زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[طرح] فروشگاه انجمن

ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ
[طرح] فروشگاه انجمن
به نظر شما وجود یه فروشگاه که کارش توزیع موارد مفید در مورد برنامه نویسی، سیستم های عامل و ... باشه چقدر لازم هست؟

نظرتون در مورد ایجاد یه فروشگاه که کارش توزیع تخصصی این جور منابع مفید واسه دوستان باشه چیه؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۰۶ ق.ظ
[طرح] فروشگاه انجمن
خوبه!فقط وقتشو زیاد کنید!
البته همه چیز تو اینترنت باید رایگان باشه!ولی خوب دیگه نمیشه!!
آره خوبه
که بچه‌ها برای همین مثلا بسته نرند تاپیکها رو جستجو کنند!
۰
۱
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۰۴ ق.ظ
[طرح] فروشگاه انجمن
ببینید اقای تنهایی الان سایت برنامه نویس هم که زیاد می چرخی خیلی وقتا به اون چیزی که میخواهی نمیرسی مطالب شلوغه خیلی خسته میشی بخاطر تاپیک های زیاد اما با یه جستجوی مختصر در سایت های لاتین به مطلبی که توی ذهنت هست میرسی!!!! خیلی پر تلاش هستند
بطور مثال یه بسته کامل در مورد سیستم عامل مک راهنمای نصب،تنظیمات و.... به همراه خود سیستم عامل توش باشه چقدر عالیه!!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۱۸ ق.ظ
[طرح] فروشگاه انجمن
سلام .
آقای تنهایی به نظر من خیلی خوبه به شرط اینکه مثل خیلی از این فروشگاه‌ها که سی دی یا دی وی دی می فروشند ولی توش یا ناقصه یا با ویروسه نباشه.
چون بسته شما واقعاً مرتب وسالم بود وبا قیمت خوب اگر در مورد نرم افزارها و... هم فروشگاهی با کیفیت خوب درست کنید خیلی خوب میشه .به خصوص که به شما اعتماد داریم که جنس بد نمیدید.
با تشکر

پروردگارا
به من آرامش ده
تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده
تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده
تا تفاوت این دو رابدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند جبران خلیل جبران
۰
۰
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۱۹ ب.ظ
[طرح] فروشگاه انجمن
شدیدا از این طرح حمایت می کنم

.... Loading
۰
۰
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۱ ب.ظ
[طرح] فروشگاه انجمن
دکتر از اونجا که به شما اعتقاد کامل دارم مطمئنم هر کاری که می خواهید بکنید مفید و ارزشمند است و من حمایت کامل می کنم

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۲۰ ب.ظ
RE: [طرح] فروشگاه انجمن
منم به نوبه خودم با این طرح موافقم. Smile
زمانی این طرح عالی و کامله که همراه نرم افزارهای که ارائه میشه حتما یه راهنمای نصب کامل - تنظیمات و موارد کار با ایتمها و امکانات نرم افزار یا مقدمات لازم و اولیه برای شروع کار برنامه نویسی تحت یک زبان خاص رو شامل بشه.اخه خیلی از دوستان که تازه وارد دنیای برنامه نویسی می شوند گاهی با مشکلاتی از این قبیل مواجه اندو ایجاد چنین فروشگاه میتونه انگیزه ای برای شروع این افراد باشه.

*آنچه سرنوشت مان را تعیین می کند ، شرایط زندگی نیست بلکه تصمیم های ماست.*
۰
۰
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۳۹ ب.ظ
[طرح] فروشگاه انجمن
من از حرف های بچه‌ها این استنباط رو کردم که هنوز خیلی زوده واسه این کار Smile

راستش هدف من اشتراک ابزارهایی بود که خیلی کاربرد داشتند، مثلاً ابزارهای ساخت user interface، محیط های برنامه نویسی، توزیع های لینوکس و ... ولی این طور که فهمیدم از صحبت دوستان لازمه اون ایجاد یه انجمن برنامه نویسی به صورت تخصصی هست.( فعلاً که این کار مقدور نیست، مگر اینکه دوستان زیاد بکنند که من این رو کاملاً بعید می دونم )

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۴۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  دانلود طرح لایه باز yaraplas ۰ ۱,۶۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yaraplas
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۳۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۱۲۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۷۵۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۰۲۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۵۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۶۵۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  درخواست pdf طرح ۹۰ درصد پارسه طراحی الگوریتم okok ۰ ۲,۵۰۱ ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  طرح نذر آموزشی فرادرس-محرم ۹۶(آموزش های رایگان) fo-eng ۲ ۵,۹۱۳ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: fo-eng

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close