زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نمازاول وقت در متروی تهران

ارسال: #۳۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط Shiny.)
RE: نمازاول وقت در متروی تهران
اونجور که تو چندتا از سایت های خبری زدن منبع این عکس وبلاگ «نماز شد» هست. وبلاگی که عکس های نماز رو میزاره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-----------------------------------------------------
نماز شد
ایمان ما این است که نماز، زیباترین لحظه زندگی است. ایمان ما این است که نماز، مسیر حرکت دنیاست. ایمان ما این است که نماز، بالاترین جلوه عبادت است.

در اینجا می خواهیم تصویری از این زیباترین لحظه زندگی، مسیر حرکت و بالاترین جلوه عبادت نشان بدهیم.

نماز شد، نام پروژه ای است که می خواهیم آن را جهانی کنیم. شما می توانید تصویر خود در حال نماز را برایمان ارسال کنید تا با نام خودتان در اینجا به نمایش گذاشته شود. می خواهیم نشان بدهیم که چطور بدون در نظر گرفتن سن و نژاد و رنگ، می توانیم در کنار هم بایستیم و در مقابل پروردگار عالم، نماز بخوانیم...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یعنی این عکس صرفا یه عکس نماز بوده و این بنده خدا فقط خواسته عکسشو اینجا بگیره ، حالا معلوم نیست کدوم سایت خبری اول تیتر «نمازاول وقت در متروی تهران» رو برا این عکس زده و بقیه سایت ها هم از رو دستش کپی زدن! Big Grin Tongue

ولی خودمونیم عجب ملت جوگیری داریم ، یه بنده خدایی تو قسمت کامنت های یه سایت گفته بود این کارگری که تو یکی از ایستگاه های درحال ساخت مترو کار میکنه

If one can do it , U too can do it
If none can do it , U must do it

حالم به هم می خوره از فرشته های الکی / این همه از ما بهترون، قدیسای دروغکی...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: yarandish , rozh66
ارسال: #۳۲
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط yarandish.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
[تصویر:  attachment.php?aid=3163]

یا این عکس !
اگه من جای این فرد بودم هرچند موقع نماز بوده اما این فضای باز و شلوغ را برای خواندن نماز انتخاب نمی کردم یه چنددقیقه وقت می گذاشتم مکان خلوت ترشو پیدا می کردم که توجهم به نمازی که می خونم بیشتر باشه .

[b]من رقص دختران هندی را بیشتر از نماز پدر و مادرم دوست دارم. چون آنها از روی عشق و علاقه می رقصند ولی پدر و مادرم از روی عادت نماز می خوانند. (دکتر شریعتی)[/b]

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shiny , navid-p
ارسال: #۳۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ب.ظ
هر شخصی نماز می خونه یا نه به خودش ربط داره
درست نیست در مورد ریاکاری یا راست بودن کسی که نمی شناسیم با اطمینان بگیم که حتما اونطور بوده
من تعدادی از افراد رو دیدم که با کارهایی که انجام دادن مشخص شده چقدر ریاکار بودن
این تصویر برای من هم خوشایند نیست و رایکاری رو در ذهن من بوجود میاره اما من با قاطعیت نمی تونم نظر بدم
دلایل من برای فکر کردن در مورد نمایشی بودن این تصویر اینه
۱- اون شخص هیچ وسیله ایی که در کنارش باشه نیست و حتما پیشه عکاسه
۲- تشریفات زیادی برای نماز خوندن چیده
۳- چرا یه گوشه نرفته و اون وسط نمازش رو خونده
۴- عبور مترو هم همزمان جالبه
۵-اون وقته صبح که هیچکی در اون اطراف نیست وجود شخصه دیگری برای گرفتن عکس جالبه

drink 8 glasses of water a day

ارسال: #۳۴
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط موج.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  یا این عکس !
اگه من جای این فرد بودم هرچند موقع نماز بوده اما این فضای باز و شلوغ را برای خواندن نماز انتخاب نمی کردم یه چنددقیقه وقت می گذاشتم مکان خلوت ترشو پیدا می کردم که توجهم به نمازی که می خونم بیشتر باشه .

درسته مستحب هم هست که در جلوتون دیوار و یا پناهی باشه که متمرکز باشید در نماز
ولی بازم نمیشه قضاوت کرد چون افق جلوی فرد کامل مشخص نیست و تا یه متربعد دید میشه شاید یه متر و نیم بعدش پناهی باشه و البته این مستحبه منتها در برابر استحبابی که نماز اول وقت داره ناچیزه
گذشته از اون شاید ابتدا که اون نماز رو شروع کرده خلوت بوده اون چیزی هم که عکس نشون میده سه نفر از نزدیکترین افرادش کاملا به اون توجه دارند و شاید جلب توجه این منظره نزدیکشون کرده
و یا شاید شما اگه در اون فضا میبودی همین جا رو انتخاب میکردی
در ضمن اون فردی که توی اون جلوه های ظاهری غرب داره نماز میخونه به نظرم اونقدر موقع نماز در رابطه خودش و خداش غرقه که چیزی نبینه (انصافا مرد میخواد اونجا نماز اقامه کنه)

(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  هر کسی یه راهی برای خودنمایی داره.یکی با مدل موی فشن ولباسای عجیب غریب یکی با اندام ورزیده و یکی با نماز و نمادهای دینی.ذات بشر همینه

و چه نازنینه اون نمایشی که پروردگار عالم بهش امر میکنه
ارسال: #۳۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ
اگر نماز میخونید و آرامش پیدا میکنید علتش آن است که از بچگی تو مغزمون فرو کردن که نماز چی هست و چه اثراتی در زندگیمون میذاره(قدرت بینظیر تلقین)
مثالی کوچک: از بچگی غذاهایی که میخوردیم از خوردنش لذت میبردیم و با همین غذاها رشد کردیم و عادت کردیم و هنوزم که هنوزه نسبت به این غذاها اشتها داریم و با ولع میخوریم در حالیکه اگر جایی برید که سوسک و کرم و ملخ بذارن جلوتون اگر با دیدن این غذا حالتون بد نشه مطمئن باشید لقمه اول رو که بخورید بالا میارید..
در حالیکه اینجور غذاها در بسیاری از کشورها بسیار طرفدار داره (خواهشا نگید اونا احمقن و نفهم) اونا هم انسان اند ولی تنها فرقشون با ما اینه که از بچگی از همین غذاها میخوردن و علت بالا آوردن ما بد بودن طعم این غذاها نیست بلکه ذهنیت ما چندش بودن این غذاهاست که تلقین همان قدرت ذهن ماست

اینارو گفتم چرا که خیلی هارو دیدم که نماز خوندنشون تقلیدی از پدر و مادرشون بوده و اونا هم تقلیدی از اجدادشون بوده یا از بس که ترسوندنشون از نماز نخوندن از ترس میخونن. حتی انقدر میترسن که نمیتونن انجام این عمل رو ببرن زیر سوال و خیلی سریع جبهه میگیرن.. حتی بعضیا انقدر ذهنشون درگیر شده که اگه نخونن همش با خودشون کلنجار میرن که نکنه کارم اشتباست، نکنه دارم راه رو اشتباه میرم و و و... و درنهایت دچار ناآرامی میشه و مجددا نماز خوندن رو شروع میکنه.
خیلی ها هم به نمازی که میخونن ایمان ندارن و از طرفی به دلایلی که بالا عرض کردم نمیتونن هم بذارنش کنار و میگن ارزشی نداره روزی ۳۰ دقیقه از عمرمون هم میذاریم واسه اینکار که متضرر نشیم..!

نمیدونم درسته یا غلط ولی از لحاظ منطق ریاضی راه حلی که غلط باشه به جواب نخواهد رسید.!

من کاملا بی طرفم و حرفم اینه که:
اگه نماز خوندن بهت آرامش و رضایت میده چه بهتر، بخون
ولی اگه فقط واست خم و راست شدنه شاید بهتر باشه دنبال یه واسط دیگه جهت بدست آوردن آرامش روحی باشی
من خودم نماز هیچ تاثیری روی روحیم نمیذاره ولی مثلا وقتی میشینم معانی قرآن رو میخونم آرومم میکنه
یا مثلا موسیقی که گوش میدم احساس میکنم بیشتر به خدا نزدیک شدم
یا وقتی مستندهای علمی خلقت جهان رو میبینم بیشتر به عظمت خدا پی میبرم و خیلی جاها شده از خدای خودم قلبا تشکر کردم

ولی اینو بدونید که بالاخره یک جایی از عمرتون میفهمید که تنها نماز میتونه بهتون آرامش بده حالا چرا اینطوریه نمیدانم..!!
ارسال: #۳۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط yarandish.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ)yoohanna نوشته شده توسط:  درسته مستحب هم هست که در جلوتون دیوار و یا پناهی باشه که متمرکز باشید در نماز
ولی بازم نمیشه قضاوت کرد چون افق جلوی فرد کامل مشخص نیست و تا یه متربعد دید میشه شاید یه متر و نیم بعدش پناهی باشه و البته این مستحبه منتها در برابر استحبابی که نماز اول وقت داره ناچیزه
گذشته از اون شاید ابتدا که اون نماز رو شروع کرده خلوت بوده اون چیزی هم که عکس نشون میده سه نفر از نزدیکترین افرادش کاملا به اون توجه دارند و شاید جلب توجه این منظره نزدیکشون کرده
و یا شاید شما اگه در اون فضا میبودی همین جا رو انتخاب میکردی
در ضمن اون فردی که توی اون جلوه های ظاهری غرب داره نماز میخونه به نظرم اونقدر موقع نماز در رابطه خودش و خداش غرقه که چیزی نبینه (انصافا مرد میخواد اونجا نماز اقامه کنه)
الله اعلم .

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
ارسال: #۳۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ق.ظ

دوست عزیز نماز واجبه . یعنی در هر شرایطی باید بجا آورده بشه . راز و رمز هایی در نماز نهفته که هنوز کامل پیدا نشده .
خود من تو یه سنی موقع نماز اصلا تمرکز نداشتم . ولی با تمرین خدا کمکم کرد و الان احساس خوبی دارم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66 , mshelman
ارسال: #۳۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ق.ظ
فتوشاپه : دی

[تصویر:  99687907715295763434.gif]
ارسال: #۳۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ق.ظ
کعبه و بت خانه بهانست که ره گم نشود.گیرم این آقا ریا کار بود.بهتره امثال نمیگم ما میگم من یادمون بیفته یکی اون بالا هاست که چه در سختی و چه در راحتی آغوشش برایمون همیشه بازه. ادم به نظر من با بهانه یا بی بهانه باید بالا بره.

خبر های روز ایران دنیا
در
ارسال: #۴۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ق.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
[تصویر:  attachment.php?aid=3163]

یا این عکس !

[b]من رقص دختران هندی را بیشتر از نماز پدر و مادرم دوست دارم. چون آنها از روی عشق و علاقه می رقصند ولی پدر و مادرم از روی عادت نماز می خوانند. (دکتر شریعتی)[/b]

به نظر من این عکس قابل قبول تر از قبلی است .. برای پدر من پیش اومده بود که تو یه کشور خارجی بود و یهو به خودش می آد می بینه زدیک به قضا شدن نمازه .. یه روزنامه پهن می کنه و تیمم و توی خیابون شروع به نماز خوندن می کنه... البته اون نه اول وقت بوده و نه با سجاده
 سپاس‌گزاری شده توسط: اکتیو
ارسال: #۴۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ق.ظ)mar236 نوشته شده توسط:  به نظر من این عکس قابل قبول تر از قبلی است .. برای پدر من پیش اومده بود که تو یه کشور خارجی بود و یهو به خودش می آد می بینه زدیک به قضا شدن نمازه .. یه روزنامه پهن می کنه و تیمم و توی خیابون شروع به نماز خوندن می کنه... البته اون نه اول وقت بوده و نه با سجاده

حتی اگه نمازم قضا بشه ولی قضاش رو با حضور قلب بخوانی بهتره ، خداوندا در قران آنقدر خیلی تاکید بر نماز با حضور قلب و توجه داده .
سوره ماعون :
به نام خداوند بخشایشگر و مهربان
(ای رسول ما) آیا دیدی آن کس (ولید مغیره) را که روز جزا را انکار کرد؟ (۱).
این همان شخص (بی رحم) است که یتیم را از در خود به قهر میراند (۲).
و کسی را بر اطعام فقیر ترغیب نمی‏کند (۳).
پس وای بر آن نمازگزاران (۴).
که دل از یاد خدا غافل دارند (۵).
همانان که (اگر طاعتی کنند) به ریا و خودنمایی کنند (۶).
و دیگران را از ضروریات زندگی منع می‏کنند (۷).
ارسال: #۴۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط banou.)
وای عجب بحثی شده اینجا.Big Grin ریا یا انجام تکلیف؟مسئله این است.Big Grin قضاوت را به عهده خدا بسپاریم.الاعمالُ بالنیات.به قول شاعر:
ما درون را بنگریم و حال را***نی برون را بنگریم و قال را
این مدلیش هم گفتن :
ما برون را ننگریم و قال را *** ما درون را بنگریم و حال را

اینم یه حکایت :
بعد از اولین ملاقات با جناب شیخ، قرار بر آن شد که به جلسه ایشان برویم. وقتی به خدمتشان رسیدیم، ایشان رو به قبله نشسته و مناجات می خواندند.
جناب شیخ عادت داشت که در ضمن دعا خواندن و مناجات، جملاتی بگوید که تنها اهلش آنرا دریافت می کردند.
من هم در همان جلسه، پشت سر ایشان نشستم و با وی هم نوا شدم.
در میان دعا، شخصی وارد مجلس شد که در ظاهر، هیچ شباهتی با دیگر شاگردان شیخ نداشت.
ریشهایش را تراشیده بود و با کلاه و لباس مخصوصی وارد مجلس شد. من هم در همان حال و هوای جوانی با خود گفتم که این شخص، با این سر و وضع، اینجا چه می خواهد؟
درست به محض آنکه این مطلب در ذهنم خطور کرد، شیخ مناجات را رها کرده و با صدای بلندی فرمودند: تو به ریشش چه کار داری؟ اگر ریشش را تراشیده، در ازای آن دو صفت خوب دیگر دارد، که ریش داری مثل تو، از آن بی بهره است.
پس مال اون به تو می چربد ... و دوباره مناجاتش را ادامه داد.» و چه زیبا شیخ هم معنای غفلت را و هم معنای تفکر را یکجا فرمودند.

Big Grin اصولا ما ایرانی ها درباب خصایص و اخلاقیات فردی دیگران زیاد قضاوت می کنیم اگه سعی کنیم راجع به دیگران قضاوت نکنیم و هرکی سرش به کار خودش باشه دنیا گلستان میشه.Big Grin

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , kashir , انرژی مثبت , s.sadri
ارسال: #۴۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۴ ب.ظ، توسط اکتیو.)
نمازاول وقت در متروی تهرانحتی اگه نمازم قضا بشه ولی قضاش رو با حضور قلب بخوانی بهتره
بابا نظر دادن با قاطعیت و بدون در نظر گرفتن هیچ احتمالی کم بود حالا از خودتونم فتوا میدین؟؟؟؟؟؟؟
اولا ممکنه نماز داشته قضا میشده طرف هم به هیچی فکر نمیکنه جز اینکه نمازش داره قضا میشه. نماز قضا شدن متاسفانه خیلی توی جامعه عادی تلقی میشه و قبحش ریخته. دوما بعدشم تصور کنین موقعی که این بنده خدا خواسته وایسه نماز اونجا خلوت بوده و اونم دیده مثلا یکی دو دقیقه وقت داره نمازشم که دو رکعته سریع تموم میشه به شلوغ شدن نمیرسه کار.همونجا ایبستاده نماز. سوما بعد ممکنه واقعا حتی با احتمال خیلی کم یکی از راه رسیده و وسایل و کیف این بنده خدا رو برداشته گذاشته کنار خودش و عکس گرفته. بابا توی این دنیا اینقدر گاهی بعضی چیزها کنارهم بطور عجیبی قرار میگیره که این توش گمه...
چهارما : کی گفته نماز را قضا بخونی بهتره؟؟؟ حضور قلب مهمه اما قضا شدن نماز گناهه.لطفا ببینین خدا از ما چی میخواد.نه اینکه دل ما چی میگه یا مغزمون چه نظری داره.البته با عرض معذرت... چیزهایی هست که خدا بهتر از ما میدونه....
پنجما واقعا حالا یه عده هم اینو ببینن که نماز میخونه حالا مثلا چی به این شخص میرسه؟؟؟؟؟؟ واقعا فکر میکنین مخصوصا نسل جدید اینقدر بیکارند و موضوع واسه مطرح شدن ندارن که بیان مثلا ۵ یا ۶ صبح کله سحر پاشن بیان ریا کاری؟؟؟
ششما خدا راشکر(فعل معکوس) اینقدر جامعه اوضاش بد شده که کسی که وای میسه این وسط نماز ۹۰ درصدش رو مردم مسخرش میکنن تا تحسین!!! طرف تازه معذبم هست!!! دیگه نمیدونم این واقعا چیش ریاست!
هفتما اصلا همه حرفای بالا غلط!!! حالاما این همه تبلیغات غربی رومونه و هزارتا رفتارمون از اونهاست و عطر و ادکلونو تمومه زندگیمون غربی شد و تازه خیلی هم اصرار داریم نشون بدیم این حالاتمونو( خودمو میگم) طوری نیست یه بیچاره ای اومد دو رکعت نماز که مهمترین وظیفه دینیمونه به جا بیاره هر چند ریا ...بهتره اینه که اصلا نماز رو نخونه.بعدشم ما باید قلبا شاد باشیم از مسلمون بودن و به چشم دیدن عبادت یه هموطنمون رو.این خودش یه جور قدرت بهمون میده.... تازه باید اینقدر موضع گرفت؟ خیر سرمون مسلمونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , banou , انرژی مثبت , s.sadri , nina69
ارسال: #۴۴
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط Tempuser.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ)اکتیو نوشته شده توسط:  کی گفته نماز را قضا بخونی بهتره؟؟؟ حضور قلب مهمه اما قضا شدن نماز گناهه.
بلاخره حضور قلب مهمه یا اینکه نماز قضا نشه ؟
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ)اکتیو نوشته شده توسط:  لطفا ببینین خدا از ما چی میخواد.نه اینکه دل ما چی میگه یا مغزمون چه نظری داره.البته با عرض معذرت... چیزهایی هست که خدا بهتر از ما میدونه....
خدا از شما چی می خواد ؟ اینکه اگه دیدی داره نماز قضا میشه مهم نیست در نمازت به من توجه کنی یا نکنی فقط زود بخون تا قضا نشه !
واقعا این برای من سوال شده ، موقعی که داره نماز قضا میشه اگه بدونی چنانچه نماز بخوانی سریع و با عجله اس و ممکنه توجه نباشه آیا در این حال بازم فقط به خاطر اینکه نماز قضا نشه نمازتو در حال می خونی ؟ واقعا خدا اینو می گه ؟
ارسال: #۴۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۱۳ ب.ظ
ببینید خدا میگه اگه نماز داره قضا می شه حتی وضو نگیرید که وقت بگذره و تیمم کنید و مستحبات نماز رو انجام ندید. این چیزی که خدا گفته پس اگه قراره به حرف خدا گوش کنیم باید نماز رو قضا نکنیم . البته مطمئنا باید سعی کرد حضور قلب در نماز داشت ولی حکمش اینه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: اکتیو , Bache Mosbat , Tempuser , Lantern , mshelman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۳۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۱۰ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close