زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی

ارسال: #۳۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط agha_reza.)
مورتن جان سپاس از پاسخت

خط اول جملت: هردو ، خیلی واضح هست .

ببین عزیزم من درباره همه کشورها نگفتم شما همین آفریقا رو ببین ، ببین بخاطر بی کفایتی مسئولینشه ، یا استثمار ؟؟
عراقو ببین ، سومالی رو ببین اینا علتش کدوم یک از موارده؟؟؟ قطعا بی کفایتی مسئولین تاثیر داره اما نه در حد این همه فلاکت ، بابا اوضاع تو آفریقا (قاره منظورمه ) خیلی وحشتناکه انصافا! من اعتقاد دارم تو این دنیا اگه کسی کسیو استثمار نکنه میشه هر کشوری اینقدر زیر صفر نباشه ،و کمکم جون بگیره ،کشورهایی که من میبینم علت بسیاری از بدبختیاشون همین چپاول شدنه ، حالا شما نظر دیگری داری ، من به نظرتون احترام میزارم.
آمریکا شاید یک روزی ابرقدرت بود ، اما امروز هیچی نیست ، فروپاشی اقتصادی ، در آمریکا رو داریم میبینیم (البته اگر کسی بخواد ببینه).

اتفاقا اتفاقا هر کاری دلش بخواد میکنه، وتو ، سازمان ملل ، اتحادیه اروپا و ... ابزارهایی هستند که آمریکا رو به آنچه میخواد به هر قیمت برسونه ، کافیه منصفانه ببینیند .

درباره ویتنام هم اشتباه میکتید ، ویتنام رو باخت چون نمیدونست با چه مردمانی وارد جنگ شده ، همونطور که نمیدونست ایرانیا چه جور مردمانی هستن ، ۸ سال جنگ همه دنیا با ایران شکست خورد ؛ چون نمیدونستند ایرانی چی هستنن ، چه افکاری دارن ، و برای آرماناشون تا کجا فداکاری میکنن.
NGO های داخل کشورش اگر اینقدر قدرت داشتند چرا جلوی جنگ رو نگرفتند ؟ چرا جلوی جنگ با افغاتستان ، ایران و عراق رو نگرفتند ؟ چرا این NGO اینجا قدرت ندارند ؟
دوست من متعصبانه نگاه کردن دید ما رو به روی حقایق میبنده .
سپاس از شما

جالبه هرکی اومد ۴-۵ تا منفی انداخت پای پستای من ، این همه گارد نمیفهمم واسه چیه واقعا
انگار من خ=ا=من**ه ای هستم ، والا Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
آقا رضای عزیز کسی منکر زورگویی و یا بد عمل کردن آمریکا نیست. متعصب هم نیستم، چیزی به من نمیرسه، ملت من نیست که. اما شما از یه طرف میگید ابرقدرت نیست و درحال فروپاشی و از یک طرف میگید هرکاری دلش میخواد میکنه وتو و سازمان ملل و اتحادیه اروپا به ساز اون میچرخند چرا؟ چون ابرقدرت هست دیگه . منافعشون در رابطه با آمریکا میبینند خرده هم نمیشه بهشون گرفت حتی همین چین و روسیه هم که بظاهر علم میشن جلوی آمریکا سربزنگاه باهاش کنار می آیند. دیگه وضع امریکا از وضع اقتصادی الان ایران بدتر نیست که بگیم در حال فروپاشی . ناسلامتی اقتصاد اول دوم جهان هست. بله ۸ سال به ناحق طرف عراق رو گرفت بعد بلای جون خودش شد. اما حداقل جنگ با عراق و افغانستان به نفع ما بوده و باید ازش تشکر کرد. چه خواسته ویا ناخواسته صدام رو از بین برد که این همه بیخود مردم بیگناه رو شهید کرد و از اونطرف طالبان رو در حد یک سرکرده چریکی کرد که اونم چقدر جنایت درحق ایران کرد. اتفاقا شما اگر همه چیز رو سیاه یا سفید نبینید منصفانه قضاوت کنید نه اینکه صرفا از آمریکا بدتون میاد بگید دیگه پس هرکاری میشه باید تردید داشت. اونجا هم چند دستگی وجود داره. نظر واحد همیشه نیست.
ارسال: #۳۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ ب.ظ
RE: برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  ببین عزیزم من درباره همه کشورها نگفتم شما همین آفریقا رو ببین ، ببین بخاطر بی کفایتی مسئولینشه ، یا استثمار ؟؟
من تا حالا هیچی نگفتم چون حوصله بحث کردن رو نداشتم ولی این جمله دیگه برام خیلی سنگین اومد!
مهمترین عامل بدبختی هر کشوری خودشه. هر کشوری تا خودش نخواد هیشکی استثمار و استعمارش نمیکنه. هر کشوری که واقعا ناراحت باشه از شرایط قیام میکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۳۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  ببین عزیزم من درباره همه کشورها نگفتم شما همین آفریقا رو ببین ، ببین بخاطر بی کفایتی مسئولینشه ، یا استثمار ؟؟
من تا حالا هیچی نگفتم چون حوصله بحث کردن رو نداشتم ولی این جمله دیگه برام خیلی سنگین اومد!
مهمترین عامل بدبختی هر کشوری خودشه. هر کشوری تا خودش نخواد هیشکی استثمار و استعمارش نمیکنه. هر کشوری که واقعا ناراحت باشه از شرایط قیام میکنه.
منم نظر ندادم چون همین نظر black رو دارم استعمار یک کشور به خاطر ضعف و بی عرضگی مردم همون کشور هستش مثال های زیادی هست همین عراق رو ببینید اگه مردم این کشور خودشون ظالمی مثل صدام رو سرنگون میکردند و دولت تشکیل میدادند ... حالا این وضعیت رو نداشتند استثمار زمانی شروع میشه که اراده یک ملت مضمحل بشه ،غیرت از بین بره اونوقت اگه عزت یک ملت نابود شد نباید تعجب کرد...

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۳۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط agha_reza.)
من گفتم ابرقدرت شاید بوده اما الان نیست (حال حاضر) من میگم ابرقدرت نیست ، چون هیچ کاریو تنها نمیتونه انجام بده ، میگم به سازش میرقصن چون اونهام ابرقدرت نیستند .

بله متاسفانه درباره چین و روسیه حق با شماست .

ببینید شما مقایسه مع الفارق (اگه درست نوشته باشمش Big Grin ) میکنید . اقتصاد آمیریکا با اقتصاد ما ربطش چیه الان که شما بحث ایرانو میگید ؟ عزیز من وضع اقتصادی ایران که مشخصه قبول دارم اما ایا شما به علتش فکر کردید ؟ شاه همه دارایی و ثروت این کشورو برد ، گمون نکنم نظر مخالفی داشته باشید ، بعد از اون ۸ سال جنگ رو به شما تحمیل کردند که خودش آثار اقتصادی عدیده ای داره (خود جنگ ، سلاح هایی که به شما نمیدادن و ۱۰۰ برابر قیمت به زور تهیه میکردید ، بازسازی های پس از اون ، جانبازان شیمایای که باید درمان میشدند و ... قسط الی هاذا ) ، بعد از اون ۳۳ ساله شما تحریمی دوست من ، شما یه جنس ۱۰۰۰ تومنی رو باید با ۱۰ تا واسطه بخری که میشه ۱۰۰۰۰ ، علاوه بر اون یادتون نره کالاهای اساسی رو که اصلا به هیچ طریقی به شما نمیدن ،
حالا وضع این کشورو بیا با آمریکا مقایسه کن ، نفت عراق ، الماس ها و منابع طبیعی آفریقا ، و ... رو غارت میکنه ، ۲۰۰ سالم هست صنعتی شده ، نه تحریمی داره نه درسری اما امروز به فلاکت افتاده دوست عزیز با یک حساب سر انگشتی اقتصاد آمریکا ورشکسته حساب میشه میتونم بتون ثابت کنم !

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  [منم نظر ندادم چون همین نظر black رو دارم استعمار یک کشور به خاطر ضعف و بی عرضگی مردم همون کشور هستش مثال های زیادی هست همین عراق رو ببینید اگه مردم این کشور خودشون ظالمی مثل صدام رو سرنگون میکردند و دولت تشکیل میدادند ... حالا این وضعیت رو نداشتند استثمار زمانی شروع میشه که اراده یک ملت مضمحل بشه ،غیرت از بین بره اونوقت اگه عزت یک ملت نابود شد نباید تعجب کرد...

تیکه اول حرفتونو قبول دارم اما همه قضیه این نیست،
یعنی شما میخو.اید بگید اگر صدام رو مردم میزاشتن کنار ، امروز نفتشون توسط غربی ها غارت نمیشد ؟؟؟ کشورشون نابود نمیشد
یعنی آمریکا اومد واقعا صدام رو از بین ببره ؟
اینگونه نیست

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تا حالا هیچی نگفتم چون حوصله بحث کردن رو نداشتم ولی این جمله دیگه برام خیلی سنگین اومد!

تمام کشورهای دنیا میان رو سر شما بمب میریزن ، انواع و اقسام ، نیروی نظامی وارد کشور شما میشه ، غارت میکنه فساد میکنه ، با زور همه چیزو بدست میگیره (عراق )
این جنگ نظامی دوست من ، قیام کاربرد نداره اینجا
ارسال: #۳۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ
درمورد تحریم، اصلا قبول ندارم . تحریم اثر داشته اما نه اونقدر. اقتصاد ما اونقدر بیمار که کارش از اینکارا گذشته . انقدر که نفتمونو بی حساب کتاب به این و اون با قیمتهای نازل بذل و بخشش کردن. اینم حتما میدونید که اصلا یکی از روشهای کاستن قیمتها از طریق واردات هست که داره صورت میپذیره پس همچنیم تحریم روی کالاهای اساسی بجز هواپیماها اثر نذاشته.
ارسال: #۳۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  درمورد تحریم، اصلا قبول ندارم . تحریم اثر داشته اما نه اونقدر. اقتصاد ما اونقدر بیمار که کارش از اینکارا گذشته . انقدر که نفتمونو بی حساب کتاب به این و اون با قیمتهای نازل بذل و بخشش کردن. اینم حتما میدونید که اصلا یکی از روشهای کاستن قیمتها از طریق واردات هست که داره صورت میپذیره پس همچنیم تحریم روی کالاهای اساسی بجز هواپیماها اثر نذاشته.
من اصلا نمیدونم شما با چه استدلالی به این نتیجه رسیدید
ارسال: #۳۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ
من به نتیجه نرسیدم . اقتصاد دانان به این نتیجه رسیدن. اگه کمی دنیای اقتصاد یا حسابدار یا اقتصاد ایران بخونید یا فقط صداو سیمای میلی رو تماشا نکنید شما هم به این نتیجه میرسید. جوری با تعجب گفتید انگار حرفی که من زدم رو تازه شنیدید.
ارسال: #۳۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  من به نتیجه نرسیدم . اقتصاد دانان به این نتیجه رسیدن. اگه کمی دنیای اقتصاد یا حسابدار یا اقتصاد ایران بخونید یا فقط صداو سیمای میلی رو تماشا نکنید شما هم به این نتیجه میرسید. جوری با تعجب گفتید انگار حرفی که من زدم رو تازه شنیدید.

اینکه تحریم رو قبول ندارید جالبه بله اولین باره شنیدم
ضمنا من اصلا رسانه میلی رو دنبال نمیکنم ، اما انگار شما فقط اطلاعاتتون رو از bbc و امثالهم کسب میکنید ..
ارسال: #۴۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ
شما که نه از bbc اخبارو دنبال میکنید نه از رسانه میلی پس از چی دنبال میکنید؟؟؟!!!!
ارسال: #۴۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
اوخ اوخ چه خبره!!!!! حوصلم نشد همه ارسالها رو بخونم(البته وقتم نداشتم) ولی فکر کنم دارید میرید سمت سیاست ، این دفعه اخطار نمیدنا یه راست در سایت رو تخته می کنند Sad دوستان خودشون رعایت کنند که سیاسی نشه!!! (البته نگفتم شده یا نه چون گفتم که همه ارسالها رو نخوندم! فقط دقت کنید)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۴۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اوخ اوخ چه خبره!!!!! حوصلم نشد همه ارسالها رو بخونم(البته وقتم نداشتم) ولی فکر کنم دارید میرید سمت سیاست ، این دفعه اخطار نمیدنا یه راست در سایت رو تخته می کنند Sad دوستان خودشون رعایت کنند که سیاسی نشه!!! (البته نگفتم شده یا نه چون گفتم که همه ارسالها رو نخوندم! فقط دقت کنید)
سیاسی نیست انرژی خانم Smile در مورد استعمار و دلایل رخ دادن این مسائل در کشور هایی چون عراق و بعضی ضعف های کشورمون البته این نظرات مستقیم در مورد مسئولین شاید کار بده دستمون Big Grin

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
ارسال: #۴۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط sepid.)
خدای من!
ببین ۱۰ تا دونه برنج چی کار کرده!
اگر با همین شتاب به بحث ادامه بدین، اخطار دوم رو هم احتمالا دریافت می کنیم.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh
ارسال: #۴۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ
همه می دونیم اینجا چه خبر بوده و الان چه خبر هست...بحثهای بیشتر فقط ممکنه برای مانشت دردسر درست کنه. از مثبتهایی هم که بعضی از پستها می گیرند مشخصه که اکثریت نظرشون چی هست.

think positive
ارسال: #۴۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ
مثل این که دوستان هم عقیده اند که بحث داره به سمت جاهای باریک و خطرناک واسه مانشت میره!!! ممنون می شم اگه دوستان لطف کنند و ادامه ندند.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۳۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۹۹۹ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۳۲۳ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۸۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۶ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۶۱ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۱۷۱ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۰۱ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۳۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۷۴ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close