زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین مدرک برای رفتن به خارج از کشور

ارسال: #۱۶
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط zzsnowdrop.)
البته الان دیگه کتاب هایی که مراکز آموزشی تدریس میکنن سطحشون بالاتر از interchange‌هست.
مثلا جایی که من میخونم کتابای kac رو درس میدن که نسبتا از اون بهتره و به روز تره.
به نظرم اول یه مشاوره با مراکز ielts داشته باشید خیلی خوبه.
اما بهترین چیز برای یاد گیری زبان کتابای داستان کوتاه انگلیسیه.دیدن کارتون البته، چون زبان ساده تری داره.
کتابایی مثل listen in هم برای تقویت مهارت شنیداری واقعا عالی و خوب هست.

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , پشتکار
ارسال: #۱۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ب.ظ
کتاب listen in هست دیگه.اسمش همینه. Smile توی سه سطح ۱ و ۲ و ۳ هست.
توی این کتاب روی مهارت های مختلف شنداری بحث شده.از تشخص اینکه متن گفتگو موضوعش چیه تا مباحث پیشرفته تر.
و لهجه آمریکایی هست.

.آزمون IELTS به دو شکل Academic و General برگزار می شود .برای مهاجرت آزمون General مورد نیازه و افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاهها رو دارن باید درآزمون Academic شرکت کنن .
تا اونجا که من یدونم آزمون IELTS مورد قبول موسسه های آموزشی در استرالیا٬نیوزیلند٬ انگلستان و کانادا و ایالات متحده هست .

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ب.ظ
بچه ها پس بهتره من listen in رو بخرم
به نظرتون خوندن کتب زبان اصلی تخصصی خودمون کمکم می کنه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ب.ظ
متون تخصصی متفاوته با متون عمومی.
مطالعه کتابای داستانی ازین لحاظ که متن عمومی هست و اصطلاحات خوبی برای یادگرفتن داره رو بیشتر توصیه میکنم.
کتابا داستانی زبان انگلیسی توی سطح های مختلفی هست از مقدماتی تا پیشرفته. سطح کتابا پشتشون مشخصه.
و شما میتونید مناسب با سطحتون تهیه کنید.
و باید مهارت صحبت کردن هم داشته باشید.میتونید باخودتون صحبت کنید.اینم یک شروعه.
شما با یک پیش زمینه معمولی هم مبتونید برید دوره های ielts.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۲۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ
RE: بهترین مدرک برای رفتن به خارج از کشور
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ببخشید سوال دیگه ای داشتم listen in برای انتشارات جنگله؟ درسته؟

آره روی جلدشم یه عکس خانمه که در حال گوش کردن با هدفونهSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ب.ظ
کتاب impact listening هم بد نیست.(اسم دقیق کتاب رو یادم نیست)

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop
ارسال: #۲۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ب.ظ)zzsnowdrop نوشته شده توسط:  البته الان دیگه کتاب هایی که مراکز آموزشی تدریس میکنن سطحشون بالاتر از interchange‌هست.
مثلا جایی که من میخونم کتابای kac رو درس میدن که نسبتا از اون بهتره و به روز تره.
به نظرم اول یه مشاوره با مراکز ielts داشته باشید خیلی خوبه.
اما بهترین چیز برای یاد گیری زبان کتابای داستان کوتاه انگلیسیه.دیدن کارتون البته، چون زبان ساده تری داره.
کتابایی مثل listen in هم برای تقویت مهارت شنیداری واقعا عالی و خوب هست.

به نظرتون من کتاب داستان بخونم یا listen in یا KAC ؟Huh
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ب.ظ
listen in هم من شنیده بودم برای مهارت گوش دادنه ولی باید مهارتهای دیگه تون رو هم تقویت کنید . کتابهایی که توی آموزشگاههای زبان کار میشه(مثل همین interchange) روی گرامر و تلفظ هم کار میکنند
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۱ ب.ظ
شما باید اول هدفتونو مشخص کنید بعد.اگه هدفتون یادگیری زبان که دانشتون بره بالا کلا تو محیط زبان باشید واستون خوبه.مهم هم نیست چی و چه جوری کار میکنید.کتاب فیلم موسیقی.
ولی اگه هدف مدرک هست که باید از اول اصولی برید بالا.نمیشه فقط رو ۱ مهارت کار کنید.چون تو این سطح سرعت مهمترین عنصره پس بهتره با کتاب هایی کار کنید که ۴ تا مهارتو بپوشونه.

....winners do not do different thingss they do things differently
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maedeh , Aurora , zzsnowdrop , پشتکار
ارسال: #۲۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ ب.ظ
برای تقویت و بالا بردن سطح مهارتِ Listening، کتابِ دیگه ای که برای IELTS پیشنهاد می شه کتاب های Tactics for Listening هست که همراه با سی دیِ صوتی هست و در مجموع سه کتاب داره در سه سطح Basic، Developing، Expanding .
هم میتونید خریداری کنید، هم میتونید از اینترنت پی دی اف و فایل های صوتیِ کتاب ها رو دانلود کنید.
من خودم هم در حال حاضر روی این مجموعه کار می کنم.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ ب.ظ
اگه نمره خوبی می خواهید کسب کنید خیلی سخته که خودتون بتونید بخونید چون واقعا ۱ جاهایی تکنیک های آزمون دادن باید بلد باشید علاوه بر دانش .
من و خیلی از دوستام آموزشکاه پویان رفتیم کارش حرف نداره از نظره من.۱ سر بزنید تضمینی کلاساش.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , maedeh , پشتکار
ارسال: #۲۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من دوره زبانم رو تموم کردم یعنی تا سطح Advanced. کانون زبان ایران.
میخواستم آزمون های کانون رو شرکت کنم که دیگه فرصت نکردم.
تو کلاسهایی که می رفتم بیشتر پایه گرامر بود. کتابهاشم همین طور برپایه گرامر بود.
به نظرتون اگه بخوام IELTES یا تافل امتحان بدم نیاز به کلاس دارم؟ یا تا این حد کافیه و از این به بعد خودم کار کنم؟
چه منابعی رو پیشنهاد می کنید که کار کنم(برای تمام مهارت ها)؟

به نظر من بهتره یه نگاهی به کتاب های Cambridge Practice Tests for IELTS کنید تا تیپِ سوالات دستتون بیاد و یه محکِ کلی خودتون رو بزنید. اگه احساس میکنید تو زدنِ تست های این کتاب ها در زمان های تعیین شده(این نکته ی مهمیه!) مشکلِ چندانی ندارید خوب قاعدتاً نیاز به کلاس نیست فقط باید بیشتر تمرین کنید برای گرفتنِ یه نمره ی خوب.Shy
من خودم سالها پیش تا آخر Upper Intermediate رو گذروندم ولی چون حس می کنم زمان زیادی از اون دوران می گذره و بعدش هم دیگه مثل گذشته زبان رو کار نکردم، خیلی چیزها رو فراموش کردم. ولی با این حال فعلاً می خوام اگه بشه خودم تا یه حدی جلو برم و بعد یه دوره کلاس های آمادگیِ IELTS رو برم برای یادگیریِ یه سری نکاتِ کلیدیِ آزمون.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ
اگه تهرانی نیستید می تونید کتاباشو تهیه کنید چون تالیف خودشونه و گلچینی از ۶ نوع کتاب معنبر آیلتس دنیاست.
من دوستم ۳ ماه پیش آزمون داد همین جارو اون معرفی کرد.نمرش شد ۷/۵

۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۱۰ ب.ظ
۵ ta skill
۱-ielts reading skill
۲-ielts writing skill
۳-ielts speaking skill
۴-ielts listening skill
۵-ielts garmmar skill
ina vase moaseseie:دانش پژوهان که کتابای اصلی و تالیفیشه که سره کلاس کار میکنن.
کتاب های تمرین و تستش آیلتس کمبریج ۵ تا ۷
speaking exterash کتاب دکتر ایروانی با عنوان :ielts speaking
وکتاب speaking anahid
کتاب شبیه ساز آخرش متاب instant ielts vase cambridge

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , reyhaneh64 , firouzi.s
ارسال: #۳۰
۰۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ ب.ظ)wildcoder نوشته شده توسط:  ۵ ta skill
۱-ielts reading skill
۲-ielts writing skill
۳-ielts speaking skill
۴-ielts listening skill
۵-ielts garmmar skill
ina vase moaseseie:دانش پژوهان که کتابای اصلی و تالیفیشه که سره کلاس کار میکنن.
کتاب های تمرین و تستش آیلتس کمبریج ۵ تا ۷
speaking exterash کتاب دکتر ایروانی با عنوان :ielts speaking
وکتاب speaking anahid
کتاب شبیه ساز آخرش متاب instant ielts vase cambridge

سلام بچه ها.من معدلم خوبه .مقاله علمی پژوهشی هم ۲-۳ تا دادم.البته فعلا ترم ۲ ارشدم.اما میخام واسه پذیرش فول فاند اقدام کنم.سوال کردم گفتن باید نمره زبانم بالا باشه.من تا الان کلاس زبان نرفتم.اما زبانه کنکوره آزادمو ۱۰۰ زدم ودولتیمو ۴۵/الانم با خوندن مقاله های خارجی دارم ترجمه مو قوی میکنم.تو گرامر مشکلی ندارم .تمام منابع مفید واسه آیلتسو گیر آوردم.تهران زندگی نمیکنم.کلاسهای شهرستان کیفیته لازمه نداره.به نظرتون اگه خودم شروع کنم به خوندن وکلاس نرم میتونم تو آیلتس موفق بشم.اینم بگم که صحبت کردنم به انگلسیس زیاد خوب نیست.در حد متوسط.میشه دوستایی که دوره های آموزشی /ایلتسو رفتند بگن تو اونجا چه منابعی بهشون درس داده شده؟ اصلا دوره های آیلتس چند ماهه هست؟ البته تهران منظورمه.ممنون میشم راهنمایی کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۰۸۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۰۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۱۳ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close