زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پس چی شد؟؟؟

ارسال: #۱۶
۲۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۱۳ ب.ظ
پس چی شد؟؟؟
یه سری از موضوعات عنوانشون ویرایش شد و به بالای انجمن مربوطه سنجاق شدند، پست های اضافی هم حذف شدند(و میشوند).
لطفا موقوع ساختن موصوع برای مباحث رو نه زیاد ریز ببینید که موضوعات زیاد بشن نه زیاد درشت ببینیدشون که شامل چند مبحث بشن

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۹ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
RE: پس چی شد؟؟؟
(۲۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  یه سری از موضوعات عنوانشون ویرایش شد و به بالای انجمن مربوطه سنجاق شدند، پست های اضافی هم حذف شدند(و میشوند).
لطفا موقوع ساختن موصوع برای مباحث رو نه زیاد ریز ببینید که موضوعات زیاد بشن نه زیاد درشت ببینیدشون که شامل چند مبحث بشن
سر فصل پوران به نظر منطقی میاد نه خیلی ریزه و نه خیلی کلی

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۸
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۵۱ ق.ظ
پس چی شد؟؟؟
اینجا چه خبره و من بی اطلاع هستم.

آفرین به این همه انرژی و کار مثبت. خدایی دست من رو از پشت بستید. آرزوی من این بود که روزی برسه که دوستان خودشون پیش قدم بشند برای کارهای بسیار خوب و خداپسندانه و امروز خیلی از این امر خوشحالم.

دوستان با انرژی تمام به پیش برید و این طرح رو عملی کنید. مطمئناً من از این به بعد در عنواین این چنینی شرکت می کنم و از نکات شما استفاده خواهم کرد.

بسیار بسیار طرح خوبی هست: فراموش نکنید که ممکنه خیلی نکات خوب و یا حتی بد توی ذهن شما باشه که با نوشتن و بحث روی اون در ذهنتون جاودانه بشه و برای همیشه اطلاح بشه. یادش بخیر قدیم‌ها می گفتن:

کم رنگ ترین نوشته‌ها پر رنگ‌تر از ....؟

در مورد انجمن‌ها فعلاً به صورتی که خودتون پیشنهاد کردین به پیش برید، در صورت زیاد شدن موضوعات و مطالب و نیاز به ایجاد زیر انجمن جدید این تاپیک‌ها به چند تاپیک شکسته شده و در قالب زیر انجمن قرار خواهد گرفت.

ان شا الله مفید باشه این حرکت.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil , mahdi20
ارسال: #۱۹
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۲۰ ق.ظ
پس چی شد؟؟؟
با سلام خدمت همه دوستان
مثل اینکه خیلی دیر رسیدم....انتظار نداشتم در عرض یک روز اینقدر تاپیک طول و دراز بشه.
اول از همه یه تشکر همه جانبه میکنم از همه کسایی به پیشنهاد آقای سهیل(و این حقیر)لبیک گفتند.
و دوم:
ببینید عزیزان این نکته یا مطلبی که من گفتم حتما لازم نیست یه نکته‌ی خیلی خیلی توپ یا خیلی سخت باشه.یا چیزی که توی کمتر کتابی یافت بشه.
می تونه یه جمله اساسی و بسیار ساده توی خود متن کتاب باشه(که همه‌ی مانشتی‌ها اونو خوندند)یا یک ترفند ساده و مفید که می تونه مارا از شر یه محاسبه خیلی طولانی سر جلسه کنکور رهایی بخشه و سریع به جواب برسونه.(فقط محوریت کنکوری بودن فراموش نشه!)

اگر هم کسی یه نکته تکراری فرستاد هیچ جای سرزنش نیست چون رمز موفقیت و آمادگی سر جلسه فقط تکرار است و تکرار و تکرار مطالبی که از نظر مفهومی قبلا روش تسلط پیدا کردید و دیگر هیچ....من دوست داشتم همین طور که دارید توی مانشت می گردید مطلبی که امروز یا روز قبل یا ماه قبل خوندید (یا شایدم اصلا نخوندید) یکبار دیگه بیاد جلوی چشمانتون و براتون یادآوری بشه و با بحث و نظرهایی که ممکنه حول اون نکته شکل بگیره کم کم مطلب بره توی حافظه بلند مدت تا وقتی که هیچ وقت یادتون نره.چون اعتقاد دارم که حافظه بصری خیلی بهتر کار خودشو انجام می ده.(من هنوز اون نکته ای رو که آقای parsana زیر تاپیک پیشنهاد آقای سهیل نوشته بودند یادمه هرچند تو هیچ کتاب دیگه سراغش نرفتم)

فکر کنم همه‌ی شمایی که کنکور آزمایشی شرکت می کنید یا سال قبل هم کنکور دادید مثل من این حالت راتجربه کرده باشید که سر امتحان به یه سوالی برمی خورید که می تونید قسم بخورید که این مطلب رو قبلا خوندید ولی الان نمیتونید حلش کنید.

در پایان اینکه چه جوری مطالب دسته بندی بشوند و کجا قرار بگیرند کاملا بستگی به نظر جمع داره.نظری در این مورد ندارم ولی من دوست دارم هر روزیه نکته یا مطلب هم به صورت کاملا آشکار در صفحه اول تالار داشته باشیم با نام مطلب روز..(مثل رستوران‌ها که هر روز یه غذای سر آشپز دارند...)تا بازنظر شما چی باشه..

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۲ ق.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۲۰ ق.ظ)مریم نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان
مثل اینکه خیلی دیر رسیدم....انتظار نداشتم در عرض یک روز اینقدر تاپیک طول و دراز بشه.
اول از همه یه تشکر همه جانبه میکنم از همه کسایی به پیشنهاد آقای سهیل(و این حقیر)لبیک گفتند.
و دوم:
ببینید عزیزان این نکته یا مطلبی که من گفتم حتما لازم نیست یه نکته‌ی خیلی خیلی توپ یا خیلی سخت باشه.یا چیزی که توی کمتر کتابی یافت بشه.
می تونه یه جمله اساسی و بسیار ساده توی خود متن کتاب باشه(که همه‌ی مانشتی‌ها اونو خوندند)یا یک ترفند ساده و مفید که می تونه مارا از شر یه محاسبه خیلی طولانی سر جلسه کنکور رهایی بخشه و سریع به جواب برسونه.(فقط محوریت کنکوری بودن فراموش نشه!)

اگر هم کسی یه نکته تکراری فرستاد هیچ جای سرزنش نیست چون رمز موفقیت و آمادگی سر جلسه فقط تکرار است و تکرار و تکرار مطالبی که از نظر مفهومی قبلا روش تسلط پیدا کردید و دیگر هیچ....من دوست داشتم همین طور که دارید توی مانشت می گردید مطلبی که امروز یا روز قبل یا ماه قبل خوندید (یا شایدم اصلا نخوندید) یکبار دیگه بیاد جلوی چشمانتون و براتون یادآوری بشه و با بحث و نظرهایی که ممکنه حول اون نکته شکل بگیره کم کم مطلب بره توی حافظه بلند مدت تا وقتی که هیچ وقت یادتون نره.چون اعتقاد دارم که حافظه بصری خیلی بهتر کار خودشو انجام می ده.(من هنوز اون نکته ای رو که آقای parsana زیر تاپیک پیشنهاد آقای سهیل نوشته بودند یادمه هرچند تو هیچ کتاب دیگه سراغش نرفتم)

فکر کنم همه‌ی شمایی که کنکور آزمایشی شرکت می کنید یا سال قبل هم کنکور دادید مثل من این حالت راتجربه کرده باشید که سر امتحان به یه سوالی برمی خورید که می تونید قسم بخورید که این مطلب رو قبلا خوندید ولی الان نمیتونید حلش کنید.

در پایان اینکه چه جوری مطالب دسته بندی بشوند و کجا قرار بگیرند کاملا بستگی به نظر جمع داره.نظری در این مورد ندارم ولی من دوست دارم هر روزیه نکته یا مطلب هم به صورت کاملا آشکار در صفحه اول تالار داشته باشیم با نام مطلب روز..(مثل رستوران‌ها که هر روز یه غذای سر آشپز دارند...)تا بازنظر شما چی باشه..
خب پس شما هم شرکت کنید دیگه، چند تا نکته هم شما بزارین.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۱
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  یه سری از موضوعات عنوانشون ویرایش شد و به بالای انجمن مربوطه سنجاق شدند، پست های اضافی هم حذف شدند(و میشوند).
اگه وققتون زیاد گرفته نمیشه میتونید زحمت موضوعات درسها رو بکشید؟(در حد روزی ۱ ۲ درس)، من کتاب کنکوری دم دست ندارم بتونم سرفصل‌ها رو تفکیک کنم.

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۲۲
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۳۰ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  یه سری از موضوعات عنوانشون ویرایش شد و به بالای انجمن مربوطه سنجاق شدند، پست های اضافی هم حذف شدند(و میشوند).
اگه وققتون زیاد گرفته نمیشه میتونید زحمت موضوعات درسها رو بکشید؟(در حد روزی ۱ ۲ درس)، من کتاب کنکوری دم دست ندارم بتونم سرفصل‌ها رو تفکیک کنم.

بله البته‌، هیچ مسئله ای نداره

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil
ارسال: #۲۳
۱۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۴۱ ق.ظ
پس چی شد؟؟؟
سلام چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.... Loading
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۲۴
۱۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ق.ظ
پس چی شد؟؟؟
چی چی شد Big Grin

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۰ ق.ظ
پس چی شد؟؟؟
چی چی‌، چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شد این نکته هایی که آقای مسعود و دیگر دوستان زحمتش رو کشیدند و الان تاپیک هاش بالای هر درس قرار گرفته!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ ق.ظ
حیف، خیلی دوست داشتم یه بخش قوی توی نکات راه بندازم‌، اما اگه نگاه کنید به نکات ارسالی میبینید که دوستان کم لطفی کردن‌، مخصوصاً هوش مصنوعی اکثراً خودم نوشتم.
اگه بررسی کنید بهم حق میدین. بارها از دوستان خواستم بیان شرکت کنن، نیومدن و منم دلسرد شدم‌، اما نباید از دوستانی که کمک کردن چشم پوشی کرد .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Soheil
ارسال: #۲۷
۱۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۳۰ ق.ظ
پس چی شد؟؟؟
راستش من خودم اعتقادی به نکته ندارم یعنی خودم به ندرت خلاصه نویسی و نکته برداری میکنم من اگه یه مبحث رو بدونم یادم میره کلشو علامت میزنم که مرور کنم یعنی نکته هم بخونم یادم نمیمونه چون تو باغ نیستم!واسه همین نتونستم توی این بخش کمکی بکنم!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  حیف، خیلی دوست داشتم یه بخش قوی توی نکات راه بندازم‌، اما اگه نگاه کنید به نکات ارسالی میبینید که دوستان کم لطفی کردن‌، مخصوصاً هوش مصنوعی اکثراً خودم نوشتم.
اگه بررسی کنید بهم حق میدین. بارها از دوستان خواستم بیان شرکت کنن، نیومدن و منم دلسرد شدم‌، اما نباید از دوستانی که کمک کردن چشم پوشی کرد .

دستتون درد نکنه آقای مسعود...اجرکم عندا...
حق میدهم بهتون .من با اینکه خودم پیشنهاد دهنده بودم زیاد شرکت نکردم.
من وقتی تو کتابخونه درس می خوندم خیلی نکته‌ها بود که می گفتم اینو توی مانشت بنویسم.ولی وقتی شب می اومدم مانشت نکته هام رو از یاد برده بودم!

۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  حیف، خیلی دوست داشتم یه بخش قوی توی نکات راه بندازم‌، اما اگه نگاه کنید به نکات ارسالی میبینید که دوستان کم لطفی کردن‌، مخصوصاً هوش مصنوعی اکثراً خودم نوشتم.

دستتون درد نکنه آقای مسعود...اجرکم عندا...
حق میدهم بهتون .من با اینکه خودم پیشنهاد دهنده بودم زیاد شرکت نکردم.
من وقتی تو کتابخونه درس می خوندم خیلی نکته‌ها بود که می گفتم اینو توی مانشت بنویسم.ولی وقتی شب می اومدم مانشت نکته هام رو از یاد برده بودم!

پس چطور میخواین کنکور بدین Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۳۰
۱۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ ق.ظ
پس چی شد؟؟؟
عزیزم
حال نوشتنش رو نداشتم.
حافظم که خالی نمیشد!!

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۰۱ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  سرعت روش سیم بندی شده نسبت ریز برنامه ریزی شده mostafaheydar1370 ۰ ۱,۸۳۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  درخواست فایل ضبط شده جلسات برگزار شده آموزش c# استاد ایوبی sara_omd ۱۵ ۶,۰۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آیا امکان تغییر اولویت های دعوت به مصاحبه شده در دکتری ۹۴ فراهم شده است؟ rahim06 ۰ ۲,۰۴۱ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: rahim06
  عدم حذف ایمیل های ارسال شده توسط یک جی میل حذف شده somayebeiranvand ۱ ۲,۱۴۳ ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bargozideh
  قوانین مانشت :موارد بسته شدن نام کاربری(بن شدن ) در مانشت Fardad-A ۱ ۳,۶۴۰ ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین ، اتصال به اینترنت ، دانلود کردن و سپس خاموش شدن saeid1389 ۰ ۲۶,۰۵۲ ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saeid1389
  پیدا کردن آی دی add شده وحالا پاک شده یاهو مسنجر mammad_asir ۲ ۷,۶۷۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close