زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۰۶۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ب.ظ
شهریه دانشگاه ازاد افزایش نیافت.................................................................

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۶۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ
RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
بچه ها ببخشید می دونم سوالم نامربوطه ولی چاره ی دیگه ای ندارمSad
کسی می دونه شهریه ی ثابت ارشد نرم افزار چقدره؟ یا اینکه مدرک ارشد آخرش تو آزاد چقدر تموم میشه؟
۱
۰
ارسال: #۱۰۶۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)rainy نوشته شده توسط:  بچه ها ببخشید می دونم سوالم نامربوطه ولی چاره ی دیگه ای ندارمSad
کسی می دونه شهریه ی ثابت ارشد نرم افزار چقدره؟ یا اینکه مدرک ارشد آخرش تو آزاد چقدر تموم میشه؟

شهریه ثابت فعلا حدود ترمی ۱ ملیون و جمعا شاید نزدیک ۱۰ تا دربیا..

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rainy
ارسال: #۱۰۶۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
جزییات تکمیل ظرفیت کنکور ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد/امکان انتخاب ۱۰ رشته محل جدید

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از امکان انتخاب رشته محل مجدد در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خبرداد.

دکتر ناصر اقبالی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در آزمون کارشناسی ارشد امسال امکان انتخاب رشته محل مجدد برای قبول نشدگان در مرحله تکمیل ظرفیت فراهم شده است، اظهار کرد: داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پذیرفته نشده‌اند می‌توانند در مجموعه امتحانی که شرکت کرده‌اند مجددا رشته محل انتخاب کنند.

وی افزود: از آنجایی که در آزمون کارشناسی ارشد امسال داوطلبان در یک مجموعه امتحانی شرکت کرده‌اند در صورتی که قبول نشده باشند می‌توانند گرایش‌های رشته امتحانی خود را که در مجموعه امتحانی قرار دارد، انتخاب کنند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد ادامه داد: رشته محل‌هایی که در مرحله تکمیل ظرفیت اعلام می‌شود متشکل از برخی رشته محل‌های پردیس‌های علوم تحقیقات، رشته محل‌هایی جدید التاسیس و رشته محل‌هایی است که در مرحله ثبت‌نام پذیرفته شدگان اولیه تکمیل نشده بود.

اقبالی با اشاره به امکان انتخاب ۱۰ رشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت برای قبول نشدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به ایسنا گفت: برای کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد امسال قبول نشده‌اند امکان این انتخاب فراهم شده است.

رییس مرکز آزمون تاکید کرد: زمان انتخاب رشته محل مجدد در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌شود./ایسنا
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f_a , byb
ارسال: #۱۰۷۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط sana1364.)
با سلام من با اینکه امسال اولین سالی بود که شرکت کرده بودم ولی سوالات رو در حد خیلی آسون دیدم و اگه میخوندم حتی دو ماه میخوندم راحت قبول میشدم امسال که رد شدم ولی پشیمون شدم که نخونده بودم ..... در کل فقط زبانش واسم آسون بود که ۲۷ درصد زبان زدم تازه اصلا زبان نخونده بودم مثل بقیه کتابها ..... در کل سوالات خوب بود ...... کاش میخوندددددددددددددددددم Angry[/php]

سلام خسته نباشی مگه میشه با این رتبه ملایر قبول نشده باشی ......!!!!!!!!!!!!!
من خودم کارنامه یکی از دوستام رو دیدم البته با سهمیه جانبازی ۲۵ درصد ضریبهاش این بوده:
زبان : ۳/۳-
ریاضیات : ۵
دروس مشترک : ۲۰
تخصصی : ۲۱/۷
معماری ۵
هوش : ۰
و رتبش در انتخاب: ۱۸۸ بوده با اینکه رتبه آخرین نفر : ۱۵۶ بوده ایشون مردود شدن اما شما که ۵۵ بودین و ملایر تا ۱۵۶ قبول شدن اونم واسه نرم افزار شما چطور مردود شدین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست من نمره کلش : ۵۲۵۲ بوده نمره آخرین نفر انتخاب داول هم ۵۳۴۵ بوده
من موندم شما چطور مردود شدین ..... بنظرم اعتراض بده ..... حتما قبولی....
اگه ملایر قبول بشی خیلی خوبه من کارشناسیمو اونجا خوندم دوستام که ارشد همون ملایر ۲ سال پیش قبول شده بودن خیلی راضی بودن از استادهاش .... سخت گیر خیلی هستند الالخصوص دکتر رضا رافع و دکتر وحید رافع و دکتر سلیمانی و چند اساتید دیگه که واقعا برای بچه های ارشد کامپیوتر سنگ تمام میزارن....

سلام خسته نباشی مگه میشه با این رتبه ملایر قبول نشده باشی ......!!!!!!!!!!!!!
من خودم کارنامه یکی از دوستام رو دیدم البته با سهمیه جانبازی ۲۵ درصد ضریبهاش این بوده:
زبان : ۳/۳-
ریاضیات : ۵
دروس مشترک : ۲۰
تخصصی : ۲۱/۷
معماری ۵
هوش : ۰
و رتبش در انتخاب: ۱۸۸ بوده با اینکه رتبه آخرین نفر : ۱۵۶ بوده ایشون مردود شدن اما شما که ۵۵ بودین و ملایر تا ۱۵۶ قبول شدن اونم واسه نرم افزار شما چطور مردود شدین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست من نمره کلش : ۵۲۵۲ بوده نمره آخرین نفر انتخاب داول هم ۵۳۴۵ بوده
من موندم شما چطور مردود شدین ..... بنظرم اعتراض بده ..... حتما قبولی....
اگه ملایر قبول بشی خیلی خوبه من کارشناسیمو اونجا خوندم دوستام که ارشد همون ملایر ۲ سال پیش قبول شده بودن خیلی راضی بودن از استادهاش .... سخت گیر خیلی هستند الالخصوص دکتر رضا رافع و دکتر وحید رافع و دکتر سلیمانی و چند اساتید دیگه که واقعا برای بچه های ارشد کامپیوتر سنگ تمام میزارن
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ
پردیس که به درد نمی خوره هزینش در حدود بین الملل است.
۲
۰
ارسال: #۱۰۷۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط byb.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
نتیجه تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟
تکمیل ظرفیت برای مهر اعلام میکنن یا برای بهمن؟
برای مهره

(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)itmrd20112012 نوشته شده توسط:  سلام من بخدا همه این درسها رو بالا زده بودن نمیدونم چرا اینطوری شده .کمکم کنید
زبان تخصصی انگلیسی ۱/۷ من ۱/۶۷ زده بودم .= صحیح
دروس مشترک شامل ( ساختمانهای گسسته ، ساختمانهای داده ها ، طراحی الگوریتم ، مهندسی نرم افزار ، شبکه های کامپیوتری ) ۱۶/۷ من بالای ۳۵درصد زدم = شوک برم داشته
اصول و مبانی مدیریت ۱۶/۷ من بالای ۴۰ درصد زدم = شوک برم داشته
اصول طراحی پایگاه داده ها - ۸/۳ من ۳۵ درصد زدم ژ شوک برم داشته
هوش مصنوعی ۳/۴ من ۳۵ درصد زدم = شوک برم داشته
سیستم های عامل ۳۵ = من ۳۳/۳۳ زده بودم : صحیح
معماری کامپیوتر - ۵ من -۳ زدم = صحیح
کمکم کنید چکار کنم . به کی باید و چطوری باید اعتراض کنم . خواهش میکنم جواب بدید . حقم این نیست
خیلی وقتا بین درصدایی که ما فکر میکنیم زدیم با واقعیت اختلاف زیادی هست.منم فکر میکردم ریاضی ۳۰ درصد زدم ولی شده ۱/۷ یا تخصصی هارو به نظرم بالای ۵۰ زدم ولی شده ۴۵////به نظرم شما یا برید مرکز آزمون شکایت بدید یا اینکه با همین درصدها بهترین انتخاب رو واسه تکمیل ظرفیت بزنید.موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۰۷۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ، توسط پری.)
انتخاب رشته مجدد آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی، از یکشنبه ۲۶ شهریورماه ۹۱ ساعت ۱۰ صبح در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انتخاب رشته مجدد آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بزودی در سایت

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۱
۰
ارسال: #۱۰۷۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ، توسط شاپری.)
دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه من در گرایش نرم افزار شرکت کردم از کجا بفهمم تراز من در هوش و معماری چنده ؟من سوالات این دو گرایش را جواب دادم با توجه به در صدهای دوستان در این سایت من تراز خوبی برای این گرایش ها دارم داخل کارنامه فقط تراز رشته ی که شرکت کردم (نرم افزار )رو داره تو تکمیل ظرفیت نمی دانم چه کار کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

................................................................................​...............
سلام
منم مثل شما گرایش نرم افزارو انتخاب کرده بودم .. اما سر کنکور سوالات هوش رو هم جواب دادم ... و هیچ تراز و رتبه ای برام نیومده.. Sad(
من اعتراض نوشتم( ایمیل) ... زنگ میزنم کسی بر نمیداره... شماهم بنویسین تا شاید دیده شیم!!!!!!!!!!
شماره تلفن های روابط عمومی و ستاد پاسخگویی مرکز آزمون :
۲۳۵۳۳۰ (۰۲۱) ۱۲ خط

ایمیل های مرکز آزمون:

ریاست مرکز آزمون : dr_sajjadi@iauazmoon.com
اداره حراست آزمونها: Exam_protection@iauazmoon.com

نظرات،پیشنهادات و انتقادات: info[at]pubr-azmoon.com

نشانی مرکز آزمون :
تهران - خیابان پاسداران- بالاتر از پمپ بنزین - نبش بهستان ششم -پلاک ۱- مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

همه کسایی که این مشکلو دارن ایمیل بزنن و اعتراض کنن شاید رسیدگی بشه
--------------------------------------------------------------------------------

چرااا.... چرا....
۲
۱
ارسال: #۱۰۷۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
با سلام
من کارنامه های کنکور ارشد دانشگاه آزاد امسال برای رشته های معماری و هوش و نرمافزار که تو سایت مانشت، رتبه ها و نمره هاشون رو گذاشتن تو یک فایل اکسل جمع کردم .امید وارم که مورد استفاده واقع بشه

فایل‌(های) پیوست شده
۹۱/xls
اندازه فایل: ۳۳ KB

[تصویر:  4fay3ps7gmzp69wcxl2.jpg]
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: golrokh , arman405 , byb , شاپری , f_a , jafarir
ارسال: #۱۰۷۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ ب.ظ
بچه ها شهریه ثابت رو نگاه کنید ! راسته !!! ۱ میلیونو هفصد !!!

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
۰
۰
ارسال: #۱۰۷۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ)fifii نوشته شده توسط:  بچه ها شهریه ثابت رو نگاه کنید ! راسته !!! ۱ میلیونو هفصد !!!

اشتباه شده.نگاه کن همین لینکی که دادی نوشته ۵۰هزارتومان افزایش شهریه.اما بازم خیلی زیاده.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال: #۱۰۷۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ)fifii نوشته شده توسط:  بچه ها شهریه ثابت رو نگاه کنید ! راسته !!! ۱ میلیونو هفصد !!!

اشتباه شده.نگاه کن همین لینکی که دادی نوشته ۵۰هزارتومان افزایش شهریه.اما بازم خیلی زیاده.

انشاللـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه که اشتباه باشه
ولی همه اعداد درست هستند و فقط این غلط
طبق توضیحات باید اعداد این باشه
پارسال : ۱/۲۲۱/۹۰۰
امسال ۵۱ بیشتر شده
۱/۲۷۰/۹۰۰ تومن
یعنی تو هر ۲ تا عدد ، یک ۲ جا افتاده !!!
ببین تورو خدا دیگه مجبوریم حدسم بزنیم!SadSadSad
۰
۰
ارسال: #۱۰۷۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ ب.ظ
سلام
من نرم افزار قزوین امتحان دادم و ترازم ۵۳۰۰ شد
آیا جایی قبول میشم؟ Sad
البته سوالات هوش رو جواب دادم و فقط برم درصد اومد.. تراز نیومد Sad
تراز آخرین نفر قبولی ۶۴۰۰ بودش

با ۵۳۰۰ میشه جایی قبول شد؟
نیمسال اول یا دوم؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۸۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط mahdi_d3000.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ)fifii نوشته شده توسط:  بچه ها شهریه ثابت رو نگاه کنید ! راسته !!! ۱ میلیونو هفصد !!!

--------------------------------------------------------------------------
همینه...یه نگاهی به این سایت ثبت نام دانشگاه نجف آباد بزنید...۱۰ واحد نظری و همین مبلغ

لینک شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد......۱۰ واحد نظری...۱/۷۰۰/۰۰۰ تومان

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۰۴۱ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۴ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۱۹ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close