زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آقایون دوست دارید همسرتون کار بیرون از منزل داشته باشه یا نه ؟

نظرسنجی: آقایون دوست دارید همسرتون کار بیرون از منزل داشته باشه یا نه ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۱۰/۲۶%
    اصلا دوست ندارم بیرون از منزل کار کنه ۱۰/۲۶%
۸ ۱۰/۲۶%
  • ۱۰/۲۶%
    ترجیح میدم بیرون از منزل کار نکنه ۱۰/۲۶%
۸ ۱۰/۲۶%
  • ۳۸/۴۶%
    اگر محیط کارش رو بپسندم اشکالی نداره ۳۸/۴۶%
۳۰ ۳۸/۴۶%
  • ۳/۸۵%
    حتما باید بیرون از منزل کار کنه ۳/۸۵%
۳ ۳/۸۵%
  • ۳۷/۱۸%
    به انتخاب خودش میذارم ۳۷/۱۸%
۲۹ ۳۷/۱۸%
در کل ۷۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۱۰۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ
RE: آقایون دوست دارید همسرتون کار بیرون از منزل داشته باشه یا نه ؟
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  من که از خدامه زنم بیرون کار کنه و آخر ماه حداقل استقلال مالی داشته باشه که نگاهش به دست من نباشه اومدیمو من بعد ۱۲۰ سال مردم، اونوقت بیکار بمونه ؟ و بدون خرجی ؟ تازه کار روحیه زن رو عوض میکنه.
من مشکلی با کار طرف ندارم ولی مشکل اینجاست کارمند گیر من یکی نمیاد !!! ( من از اون طرف بوم اوفتادمBig Grin)

از نظر من شما هم چندان تفاوتی با آقاییونی که می گن خانوما نباید برن سر کار ندارید!
دیکتاتوری دیکتاتوریه!!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid , باران سپهری
ارسال: #۱۰۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ
منم موافقم خانم ها برای بدست اوردن ازادی بیشتر واستقلال بهای سنگینی رو دادن الان علاوه بر کار بیرون وظایف خونه داری هم دارن این چه کاری بوووووود!!!
تازه الان پسرا فقط دنبال زن شاغلن!!!!که درامد داشته باشه
بیچاره خانمهااااااااا

بر وضع ما به چشم حقارت نظر مکن
ما رابه روز تیره محبت نشانده است...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , mohammad_13690
ارسال: #۱۰۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ)bernoosi نوشته شده توسط:  منم موافقم خانم ها برای بدست اوردن ازادی بیشتر واستقلال بهای سنگینی رو دادن الان علاوه بر کار بیرون وظایف خونه داری هم دارن این چه کاری بوووووود!!!
تازه الان پسرا فقط دنبال زن شاغلن!!!!که درامد داشته باشه
بیچاره خانمهااااااااا

دوست عزیز در صورتی که آقا هستید لطفا به جای تاسف خوردن به حال ما تلاشمون و تحسین کنید !چون ما انسان های ازاده ای هستیم که سختی می کشیم تا به حقمون برسیم. و باز به جای افسوس خوردن حق ما رو به رسمیت بشناسید!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال: #۱۰۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط naderx.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  من که از خدامه زنم بیرون کار کنه و آخر ماه حداقل استقلال مالی داشته باشه که نگاهش به دست من نباشه اومدیمو من بعد ۱۲۰ سال مردم، اونوقت بیکار بمونه ؟ و بدون خرجی ؟ تازه کار روحیه زن رو عوض میکنه.
من مشکلی با کار طرف ندارم ولی مشکل اینجاست کارمند گیر من یکی نمیاد !!! ( من از اون طرف بوم اوفتادمBig Grin)

از نظر من شما هم چندان تفاوتی با آقاییونی که می گن خانوما نباید برن سر کار ندارید!
دیکتاتوری دیکتاتوریه!!!

ای بابا ! رگ مذهبیم زد بالا !!! بگیم نباید بره سر کار یه جور گارد میگیرین، بگیم باید بره یه جور دیگه گارد میگیرین ! الگوریتم محاسباتی شما رندوم هست ! Big Grin یه بار به این طرف غش میکنید یه بار به اون طرف ! مسلمان که هستید ؟ خوب پس بیا شرعی حرف بزنیم : شرع اسلام میگه مرد باید نون آور خانواده باشه و زن هیچ وظیفه ای نداره در قبال خرجی خانه،قبول ؟ ، پس دیگه بحث چی میمونه ؟ خانم میخواد کار کنه ؟ مگه نباید اجازه از مردش بپرسه ؟ (حتما اینم قبول ندارین ! ) من نگفتم باید اجازه بگیره ، اسلام میگه، اسلام واسه بیرون رفتن زن از خانه ، اذن مرد رو شرط گذاشته چه برسه به کار ! ولی بعضی ها که به قول خودشون روشن فکر هستن، میگن اینجور استدلال کردن مال زمان اهل تیر کمونه ! و غلط کرده از مرد اجازه بپرسه ! مگه چه حقی داره و ... Big Grin خوب پس شرعی حرف بزنیم به جایی نمیرسیم ! (تازه منم متهم میکنید به امل بودن)
نتیجه گیری : هر کار دلش خواست بکنه فقط مارو دیکتاتور ندونه !
ما میخواستیم صبح به صبح نیاد از روی اوپن پول برداره و گفتیم دست بکنه تو جیب خودش که بهمون گفتن دیکتاتور ! پس بهتره از روی اوپن برداره و ما رو هم دیکتاتور نکنه !!! Big Grin

باز هوای وطنم وطنم آرزوست Heart مهر بود بر دهنم، سخنم آرزوست
ارسال: #۱۱۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ب.ظ
بنده خانومم
خودمون باعث شدیم که اینطوری بشه
کار کردن به هر قیمتی!!

بر وضع ما به چشم حقارت نظر مکن
ما رابه روز تیره محبت نشانده است...
ارسال: #۱۱۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط hadi_m.)
خب من دوست دارم خانمم کار کنه چون تنها از دیگاه مالی به قضیه نگاه نمیکنم و کار کردن زن علاوه بر مسائل مادی مزایای دیگری هم داره که پرداختن به ان بحث عمیقی رو میطلبه اما با هر کاری موافق نیستم و دوست دارم همسرم شغلی داشته باشه که با روحیات و عواطف زنانه اش تضاد نداشته باشه(حتی ساعات کاریش هم برام اهمیت داره)Smile چون کار وشغل تاثیری مستقیم بر شخصیت زن میذاره و دیدم زنهایی که دیگه انقدر غرق در مشکلات کاری شدن که طراوت و شادابی زنانگی شان را از دست دادند .
من عقیده دارم که زن بنا به روحیه و احساسات و عواطفش بیشتر در معرض اسیب هست و باید در مورد شغلی که انتخاب میکنه دقت نظر بیشتری داشته باشه.

از طرفی اسقلال هم معنای خیلی وسیعی داره که تنها بشه با کار کردن یا نکردن زن اون رو معنی کرد که بعضا متعصبانه با این واژه برخورد میکنن چون تا زمانی که تعصب داشته باشیم تنها به جبهه گیری ها در برابر هم می افزاید . چرا که همه ما یه جورایی دنبال استقلال هستیم چه زن و چه مرد!حالا در هر زمینه ایی و جدا از اینکه به این فکرکنیم که ایا واقعا استقلال با هر درجه ایی مطلوبه صرفا در پی استقلال هستیمو بس
شخصا فکر میکنم جدای از جنسیت استقلال مطلق چندان هم خوشایند نیست چون بعضی وقتها خود استقلال مشکل افرین میشه و سبب افزایش تنش میان زن و شوهر میشه چرا که زن و شوهر نباید مطلقا از هم مستقل باشند و باید از هم متاثر باشند اما استقلال به معنای خاص میتونه در رشد زن و مرد نقش به سزایی ایفا کنه.Smile

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , mohammad_13690 , باران سپهری , Mahla Mehr
ارسال: #۱۱۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ)bernoosi نوشته شده توسط:  بنده خانومم
کار کردن به هر قیمتی!!

اره خانوما باعث شدن! البته نه با کار کردن به هر قیمتی!بلکه با تربیت پسرایی که فکر می کنن حق دارند حقمون و بگیرند و با تربیت دخترایی که حتی کوچکترین حق خودشون و هم نادیده می گیرند!
امیدوارم نسل ما همچین فرزندانی و تربیت نکنه!

هر جند که آقاییون هم در این تربیت بی تاپیر نبودند!

ارسال: #۱۱۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط hadi_m.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ)bernoosi نوشته شده توسط:  بنده خانومم
کار کردن به هر قیمتی!!

اره خانوما باعث شدن! البته نه با کار کردن به هر قیمتی!بلکه با تربیت پسرایی که فکر می کنن حق دارند حقمون و بگیرند و با تربیت دخترایی که حتی کوچکترین حق خودشون و هم نادیده می گیرند!
امیدوارم نسل ما همچین فرزندانی و تربیت نکنه!

هر جند که آقاییون هم در این تربیت بی تاپیر نبودند!

سلام
به نظرم اصلا استدلال جالبی نکردین و از فحوای کلماتتون اینگونه برداشت میشه که نگرشی امیخته با تعصب دارین چرا که این دوست عزیز نظر شخصی خودشان رو گفتن و فکر میکنم میتونستین بهتر عنوان کنید که احیانا باعث سوء تفاهم برای دیگران نشه که اینگونه برداشت بشه که خانمها برای رسیدن به اهداف مشترکشونم با هم اتفاق نظر ندارند Big Grin که در این مورد راست راسکی خودتون مقصریدا و نیاد دوباره مردان بیچاره رو متهم کنیدا Big Grin هر چند این برداشت سطحی است اما خب جوی که ایجاد شد چنین برداشتی رو ایجاب میکند.
امید انکه روزی فرا برسه که به خاطر هویت زن یا مرد بودنمان به هم احترام بذاریم نه اینکه در مقابل هم قرار بگیریم و تربیت مادرانمان را و هزاران چیز رو مقصر بدانیم بی انکه بدانیم روزی هم فرزندان ما, بی انکه خودشان را مقصر بدانند مارا مقصر خواهند دانست .

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
 سپاس‌گزاری شده توسط: naderx , mohammad_13690 , Mahla Mehr
ارسال: #۱۱۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
مرسی از راهنماییتون!

ارسال: #۱۱۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط nomad:D.)

دوست عزیز! من قصد تحمیل کردن نظرم رو نداشتم.مثل بقیه فقط نظرم رو گفتم.
خیلی هم خوبه که خانم ها از استعدادهاشون استفاده کنن.خداوند هم این موهبت رو به خانم ها داده که ازش استفاده کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadi_m , mohammad_13690 , mosaferkuchulu
ارسال: #۱۱۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  من یه خانم هستم ولی واقعا خانمهایی که دوست دارن برن سر کار اون هم از صبح تا غروب اصلا درک نمیکنم.
خونه آدم امنیت داره ,راحت تره و....
نه تو چله تابستون مجبوری بری بیرون از خونه نه تو سیاه زمستون
خانم ها آسیب پذیر تر از آقایون هستن کارهای سبک به درد خانم ها می خوره (که الحمدلله همچین کاری جز معلمی دیگه وجود نداره که البته آموزش پرورش هم دیگه از معلم اشباع شده.)
جسارت به خانم های عزیز نباشه ها
منم این و میفهمم که استقلال مالی برای یک خانم توی این زمونه واجب هست ولی این و مطمئنم که یک خانم توان یک آقا رو در انجام کار بیرون از منزل نداره .که اگه خانم ها در ضمینه کاری بخوان زیاده روی کنن نه تنها به خودشون بلکه به بنیان خانواده اشون هم لطمه میزنن.اصلا فراهم کردن رفاه خانواده به عهده مرد هست ولی خوب خانم ها هم میتونن از خود گذشتگی کنن و در این امر به آقایون کمک کنن.

دوست عزیز اگر شما این و درک نمی کنید واین طور فکر می کنید(که البته نظرتون حیلی خیلی محترمه) نمیشه عمومیت داد!
...
این حرف شما هم به اندازه ی حرف همون اقا منطق درش وجود داره!
...

دوست عزیز mosaferkuchulu امیدوارم ناراحتتون نکنم، اما واقعا فکر نمیکنید بهتر بود بدون پیشفرض مطلب ایشون رو بخونید، که کاملا مشخصه نظر شخصی خودشون رو گفتن و اصلا عمومیت ندادن. البته احتمالا ایشون از شما ناراحت نشده، اما همیشه سعی کنیم بدون پیشفرض و با دقت مطالب رو بخونیم Smile

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , nomad:D
ارسال: #۱۱۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
من کار بیرون رو فقط به خاطر تجربش می پسندم از کارهای دولتی و اداری به شدت بیزارم ،
واقعا خانه داری حوصله می خواد ، البته بستگی به شوهر داره ، یه شوهر هست که می گه زن باید فقط غدا آماده کنه ، بچه داری کنه و ... (اوووووف چقدر بدم میاد) اما باز یه شوهر هست که کاملا زن را آزادا میزاره (البته بهش نظارت داره ( Heart ) ) ، به نظر من خانما باید قبل از اینکه خر آقایون از پل بپره تکلیف کارو مشخص کنن !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690
ارسال: #۱۱۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)Azadeh69 نوشته شده توسط:  من کار بیرون رو فقط به خاطر تجربش می پسندم از کارهای دولتی و اداری به شدت بیزارم ،
واقعا خانه داری حوصله می خواد ، البته بستگی به شوهر داره ، یه شوهر هست که می گه زن باید فقط غدا آماده کنه ، بچه داری کنه و ... (اوووووف چقدر بدم میاد) اما باز یه شوهر هست که کاملا زن را آزادا میزاره (البته بهش نظارت داره ( Heart ) ) ، به نظر من خانما باید قبل از اینکه خر آقایون از پل بپره تکلیف کارو مشخص کنن !!!

خدا به داد ... برسه ! نه کار بیرون و نه کار خونه ؟ ببخشید پس تکلیف زن بخور و بخوابه ؟ Big Grin

باز هوای وطنم وطنم آرزوست Heart مهر بود بر دهنم، سخنم آرزوست
 سپاس‌گزاری شده توسط: asbphoenix
ارسال: #۱۱۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط باران سپهری.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ)bernoosi نوشته شده توسط:  بنده خانومم
کار کردن به هر قیمتی!!

نه به هر قیمتی فقط طوری که بشه به این دید نگاه کرد-->>به قول امام علی:"کار کردن بزرگ ترین تفریح است."
در هر کاری اگه اشتراک مساعی وجود داشته باشه و حد تعادل به قول معروف نه سیخ می سوزه، نه کباب...Smile

(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ)Belissima نوشته شده توسط:  اجبار در رفتن یا نرفتن درست نیست انتخاب باید با خود خانم باشه.
ولی ای کاش اینقد فرصتهای شغلی مردان رو به این راحتی به خانمها نمی دادند. مثلا تو همین رشته خودمون یه خانم رو میارن جای یه اقا حقوق کمتر هم بهش میدن حرف شنوی کامل هم که داره...
دچار پیشرفت زدگی شده این جا!
همه چیز سطحی بر داشت میشه، کسی کاری به عمق مطلب نداره بیشتر به ظاهر توجه میشه.

فکر کرده اید این به اصطلاح فرصت های شغلی ExclamationExclamationExclamation را چه کسانی پایه گذاری کرده اند و ادامه می دهند؟؟؟؟ همین مردان و بهتر است بدانید چه چیزها و یا کسانی به این روند حقوق کمتر دامن زده اند؟ اجبار در برابر اوضاع بی سر و سامان اقتصادی و خانم های خود سرپرستی که در اوضاعی سخت برای فراهم آوردن روزی حلال آخرین تلاش خود را می کنند و تضییع حقوقی که اگر رعایت می شد اکنون اینقدر پایمال کردن حقوق افراد سلسله وار به هم مرتبط نبود....Idea
و بهتر است عمق مطلب را همواره از خودمان آغاز کنیم که خدا چنین می خواهد.

به قدرت بی کران خداوند ایمان داشته باشیم
و با خود تکرار کنیم که من لیاقت بهترین ها را دارم و با لطف خدای بزرگ به آنها خواهم رسید.
هرگز شعار خواستن، توانستن است را فراموش نکنیم و بدانیم که در سایه سعی و تلاش به آنچه بخواهیم می رسیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , erkin , reyhaneh64 , asbphoenix
ارسال: #۱۲۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط narges_r.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  من که از خدامه زنم بیرون کار کنه و آخر ماه حداقل استقلال مالی داشته باشه که نگاهش به دست من نباشه اومدیمو من بعد ۱۲۰ سال مردم، اونوقت بیکار بمونه ؟ و بدون خرجی ؟ تازه کار روحیه زن رو عوض میکنه.

دیکتاتوری دیکتاتوریه!!!

ای بابا ! رگ مذهبیم زد بالا !!! بگیم نباید بره سر کار یه جور گارد میگیرین، بگیم باید بره یه جور دیگه گارد میگیرین ! الگوریتم محاسباتی شما رندوم هست ! Big Grin یه بار به این طرف غش میکنید یه بار به اون طرف ! مسلمان که هستید ؟ خوب پس بیا شرعی حرف بزنیم : شرع اسلام میگه مرد باید نون آور خانواده باشه و زن هیچ وظیفه ای نداره در قبال خرجی خانه،قبول ؟ ، پس دیگه بحث چی میمونه ؟ خانم میخواد کار کنه ؟ مگه نباید اجازه از مردش بپرسه ؟ (حتما اینم قبول ندارین ! ) من نگفتم باید اجازه بگیره ، اسلام میگه، اسلام واسه بیرون رفتن زن از خانه ، اذن مرد رو شرط گذاشته چه برسه به کار ! ولی بعضی ها که به قول خودشون روشن فکر هستن، میگن اینجور استدلال کردن مال زمان اهل تیر کمونه ! و غلط کرده از مرد اجازه بپرسه ! مگه چه حقی داره و ... Big Grin خوب پس شرعی حرف بزنیم به جایی نمیرسیم ! (تازه منم متهم میکنید به امل بودن)
نتیجه گیری : هر کار دلش خواست بکنه فقط مارو دیکتاتور ندونه !
ما میخواستیم صبح به صبح نیاد از روی اوپن پول برداره و گفتیم دست بکنه تو جیب خودش که بهمون گفتن دیکتاتور ! پس بهتره از روی اوپن برداره و ما رو هم دیکتاتور نکنه !!! Big Grin

اگر بخواید شرعی به قضیه نگاه کنید به این سمت ماجرا هم نگاه کنید که شرع میگه زن توی خونه وظیفه نداره کار کنه و اگر کاری کرد میتونه بابتش اجرت المثل بگیره البته علاوه بر نفقه ای که مرد باید بهش بده
اینم خوبه بدونید که حتی زن میتونه بابت شیری که به بچش میده از همسرش پول بگیره(هرچند که مهر مادری هیچ وقت اجازه این کارو به زن نمیده)
در چنین شرایطی زن برای کار کردن در بیرون از خونه باید از همسرش اجازه بگیره!!!
این دید شرعی به روابط زن و شوهره نه نظر شخصیه من پس به من ایراد نگیرید
فقط خواستم دید شرعی رو کاملتر یاداوری کنم و خواستم تمام جوانب شرعو در این زمینه ذکر کنم که فقط از یک زاویه به این نظر شرعی نگاه نکنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: باران سپهری , mosaferkuchulu , reyhaneh64

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۳۲ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
Question کسب درآمد با کامپیوتر در منزل hope_ ۱۶ ۱۵,۱۴۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamet
  هفت شوخی تهدیدآمیز آقایون برای زندگی متاهلی solmaz_69 ۶ ۶,۰۶۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۸۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۰۵ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۴۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۵۱۴ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۷۶ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۳۴۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  ایمنی در کار | افزایش ضریب ایمنی در کار | پیشگیری از حوادث کار kimiyaa ۱ ۲,۴۳۱ ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arezu3

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close