حداقل به یه سطح خوب برسم.کتاب پوران پژوهش چطوره؟

به نظره من تو ۱/۵ نیم تا کنکور عوض کردن کتاب اشتباه هست اسلام ناظمی یه کتاب تست داره ۵۰۰ تا تست داره فکر کنم بد نباشه

ارسال: #۱۲۹
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)mona198968 نوشته شده توسط:  سلام

توصیه میکنم حتما کتاب مدرسان رو بخونید پشیمون نمیشید.
ارسال: #۱۳۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)alireza.ghp نوشته شده توسط:  به نظر من تحت هر شرایطی خوندن کتاب مرجع (پرسمن) و درکنارش مرور کتابی مثل کتاب تست پارسه (ناظمی) واجبه. اما در مورد کتاب مرجع، خیلی ها در مورد کتاب پرسمن ترجمه جعفرنژاد نظر منفی دارند، حتی بدون اینکه برن یکی دو فصل از این ترجمه رو مطالعه کنن (شاید این موضوع بخاطر بعضی از ترجمه های ناموفق این مترجم باشه). من دو فصل از ترجمه سالخورده و تقریبا هشت فصل از ترجمه جعفرنژاد رو مطالعه کردم. بنظر من متاسفانه ترجمه کتاب آقای سالخورده اصلا تخصصی نیست، یعنی ترجمه اش اصلا آهنگ کامپیوتری نداره که این موضوع در خیلی از موارد باعث عدم درک مناسب از مباحث مهندسی نرم افزار میشه. از طرفی دیگر این موضوع تو ترجمه جعفرنژاد تا حد قابل قبولی رعایت شده. که استفاده از این مرجع بهتر بنظر می رسه.

دقیقا درسته. استاد ما دکتر موتمنی که مهندسی نرم افزار تدریس میکرد،میگفت فقط جعفرنژاد بخونید.شاید یه کم مشکل داشته باشه ولی بهترین ترجمه بازر است.حالا در کنارش میتونید از مقسمی چاپ جدید یا مدرسان استفاده کنید
خودتان را سردرگم نکنید.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی ما رستگار
ارسال: #۱۳۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ
به نظر من اول باید یه کتاب مثلا کتاب پارسه به نظر من خوبه سوالای سالهای اخیر رو خوب پوشش داده خوندخ بشه تا یه جورایی ادم دستش بیاد قضیه چیه و سوال چطوری میاد و.... بعد بریم سراغ سورس که پرسمن ترجمه هاشمی طبا میتونه کتاب خوبی باشه با این اوصاف باید کتاب اولی که کتاب یکی از موسسات هست تابستون تموم بشه بعد برای ازمونا بریم سراغ سورس
ارسال: #۱۳۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط md.ebrahimpour@gmail.com.)
سلام

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۳ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۹۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۳ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close