زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازمون پارسه ۸۹

ارسال: #۱۲۱
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط ایرسا.)
RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال
(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۱۳ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۰۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  سوال ۶۷ مدار منظقی گزینه ۴ درسته و احتمالا تصحیح میشه .

کجاش غلطه برادر . این یکی هم که درست بود رو می خواید غلطش کنید ؟! Big Grin

آره غلط بود‌، مینترم های ۰‌، ۶‌، ۹ و ۱۵ رو تولید می کرد‌، چون تو تابع متغیر A متغیر
پر ارزش بود ولی توی ماکس (اگه اشتباه نکنم ماکس بود دیگه! Big Grin دفترچه‌ام گم شده! Big Grin) این متغیر B بود که با ارزش‌تر بود. مثلاً اگه CD حالت ۰۱ بود باید BA به حالت ۰۱ در میومد نه AB!!!!!
ولی توی تابع به صورت ABCD می شد یعنی‌: ۱۰۰۱ خب این میشه ۹ دیگه!
برای حالت ۱۰ هم همیجوری می شد که مینترم ۶ رو تولید می کرد!
(اگه خیلی بد توضیح دادم شرمنده! Cool )

-------------------------------------------------
جالبه این سوال به خاطر همین نکته اش مهم بود و چیز خاص دیگه ای نداشت! بعد اینا زدن چشم بازار رو کور کردن با این کلید زدنشون! Huh

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman
ارسال: #۱۲۲
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۴۳ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۱۳ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۰۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  سوال ۶۷ مدار منظقی گزینه ۴ درسته و احتمالا تصحیح میشه .

آره غلط بود‌، مینترم های ۰‌، ۶‌، ۹ و ۱۵ رو تولید می کرد‌، چون تو تابع متغیر A متغیر
پر ارزش بود ولی توی ماکس (اگه اشتباه نکنم ماکس بود دیگه! Big Grin دفترچه‌ام گم شده! Big Grin) این متغیر B بود که با ارزش‌تر بود. مثلاً اگه CD حالت ۰۱ بود باید BA به حالت ۰۱ در میومد نه AB!!!!!

جالبه این سوال به خاطر همین نکته اش مهم بود و چیز خاص دیگه ای نداشت! بعد اینا زدن چشم بازار رو کور کردن با این کلید زدنشون! Huh

متغیر پر ارزش نبود بلکه کم ارزش بود چون ورودی I0 بود . همین ترتیب هم تو ماکس برقرار بود . این سوال بسیار ساده است و نکته خاصی هم ندارد . ترتیب آدرس ماکس هم ترتیب متفاوتی نبود و کاملا معمول بود . به همین دلایلی که گفتم جواب گزینه ۲ می شه . شک نکنید . Wink

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۱۲۳
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۰۲ ب.ظ
قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال
ای بابا من چرا انقدر بی دقت شدم . بچه‌ها درست میگن گزینه ۴ میشد
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۴۳ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۱۳ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  

منم با توجه به همین نکات ۴رو زدم و کلی خوشحال بودم که ایندفعه دیگه حواسمو جمع کردم و گول نخوردم!،تا اینکه رفتم دیدم ۲ میشه کلی اعصابم خورد شد،اما دوباره که بررسی کردم دیدم نه همون ۴ میشه و مثه اینکه ایندفه طراح سوال بی دقتی کرده بود!
در مورد اون سوال سیستم عامل که گفتم چی نظری ندارین؟یک میشه یا دو؟(آخه مقسمی تو کتابش زده ۲)
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۳۸ ب.ظ
درصدای من
ریاضی ۲۳(ازمون قبلی ۶۰)
مشترک ۴۰(ازمون قبلی ۳۰)
تخصصی سخت ۱۵(ازمون قبلی ۲۰)
رتبه هم برام نزده
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  آزمونهای پارسه و البته هر موسسه دیگری جزوه محوره!یعنی اگه جزوه خودشون مثلا معماری رو بخونید خوب میزنید ولی واسه کنکور اون جزوه خیلی بهتون کمکی نمیکنه البته جزوه های مهندس طورانی ،دکتر حقیقت خوب هستند ولی کلا خیلی به جزوه و درصد و رتبه هاش توجه نکنید.البته آزمونها معیار خوبیه واسه اینکه ببینید رو کدوم درس تسلط و روی کدوم درس ضعف دارید ولی چون ممکنه سوالها استاندارد نباشه(خیلی ساده یا خیلی مشکل) یا اصلا غلط باشه اگه خیلی خوب زدید زیادی امیدوار و اگه بد زدین زیادی ناامید نشین.

یه نکته دیگه که همتون میدونید اینه که به ضرایب دروس دقت کنید.هر درسی که ضریبش بیشتره اهمیتش هم بیشتره.

آخه بدبختی اینجاست که من سوالا رو در اثر بی دقتی غلط میزنم‌، به نظر شما کنکور هم همین جوریه ؟ خیلی استرس دارم ...
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط ف.ش.)
به نظر من آرامش داشتن خیلی میتونه تاثیر داشته باشه. خوب اگه الان دقت نکنید بعدا هم ممکنه بی دقتی کنید باید سعی کنید حتی با اختصاص چند ثانیه زمان بیشتر روی اون تست دقتتون رو افزایش بدین.
بعد هم ممکنه توی تله های تستی بیفتین که دو نوع بصری،علمی هستن.
مثلا ممکنه به جای ۲/۳‌، ۳/۲ رو بزنید که میشه بصری و احتمالا بی دقتیهای شما از این نوعه.

البته خود طراحها معمولا گزینه هایی رو انتخاب میکنن که شما ذهنتون منحرف میشه مثلا واسه زبان Sailor اگه توی جمله باشن اونها میگن خیلی‌ها ممکنه با Sale اشتباه بگیرن و یه گزینه برای این افراد در نظر میگیرن.یه مدت که ازمون بدین متوجه میشین در چه مسائلی باید دقت بیشتری به خرج بدین و با تله های تستی آشنا میشین پس نگران نباشید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , dehghani , Mohammad-A
ارسال: #۱۲۸
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۰۳ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  به نظر من آرامش داشتن خیلی میتونه تاثیر داشته باشه. خوب اگه الان دقت نکنید بعدا هم ممکنه بی دقتی کنید باید سعی کنید حتی با اختصاص چند ثانیه زمان بیشتر روی اون تست دقتتون رو افزایش بدین.
بعد هم ممکنه توی تله های تستی بیفتین که دو نوع بصری،علمی هستن.
مثلا ممکنه به جای ۲/۳‌، ۳/۲ رو بزنید که میشه بصری و احتمالا بی دقتیهای شما از این نوعه.

البته خود طراحها معمولا گزینه هایی رو انتخاب میکنن که شما ذهنتون منحرف میشه مثلا واسه زبان Sailor اگه توی جمله باشن اونها میگن خیلی‌ها ممکنه با Sale اشتباه بگیرن و یه گزینه برای این افراد در نظر میگیرن.یه مدت که ازمون بدین متوجه میشین در چه مسائلی باید دقت بیشتری به خرج بدین و با تله های تستی آشنا میشین پس نگران نباشید.

یعنی به نظر شما من می تونم غلط هامو کم کنم ؟ آخه درصدام بدون غلط بد نیست...
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۲۶ ق.ظ
صد در صد با تست زدن و بررسی خطاها و بی دقتی هاتون میتونید تعداد غلط‌ها رو کاهش بدین.فقط باید بدونید که خطاتون چیه و دیگه تکرار نکنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۲۸ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۲۶ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  متغیر پر ارزش نبود بلکه کم ارزش بود چون ورودی I0 بود . همین ترتیب هم تو ماکس برقرار بود . این سوال بسیار ساده است و نکته خاصی هم ندارد . ترتیب آدرس ماکس هم ترتیب متفاوتی نبود و کاملا معمول بود . به همین دلایلی که گفتم جواب گزینه ۲ می شه . شک نکنید . Wink

تا اونجایی که من یادمه B متغیر پرارزش بود و به ورودی I1 وصل بود! به قول خودتون شک نکنید!
(میگم یادمه چون دفترچه‌ام مفقود شده! Sad )

همچنین جا داره در اینجا از حرکت طراح سوال طراحی الگوریتم به خاطر طرح سوال ۳۳ دفترچه تخصصی کمال تقدیر و تشکر رو به عمل بیارم! Idea
این سوال کلی به من یکی که انرژی داد، بالاخره یه سوال آشنا هم دیدیم! همیشه این سوال برام جذاب بود نمی دونستم چرا!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------

خوب من می خوام رتبه فاجعه این آزمونم رو بزنم!
زبان‌: ۷/۸!
ریاضی‌: ۰!!!!!! Confused
مشترک‌: ۳۳!Huh
تخصصی نرم‌: ۱۰!!
رتبه ناپلئونی من‌: ۳۵۷!

-----------------------------

محض اطلاع دوستانی که می خوان از این رتبه های خوشگل و قشنگ مثه من بیارن عرض کنم که شما باید ۳ هفته تون رو رسماً هدر می دادین و توی این سه هفته فقط و فقط اگه لطف می کردین ساختمون‌، سیستم عامل‌، منطقی و نظریه می خوندین!!!

این رتبه خوشگله رو هم اینجا می زنم تا متنبه بشم و همچنین عبرتی بشود برای سایر دوستان! Big Grin

امیدوارم بتونم تو این دو هفته پیش رو جبران کنم و درسهای ۵۰ درصد اول رو کامل بخونم Huh

امیدوارم شما‌ها هم موفق باشید!

گر چه شب تاریک است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman
ارسال: #۱۳۱
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۲۸ ق.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  تا اونجایی که من یادمه B متغیر پرارزش بود و به ورودی I1 وصل بود! به قول خودتون شک نکنید!
شما هر دفعه یه چیزی میگی . دفعه قبل گفتی A پر ارزش بود .حالا میگی B پر ارزش بود . آقا اصلا بی خیال . شما درست میگی Wink این هم سندش‌: معلومه خیلی حافظه دقیقی داری . تجدید نظر کن Big Grin
(۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۲۸ ق.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  آره غلط بود‌، مینترم های ۰‌، ۶‌، ۹ و ۱۵ رو تولید می کرد‌، چون تو تابع متغیر A متغیر پر ارزش بود ولی توی ماکس (اگه اشتباه نکنم ماکس بود دیگه! Big Grin دفترچه‌ام گم شده! Big Grin) این متغیر B بود که با ارزش‌تر بود. مثلاً اگه CD حالت ۰۱ بود باید BA به حالت ۰۱ در میومد نه AB!!!!!
Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط ایرسا.)
(۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۳۰ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۲۸ ق.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  تا اونجایی که من یادمه B متغیر پرارزش بود و به ورودی I1 وصل بود! به قول خودتون شک نکنید!
شما هر دفعه یه چیزی میگی . دفعه قبل گفتی A پر ارزش بود .حالا میگی B پر ارزش بود . آقا اصلا بی خیال . شما درست میگی Wink این هم سندش‌: معلومه خیلی حافظه دقیقی داری . تجدید نظر کن Big Grin
(۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۲۸ ق.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  آره غلط بود‌، مینترم های ۰‌، ۶‌، ۹ و ۱۵ رو تولید می کرد‌، چون تو تابع متغیر A متغیر پر ارزش بود ولی توی ماکس (اگه اشتباه نکنم ماکس بود دیگه! Big Grin دفترچه‌ام گم شده! Big Grin) این متغیر B بود که با ارزش‌تر بود. مثلاً اگه CD حالت ۰۱ بود باید BA به حالت ۰۱ در میومد نه AB!!!!!
Big Grin

توی تابع اصلی متغیر A متغیر پرارزش بود و توی ماکس B پرارزش بود. شاید بد توضیح داده باشم ولی فکر نمی کنم هر دفعه یه چیزی گفته باشم!!!

بالاخره از یکی از دوستام سوال رو پرسیدم!
در مورد ماکس بودن اشتباه از من بود و متغیر B به ورودی دیکودر وصل بود.
اما به ورودی I0 وصل نبود بلکه به ورودی I1 وصل بود یعنی توی دیکدر متغیر پرارزش بود! اما توی تابع F این متغیر A بود که پرارزش‌تر بود.

راستی آقای پارسا! آقا هم خودتون هستین!!!!!! Big Grin

گر چه شب تاریک است
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۵۰ ب.ظ
اگر امکان داره آزمون دوم رو آپلود کنید.
(همه میگن آپلود می کنیم و انگار نه انگار... دانشجو و این همه بدقولیHuh....Smile)
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۱۰ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  بالاخره از یکی از دوستام سوال رو پرسیدم!
در مورد ماکس بودن اشتباه از من بود و متغیر B به ورودی دیکودر وصل بود.
اما به ورودی I0 وصل نبود بلکه به ورودی I1 وصل بود یعنی توی دیکدر متغیر پرارزش بود! اما توی تابع F این متغیر A بود که پرارزش‌تر بود.

راستی آقای پارسا! آقا هم خودتون هستین!!!!!! Big Grin
بله . حق با شماست . اون آقا هم استعاره است آقا Big Grin به هرحال معذرت می خوام .

۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۰۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  اون آقا هم استعاره است آقا Big Grin به هرحال معذرت می خوام .

خواهش می کنم! شوخی بود. Big Grin Smile
امیدوارم موفق باشید!

گر چه شب تاریک است
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۴ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منابع ازمون ارشد علوم کامپیوتر ۹۷ یه نفرn ۰ ۲,۰۴۹ ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفرn
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۱۴۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش هوش مصنوعی emranvfd ۳ ۳,۴۷۵ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: robin
Rainbow بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش نرم افزار Seza ۲۸ ۱۷,۶۹۴ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Seza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close