زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی شریف

ارسال: #۱۶۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط imanitech.)
دانشگاه صنعتی شریف
چطوری میونیم یه تایپک باز کنیم؟
بچه‌ها لطفا کمک کنید یه تایپک برا انتخاب واحد و خوابگاه باز کنیم؟
به نظرم تعداد خوابگاهیامون زیاده.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ب.ظ
RE: دانشگاه صنعتی شریف
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ب.ظ)imanitech نوشته شده توسط:  چطوری میونیم یه تایپک باز کنیم؟

خب از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بخش مربوطه رو انتخاب کن، از پایین صفحه‌ی مربوطه دکمه‌ی "موضوع جدید" رو بزن و عنوان و ... رو پر کن تا یه تاپیک در اون بخش درست بشه.

به نظر من همینجا درباره اش صحبت کنیم بهتره!!! دیگه این قسمت یه جورایی شده مربوط به ثبت نام و غیره... باز اگه خواستید جای دیگه تاپیک بزنید، اینجا آدرسش رو بدید.

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط imanitech.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ق.ظ)H0SSE1N نوشته شده توسط:  کسی میدونه فرم ۱۶: فرم تعهد بهره مندی از آموزش رایگان چیه؟ درخواسته یا تعهده؟!
برای درخواست خوابگاه زده تصویر استشهادنامه‌ی محلی رو واسشون بفرستیم، قبلا هم شریف از این کارا می کرده یا جدیدا از این چیزا می خواد؟ تا جایی که می دونم هیچ دانشگاه دیگه ای واسه خوابگاه دادن استشهاد محلی نمی خواد.
این فرم همون جریان روزانست. که چون مجانیه باید تعهد خدمت رو تیک بزنی. و گرنه باید پول بدی مثل شبانه ها.

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ب.ظ)imanitech نوشته شده توسط:  چطوری میونیم یه تایپک باز کنیم؟

خب از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بخش مربوطه رو انتخاب کن، از پایین صفحه‌ی مربوطه دکمه‌ی "موضوع جدید" رو بزن و عنوان و ... رو پر کن تا یه تاپیک در اون بخش درست بشه.

به نظر من همینجا درباره اش صحبت کنیم بهتره!!! دیگه این قسمت یه جورایی شده مربوط به ثبت نام و غیره... باز اگه خواستید جای دیگه تاپیک بزنید، اینجا آدرسش رو بدید.

چون هینجا همش ورودیای جدید میان به نظرم بهتره تو صفحه اول یه تایپک باز کنیم تا دوستای ترم بالایی کمک کنن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H0SSE1N
ارسال: #۱۶۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ب.ظ
دیگه یوزر پس هم می زنی داخل نمی ره Angry

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط imanitech.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ب.ظ)imanitech نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ق.ظ)H0SSE1N نوشته شده توسط:  کسی میدونه فرم ۱۶: فرم تعهد بهره مندی از آموزش رایگان چیه؟ درخواسته یا تعهده؟!
برای درخواست خوابگاه زده تصویر استشهادنامه‌ی محلی رو واسشون بفرستیم، قبلا هم شریف از این کارا می کرده یا جدیدا از این چیزا می خواد؟ تا جایی که می دونم هیچ دانشگاه دیگه ای واسه خوابگاه دادن استشهاد محلی نمی خواد.
این فرم همون جریان روزانست. که چون مجانیه باید تعهد خدمت رو تیک بزنی. و گرنه باید پول بدی مثل شبانه ها.

(15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ب.ظ)imanitech نوشته شده توسط:  چطوری میونیم یه تایپک باز کنیم؟

خب از

چون هینجا همش ورودیای جدید میان به نظرم بهتره تو صفحه اول یه تایپک باز کنیم تا دوستای ترم بالایی کمک کنن.

این دکمه موضوع جدید رو من نمیتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ)imanitech نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ب.ظ)imanitech نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ق.ظ)H0SSE1N نوشته شده توسط:  کسی میدونه فرم ۱۶: فرم تعهد بهره مندی از آموزش رایگان چیه؟ درخواسته یا تعهده؟!

خب از

این دکمه موضوع جدید رو من نمیتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟

توی صفحه اول باز نمیشه. اکی اینجا منتظر میمونیم.
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط eced.)
دانشگاه صنعتی شریف
اگه کسی هنوز فارغ تحصیل نشده باشه , در صفحه‌ی اول باید تاریخ مدرک کارشناسی و معدل رو چی وارد کنه ؟
سوال هامونو باید از چه شماره ای بپرسیم ؟ شماره هایی که تو صفحه‌ی اول ثبت نام قرار داده مربوطه به مشکلاته سیستم ناد و در مورد مدارک اطلاعی ندارند
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
بابا اینا خودشون هم نمیدونن دارن چکار میکنن. دوست من رفته شریف برای پیگیری ثبت نام! اون‌ها هم گفتن ثبت نام حضوری نیست و اطلاعی ندارن و باید با ناد کار کنی و از این حرف ها... بیچاره الآن ۱ ساعته پیش کارکنان دانشگاه شریف نشسته تا وصل شه به سیستم ناد!!! آخه سیستم انگاری مشکل پیدا کرده و قطع شده!!!

آخه بگو وقتی سیستمتون تست نشده است، چرا راه اندازیش میکنید؟!!!!!
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ)imanitech نوشته شده توسط:  این دکمه موضوع جدید رو من نمیتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟
توی صفحه اول باز نمیشه. اکی اینجا منتظر میمونیم.

معلومه توی صفحه‌ی اول باز نمیشه!!!! باید به یکی از بخش‌ها بری.. مثلاً بخش عمومی، قسمت مباحث عمومی... و اون موقع دکمه‌ی موضوع جدید رو میبینی

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  جمع کنید این شریفتون رو با اون سردرب مسخرش !! Big Grin من که فعلا بیخیال شدم گذاشتم واسه ۱۷‌ام .

تیکه هات تکراری شده، یه گیر جدید بده!

Change Your FATE
۱
۱
ارسال: #۱۷۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ب.ظ)eced نوشته شده توسط:  اگه کسی هنوز فارغ تحصیل نشده باشه , در صفحه‌ی اول باید تاریخ مدرک کارشناسی و معدل رو چی وارد کنه ؟
سوال هامونو باید از چه شماره ای بپرسیم ؟ شماره هایی که تو صفحه‌ی اول ثبت نام قرار داده مربوطه به مشکلاته سیستم ناد و در مورد مدارک اطلاعی ندارند

به نظرم اون دو تا فیلد اختیاری هستن و میشه وارد نکرد.
واحد ثبت نام شریف:
۶۶۱۶۵۰۷۰
۰
۰
ارسال: #۱۷۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ب.ظ)H0SSE1N نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ب.ظ)eced نوشته شده توسط:  اگه کسی هنوز فارغ تحصیل نشده باشه , در صفحه‌ی اول باید تاریخ مدرک کارشناسی و معدل رو چی وارد کنه ؟

به نظرم اون دو تا فیلد اختیاری هستن و میشه وارد نکرد.
واحد ثبت نام شریف:
۶۶۱۶۵۰۷۰
خدا خیرت بده
۰
۰
ارسال: #۱۷۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  با توجه به
، ما باید ۲۳ام دانشگاه باشیم؟!!!! یعنی من برم دنبال بلیط هواپیما؟!!! چرا اینقدر ما رو سر میدوونند؟!! خب درست بگن باید چکار کنیم دیگه... Sad

از دوستان اینجا کسی هست که ثبت نامش تموم شده باشه و شماره دانشجویی داشته باشه؟
(فکر کنم منصوره خانم ثبت نامش تموم شده بود) اگه اره یه لطف کنید برید تو سایت edu.sharif.edu با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه.ببینید مجوز ثبت نام براتون صادر شده یا نه؟(وقتی وارد می شید تو همون صفحه)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  سلام . کسی تونست ثبت نام کنه ؟؟ من رفتم بازم نشد‌!

تو این ادرس باز نمی شه؟

------
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  من ثبت نامم تموم شد انرژی مثبت اما این آدرس سایتی که دادیدفعلا باز نمیشه.

می تونید وراد سیستم اموزش بشید؟ اگه اره مجوز ثبت نام دارید؟

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  می تونید وراد سیستم اموزش بشید؟ اگه اره مجوز ثبت نام دارید؟
به جای پسورد چی باید بزنیم؟
من شماره شناسنامه و کارت ملی زدم نرفت تو.
۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  می تونید وراد سیستم اموزش بشید؟ اگه اره مجوز ثبت نام دارید؟
به جای پسورد چی باید بزنیم؟
من شماره شناسنامه و کارت ملی زدم نرفت تو.

دقیقا نمی دونم؟! Huh طبق فرم باید شماره شناسنامه باشه‌! ولی خوب وقتی نمی شه دیگه نمی دونم چه جوریه؟
از بچه‌ها کس دیگه ای امتحان نکرده ببینه همین مشکل رو داره یانه؟
اگه همه مشکل دارن باید زنگ بزنید از خانم کریمی بپرسید فکر کنم.

۱
۰
ارسال: #۱۷۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
بچه‌ها یه سوال:
برای ثبت نام شما اون قسمت دیپلم و پیش دانشگاهی اجباری بود؟؟؟
برای من اولش نبود اما الان اجباری شده وقتی خالی می ذارمش می گه حتماً باید این فیلد رو هم پر کنی!!!!!! حالا من معدل دیپلم و پیش دانشگاهیم رو ندارم !!!!!
تا ۲ ساعت پیش این فیلدا اجباری نبودا الان اجباری شده مثل فیلدهای مهم ستاره دار شده.............

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  سلام . این سیستم آموزشی که مال من باز نمیشه . اما سیستم تغذیه رفتم گفت کاربری و رمز عبور اشتباه .
فکر نکنم فعلا خودشون فعال کنن. شاید گذاشتن تا ثبت نام تموم شه بعدا !!!؟!!

سیستم تغذیه رو نمی دونم فکر کنم رمزش کد ملیه شاید هنوز واسه شما فعال نشده ولی واسه سیستم اموزش وقتی ادرس رو می زنید باید process any way یا همچین چیزایی رو بزنید ادرسش اینه
البته اگه بازم مشکلی نداشته باشه یا این که مرورگرتون رو عوض کنید .

واسه این گفتم برید تو سایت اموزش که فکر کنم مجوز ثبت نام برای ورودی های جدید صادر نشده یعنی باید فرم رو پر کنن و ببرن پیش مدیر گروه تا این مجوز صادر بشه بنابراین پیشنهاد می کنم قبل از روز ثبت نام این کار رو انجام بدید که وقتی ساعت ثبت نامتون شروع می شه بتونید واحدهایی رو که می خواید بگیرید و خدایی نکرده به مشکل نخورید.(این مطلب جنبه عمومی داشت و واسه همه ورودی های جدیدیه)

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۱۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۶۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۴۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۴۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۳۰۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۹۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close