زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱

ارسال: #۳۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ
RE: کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  از دوستان سوالی داشتم:
کدوم دانشگاهها دکتری هوش میگیرن کدوما دکتری نرم؟
هنوز دفترچه انتخاب رشته نیومده وقتی اومد بچه ها میذارن توی سایت می تونید ببینید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۳۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ب.ظ
سلام دوستان. به همه کسانی که مجاز شدند و ان شاا... از مهرماه وارد جمع دانشجویان دکترا می شن از صمیم دل تبریک می گم. من فقط خواستم از برخی دوستان که آشنایی با نحوه محاسبه تراز و رتبه و ... دارند سئوالی بپرسم.
نتیجه آزمون من: زبان ۱۰/۳۳ استعداد ۱۷/۲۲ و تخصصی هوش ۲۰ است با رتبه ۲۵۷ و تراز ۴۶۶۳ و معدل موثر ۱۷/۱۷
(البته با آنچه فکر می کردم این درصدها زمین تا آسمان فرق داره و اعتراض هم روی سایت برای بازبینی گذاشتم. خدا می دونه رسیدگی بکنن یا الکی بگن درصدهاتون همین هست)
حال سئوال من اینه به نظر شما با درصدهایی که زیاد هم تفاوتی ندارد آیا رتبه ها فاصله زیادی از هم نگرفته اند و تفاوتها میلی متری نبوده؟؟؟؟ و آیا واقعا با این وضع می توان گفت این آزمون و نتیجه مجاز و غیر مجاز آن واقعا به درستی افراد را از هم تفکیک کرده؟؟؟؟؟
ارسال: #۳۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ، توسط admin.)
فاصله رتبه‌ها تو کنکور دکتری کاملاً واضح هست. به نظر من درس زبان یکی از دروس خیلی خیلی تاثیر گذار توی این امتحان هست.
وقتی برخی دروس سوالات سختی رو داشته باشند، فاصله درصدها هم به سمت پایین شیفت پیدا می‌کنه. اما باز شکل نرمالش رو رعایت می‌کنه. شما با ۴ یا ۵ درصد اضافه زدن توی یکی از دروستون احتمالا ۵۰ ۶۰ رتبه‌ای وضعیتتون تغییر می‌کرد.

در مورد نتایج: این نتایج فعلاً اولیه هست. اصل کار شما تو مصاحبه هست. پارسال دیدیم که برخی از دانشگاه‌ها خیلی از بچه‌هایی که مصاحبه شدن رو قبول نکردن (یعنی با ظرفیت مثلاً ۷ نفر کلاً ۲ نفر رو قبول اعلام کردن) و بعدش کار به تکمیل ظرفیت و ... رسید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , مازیار صفایی , Msccom , peniya , Dark Knight , m-esmaili , f_b
ارسال: #۳۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ
تبریک به همه مجازی ها ، تا الان نیم دکترید ، ان شاالله دکتر تمام !!!!!!!!!!!!!
ما هم نیم ارشد هم نیستیم (بماند که من خودم ترم ۲ ارشد هوشم !!!؟؟)

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , kerm
ارسال: #۳۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ب.ظ
کارنامه من در رشته برق-الکترونیک
زبان: ۲۲%
استعداد تحصیلی: ۲۷/۰۰
دروس اختصاصی(الکترونیک ۲ و مدار مجتمع و تئوری ساخت نیمه هادی) ۲۶/۱۹
معدل موثر: ۱۷/۹۶
رتبه من :۸۳
آخرین رتبه مجاز: ۴۵۶
از دوستان کسی هست که کنکور برق-الکترونیک داده باشه؟؟؟
چون امسال فقط ۳ دانشگاه معرفی می کنن برای مصاحبه، خیلی باید دقت کرد در انتخاب رشته ...ممکنه دانشگاه خوبی بتونین برین برا مصاحبه ولی پذیرشتون نکنه و یا برعکس، یعنی جای پایینی رو بزنید و از مصاحبه هم قبول شید بعد تا آخر عمرتون پشیمون شید که اینقدر زحمت کشیدید برا دکتری و رتبه خوبی آوردید چرا جای پایینی رو زدید!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , مازیار صفایی , Lantern , admin , kerm , Msccom , Manix , reza12399
ارسال: #۳۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ب.ظ
زبان: ۳۱/۶۷
استعداد: ۲۰/۵۶
تخصصی: ۲۲/۹۶
رشته : عمران، ژئوتکنیک
رتبه: ۴۸
آخرین رتبه: ۲۲۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , مازیار صفایی , Lantern , admin , kerm , Msccom , Manix
ارسال: #۳۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ب.ظ
منم تبریک می گم!

خانم "انرژی مثبت" من باید برای خوردن شیرینی بلیط بگیرم.... پس شام بدین که بیارزه!

از فرودگاه یک راست میام رستوران!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
ارسال: #۳۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  منم تبریک می گم!

خانم "انرژی مثبت" من باید برای خوردن شیرینی بلیط بگیرم.... پس شام بدین که بیارزه!

از فرودگاه یک راست میام رستوران!
ممنون
حالا ان شالله شما قبول شدید ما میام هم زیارت می کنیم هم شام قبولی شما رو می خوریم که شما نخواید این همه راه بیایدBig GrinBig Grin همونطور که دوستان گفتن بیشتر به مصاحبه بستگی داره البته اگه منو بگن که برم واسه مصاحبه TongueUndecided

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۳۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ممنون
حالا ان شالله شما قبول شدید ما میام هم زیارت می کنیم هم شام قبولی شما رو می خوریم که شما نخواید این همه راه بیایدBig GrinBig Grin همونطور که دوستان گفتن بیشتر به مصاحبه بستگی داره البته اگه منو بگن که برم واسه مصاحبه TongueUndecided

خب بهشون بگید که عضو هیئت علمی مانشت هستید Big Grin، اینطوری بخاطر سابقه علمی شما ؛ حتما پذیرفته میشید . میخواید من و دکتر هم زیر معرفی نامتون امضا بزنیم Cool

تازه بهشون بگید که اگه قبول شدید میتونید تحت هر برنامه ای از دیگران شیرینی بگیرید و شیرینی ها رو به اونا تحویل بدید ، در اینصورت حتما توی مصاحبه قبول میشید Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۴۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  الان فرصت خوبیه که " شیرینی خواهی های " خانم انرژی مثبت رو جبران کنیم ، نیاز به یه اتحاد بین اعضا سایت هستیم تا دیگه شاهد چنین شیرینی خوارانی نباشیم
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Masoud05 , Msccom
ارسال: #۴۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ
دفترچه دکتری اومد
ارسال: #۴۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ
سلام.اگر کسی از دوستان دفترچه را دانلود کرده،لطف کنه اینجا هم بگذاره. چون سایت سنجش جواب نمی ده. ممنون.
ارسال: #۴۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط kavehn.)
دفترچه انتخاب رشته دکتری در سایت سنجش قرار گرفت Cool

کد:
http://www6.sanjesh.org/download/91/doktora1391.zip

بهترین آرزوها Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , pos , behnaz110 , Bache Mosbat
ارسال: #۴۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ
چرا امیرکبیر هوش نداره!

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال: #۴۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط behnaz110.)
من هم با نظر pos موافقم.فقط مثل اینکه شیراز و علم و صنعت تلاش کردن همه گزینه ها برای پذیرش را داشته باشند. بقیه فقط به همان روشی که سالیان سال داشتند اکتفا کردند. مثل اینکه به پذیرش پژوهش محور یا پذیرش در واحد بین الملل اعتقادی ندارند یا شاید هم می خوان در تکمیل ظرفیت آنها را ارائه کنند.(البته اگه تکمیل ظرفیتی وجود داشته باشه)

البته منظور من در رشته هوش هست

اگر کسی از دوستان دفترچه پارسال و تکمیل ظرفیتش را داره لطف کنه بذاره یک مقایسه ای داشته باشیم. ببینیم واقعا چقدر ظرفیتها بالا رفته.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۱۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۳۵۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close