زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی

ارسال: #۳۴۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ب.ظ
RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند
آره گل گفتی خواب خیلی مهمه، من که خیلی خوابو دوست دارم، استعداد خوابیدن ۱۲ ساعت در روز هم دارم ولی سعی میکنم از ۹ ساعت بیشتر نخوابم
اگه بتونم کنترلش کنم حس میکنم رتبه خوبی بیارم Tongue

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ق.ظ
سلام بچه ها
من رشتم IT هستش و درسم تموم شده
امسال می خوام کنکور بدم، تازه شروع کردم به خوندن
هنوز نمی دونم چطوری برنامه ریزی کنم که تا یه ماه قبل از کنکور درسارو تموم کنم
دوست دارم از راهنمایی های شما استفاده کنم
به نظرتون اگه بخوام یکی دو تا از درسا مثل هوش و معماری رو حذف کنم کار درستیه؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ق.ظ، توسط نیکا.)
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند
سلام به همه دوستان..من هم قصد دارم برای ارشد ۹۱ بخونم...ولی من ۲ سالی هست که درسم تمام شده....واین که بین رشته نرم افزار و it کمی تردید دارم...دروسی در رشته نرم افزار مثل ریاضیات معماری مدار نظریه کامپایلر هست که من در این دروس ضعیفم...واین که علاقه من به فناوری بیشتره ولی خب همونطور که همه شما میدونید شرکت کننده های فناوری زیاد و ظرفیت قبولی خیلی کم هست و این در من تردید به وجود میاره که شرکت در فناوری ریسک باشه..اگه میشه در این مورد من رو راهنمایی کنید..
fatemeh جان با توجه به خوانده‌ها و شنیده هاو مقایسه کارنامه های سال های قبل به نظرم هیچ درسی را نباید حذف کرد
۰
۰
ارسال: #۳۴۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ب.ظ
به نظرتون بهتر نیست تاپیک ارشد فناوری از ارشد نرم افزار جدا بشه؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ب.ظ
اگه اینطوری راحت ترین یه تاپیک دیگه بزنید من زیاد وارد نیستم - البته منم موافقم فک کنم بهتر باشه
۰
۰
ارسال: #۳۵۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ ب.ظ
fatemeh-r ممنون از پاسخگوییت..
------------------------------------------
به نظرم جدا بشه بهتره...
بچه های ارشد فناوری برای مشاوره و برنامه ریزی به این تاپیک بیان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-------------------------------------------
این جوری نظم وهماهنگی بهتره
۰
۰
ارسال: #۳۵۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ
وقتی ضریب اون درسا برای بعضی گرایش‌ها صفر هستش
می شه اونارو نخوند و وقت بیشتری برای درسهای دیگه گذاشت...
۰
۰
ارسال: #۳۵۳
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ب.ظ
خوب اگه رشته ا‌ی رو انتخاب کردی درسی که ضریبش صفر هست رو نخون. مگه اینکه بخوای دو رشته انتخاب کنی
۰
۰
ارسال: #۳۵۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  هرچند این تاپیک اسمش نمیگه که مال نرم افزاره حالا اگه می خواین ما نرم افزار رو جدا کنیم . فعلا اینجا نرم افزاره

بسم الله رحمان رحیم.

۲ روزه اومدن کل تاپیک رو صاحب شدن. Big Grin

البته ما بخیل نیستیم و تاپیک مال خودتون .Smile ولی اگه پست های اول این تاپیک رو ببینید. نفرات اولیه اینجا که کم و بیش همین اطراف دور میزنن. ایتی هستن یا بودن.

و تا الان هم بچه های ایتی و نرم افزار تو این تاپیک برنامه ریزی میکردن
البته بعد هم هیچکدوم از برنامه‌ها رو رعایت نمیکردن و انجام نمیدادن Smile

البته زیاد فرق نمیکنه. شما راحت باشید و به جداسازی مشغول باشید. بچه های ایتی سعی میکنن نگاه کنن و استفاده .

پ ن‌: میدونم منظورتون این نبود که اینجا فقط برای بچه های نرم افزاره و بچه های ایتی حق ندارن که پست بزنن. ولی دیدم پستتون قشنگ نبود. گفتم یکم گیر بدم Smile . موفق باشید.

پ ن ۲‌: چقدر من این روزا به همه گیر میدم . Sad

پ ن ۳‌: برای اینکه قوانین رو رعایت کرده باشم. بچه‌ها . تو این ۲۵ صفحه و ۵/۶ ماهی که از شروع این تاپیک گذشته. انصافا تونستید یه هفته برنامه ریزی کنید که با هم درس بخونید و عملیش کنید. ؟؟؟
یاد پستی که اواسط این تاپیک دادم میوفتم که گفتم که همش میگیم امروز با هم شروع میکنیم. فردا شروع میکنیم. ولی افسوس که اخرش شروع نمیکنیم. یا وقتی شروع هم میکنیم استمرار و پشتکار نداریم.
البته چون درسای دانشگاه هم هست جدا خوندن برای ارشد کار سختیه.
واسه همین واسه سال سومی‌ها شروع میشه بعد پایان ترم ۵ . بعد میشه شروع ترم ۶ . بعد میشه از اول اسفند. بعد میشه از اول عید. بعد میشه از اول تابستون و ...
البته بازم میگم. واقعا درسا سنگینه و کاریش نمیشه کرد. اولین انتقاد رو هم به خودم دارم که اصلا درس نمیخونم.

شاد و موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , aminamini
ارسال: #۳۵۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط نیکا.)
مسئله این تاپیک اون تاپیک نیست..حرف ما اینه که محیطی مناسب برای تبادل نظر و راهنمایی و مشاوره به هم دیگه داشته باشیم و بتونیم نهایت استفاده رو ببریم....
این که نرم افزار و فناوری جدا باشه خیلی بهتره...
من پست های این تاپیک رو خوندم...هیچ هماهنگی بین بچه‌ها نبود..یکی میخواد نرم افزار شرکت کنه یکی میخواد فناوری یکی دیگه هردو رو...یکی میخواد از مدار شروع کنه یکی از گسسته و...
به نظرم اینا باید جدا بشه تا بچه‌ها بهتر بتونن استفاده کنن..
دروس ریاضیات مثل ریاضیات مهندسی محاسبات عددی و....و نظریه و مدار منطقی و طراحی و پیاده سازی وکامپایلر اینا هیچ کدوم در ارشد فناوری نیست
دروس شبکه مهندسی نرم مدیریت هم در ارشد نرم افزار نیست
دروس مشترک که خیلی مهمه برای این دوتا رشته باهم فرق داره و فقط در ساختمان داده مشترک هستن
خب این همه تفاوت بین اینا هست
مثلا من شرکت کننده در ارشد it چون گسسته و یا طراحی الگوریتم جز مشترکام هست باید این درسارو خیلی بهتر از ارشد نرم افزاری بخونم باید بهتر به مرجع رجوع کنم و...خیلی مباحث دیگه...
پس اگه مثلا بخوایم با هم گسسته رو شروع کنیم من باید خیلی وقت بذارم باید مرجع بخونم چون این درس برای من ضریب ۴ داره ولی شما شرکت کننده نرم افزار لازم نیست این همه وقت برای این درس بذاری چون ضریب ۲ هست و تعداد سوالاتش کمتر و...
این شد که تصمیم گرفته شد اینا جدا بشن..تا بچه‌ها بهتر برنامه ریزی کنن و بتونن باهم دیگه هماهنگ بشن...
امیدوارم بتونیم در کنار هم و با کمک هم پیش بریم..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminamini
ارسال: #۳۵۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ ب.ظ
سلام بچه‌ها من همه‌ی پست های خودمو که بی ربط بود رو پاک کردم تا یکی وارد اینجا میشه نا امید نشه و
و وضع اینجا بهتر بشه. این اخری پاک نشد

یه تاپیک جدید واسه نرم افزاری‌ها زدم . ایشالا واسه همه مفید باشه
۰
۰
ارسال: #۳۵۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ ب.ظ
سلام بچه‌ها منم میخوام برنامه ریزی کنم برا سال ۹۱ البته شما میگید سال سومی هستید من سال سومی نیستم اما سربازم البته از نوع سرباز معلمش فکر کنم ۳ روز تو هفته کلاس داشته باشم برا همین میخوام از شنبه هفته دیگه شروع کنم که عقب نیفتم و اینم بگم من امسال البته خوندم خوبم خوندم ولی اصلا هنوزم هنگم که چرا رتبم شد ۶۳۴ به هرحال شاید قسمت نبوده امسال قبول بشم پس دوباره میخونیم به هر حال برنامه ای گذاشتید منم هستم
خوشحال میشم با بچه‌ها پیش بریم
۰
۰
ارسال: #۳۵۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ب.ظ
سلام
من هم سال سومی هستم.
تازه عضو شدم.
امیدوارم همه بتونیم رتبه های خوبی بیاریم.
تنها ناراحتیه من به خاطر سخت گیری فوق العاده شدید دانشگاهمه که معدلم را آورده پایین .
من مطمئنم از پس کنکور ۹۱ ارشد هم مثل کنکور لیسانس هممون بر میایم.
از نظر درجه سختی به نظر من کنکور لیسانس اگه سخت‌تر نبود حداقل با ارشد یکیه.(از نظر پشتکاری که میخواهد و پارامتر هایی که چنین جنبه ای دارند!!)
به نظر من بچه ها! بیشتر بیایید از تجربه هم در خواندن درس‌ها و چگونگی شیوه مطالعه و درس خواندن و مسائل این چنینی بیشتر باهم اینجا حرف بزنیم تا انگیزه هامون بیشتر شه.
چون ارتباط ما از طریق اینترنت هست به نظرم برنامه ریزی مثل گرو ه های حضوری امکانش زیاد نیست و بازدهی هم نداره.
جدای از مسائل خواندن فلان منبع یا زدن تست یا تعداد ساعات مطالعه ......من خودم به شخصه کسانی را در دانشگاهم دیدم که با ۴ ماه خواندن در ارشد الان رتبه های واقعا عالیی آوردند.بعضی‌ها هم از اول تابستان شروع کرده اند و نتیجه ای نیاوردندSad
خب این نشون میده واقعا چیز هایی هستند که دونستنشون شاید اندازه خواندن یک منبع درسی ارزش داره و به نظرم قبل شروع به کنکوری خواندن واجبه که اول این مسائل آگاه باشیم!
حتی آن هایی که رتبه هاشون خوب میشه نمیتونند بهش به درستی اشاره کنند که بر میگرده به قدرت بیان داشتن و گاهی فکر میکنند شما هم این را میدانید و از گفتنش صرف نظر میکنند.و حتی من دیدم خود شخص حتی در همین مصاحبه‌ها یک جورایی سعی به اشاره به اون‌ها دارند ولی نهایتا با یه جمله داشتن پشتکار قضیه را فیصله میدهند.
چون خودشون هم درست نمیدونند چطوری بهش اشاره کنند!
اونها بیشتر به تاکتیک‌ها و منابع خوندن درس‌ها اشاره میکنند!که اینم خوبه
خود من بعد از سال‌ها تا حدودی فهمیدم که واقعا کلید قضیه در کجاست.که حتما اگر بحث‌ها را ادامه بدید میتونم تجربه و اونچه که خودم در مقابل چشمانم دلایل اصلی موفقیت دیگران را به برکت حضورم در یکی از بهترین دانشگاه های ایران میدیدم براتون بگم.(بازم میگم چیز هایی که فراتر از خواندن فلان منبع و تست است.)
امیدوارم منظورم را فهمیده باشید!

با احترام
مهرداد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , aminamini
ارسال: #۳۵۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۴ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  سلام
من هم سال سومی هستم.
تازه عضو شدم.
امیدوارم همه بتونیم رتبه های خوبی بیاریم.
تنها ناراحتیه من به خاطر سخت گیری فوق العاده شدید دانشگاهمه که معدلم را آورده پایین .
من مطمئنم از پس کنکور ۹۱ ارشد هم مثل کنکور لیسانس هممون بر میایم.
از نظر درجه سختی به نظر من کنکور لیسانس اگه سخت‌تر نبود حداقل با ارشد یکیه.(از نظر پشتکاری که میخواهد و پارامتر هایی که چنین جنبه ای دارند!!)
به نظر من بچه ها! بیشتر بیایید از تجربه هم در خواندن درس‌ها و چگونگی شیوه مطالعه و درس خواندن و مسائل این چنینی بیشتر باهم اینجا حرف بزنیم تا انگیزه هامون بیشتر شه.
چون ارتباط ما از طریق اینترنت هست به نظرم برنامه ریزی مثل گرو ه های حضوری امکانش زیاد نیست و بازدهی هم نداره.
جدای از مسائل خواندن فلان منبع یا زدن تست یا تعداد ساعات مطالعه ......من خودم به شخصه کسانی را در دانشگاهم دیدم که با ۴ ماه خواندن در ارشد الان رتبه های واقعا عالیی آوردند.بعضی‌ها هم از اول تابستان شروع کرده اند و نتیجه ای نیاوردندSad
خب این نشون میده واقعا چیز هایی هستند که دونستنشون شاید اندازه خواندن یک منبع درسی ارزش داره و به نظرم قبل شروع به کنکوری خواندن واجبه که اول این مسائل آگاه باشیم!
حتی آن هایی که رتبه هاشون خوب میشه نمیتونند بهش به درستی اشاره کنند که بر میگرده به قدرت بیان داشتن و گاهی فکر میکنند شما هم این را میدانید و از گفتنش صرف نظر میکنند.و حتی من دیدم خود شخص حتی در همین مصاحبه‌ها یک جورایی سعی به اشاره به اون‌ها دارند ولی نهایتا با یه جمله داشتن پشتکار قضیه را فیصله میدهند.
چون خودشون هم درست نمیدونند چطوری بهش اشاره کنند!
اونها بیشتر به تاکتیک‌ها و منابع خوندن درس‌ها اشاره میکنند!که اینم خوبه
خود من بعد از سال‌ها تا حدودی فهمیدم که واقعا کلید قضیه در کجاست.که حتما اگر بحث‌ها را ادامه بدید میتونم تجربه و اونچه که خودم در مقابل چشمانم دلایل اصلی موفقیت دیگران را به برکت حضورم در یکی از بهترین دانشگاه های ایران میدیدم براتون بگم.(بازم میگم چیز هایی که فراتر از خواندن فلان منبع و تست است.)
امیدوارم منظورم را فهمیده باشید!

با احترام
مهرداد
سلام دوست عزیز منم باهاتون موافقم خوشحال میشم که بگید کدوم دانشگاه می خونید و از این تجربه هایی که میگید صحبت کنید
۰
۰
ارسال: #۳۶۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ
سلام
بهترین منبع برای کامپایلر چیه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۳۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۳۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۳۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close