تالار گفتمان مانشت
قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - نسخه‌ی قابل چاپ

قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - skygirl_00 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ

من پارسال یعنی شهریور ۹۰ مدرکم نرم افزارمو گرفتم بهمن هم کنکور شرکت نکردم. حالا از ۱ خرداد می خوام بخونم تا خود کنکور. امید به قبولی باشه ؟ فکر می کنم کلی وقتامو از دست دادم

RE: قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - Fardad-A - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من پارسال یعنی شهریور ۹۰ مدرکم نرم افزارمو گرفتم بهمن هم کنکور شرکت نکردم.تو کاردانی رتبم ۷۹۲ و ناپیوسته ۶۶ بوده. حالا از ۱ خرداد می خوام بخونم تا خود کنکور. امید به قبولی باشه ؟ فکر می کنم کلی وقتامو از دست دادم تا پارسال و الان با حالت عذاب وجدان می خوام بخونم آخه پارسال بیکار بودمو نخوندم. منابعم خوبن واس کنکور تقریبا از هر درسی ۲ یا ۳ کتاب دارم. علاقمم شدیده. اما حس بدیه که قبولی سخته اونم دولتی این دفعه.
سیستم عامل کنکور ناپیوسته رو که مثلا می خوندم درجا می شد تست بزنم اما الان واس ارشد هرچقدر می خونم نمی تونم تست بزنم . حس ترس داره برام ارشد....................

چی میشه
تو پای براه در نه و هیچ مپرس
خود راه بگویدت که چون باید رفت!

RE: قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - blackhalo1989 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تو پای براه در نه و هیچ مپرس
خود راه بگویدت که چون باید رفت!
فرداد شیرازی

قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - Fardad-A - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ

پس سپاس کو؟ میخواستم یکدونه بزنم زیر پست آقای Black

قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - esisonic - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ق.ظ

منم پارسال اسفند که میخواستم شروع کنم یه عالمه استرس داشتم....(آخه من درسم خوب نیست Big Grin )
الآنم دارم با کمک دوستان مانشتی از کوه کنکور بالا میرم...!!!
بعضی وقتا لیز میخورم...ولی دوباره تلاش میکنم
آذر امسال لیسانسم تموم میشه...
بهترین مشاور درسی که دیدم همین بخش مصاحبه ها تو مانشته!
....
ضمنا ً....هیچوقت دیر نیست...
به امید قبولی!!

RE: قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - Sunshine Off - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من پارسال یعنی شهریور ۹۰ مدرکم نرم افزارمو گرفتم بهمن هم کنکور شرکت نکردم.تو کاردانی رتبم ۷۹۲ و ناپیوسته ۶۶ بوده. حالا از ۱ خرداد می خوام بخونم تا خود کنکور. امید به قبولی باشه ؟ فکر می کنم کلی وقتامو از دست دادم تا پارسال و الان با حالت عذاب وجدان می خوام بخونم آخه پارسال بیکار بودمو نخوندم. منابعم خوبن واس کنکور تقریبا از هر درسی ۲ یا ۳ کتاب دارم. علاقمم شدیده. اما حس بدیه که قبولی سخته اونم دولتی این دفعه.
سیستم عامل کنکور ناپیوسته رو که مثلا می خوندم درجا می شد تست بزنم اما الان واس ارشد هرچقدر می خونم نمی تونم تست بزنم . حس ترس داره برام ارشد....................

چی میشه
فقط بابرنامه ریزی بخون و مصاحبه بچه های موفق رابخون.حتما موفق میشی زیادم برای سیستم عامل اعصاب خودت را خراب نکن فقط درسا را مفهومی بخون.

قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - مورتن - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ق.ظ

به جای خواب کوزه روغن دیدن و هی اومدن اینجا بشین بخون. Wink

قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - skygirl_00 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ

فردا اول خرداده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چقد زود اومدی خرداد جان . باید با تو شرو کنم!!!!! ایشا لله ماه پر خیر و برکتی باشی تا بهمن ماه
:-)

قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - shahrzad sara - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ

سلام
دوستان منم میخوام واسه آی تی۹۲ تلاش خودمو بکنم ولی خیلی گیجم پارسال چون وقتم کم بود بیشتر کتاب تست خوندم ولی الان نمیدونم منابع خوب چیه کدوم موسسه واسه آزمون برم
لطفا منا راهنمایی کنید

RE: قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - SaMiRa.e - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ

به نظرم یه جستجو بکنی قسمت "منابع ارشد "سایتو خیلی اطلاعات خوبی برای منابع به دست میاری .
مصاحبه ها راهم بخون ، یکمی هم صبر کن تا مصاحبه های جدیدم بزنند .Smile

قبول میشم (از ۱ خرداد بخونم) بدون کلاس و موسسه - ghaderiyaser - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ

من ۲۰ مهر شروع کردم. هیچ موسسه ای هم نرفتم. اگه یک خرداد شروع کرده باشید زیر ۱۰ میشید.