زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
من پارسال یعنی شهریور ۹۰ مدرکم نرم افزارمو گرفتم بهمن هم کنکور شرکت نکردم. حالا از ۱ خرداد می خوام بخونم تا خود کنکور. امید به قبولی باشه ؟ فکر می کنم کلی وقتامو از دست دادم

۱
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
RE: قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من پارسال یعنی شهریور ۹۰ مدرکم نرم افزارمو گرفتم بهمن هم کنکور شرکت نکردم.تو کاردانی رتبم ۷۹۲ و ناپیوسته ۶۶ بوده. حالا از ۱ خرداد می خوام بخونم تا خود کنکور. امید به قبولی باشه ؟ فکر می کنم کلی وقتامو از دست دادم تا پارسال و الان با حالت عذاب وجدان می خوام بخونم آخه پارسال بیکار بودمو نخوندم. منابعم خوبن واس کنکور تقریبا از هر درسی ۲ یا ۳ کتاب دارم. علاقمم شدیده. اما حس بدیه که قبولی سخته اونم دولتی این دفعه.
سیستم عامل کنکور ناپیوسته رو که مثلا می خوندم درجا می شد تست بزنم اما الان واس ارشد هرچقدر می خونم نمی تونم تست بزنم . حس ترس داره برام ارشد....................

چی میشه
تو پای براه در نه و هیچ مپرس
خود راه بگویدت که چون باید رفت!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , skygirl_00 , fateme66 , دانیال شیرافکن , mohammadali1990 , iammiti
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تو پای براه در نه و هیچ مپرس
خود راه بگویدت که چون باید رفت!
فرداد شیرازی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , Xilinx , Donna , mohammadali1990 , iammiti
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ
پس سپاس کو؟ میخواستم یکدونه بزنم زیر پست آقای Black

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , mohammadali1990
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ق.ظ
منم پارسال اسفند که میخواستم شروع کنم یه عالمه استرس داشتم....(آخه من درسم خوب نیست Big Grin )
الآنم دارم با کمک دوستان مانشتی از کوه کنکور بالا میرم...!!!
بعضی وقتا لیز میخورم...ولی دوباره تلاش میکنم
آذر امسال لیسانسم تموم میشه...
بهترین مشاور درسی که دیدم همین بخش مصاحبه ها تو مانشته!
....
ضمنا ً....هیچوقت دیر نیست...
به امید قبولی!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , skygirl_00 , navid-p
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من پارسال یعنی شهریور ۹۰ مدرکم نرم افزارمو گرفتم بهمن هم کنکور شرکت نکردم.تو کاردانی رتبم ۷۹۲ و ناپیوسته ۶۶ بوده. حالا از ۱ خرداد می خوام بخونم تا خود کنکور. امید به قبولی باشه ؟ فکر می کنم کلی وقتامو از دست دادم تا پارسال و الان با حالت عذاب وجدان می خوام بخونم آخه پارسال بیکار بودمو نخوندم. منابعم خوبن واس کنکور تقریبا از هر درسی ۲ یا ۳ کتاب دارم. علاقمم شدیده. اما حس بدیه که قبولی سخته اونم دولتی این دفعه.
سیستم عامل کنکور ناپیوسته رو که مثلا می خوندم درجا می شد تست بزنم اما الان واس ارشد هرچقدر می خونم نمی تونم تست بزنم . حس ترس داره برام ارشد....................

چی میشه
فقط بابرنامه ریزی بخون و مصاحبه بچه های موفق رابخون.حتما موفق میشی زیادم برای سیستم عامل اعصاب خودت را خراب نکن فقط درسا را مفهومی بخون.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: skygirl_00
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ ق.ظ
به جای خواب کوزه روغن دیدن و هی اومدن اینجا بشین بخون. Wink
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ
فردا اول خرداده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چقد زود اومدی خرداد جان . باید با تو شرو کنم!!!!! ایشا لله ماه پر خیر و برکتی باشی تا بهمن ماه
:-)

۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Parva , elhameli , mohammadali1990
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
سلام
دوستان منم میخوام واسه آی تی۹۲ تلاش خودمو بکنم ولی خیلی گیجم پارسال چون وقتم کم بود بیشتر کتاب تست خوندم ولی الان نمیدونم منابع خوب چیه کدوم موسسه واسه آزمون برم
لطفا منا راهنمایی کنید

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
به نظرم یه جستجو بکنی قسمت "منابع ارشد "سایتو خیلی اطلاعات خوبی برای منابع به دست میاری .
مصاحبه ها راهم بخون ، یکمی هم صبر کن تا مصاحبه های جدیدم بزنند .Smile
۱
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط ghaderiyaser.)
من ۲۰ مهر شروع کردم. هیچ موسسه ای هم نرفتم. اگه یک خرداد شروع کرده باشید زیر ۱۰ میشید.

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , Xilinx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۴۴۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۹۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۳ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close