تالار گفتمان مانشت
[طرح] فروشگاه انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

[طرح] فروشگاه انجمن - admin - 21 آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ق.ظ

به نظر شما وجود یه فروشگاه که کارش توزیع موارد مفید در مورد برنامه نویسی، سیستم های عامل و ... باشه چقدر لازم هست؟

نظرتون در مورد ایجاد یه فروشگاه که کارش توزیع تخصصی این جور منابع مفید واسه دوستان باشه چیه؟

[طرح] فروشگاه انجمن - IT86 - 21 آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۰۶ ق.ظ

خوبه!فقط وقتشو زیاد کنید!
البته همه چیز تو اینترنت باید رایگان باشه!ولی خوب دیگه نمیشه!!
آره خوبه
که بچه‌ها برای همین مثلا بسته نرند تاپیکها رو جستجو کنند!

[طرح] فروشگاه انجمن - javadjj - 21 آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۰۴ ق.ظ

ببینید اقای تنهایی الان سایت برنامه نویس هم که زیاد می چرخی خیلی وقتا به اون چیزی که میخواهی نمیرسی مطالب شلوغه خیلی خسته میشی بخاطر تاپیک های زیاد اما با یه جستجوی مختصر در سایت های لاتین به مطلبی که توی ذهنت هست میرسی!!!! خیلی پر تلاش هستند
بطور مثال یه بسته کامل در مورد سیستم عامل مک راهنمای نصب،تنظیمات و.... به همراه خود سیستم عامل توش باشه چقدر عالیه!!!!

[طرح] فروشگاه انجمن - ramzi - 21 آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۱۸ ق.ظ

سلام .
آقای تنهایی به نظر من خیلی خوبه به شرط اینکه مثل خیلی از این فروشگاه‌ها که سی دی یا دی وی دی می فروشند ولی توش یا ناقصه یا با ویروسه نباشه.
چون بسته شما واقعاً مرتب وسالم بود وبا قیمت خوب اگر در مورد نرم افزارها و... هم فروشگاهی با کیفیت خوب درست کنید خیلی خوب میشه .به خصوص که به شما اعتماد داریم که جنس بد نمیدید.
با تشکر

[طرح] فروشگاه انجمن - mahdi20 - 21 آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۱۹ ب.ظ

شدیدا از این طرح حمایت می کنم

[طرح] فروشگاه انجمن - hanif - 21 آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ

دکتر از اونجا که به شما اعتقاد کامل دارم مطمئنم هر کاری که می خواهید بکنید مفید و ارزشمند است و من حمایت کامل می کنم

RE: [طرح] فروشگاه انجمن - roz1 - 21 آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۲۰ ب.ظ

منم به نوبه خودم با این طرح موافقم. Smile
زمانی این طرح عالی و کامله که همراه نرم افزارهای که ارائه میشه حتما یه راهنمای نصب کامل - تنظیمات و موارد کار با ایتمها و امکانات نرم افزار یا مقدمات لازم و اولیه برای شروع کار برنامه نویسی تحت یک زبان خاص رو شامل بشه.اخه خیلی از دوستان که تازه وارد دنیای برنامه نویسی می شوند گاهی با مشکلاتی از این قبیل مواجه اندو ایجاد چنین فروشگاه میتونه انگیزه ای برای شروع این افراد باشه.

[طرح] فروشگاه انجمن - admin - 21 آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۳۹ ب.ظ

من از حرف های بچه‌ها این استنباط رو کردم که هنوز خیلی زوده واسه این کار Smile

راستش هدف من اشتراک ابزارهایی بود که خیلی کاربرد داشتند، مثلاً ابزارهای ساخت user interface، محیط های برنامه نویسی، توزیع های لینوکس و ... ولی این طور که فهمیدم از صحبت دوستان لازمه اون ایجاد یه انجمن برنامه نویسی به صورت تخصصی هست.( فعلاً که این کار مقدور نیست، مگر اینکه دوستان زیاد بکنند که من این رو کاملاً بعید می دونم )