زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کی به خدا نزدیکتره؟؟

ارسال: #۳۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ ب.ظ
RE: کی به خدا نزدیکتره؟؟
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ ب.ظ)milad_iq نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ)nmusavi نوشته شده توسط:  به نظر من اصلا خدا از کسی دور نیست و اندازه ای هم نداره خداوند تو وجود انسانهاست تو قلب انسانهاست. من وقتی ازش کمک می خوام یا وقتی یادش می کنم و.... واقعا حسش می کنم.

خوبه اما ارتبطا با خدا دارای اصولی است
مثلا مسیحی ها کت و شلوار میپوشن و ادب میکنن
ما هم با ظاهری آراسته به جای شعر و موزیک رو به قبله ایست میکنیم و نماز میخونیم....
سعی کنیم آداب ارتباط با موجودیتی که نمیشه گفت چقدر عظیمه رو رعایت کنیم
میلاد جان.
به نظر من هر کسی با هر اصولی با خدای خودش ارتباط برقرار کنه و جوابشم بگیره درسته. مسیحیان میرن کلیسا عبادت می کنن مسلمونا نماز می خونن و.... .هر کسی هم هر دینی داره به هر چی چیزی که معتقد هست چه درست چه غلط باید بهشون احترام گذاشت و هر کسی آزادانه می تونه برای خودش دینی انتخاب کنه و به هر نحوی خدای خودشو پرستش کنه و باهاش ارتباط برقرار کنه و درست نیست ما به کسی بگیم این درسته این درست نیست. وظیفه ما اینه که به بنده های خدا آزار نرسونیم و بدی نکنیم و بهشون احترام بزاریم و اگر می تونیم به نیازمندان کمک کنیم.

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou
ارسال: #۳۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)milad_iq نوشته شده توسط:  در رابطه با عملکرد روحانیت هم تا حدودی حق باشماست.....خوب عمل نکردن...و الا اسلام آنقدر شیرین هست که عرب سوسمار خوار رو رام کرد،اما چیزی که ما از اسلام ارائه کردیم،حالا جوابگوی ۴ تا جوان نیست...اسلام همون اسلامه...ما بد ارائه اش دادیم...

من از نوشته هاتون شما رو آدم معتقدی شناختم و برای شما و عقایدتون احترام قائلم هر چند که ممکنه خیلیاش و رو هم نفهمم!
اما واسم جالبه که شما خیلی راحت از القاب استفاده کردین!عرب سوسمار خوار!!!!!!
می دونم که در اسلام هم گذاشتن همچین القابی درست نیست هر چند که منظوری نداشته باشید!
ارسال: #۳۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  من حق رو به nmusavi میدم . راست میگه خب ، یا تالار مذهبی ایجاد نشه ، یا اگه ایجاد میشه ، تا بین دو نفر بحث و گفت و گو ( خواه تند خواه آروم ) میشه ، مدیرای عزیز به اعضا خرده نگیرند ، به هر حال نمیشه تاپیک مذهبی بزنیم بعد یه همچین موقعی بیاییم بگیم اینجا جای این حرفا نیست و تالار تخصصیه و ... / خب اگه نیست پاک کنید این تالار و تا دیگه از این بحث ها هم پیش نیاد !!

این فقط یه انتقاد بود ... امیدوارم کسی ناراحت نشه Smile
چون وظیفه داریم به انتقادات پاسخ بدیم عرض میکنم:شما هر جا که خیابانی هست و میشه با موتور سیکلت رفت داخلش، اجازه دارید تکچرخ هم بزنید.؟Big GrinBig Grin
اگه من بگم این تاپیک از اول باید حذف میشد خب بعضی انتقادات شدید میشد، اگرچه میدونستم که بعدا" به جاهایی میرسه که نباید برسه. حالا چرا این تاپیک باید بسته میشد؟ بنظرتون ما اجازه داریم بگیم کی بخدا نزدیکه و طبیعتا" کی دورتره؟ بنظرتون این درسته که بیایم بگیم فلان قشر بخدا نزدیکن و فلان قشر دورتر؟ بنظرتون اگه همه اقشار اینجا بودند هم و از حقوق خودشون دفاع میکردن باز هم اجازه همچین کاری را داشتیم که خط کش بذاریم و ایمان افراد یا اقشار را اندازه بگیریم.
این بحثها مورد نظر مباحث مذهبی مورد نظر در این سایت نیست. در صورتیکه با ضوابط مطابقت نداشته باشه مثل خیابان و تک چرخ زدن مانع خواهیم شد. زیرا در صورت زدن پستهای خلاف قوانین پذیرفته شده ، ایجاد کننده پست معلوم نیست و طبیعتا" بنیانگذار محترم بدون هیچگونه تقصیری و فقط بدلیل ایجاد محیط بحث ،دچار مشکل خواهند شد.
الآن هم این تاپیک بسته میشه. اگه کسی اعتراض داره خصوصی مطرح کنه جوابگو هستیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou , zzsnowdrop , ahmadi_development , انرژی مثبت , marzieh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۸۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند) minai ۲۱ ۱۵,۶۱۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ana9940
  ۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) moloodi ۱۷ ۳,۲۰۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  خدا! (دعوت به بحث اصولی و بیان آزادانه‌ی اعتقادات) MShariati ۱۳ ۶,۹۳۴ ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati
Star شبکه همدان یا تجارت قم؟ تورو خدا کمکم کنید elenaghasemi ۷ ۴,۴۶۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Densike
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۸۴ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
Question تو رو خدا جواب.... (تحلیل و طراحی سیستم ها) salimeh ۲ ۲,۷۷۶ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: salimeh
Sad جدول توزیع احتمال (تورو خدا یکی کامل جواب بده) hamidnpa ۰ ۱,۳۶۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamidnpa
  خدا کافیست ، خدا هادیست good-wishes ۰ ۱,۷۹۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  متاسفم خدا جون ! اما یه تناقض برام پیش امده Aseman7 ۱۱ ۶,۳۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: npour

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close