زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی

ارسال: #۴۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط a.hooshmand.)
با اینکه ارسال من هیچ مشکلی نداشت... آن را حذف کردم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط agha_reza.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  شما که نه از bbc اخبارو دنبال میکنید نه از رسانه میلی پس از چی دنبال میکنید؟؟؟!!!!

از اونجایی که شما دنبال نمیکنین و خبر ندارید !

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  مثل این که دوستان هم عقیده اند که بحث داره به سمت جاهای باریک و خطرناک واسه مانشت میره!!! ممنون می شم اگه دوستان لطف کنند و ادامه ندند.

چشم بخاطر شما و مانشت چشم من که دیگه پست نمیدم
اگرم صلاح دیدید همه پستا یا تاپیکو پاک کنین ، ضمنا دوست دارم دوستان بدونن ، اصلا اینجا دعوا و جدل نبوده و صرفا یه بحث دوستانه بوده ، هرکس از کسی ناراحت شده به بزرگی خودش ببخشه
ارسال: #۴۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ
RE: برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی
من که از سایتش خوشم اومده و روزی چند بار میرم تو زمینه های مختلف سوالاشو جواب میدمSmile
البته ریا نشه هاTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid , Rafiee , publin
ارسال: #۴۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط sepid.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ)mamani نوشته شده توسط:  من که از سایتش خوشم اومده و روزی چند بار میرم تو زمینه های مختلف سوالاشو جواب میدمSmile
البته ریا نشه هاTongue
آره منم از سایتش خوشم اومده و فک کنم ۷و۸ تا بشقاب رو تا الان کمک کردم.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Rafiee
ارسال: #۵۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ
درسته که این یه حرکت خیر خواهانه س ولی مردمو بیشتر از آنکه متوجه آفریقا کنه متوجه این سایت می کنه فلسفه وجودی این سایت هم یه چیز دیگه س نه صرفا کمک به مردم افریقا و با این کار این سایت بیشتر تو اذهان مردم جا می افته
کلا استراتزی خوبیه واسه معروف شدن دمشون گرم

چنان زی که گر بر باد روی، حسن کارت نگذارد که تو از یاد روی
ارسال: #۵۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط publin.)
من چند نکته رو میخوام بگم اگه اشتباهه بگید اشتباه

۱-علت بدبختی و و نابودی هر ملت در درجه اول خوده مردم و حکومتشونه
۲- کشورهایی مثله افغانستان و عراق خوده مردمشون خواهان حضوره نیروهای خارجی هستن حالا نمی دونم چرا بعضی ها سنگ حضوره اونها رو به سینه میزنن وقتی مردم اونها خودشون می خوان به اون عده چه ربطی داره
۳- اگه اونها اونجا نبودن ببینید چقدر مردم اونها به دسته تروریستها قتله عام میشدن
۴ من واقعا معتقدم که آمریکا ابر قدرته و این رو همه دنیا میدونن بودجه نظامی روسیه ۵ درصده آمریکاست و البته ابر قدرت مند بودن به این معنی نیست که هر کاری رو تنهایی انجام داد

متاسفانه ما همه اش دنباله ضعفه دیگران هستیم و پوشیدن ضعفه خودمن

این همه تصاویر بد از حضور نیروهای خارجی نشون دادن تنها اینه نیست میتوننی این رویه سکه هم ببینید
عکسهای زیر رو نگاه کنید
که از اون سربازان در عراق هست

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۵۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  من چند نکته رو میخوام بگم اگه اشتباهه بگید اشتباه

۲- کشورهایی مثله افغانستان و عراق خوده مردمشون خواهان حضوره نیروهای خارجی هستن حالا نمی دونم چرا بعضی ها سنگ حضوره اونها رو به سینه میزنن وقتی مردم اونها خودشون می خوان به اون عده چه ربطی داره
۳- اگه اونها اونجا نبودن ببینید چقدر مردم اونها به دسته تروریستها قتله عام میشدن
۴ من واقعا معتقدم که آمریکا ابر قدرته و این رو همه دنیا میدونن بودجه نظامی روسیه ۵ درصده آمریکاست و البته ابر قدرت مند بودن به این معنی نیست که هر کاری رو تنهایی انجام داد

این همه تصاویر بد از حضور نیروهای خارجی نشون دادن تنها اینه نیست میتوننی این رویه سکه هم ببینید
عکسهای زیر رو نگاه کنید

خدای من پس این همه کشتار از کجا اومده. یعنی شما می گید از کره ماه اومدند که دارند مردم بیگاه و غیر نظامی رو می کشند. این ۴ تا تصویری که گذاشتید نمی تونه هیچ توجیهی در برابر رفتار وحشیانه نظامیان امریکایی باشه.
واقعا با این نوشته تون خیلی متاثر شدم . اشکم دراومد. الان یاد یک برنامه ای افتادم که یه خانم از کشته شدن بچه اش به طرز فجیعی جلوی چشمش می گفت. اون وقت این عکس چه طوری می تونه داغ اون ها رو جبران کنه. من به هیچ وجه حاضر نیستم به این جنایت ها با دیدن این عکس ها حقی بدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , yaser_ilam_com , baziramzi.ir
ارسال: #۵۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  درسته که این یه حرکت خیر خواهانه س ولی مردمو بیشتر از آنکه متوجه آفریقا کنه متوجه این سایت می کنه فلسفه وجودی این سایت هم یه چیز دیگه س نه صرفا کمک به مردم افریقا و با این کار این سایت بیشتر تو اذهان مردم جا می افته
کلا استراتزی خوبیه واسه معروف شدن دمشون گرم

والا ما به ایناش فکر نکردیم و من بخاطر بشقاب های برنج میرم تو این سایت(نمیذارین من ریا نکنماTongue)
ارسال: #۵۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ
دوستان اگر ممکنه بحث خارج تاپیک نکنین Smile .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , fatima1537 , انرژی مثبت
ارسال: #۵۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
به اندازه حکومت قبلیشون نمیکشند. تو عراق یا افغانستان ، بیشتر چی هست که داره کشته میده؟ عقب ماندگی یه مشت آدم خشک ذهن که میرن بمب گذاری میکنن. ۴۰ ۵۰ تا بمب گذاری باید بشه بعد حالا یبارم هواپیمای امریکایی اشتباه بمب بارون کنه. اگه همین تعداد نیروی آمریکایی هم نبود تعداد کشته ها ۱۰ برابر میشد. تازه از عراق هم اومدن بیرون میخوان از افغانستان هم بیان. رفتار وحشیانه رو بیشتر از همین مردمان عقب مانده میشه دید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: publin
ارسال: #۵۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
به نظر من این ارسالها خودشون یک بحث دیگه هستن که باید در تاپیک دیگه ای انجام بشه
اگر موضوع تاپیک مشخص باشه بهتره.اینطور هرکسی میدونه در مورد چه موضوعی صحبت کنه و از محدوده خارج نمیشه
اگر توی یه تاپیک بحثها خارج از موضوع باشه هرکسی ارسالی رو که دلش میخواد میکنه و نتیجه ای که دلش میخواد میگیره و سوء تفاهمهای بیشتری پیش میاد. هرکسی میخواد رشته حرفو به دست بگیره و از نظر و عقاید خودش دفاع کنه .
ولی اگر موضوع مشخصی باشه این موارد کمتر خواهد بود

تالار بحث آزاد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Bache Mosbat , Mansoureh , Aurora , sepid
ارسال: #۵۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط publin.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  من چند نکته رو میخوام بگم اگه اشتباهه بگید اشتباه

عکسهای زیر رو نگاه کنید

خدای من پس این همه کشتار از کجا اومده. یعنی شما می گید از کره ماه اومدند که دارند مردم بیگاه و غیر نظامی رو می کشند. این ۴ تا تصویری که گذاشتید نمی تونه هیچ توجیهی در برابر رفتار وحشیانه نظامیان امریکایی باشه.
واقعا با این نوشته تون خیلی متاثر شدم . اشکم دراومد. الان یاد یک برنامه ای افتادم که یه خانم از کشته شدن بچه اش به طرز فجیعی جلوی چشمش می گفت. اون وقت این عکس چه طوری می تونه داغ اون ها رو جبران کنه. من به هیچ وجه حاضر نیستم به این جنایت ها با دیدن این عکس ها حقی بدم.

دوسته عزیز شما چقدر متعصب هستید اولا اگر اونها نبودند قتل و کشتار بیشتر از اونها بود
دوما در هر جنگی عده ایی کشته میشن
سوما مردم اون کشورها جدا از عده ایی جنگ طلب خواهان موندن اونها برای ثبات بیشتر تا زمانیکه بخوان قدرت رو در دست بگیرن هستن
حالا اونها می خوان شما چرا ناراحتیBig Grin
اون ۴ تا عکس هم قرار دادم در مقابل عکسهای دیگر باشه
آخه شما چقدر تحته تاثیر تبلیغات قرار میگیرید اون بچه حتما تو حادثه ایی اینطور شده یارو پا نمیشه بیاد از اون طرفه دنیا یه بچه رو بکشه همش تبلیغاته علیه اونها
در ضمن اونها هم بخاطر منافعه خودشون (این کاملا منطقیه )اقدام به کمک به مردم اون کشورها کردن هم منافع بشر دوستانه
شما از اون عده ایی هستید که میگن تمومه دنیا بده و فقط ما خوبیم و انسانیم
من که انسانیت رو بیشتر تو اونها دیدم
من انتظار ندارم همه چیزه اونها خوب باشه اما لا اقل خوبی هم زیاد دارن
در ضمن اگه اونها نبودن زندگی اون مردم خیلی بیشتر در فلاکت می بود
حالا کلی کشورها سرمایه گذاری کردن مردمشون می تونن تحصیلات و زندگی بهتری داشته باشن
و البته خود اون کشورها هم به نفعشونه که به کمک مردم اونجا اومدن

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به نظر من این ارسالها خودشون یک بحث دیگه هستن که باید در تاپیک دیگه ای انجام بشه....................
تالار بحث آزاد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میشه شما اون تاپیک رو ایجاد کنید

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  به اندازه حکومت قبلیشون نمیکشند. تو عراق یا افغانستان ، بیشتر چی هست که داره کشته میده؟ عقب ماندگی یه مشت آدم خشک ذهن که میرن بمب گذاری میکنن. ۴۰ ۵۰ تا بمب گذاری باید بشه بعد حالا یبارم هواپیمای امریکایی اشتباه بمب بارون کنه. اگه همین تعداد نیروی آمریکایی هم نبود تعداد کشته ها ۱۰ برابر میشد. تازه از عراق هم اومدن بیرون میخوان از افغانستان هم بیان. رفتار وحشیانه رو بیشتر از همین مردمان عقب مانده میشه دید.

با شما ۵۰ درصد موافقم
اون مردم هم چوب بعضی چیزهاست خوردن
ارسال: #۵۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
هر چقدر دل کردم جواب ندم نشد.
از مدیران هم معذرت می خوام. اگه ممکنه این بحث های خارج از تاپیک رو جدا کنید یا اگه خواستین حذف کنید هر جور که صلاح می دونید. خیلی برام مهم بود که جواب بدم هر چند شاید جای این حرف ها تو این سایت نباشه.
ببنید شما خیلی راحت دارید درباره مرگ آدم ها صحبت می کنید اینکه می گید جنگه یه عده ای کشته می شند به همین راحتی. می دونید چقدر خانواده بی سرپرست شدند می دونید چقدر بچه یتیم شدند. اثرات روانی و جسمی به کنار. می دونید چقدر بچه عقب افتاده دنیا میاد. میدونید دارید درباره انسان ها حرف می زنیم.
نمی دونم شما از کجای حرف های من این برداشتو کردید که من میگم فقط ما خوبیم بقیه بد. همه جای دنیا خوب و بد هست.
من هیچ ادعایی در برابر خوب بودنم ندارم اگه من خیلی مرد باشم به جامعه خودم خدمت می کنم.
منم نمیگم امریکا مطلقا بد هست. ببینید همه می دونیم که امریکا ابر قدرته از نظر علمی هم که دیگه همه می دونند علم و صنعت و تکنولوژی و بهترین دانشگاهها بهترین مراکز علمی. من منکر این بعد قضیه نیستم. همین بعد قضیه میشه خدمت به بشریت.
من تحت تاثیر کدوم تبلیغات قرار گرفتم ؟ این همه انسان که کشته شدند حادثه بود؟ امریکا حواسش نبوده داره کجا رو بمباران می کنه؟ ادعای دفاع از حقوق بشر داره؟ این کودک ها بشر نبودند. کی حاضر بچه اش جلوی چشمش پر پر بشه بعد ما اینجا راحت بگیم جنگه دیگه .
من متعصب و خشکم آیا باید کشته بشم؟ حالا خوبه خدا رو شکر ادعای روشنفکریمون گوش فلکو کر می کنه.
درسته مردم عراق خودشون مقصرند که این وضعیت پیش امده و هر ملتی سرنوشتشو خودش تعیین می کنه هیچ حرفی تو این نیست. اینکه خیلی از بمبگذاری ها از داخل خود عراقه اینم هیچ حرفی درش نیست.
ولی چند تا سوال دارم.
کی صدامو حمایت می کرد. کی ارودش ؟کی بردش؟ کی جنگو راه انداخت کی داره میره؟ ایا واقعا امریکا تو این بعد هدفش کمک به بشریت بود یا منافع خودش؟
چقدر کودک باید کشته بشند تا این عکس های یادگاری انداخته بشند؟ چقدر کودک باید مظلومانه از بین برند تا یه دولت بخواد به خواسته هاش برسه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , baziramzi.ir
ارسال: #۵۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
دوست روشنفکرم صحبت کردن در مورده مرگ آسون نیست خیلی هم وحشتناکه اما واقعیت جنگ اینه
شما می خواید یه عده به یه جا میرن برای جنگ و عده ای دیگه مقابلشئن می ایستن اون عده برای مقابله با هاشون کاری نکن که به کسی آسیب نرسه خوب خودشون و بقیه کسهای دیگه کشته میشن

تو کشوره خودمون تعداد کشته های حوادث رانندگی تو یک سال از سی چند سال انتفازه بالاتره!!!!!!!!!!!!!!(این ربطی به موضوع نداشت)
من نمیگم اونها کاملا حقوق بشر رو رعایت می کنند اما درصد رعایت حقوق بشره اونها خیلی خیلی بالاتر و بیشتر از بعضی کشورهاست
مثله چین یا روسیه که تو چین هم یارو رو بخاطر یه بعضی چیزهای کوچک زندان می کنند
این یک واقعیته که یک ابر قدرته از همه نظر ما نباید بدمون بیاد از اون حرف
من نمیگم از لحاظ حقوق بشر کامل هستن چون هیچ کشوری وجود نداره و نخواهد داشت اما جزوه کشور هایی هستن که آزادی بیان و حقوق بشر رو بیشتر رعایت میکنن
دوسته خوبم اونها فکر منافعه خودشون هم هستن و منافعه مردمشون اما در کنارش خوب به نفع مردم اون کشور هم هست
ببین هیچ چیز خوب مطلق یا بده مطلق نیست و نسبی میباشد
اگه الان آمریکا و .. نبود طالبان و صدام جنایت بیشتر می کردن
بابا به چه زبونی بگم که مردم اونجا اکثریتشون خواهان حضورشون هستن به من و تو ربطی نداره
ما کشوره خودمون رو داریم و مواظبش هستیم و نمی زاریم یه وجبش دسته کسی بیفته
ببین این بحث بدرد نمی خوره چون خیلی حرفها نمیشه زد

فقط قضاوت تو از یک دیده که بهت تلقین شده و خیلی با واقعیت فرق میکنه چون که ندیدی و خبر نداری

تو همش دنباله محکوم کردنی و خیلی جنبه های خوب رو در نظر نمی گیری
من دیگه ادامه نمی دم
ارسال: #۶۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  دوست روشنفکرم صحبت کردن در مورده مرگ آسون نیست خیلی هم وحشتناکه اما واقعیت جنگ اینه
شما می خواید یه عده به یه جا میرن برای جنگ و عده ای دیگه مقابلشئن می ایستن اون عده برای مقابله با هاشون کاری نکن که به کسی آسیب نرسه خوب خودشون و بقیه کسهای دیگه کشته میشن

تو کشوره خودمون تعداد کشته های حوادث رانندگی تو یک سال از سی چند سال انتفازه بالاتره!!!!!!!!!!!!!!(این ربطی به موضوع نداشت)
من نمیگم اونها کاملا حقوق بشر رو رعایت می کنند اما درصد رعایت حقوق بشره اونها خیلی خیلی بالاتر و بیشتر از بعضی کشورهاست
مثله چین یا روسیه که تو چین هم یارو رو بخاطر یه بعضی چیزهای کوچک زندان می کنند
این یک واقعیته که یک ابر قدرته از همه نظر ما نباید بدمون بیاد از اون حرف
من نمیگم از لحاظ حقوق بشر کامل هستن چون هیچ کشوری وجود نداره و نخواهد داشت اما جزوه کشور هایی هستن که آزادی بیان و حقوق بشر رو بیشتر رعایت میکنن
دوسته خوبم اونها فکر منافعه خودشون هم هستن و منافعه مردمشون اما در کنارش خوب به نفع مردم اون کشور هم هست
ببین هیچ چیز خوب مطلق یا بده مطلق نیست و نسبی میباشد
اگه الان آمریکا و .. نبود طالبان و صدام جنایت بیشتر می کردن
بابا به چه زبونی بگم که مردم اونجا اکثریتشون خواهان حضورشون هستن به من و تو ربطی نداره
ما کشوره خودمون رو داریم و مواظبش هستیم و نمی زاریم یه وجبش دسته کسی بیفته
ببین این بحث بدرد نمی خوره چون خیلی حرفها نمیشه زد

فقط قضاوت تو از یک دیده که بهت تلقین شده و خیلی با واقعیت فرق میکنه چون که ندیدی و خبر نداری

تو همش دنباله محکوم کردنی و خیلی جنبه های خوب رو در نظر نمی گیری
من دیگه ادامه نمی دم

شما یخورده بیشتر مطالعه کن .
بزار یه چیزی بهت بگم : آمریکا برای کسانی که باهاش باشن میشه بهشت و برای مخالفانش میشه جهنم . حالا این عدالت و حقوق بشره ؟ ما دانشجویان کامپیوتر باید بیشتر فکر کنیم ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۷۴ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۸ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۷۷ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۶۱ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۱۵ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۵۶ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close