زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

الگوریتم رمانتیک پترسون!!

ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۷ ب.ظ
من الگوریتم پترسون رو این طوری ترجمه کردم! Wink

نقل قول: هر پردازه به اون یکی میگه‌: «من دوست دارم وارد ناحیه‌ی بحرانی بشم اما نوبت رو میدم به تو و تا زمانی که تو دوست داشته باشی توی ناحیه‌ی بحرانی بمونی و نوبت مالِ تو باشه، صبر میکنم.»

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , ayfer.a11 , HRZ , Onix
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۷ ق.ظ
RE: الگوریتم رمانتیک پترسون!!
(۰۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  من الگوریتم پترسون رو این طوری ترجمه کردم! Wink

نقل قول: هر پردازه به اون یکی میگه‌: «من دوست دارم وارد ناحیه‌ی بحرانی بشم اما نوبت رو میدم به تو و تا زمانی که تو دوست داشته باشی توی ناحیه‌ی بحرانی بمونی و نوبت مالِ تو باشه، صبر میکنم.»
جالب بود ۵۴m4n3h جان(اسمت رو خیلی سخت انتخاب کردیConfused)
۰
۰
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۳۱ ق.ظ
اشک تو چشام جمع شده Angel
منم گاهی اوقات ارتباط عاطفی با مطالب درسی پیدا می کنم Tongue
۰
۰
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۸۹, ۰۴:۳۳ ب.ظ
این نکته بود یا سوال؟!!!!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۷ ب.ظ
باین میگن الگوریتم لیلی و پترسون.Heart
پردازه های عشقولانه که بن بست‌ها رو با سرانگشت عشق باز میکنند. Big GrinTongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alavinejad , mahdi20 , بهارک_۱
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۸۹ ۰۴:۳۳ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  این نکته بود یا سوال؟!!!!

نکته.

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۶ ب.ظ
فکر می کنم شماها موقع مطالعه سیستم عامل یک شاخه گل رز تو دستتون میگیرید و با چشمانی غم زده و پر از اشک مطالعه می کنید و هر وقت اسم پترسون میاد سریع گلوله های اشک از چشمانتون جاری میشه Heart

.... Loading
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۶ ق.ظ
حالا الگوریتم ازدواج پایدار رو شرح بدین Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_it_2008 , Sunshine Off , HRZ , Mohammad-A
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۶ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  فکر می کنم شماها موقع مطالعه سیستم عامل یک شاخه گل رز تو دستتون میگیرید و با چشمانی غم زده و پر از اشک مطالعه می کنید و هر وقت اسم پترسون میاد سریع گلوله های اشک از چشمانتون جاری میشه Heart

من یکی که اصلاً آدم رمانتیکی نیستم! (اسمایلی یه کسی که داره با مشت میزنه توی چشم یه نفر دیگه!)

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال: #۱۰
۱۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط ali_it_2008.)
(۰۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  من الگوریتم پترسون رو این طوری ترجمه کردم! Wink

شما اینجوری میگی دوست عزیز، ببین ما واسش چی دراوردیم:

جون داداش cpu راه نداره اگه با زبون خوش تو رفتی که رفتی، اگه نرفتی اول با دستای خودم خفت میکنم و بعدش میفرستم تو بحرانی جان تا حالت حسابی جا بیاد و تا آخر عمر اونجا لذت ببری

حالا با زبون خوش میری تو یا نه!!؟!؟!؟!؟!

--------------------ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ--------------------ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ۰-۰-۰-۰-۰-۰-۰-۰ موجیم که آسودگی ما عدم ماست.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi , Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل المسائل کتاب معماری کامپیوتر پترسون-ویراست چهارم The BesT ۸ ۱۶,۹۶۸ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milani
  حل المسائل کتاب معماری کامپیوتر پترسون-ویراست سوم yfa_sh1994 ۰ ۱,۵۲۲ ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: yfa_sh1994
  ۱۷۱ نرم افزار و ۱۹۸ الگوریتم - شبانه الگوریتم دانشگاه تهران axarsu ۱ ۲,۴۷۱ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: majidgeek
  ۲۴۲ الگوریتم ،۳۷۱ نرم. الگوریتم برم یا نرم افزار؟ azamcheraghi ۱۱ ۷,۲۷۶ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: azamcheraghi
  مشکل در الگوریتم جایگزینی (الگوریتم ساعت ) araz22 ۶ ۴,۷۴۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: so@
  لینک دانلود دو کتاب زبان اصلی معماری پترسون و حل تمرین آن reyhaneh64 ۱۷ ۲۷,۵۸۳ ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mamrez93
  ۸ الگوریتم ۱۲ نرم افزار ۱۵ علوم -- نرم افزار شریف گرایش الگوریتم ahrmb ۲ ۱,۸۴۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  ۱۴۷ نرم افزار و ۱۱۶ الگوریتم - الگوریتم روزانه تهران slaf83 ۱۴ ۹,۶۷۴ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: slaf83
  ۱۸۰ نرم ۱۷۰ الگوریتم الگوریتم تهران-شبانه t.mehr ۶ ۳,۵۶۳ ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
  ۱۲۱ نرم افزار ۱۴۵ الگوریتم - الگوریتم تهران روزانه ali blhj ۲۳ ۱۰,۴۸۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: ali blhj

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close