زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر عنوان کاربری اعضا مانشت!

نظرسنجی: با پیشنهاد مطرح شده ...
موافقم
مخالفم
[نمایش نتایج]

ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۰۸ ب.ظ
سلام
چند وقتیه یه موضوعی تو مانشت خیلی مشغولم کرده و دنبال یه راهی میگشتم که یه جوری حلش کنم. به این فکر میکردم که حالا مانشت یه سایتی شده که توش پره از رتبه های برتر کنکور و دانشجوهای ارشد دانشگاههای مختلف کشور، ولی کسی که تازه وارد سایت میشه تا نره کارنامه و نتایج نهایی بچه‌ها رو نبینه به این موضوع پی نمیبره!
میخواستم یه موضوع "خود را معرفی کنید" یا یه چیزی شبیهش درست کنم ولی دیدم کسی که همه پست های اون رو بخونه خب سراغ کارنامه‌ها هم میره دیگه! چه کاریه!؟
الان یه پیشنهاد جدید به ذهنم رسیده، خواستم باهاتون(و البته مدیریت سایت) مشورت کنم ببینم چطوره؟
اونم اینه که اعضا لطف کنند به جای عنوان کاربری خودشون رتبه علمی خودشون رو بذارن! همین!
مثلا به جای "قله مانشت را فتح کرده" یا ... مرتبه علمی خودشون مثه "دانشجوی ارشد هوش مصنوعی صنعتی اصفهان" یا اگه رتبه قابل توجهی دارن "رتبه n کنکور ارشد نرم افزار ۸۹" یا هر دو و یا .... بذارن!
این رتبه علمی فقط محدود به کنکور و دانشجوهای ارشد نیست، شما میتونید از رتبه المپیادی خودتون یا مدالهای علمی که کسب کردین و ... استفاده کنید.
اینطوری فکر میکنم اعضا مانشت بهتر به تازه وارد‌ها معرفی میشن و اونا هم میفهمن که وارد یه سایت معمولی نشدن!Tongue

منتظر نظرات دوستان هستم!
ممنون

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۴۳ ب.ظ
پیشنهاد خوبیه، من موافقم
Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۳۲ ب.ظ
RE: تغییر عنوان کاربری اعضا مانشت!
(۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۲۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  البته من مشکلی ندارم ولی اینکار قبلا" در بعضی جاها تست شده. نتیجه اش این میشه که تعدادی از دوستان که کم هم نیستند و بدلیلی از شرایط تحصیلی خوبی برخوردار نبودن والآن خیلی راحت سوال میکنند و جواب میگیرند از اینجا دور بشن. همانهایی که اومدن عقب ماندگی تحصیلیشون رو جبران کنن.یادتون و یادمون نره که واسه چی دور هم جمع شده ایم. قرار نیست به آقای دکتر یا رتبه یک کنکور کمک آموزشی بشه قراره برای کسی که استاد و منابع خوبی نداشته کاری بشه تا عدالت آموزشی برقرار بشه.
دوستانی که علاقمندند مرتبه علمیشون رو بیان کنن میتونن محلی برای گذاشتن رزومه شون در نظر گرفته بشه.
ولی بهر حال با دسته بندی افراد در سایت بصورت ضعیف وقوی و متوسط که خودبخود ایجاد میشه ،مخالفم.

با این پیشنهاد بیشتر موافقم یه قسمت باشه هر کی دوست داشت رزومه خودشو بزاره که اگه هر کاربری خواست با کلیک روی اون بره و رزومه اون کاربر خاص رو مطالعه کنه حالا هرکی خواست پر کنه هر کی هم نخواست خالی بزاره

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۰۸ ق.ظ
این قسمت وجود داره توی پروفایل دوستان

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۶ ق.ظ
میدونم اما میگم مثل این" قله مانشت رو فتح کرده" بشه یعنی مستقیم توی دید!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۲۱ ق.ظ
بچه‌ها اشتباه نکنید این دسته بندی نیست، چون هیچ امتیازی قرار نیست برای کسی در نظر گرفته بشه
تو سایتی که توش فعالیت علمی-دانشجویی میشه اعضا رو نباید با سرهنگ و سرگرد معرفی کنیم که!
این کار نمیتونه باعث فخر فروشی یه عده باشه، چون هم اکثر کاربرا دارن بصورت ناشناس فعالیت میکنن و هم گفتم این کار هیچ امتیازی برای کسی نداره، هدف فقط بهتر شناسوندن سایت و اعضا اونه

فعلا با گوشی زیاد نمیتونم تایپ کنم، منتظر نظرات بقیه دوستان هستیم

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۰۰ ب.ظ
درسته ولی سهیل جان به نظرت اون دانشجویی که هنوز کنکور قبول نشده و بلا به دور المپیادی هم نبوده چه عنوانی باید بزاره؟؟ "پشت کنکوری بدبخت؟؟؟!" یا همون "در دامنه‌ی مانشت"
ثانیا به نظر من ارزش یه فرد رتبه بالا در راهنمایی هایی است که به بچه‌ها می ده تا بقیه هم نتیجه بگیرن.یعنی داشتن یه حس نوع دوستی که اگر یه جایی رسیدی دلت بخواد بقیه هم بیان کنارت.برای همین هست که خیلی هاشون با اینکه خرشون از پل گذشته بازم به مانشت سر می زنند.(دستشون درد نکنه)صرفا داشتن یک رتبه بالا ارزش نیست.بزار ذهنیت برابر بودن و دوستی مانشتی‌ها همچنان پایدار باشد.
ولی من با نظر اول و دوم yasemi کاملا موافقم.(مخصوصا رزومه خود شما که چطور تونستید با داشتن۱۵ واحد درسی و خوندن ۴ ماهه اصفهان قبول شید برام جای سوال داره؟؟)
۰
۰
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط Soheil.)
نقل قول: نتیجه اش این میشه که تعدادی از دوستان که کم هم نیستند و بدلیلی از شرایط تحصیلی خوبی برخوردار نبودن والآن خیلی راحت سوال میکنند و جواب میگیرند از اینجا دور بشن. همانهایی که اومدن عقب ماندگی تحصیلیشون رو جبران کنن.یادتون و یادمون نره که واسه چی دور هم جمع شده ایم.
اتفاقا کاملا هم برعکسه! الان تو وب کاربرا چون میتونن ناشناس فعالیت کنن خصوصی ترین مسائلشونم برای مشاوره و راهنمایی گرفتن مطرح میکنن چه برسه به سوال درسی! البته حرف شما در محیط هایی که کاربراش اهل "به رخ کشیدن" و "پز دادن" هستن درسته ولی در مورد مانشت، نه! اینجا فرد احتمالی که اهل این حرکتها باشه طرد میشه!

(۳۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۰۰ ب.ظ)مریم نوشته شده توسط:  درسته ولی سهیل جان به نظرت اون دانشجویی که هنوز کنکور قبول نشده و بلا به دور المپیادی هم نبوده چه عنوانی باید بزاره؟؟ "پشت کنکوری بدبخت؟؟؟!" یا همون "در دامنه‌ی مانشت"
ثانیا به نظر من ارزش یه فرد رتبه بالا در راهنمایی هایی است که به بچه‌ها می ده تا بقیه هم نتیجه بگیرن.یعنی داشتن یه حس نوع دوستی که اگر یه جایی رسیدی دلت بخواد بقیه هم بیان کنارت.برای همین هست که خیلی هاشون با اینکه خرشون از پل گذشته بازم به مانشت سر می زنند.(دستشون درد نکنه)صرفا داشتن یک رتبه بالا ارزش نیست.بزار ذهنیت برابر بودن و دوستی مانشتی‌ها همچنان پایدار باشد.
ولی من با نظر اول و دوم yasemi کاملا موافقم.(مخصوصا رزومه خود شما که چطور تونستید با داشتن۱۵ واحد درسی و خوندن ۴ ماهه اصفهان قبول شید برام جای سوال داره؟؟)
الان ما تو سایت یه سری دانشجوی ارشد و غیر ارشد داریم که (از دید بازدید کننده) معلوم نیست کی کجا درس میخونه و چجوری به اونجا رسیده!(حداقل در مورد اکثریت اینجوریه!) تازه واردی هم که وارد میشه نمی دونه از کی با چه سطح علمی و صلاحیتی داره مشاوره و اطلاعات میگیره، درسته؟ ولی با این کار هم این مشکل ناشناس بودن حل میشه هم اینکه کاربر به این نتیجه میرسه که دانشجوهایی که شریف و تهران و ... قبول شدن از جنس خودشن و کتابهایی رو خوندن که در دسترس اون هم هست و تو دانشگاههایی بودن که شاید از دانشگاه اون سطح پایین تری داشته! دیگه براش این افراد آدم خاص نیستن (به نظرم گام خیلی بزرگیه!)
با پیشنهاد رزومه من هم موافقم، ولی مطمئن باشید یه سری هم هستند که چیزی برای رزومه کردن ندارن! در ضمن من "صنعتی" اصفهان قبول شدم! ما با دانشگاه اصفهانی‌ها رابطه خوبی نداریم!Cool
رزومه من هم چیز خاصی نداره، ۳ ۴ خط بیشتر نیست، پررنگ ترین جاش قبولی کارشناسی ارشده! بچه های فرستادن "شاید" من هم فرستادم! شما انگار کنکور رو خیلی دست بالا گرفتید که از کار من تعجب کردید، نه اونجورام که به نظر میاد نیست، راحت‌تر از اونی هستش که فکر میکنید، مشکلات اصلی اینور کنکوره!

(۳۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۵۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ظاهرا" تعدادی از دوستان ممتنع یعنی بدون نظر هستند. میتونید یک گزینه سوم هم اضافه کنید.
برای من امکان ویرایش نظرسنجی نیست، خودت یا دکتر اگه میتونید زحمتشو بکشید ولی فکر نمیکنم در نتیجه اصلی فرق زیادی بکنه!

کماکان منتظر نظر بقیه دوستان هستیم!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط Soheil.)
دیگه کسی نظری نداره؟!! فکر کنم تنها دانشجوی ارشدی که رای داد خودم بودم!!!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۰۷ ب.ظ
دکتر جان
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از وقتی درست شده خالی مونده ها، این تاپیک کاندیدای خوبیه واسه اونجا!
یه سوال دیگه، موضوعات تکراری و پست های نامرتبطی که باید حذف بشن رو "حذف" کنم یا منتقل کنم به بخش بایگانی(همونجا!)؟ (و اینگونه بود که پیام خصوصی اختراع شد!Big Grin)

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۴۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۴۵۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۵۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۲۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۱۰۱ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۳۰۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۷۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۳۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close