زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکلات اخیر

ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
مشکلات اخیر
چند وقته که پست های غیر درسی زیاد شده. حتما میگید کنکور تموم شده و این طبیعیه ولی مساله ای که من باهاش مشکل دارم زیاد شدن پست های غیر درسی نیست بلکه دعواهاست(به قول سیاسیون "بد اخلاقی" هاست).
پست های تهاجمی و قضاوت های احساسی زیاد شده. حرف های احساسی و بدون استدلال زیاد شده. خیلی پست ها نقد های اساسی بهش وارده ولی من چیزی نگقتم به دلالیل مختلف. از این بدتر اینه که احساس میکنم این پست ها احساسات عده ای رو تحت تاثیر قرار میده و واکنش های احساسی بر علیه یا له اون پست میدن. داره جو بدبینی، تهمت و قضاوت های پیش داورانه زیاد میشه. جدای از مشکلات علمی زیادی که اینجور بحث ها داره، اخلاق بحث کردن هم در بعضی موارد رعایت نمیشه (برای اینکه بفهمید چی میگم با کسی که تو رشته های علوم انسانی مخصوصا مدیریت درس خونده صحبت کنید تا بهتون بگه چقدر میشه استدلال های اشتباه کرد ولی به ظاهر درست بیان. ذهن رو راحت میشه گول زد).
دنیا پر از نظرات مختلفه. ممکنه چیزی که برای شما بدیهی باشه به نظر دیگری غلط بیاد. مستقل از نوع تفکر فرد، رعایت اخلاق بحث کردن ضروریه.
۱۶
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Aurora , aatwo , amir1369 , farazin , Shiny , homa , nasogh
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ
مشکلات اخیر
بحث و اختلاف نظر یه چیزه ، مشاجره و بگو مگو و بذاخلاقی یه چیز دیگه. دومی اصلا سازنده نیست بلکه تخریب کننده هم هست
کاملا مشخصه اینجا اصلا ظرفیت بحثهای دینی رو نداره،چون اصلا خود ذات دین یه مسئله بحث برانگیزه و باعث میشه عقائد متفاوتی ابراز بشه،سایتها هم که محدودیتهای خاص خودشون رو دارند و نمیشه راجع به همه چیز شرح و بسط داده بشه،ما هم که اینجا یه مرجع موثق دینی نداریم که بتونه بین این نظرات ،درست ترینشون رو بیان کنه(تازه اگر داشتیم ،یک مرجع هم کافی نبود چون عقائد اونها هم مختلفه)
خلاصه اگر بخوایم بحثهای خوب و کم اختلاف کنیم باید راجع به آب و هوا و وضعیت اقتصادی و مسائل علمی بحث کنیم
بحثهای پرحاشیه و مخرب هم که دینی و سیاسی هستند.که واقعا جمع و جور کردنش کار این سایت نیست حتی در کشور هم محدودیت داریم چه رسد به اینجا
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: یاقوت سرخ , sasanlive , aatwo , Aurora , diligent
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ ب.ظ
مشکلات اخیر
بیشتر منظور من بحث های سیاسی و دینی میشه.
۰
۰
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ
مشکلات اخیر
سایت به این خوبی حیف هست که به حاشیه بره.
به نظرم اساتید و دوستان اگر انرژی شون رو روی مباحث علمی بگذارند.خیلی بهتره تا حاشیه و بحث های متفرقه
من و خیلی از دوستان مطالب خوب و ارزشمند از این سایت یاد گرفتیم و من وابسته شدم و هر روز به سایت سر میزنم.
همه اساتید و دوستان و موسس سایت خسته نباشید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط یاقوت سرخ.)
RE: مشکلات اخیر
سلام بر همگیBlush

من هم با نظر دوستان موافقم. این سایت کاملا باید علمی باشه. سرگرمی هاش که جالبه و واقعا سرگرم کننده. منابع و مراجع علمی خوبی هم تو این سایت هست. بچه های پر تلاش و پر انرژی هم عضو هستند. من نمی دونم چرا ته همه ی چیزای خوب باید به سیاست و دین و این جور چیزا بکشه! از نونوا گرفته تا رییس بانک همه می خوان نظر بدن. آخرشم اون بحث بدون نتیجه تموم میشه!!

من نمی ذارم این سایت به حاشیه کشیده بشه!Big Grin

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , Avicenna , aatwo , Aurora , diligent , berkeley
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط sasanlive.)
RE: مشکلات اخیر
(۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ)یاقوت سرخ نوشته شده توسط:  من نمی ذارم این سایت به حاشیه کشیده بشه!Big Grin
نمیذارین مطالب این سایت به حاشیه کشیده بشه یا خود سایتو نمیذارین به حاشیه کشیده بشه Big Grin.
یاد دهقان فداکار افتادم Big Grin.
البته بنده خدا رو که باهاش مصاحبه میکردن , میگفت بعد از اون فداکاری که کرده بود یه کتک مفصل زده بودنش که چرا جلوی قطارو گرفته.مواظب خودتون باشین Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir1369 , یاقوت سرخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۰,۱۷۲ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۵,۹۵۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  مشکلات KMPlayer αɾια ۷ ۴,۵۹۲ ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مشکلات ویندوز ۱۰ αɾια ۲ ۲,۴۵۳ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۲۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  مجموعه سوالات استعداد تحصیلی و زبان و تخصصی هوش مصنوعی برای چند سال اخیر آزمون دکتری Jooybari ۱ ۳,۴۲۵ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  در حاشیه تقلب های علمی اخیر yayarety ۱ ۱,۶۰۷ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Question مشکلات اعصاب و روان چه تاثیری در سربازی دارد؟ sina.iRoid ۲ ۳,۴۳۶ ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sina.iRoid
Lightbulb مجموعه کنکورهای سالهای اخیر علوم کامپیوتر؟ baharkhanoom ۸ ۴,۳۰۴ ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Jimir
  سوالات و کلید ازاد ای ایتی ۵سال اخیر؟ sa.ghasemi ۹ ۷,۷۵۴ ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sa.ghasemi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close