زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از هر دانشگاهی هر چی میدونی بیا برای کمک به بچه ها بگو !

ارسال: #۶۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ق.ظ
RE: از هر دانشگاهی هر چی میدونی بیا برای کمک به بچه ها بگو !
نقل قول: یه چیزایی هم من اضافه می کنیم.
ممنون که کامل کردید.
در کل فکر کنم بزرگترین مشکل این دانشگاه در رشته کامپیوتر و ای تی همون استاداش باشن.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir
ارسال: #۶۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط saba1000.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)baziramzi.ir نوشته شده توسط:  با تشکر از دوستان ولی بازهم مثل همیشه فقط در مورد تهران داره صحبت میشه . منی که خوشبینانش شبانه کرمان رو میارم چیکار کنم ؟Big Grin

آقای پارسانا بیشتر منظورم همون خوابگاههای خیلی بد و بعضی از کارمندهای اونجا خیلی بی ادب هستن البته انشالله الان نسبت به چند سال پیش بهتر شده باشه .

آقا من وصف شیراز رو خیلی شنیدم . دوستان شیرازی بیان بگن برای یه دانشجوی ارشد فرصتهای شغلی چجوریه ؟ خب فکر کنم اگه ۷۰% بشه کار پیدا کرد آدم میتونه ترم رو کلا اونجا بمونه .

اصفهان چطور ؟ فرصت شغلی ؟

شیراز واقعا دانشگاه خوبیه استاداش هم خوب هستن البته بعضی هاشون باید یه ترمی بگذره تا اخلاقشون دستت بیاد ولی در کل عالیه ................
شیراز هوای خیلی خوبی هم داره بی نظیره .........از لحاظ خوابگاه هم برای پسرا دو تا خوابگاه داره یکی توی خود دانشگاه و یکی بیرون از دانشگاه برای خانم ها هم همینطور ولی هر از نیم ساعت سرویس داره من تا حالا ندیدم کسی مشکل داشته با شه با خوابگاه

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  بابا یکی نیست که دانشگاه صنعتی شیرازو دانشگاه شیراز رو بر اساس آخرین تغییرات و تحولات و همینطور اساتید و امکانات و از همه مهمتر شرایط کاری برای دانشجوهای ارشد توضیح بده.پس کجان همشهریای باغیرتم!
بابا بیاین دیگه.

دانشگاه شیراز را توی پست قبلی نوشتم شرایط کار نمی دونم ولی دانشگاه خوبیه اساتید هم خب همه جا یه جوره یه سری اساتید هستن که زود با هاشون اخت می شی یه سری هم زمان می بره ولی از لحاظ امکانات رفاهی دانشگاه خوبیه ...............................
شهرشهم شهرخوب وبا صفایی هست ...................مخصوصا بهار شیراز که واقعا تعریفی هست Smile
من خودم علاقه زیادی به شیراز دارم ولی خوب این چیزا یه خورده سلیقه ای هم هست

دانشگاه صنعتی شیراز رو من نمی دونم فقط در این حد می دونم که مکانش اصلا خوب نیست نزدیک ترمینال شیراز هست این چیز هایی که نوشتم در مورد خود دانشگاه شیراز هست

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Msccom
ارسال: #۶۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  بابا یکی نیست که دانشگاه صنعتی شیرازو دانشگاه شیراز رو بر اساس آخرین تغییرات و تحولات و همینطور اساتید و امکانات و از همه مهمتر شرایط کاری برای دانشجوهای ارشد توضیح بده.پس کجان همشهریای باغیرتم!
بابا بیاین دیگه.

سلام علی جان
اینا رو شما باید توضیح بدی به بقیه نه ؟Big Grin

وظیفه تو تغییر جامعه نیست ، وظیفه تو تغییر خودت است. امام علی(ع)
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)rasoul67 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  بابا یکی نیست که دانشگاه صنعتی شیرازو دانشگاه شیراز رو بر اساس آخرین تغییرات و تحولات و همینطور اساتید و امکانات و از همه مهمتر شرایط کاری برای دانشجوهای ارشد توضیح بده.پس کجان همشهریای باغیرتم!
بابا بیاین دیگه.

سلام علی جان
اینا رو شما باید توضیح بدی به بقیه نه ؟Big Grin

اون چیزی ک خودم میدونمو میخام با داشته های بقیه مقایسه کنم.دیگه!!!! SmileTongue
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
دانشگاه زنجان:
من هم کارشناسی و هم ارشد رو تو این دانشگاه خوندم و احتمال اینکه دکتری هم همون جا قبول شم خیلی زیاده. من رشته برق-الکترونیک خوندم ولی اطلاعات عمومی از دانشگاه رو می ذارم:
۱-موقعیت: اولا شهر زنجان به تهران نزدیکه و هر روز هم صبح و هم عصر قطار سریع السیر داره که تقریبا ۴-۳/۵ ساعته می رسه تهران. خود دانشگاه ۵ کیلومتر از شهر زنجان فاصله داره ولی هر ۱۵ دقیقه از دانشگاه به شهر و برعکس سرویس اتوبوس رایگان هستش. گرچه برای کسانی که در خوابگاه می مونن نیازی نیست اصلا بیان شهر. چون دانشگاه همه چیز توش داره. از کتاب فروشی و لوازم تحریر بگیر تا دکتر و داروخونه و تزریقات و اینا. در ضمن فاصله ۵ کیلومتری دانشگاه تا شهر پره از رستوران و کافی شاپ و قهوه خونه و قلیان سرا. لذا دوستان از این بابت هم غربت نمی کشن!!!! در ضمن دانشگاه تاکسی تلفنی هم داره.
۲-دانشکده مهندسی: داخل دانشگاه نزدیکه ۵ هکتاره و دانشکده هاش چسبیده به هم نیستن. ولی خوب سرویس داخل دانشگاه هم می چرخه. فاصله خوابگاه پسران با دانشکده مهندسی با پای پیاده نزدیکه ۱۵ دقیقه راهه ولی با سرویس ۴ دقیقه هم طول نمی کشه. ولی فاصله خوابگاه دختران نزدیکتره به دانشکده مهندسی و پیاده ۵ دقیقه می کشه. باز سرویس هم دور می زنه از جلوی خوابگاه دختران.
اما خود دانشکده مهندسی یه ساختمان سه طبقه و نصفیه که تازه ساخته(سال ۸۰ساخته شده). چندین سایت مختلف کامپیوتری داره. سایت بچه های کامپیوتر جداست. اون نصفه طبقه هم که می گفتم کلا سایت ارشده. که فقط بچه های ارشد می تونن استفاده کنن. وایر لس هم همه جای دانشکده دایره.
۳- اساتید: کلا اساتید سخت گیری هستن. چون من الکترونیک بودم، هم تو کارشناسی هم تو ارشد از گروه کامپیوتر هم استادهای زیادی داشتیم(برا برنامه نویسی، میکروکنترلر،پردازش تصویر و VHDL). ولی خوب سوادشون حرف نداره. خیلی ام از آدم کار می کشن. باید هر جلسه حتما یه مقاله انگلیسی که تازه چاپ شده رو بخونی و جلسه بعدی بیای توضیح بدی. برا ارشد هم که تموم استادا نمره رو با یه ترم تاخیر می دن. چون باید ترم بعد پروژه هارو تحویل بدی و نمرتو بگیری. برا دوستای برقی اینو بگم که اگه دوست دارن مدار مجتمع و یا پردازش تصویر کار کنن این دانشگاه جای خیلی خوبیه. استاداس خوبی تو این دو تا زمینه داره.
۴/غذا: دانشگاه دو تا سلف اصلی داره. چند تا هم سلف دیگه که تو خوابگاه هاشه. دانشکده مهندسی سلف خودشو داره و پیاده ۵دقیقه راهه. در کل من از غذاهاش راضی بودم. هفته ای یک بار ماهی، جوجه کباب و کباب کوبیده و مرغ می دن.یکی دوروزشم قیمه و قورمه سبزی و اینا. در کنار اینا این رستوران هم داره که پشت سلف مهندسیه. اونجا هم به قیمت ۳۵۰۰-۷۰۰۰ تومن می تونید هر چی دلتون خواست بخورید.
دانشکده فنی یه بوفه هم داره که خیلی عالیه. همه چیز حتی پیتزا هم می تونید اونجا بخورید.
۵- خوبگاه: چون من خوابگاه نموندم دقیقا اطلاع ندارم. ولی اینو می تونم بگم که بچه های ما ابراز نارضایتی نمی کردن و مثل بقیه خوابگاه هاست. ولی الان دارن خوابگاه های جدیدی هم می سازن که به احتمال زیاد به دانشجوهای ارشد بدن.
ولی خوابگاه خانوما کلا نوساز تره. باز برا خانوما هم خوابگاه های جدید ساختن که امسال بهره برداری می شه.
۶-دانشجویان: کلا فلسفه اینه که هیش کی با هیش کی کاری نداره و هر کی هر کاری دوست داره می کنه. اینو می تونم بگم که کلا بیش از ۵۰% دانشجوها از تهران می یان. لذا کمی جو تهران حاکمه نه جو شهرستان.
۷/تفریح و امکانات جانبی: اولا که دانشگاه در کنار خوابگاه پسران و دختران سالن ورزش جداگانه ای داره. تو هر کدوم هم سالن فوتسال و بسکتبال جدا وجود داره. ورزشگاه پسران، سالن بدن سازی هم داره. از سال پیش پیست اسب سواری رو هم راه اندازی کردن. نمی دونم دیگه دانشجوها تا چه حد می تونن استفاده کنن. در ضمن دانشگاه معمولا با یه استخری تو شهر قرارداد می بنده و با ۲۵۰۰ تومن می تونید کارت استخر بگیرید و برید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , AI.
ارسال: #۶۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط:  من کارشناسی رو تو دانشگاه کردستان بودم و میدونم که ارشد هوش داره!
این رو برا اونا مینیویسم که میگن رتبشون خوب نمیشه!
بدیهی است که اگه جای بهتری بیارید اونجا میزنید ولی.
اساتیدی که باهاشون درس دارید:

۱-دکتر حسن بیورانی :کنترل- ژاپن
۲-دکتر اخلاقیان : پردازش تصویر- استرالیا
۳-دکتر مرادی : نرم افزار -امیر کبیر
۴-دکتر فردین احمدی زر : صنایع (خیلی باسواده!)
۵- بقیه هم نمیشناسم

در کل کامپیوترش خرابه ولی برا ۲تا به آخری زدن تو دفترچه خوبه!
تو مهندسی:
برق-صنایع-عمران خوبن!!!
مکانیک-شیمی-معدن معمولی
کامپیوتر-ای تی فاجعه
-----
خوابگاه
دخترها:مجتمع خوابگاه ها ۴ تا ساختمونه تا دانشکده فنی جدید ۲ دقیقه راهه! (۵نفره)
پسرها:۴ تا داره که مال ارشدها اول دانشگاه است و باید تا اخر (فنی جدید) یا وسط (فنی قدیم) برید (۴-۵ نفره)
-----
غذا:بدک نیست ولی خیلی خوب هم نیست بسته به نوع غذا داره! (مثلا من ماهی این رو بیشتر از ماهی که تو صنعتی اصفهان "۱ بار" خوردم ترجیح میدم)
-----
مردم شهر:بسیار بسیار خون گرم.
-----
خود شهر:در بهار سبز و در زمستان زرد!!!! ولی گاها گرد و خاک زیاد داره
زمستوناش کمی سردتره(حدود ۱ ماهش) از تهران ولی غیر قابل تحمل نیست.
-----
رفت و آمد :
تهران ۲۴ ساعته داره اتوبوس
اصفهان روزی ۲-۳تا اتوبوس
شیراز روزی ۱
----
امیدوارم آشنا شده باشید

سلام و سپاس از توضیحتان
فقط اندکی دو پهلو گفتید..رتبه هوش من ۴۷۳ است و بعضی از دوستان میگند روزانه کردستان رو میارم ..ولی شدیدا" مرددم که این دانشگاه رو بزنم یا نه. ممکنه کمی بیشتر از سطح علمی اش توضیح دهید.
ممنونم
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ق.ظ
سلام به همه دوستان
راجع به دانشگاه صنعتی شاهرود قبلا توضیح دادیم
اطلاعات بیشتر،

ورودی پارسال:
روزانه هوش: تا ۴۵۰
شبانه هوش: تا ۶۰۰

دکترا هوش امسال ۱۸ نفر میگیره و ممکنه به درد ادامه تحصیل بخوره

خوابگاه برای ارشد:
روزانه: خوابگاه ارزان داخل دانشگاه
شبانه: خوابگاه شبانه داخل شهر سالی ۵۵۰ تومن

وام شبانه: ترمی ۱ تومن وام میدن که تقریبا کافیه

غذای شبانه: ناهار مثل روزانه (۲۲۵|۳۵۰|۴۸۰) شام شبانه ۱۰۰۰
(وضعیت غذا سال دیگه معلوم نیست)

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۶۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ)capella نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط:  من کارشناسی رو تو دانشگاه کردستان بودم و میدونم که ارشد هوش داره!
این رو برا اونا مینیویسم که میگن رتبشون خوب نمیشه!
بدیهی است که اگه جای بهتری بیارید اونجا میزنید ولی.
اساتیدی که باهاشون درس دارید:

۱-دکتر حسن بیورانی :کنترل- ژاپن
۲-دکتر اخلاقیان : پردازش تصویر- استرالیا
۳-دکتر مرادی : نرم افزار -امیر کبیر
۴-دکتر فردین احمدی زر : صنایع (خیلی باسواده!)
۵- بقیه هم نمیشناسم

در کل کامپیوترش خرابه ولی برا ۲تا به آخری زدن تو دفترچه خوبه!
تو مهندسی:
برق-صنایع-عمران خوبن!!!
مکانیک-شیمی-معدن معمولی
کامپیوتر-ای تی فاجعه
-----
خوابگاه
دخترها:مجتمع خوابگاه ها ۴ تا ساختمونه تا دانشکده فنی جدید ۲ دقیقه راهه! (۵نفره)
پسرها:۴ تا داره که مال ارشدها اول دانشگاه است و باید تا اخر (فنی جدید) یا وسط (فنی قدیم) برید (۴-۵ نفره)
-----
غذا:بدک نیست ولی خیلی خوب هم نیست بسته به نوع غذا داره! (مثلا من ماهی این رو بیشتر از ماهی که تو صنعتی اصفهان "۱ بار" خوردم ترجیح میدم)
-----
مردم شهر:بسیار بسیار خون گرم.
-----
خود شهر:در بهار سبز و در زمستان زرد!!!! ولی گاها گرد و خاک زیاد داره
زمستوناش کمی سردتره(حدود ۱ ماهش) از تهران ولی غیر قابل تحمل نیست.
-----
رفت و آمد :
تهران ۲۴ ساعته داره اتوبوس
اصفهان روزی ۲-۳تا اتوبوس
شیراز روزی ۱
----
امیدوارم آشنا شده باشید

سلام و سپاس از توضیحتان
فقط اندکی دو پهلو گفتید..رتبه هوش من ۴۷۳ است و بعضی از دوستان میگند روزانه کردستان رو میارم ..ولی شدیدا" مرددم که این دانشگاه رو بزنم یا نه. ممکنه کمی بیشتر از سطح علمی اش توضیح دهید.
ممنونم

از برداشت دو پهلوی شما پوزش! ولی کاش میگفتید که بین کجا و اینجا مردد هستید.ببینید گروه کامپیوتر خیلی نوپا است و مثل خیلی از دانشگاه های دیگه استاد زیاد نداره.من شماره یکی از بچه های ارشد رو برات میفرستم تو پیغام خصوصی ولی نگو از کی گرفتی.(:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: capella
ارسال: #۶۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ب.ظ
از برداشت دو پهلوی شما پوزش! ولی کاش میگفتید که بین کجا و اینجا مردد هستید.ببینید گروه کامپیوتر خیلی نوپا است و مثل خیلی از دانشگاه های دیگه استاد زیاد نداره.من شماره یکی از بچه های ارشد رو برات میفرستم تو پیغام خصوصی ولی نگو از کی گرفتی.(:

بازهم ممنون
مشکلم بین اولویت بین دانشگاه سنندج با صنعتی شاهرود یا بوعلی همدان هست.
انتخاب دیگری هم هست مثل شبانه الزهرا و کلا شبانه ها!
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)capella نوشته شده توسط:  از برداشت دو پهلوی شما پوزش! ولی کاش میگفتید که بین کجا و اینجا مردد هستید.ببینید گروه کامپیوتر خیلی نوپا است و مثل خیلی از دانشگاه های دیگه استاد زیاد نداره.من شماره یکی از بچه های ارشد رو برات میفرستم تو پیغام خصوصی ولی نگو از کی گرفتی.(:

بازهم ممنون
مشکلم بین اولویت بین دانشگاه سنندج با صنعتی شاهرود یا بوعلی همدان هست.
انتخاب دیگری هم هست مثل شبانه الزهرا و کلا شبانه ها!

والا من کامپیوتر نیستم ولی فکر کنم شاهرود بهتره از بقیه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: capella
ارسال: #۷۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط:  والا من کامپیوتر نیستم ولی فکر کنم شاهرود بهتره از بقیه.

شک نکنید

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: capella , Manix

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۴۹,۸۳۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۸۲ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۶۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۸۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close