زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکلات اعصاب و روان چه تاثیری در سربازی دارد؟

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۳ ب.ظ
Question مشکلات اعصاب و روان چه تاثیری در سربازی دارد؟
سلام. می‌خواستم بدونم داشتن بیماری اعصاب و روان چه تاثیری در خدمت سربازی داره؟ بنده خودم شخصا تقریبا سه سال و نیم است که به روانپزشک مراجعه می‌کنم و تحت درمانم. مشکل اعصاب من حاد نیست، اما به هر حال درگیرش هستم و دارو مصرف می‌کنم. خواستم بدونم آیا تاثیری داره؟ ممنون اگر اطلاعاتی دارید به اشتراک بذارید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۳ ق.ظ
RE: مشکلات اعصاب و روان چه تاثیری در سربازی دارد؟
(۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ب.ظ)sina.iRoid نوشته شده توسط:  سلام. می‌خواستم بدونم داشتن بیماری اعصاب و روان چه تاثیری در خدمت سربازی داره؟ بنده خودم شخصا تقریبا سه سال و نیم است که به روانپزشک مراجعه می‌کنم و تحت درمانم. مشکل اعصاب من حاد نیست، اما به هر حال درگیرش هستم و دارو مصرف می‌کنم. خواستم بدونم آیا تاثیری داره؟ ممنون اگر اطلاعاتی دارید به اشتراک بذارید.

سلام دوست عزیز در حدی که شما فرمودید، اگر در حال ارسال دفترچه اقدام کنید کمیسیون یک نامه از دکتری که تحت نظر بودید ازتون میخواد و یک سری تست کتبی و شفاهی میگیرن و در نهایت به احتمال خیلی زیاد "معاف از رزم" براتون میزنن. اصولاً مورد هایی که خیلی هاد نیست رو خیلی راحت معاف از رزم میدن. معمولاً هم با این شرایطی که شما گفتید معافیت کامل احتمالش خیلی خیلی کم هستش و معافیت اعصاب و روان بعدا خیلی مشکل ساز میشه.

The greatest pleasure in life is doing What people say you cannot do
Rolleyes

"Walter Bagehot "
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina.iRoid
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۸ ب.ظ
مشکلات اعصاب و روان چه تاثیری در سربازی دارد؟
(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ق.ظ)armin.sheikh نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ب.ظ)sina.iRoid نوشته شده توسط:  سلام. می‌خواستم بدونم داشتن بیماری اعصاب و روان چه تاثیری در خدمت سربازی داره؟ بنده خودم شخصا تقریبا سه سال و نیم است که به روانپزشک مراجعه می‌کنم و تحت درمانم. مشکل اعصاب من حاد نیست، اما به هر حال درگیرش هستم و دارو مصرف می‌کنم. خواستم بدونم آیا تاثیری داره؟ ممنون اگر اطلاعاتی دارید به اشتراک بذارید.

سلام دوست عزیز در حدی که شما فرمودید، اگر در حال ارسال دفترچه اقدام کنید کمیسیون یک نامه از دکتری که تحت نظر بودید ازتون میخواد و یک سری تست کتبی و شفاهی میگیرن و در نهایت به احتمال خیلی زیاد "معاف از رزم" براتون میزنن. اصولاً مورد هایی که خیلی هاد نیست رو خیلی راحت معاف از رزم میدن. معمولاً هم با این شرایطی که شما گفتید معافیت کامل احتمالش خیلی خیلی کم هستش و معافیت اعصاب و روان بعدا خیلی مشکل ساز میشه.

ابتدا سپاس گذارم از راهنماییتون. می‌تونم بپرسم چرا معافیت اعصاب و روان مشکل ساز هست؟ متوجه منظورتون نمیشم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۱۰ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۸۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۴۲ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۰۸ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۳,۰۲۳ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۰۵ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۱۴۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  مشکلات KMPlayer αɾια ۷ ۴,۶۲۸ ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۳۷ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  آیا رتبه ۲۹۱ نرم افزار شانس قبولی در روزانه دانشگاه تبریز دارد؟ لیلاجون ۶ ۴,۱۵۲ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close