زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توجه مدیرهای محترم

ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط farahnaz.)
توجه مدیرهای محترم
مدیرهای محترم من میخواستم یه عکس آپلود کنم تو قسمت بحث سوالات کنکور ارشد علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ این پیغام میاد خواهشا اگه میشه محدودیت آپ منو بردارید . چون من فایلم فقط یه عکس کم حجمه
حجم فایلی که می خواهید پیوست کنید بسیار زیاد است. بیشترین حجم فایل برای آپلود ۱۰۰ کیلوبایت است.
خواهشا بعد از اینکه مشکلم رفع شد این پست را پاک کنید نمیدونستم این پیام را باید به کجا بنویسم واسه همین پست زدم .
با تشکر ممنون

گل ها امضای خدا در زمین هستند ، بدون شک تو زیباترین امضای خدایی .
آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
توجه مدیرهای محترم
این پیغام رو واسه همه میده در صورتی که فایلی که می خوان اپلود کنند بزرگ باشه می تونید با نرم افزار مثلا office picture manager که فکر کنم همه هم دارن سایز عکس رو کوچیکتر کنید فکر نکنم کیفیتش زیاد تغییر کنه بعد اون اپلود کنید . من خودم معمولا این کار رو انجام میدم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz , Xilinx
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ ب.ظ
توجه مدیرهای محترم
پس چرا بعضی ها فایل ها بزرگتر از یک مگ آپلود کردند ولی من بیشتر از ۱۰۰ کیلو بایت هم نمیتونم آپلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .
۰
۰
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ
توجه مدیرهای محترم
احتمالا آقازاده هستندBig Grin.
محض شوخی گفتم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , pos , Xilinx , mosenabdoli
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ
RE: توجه مدیرهای محترم
من الان فایل سئوالات ارشد مهندسی ۹۱ رو ضمیمه کردم(برای تست کردن)ولی برای من که شد. اگر تمایل دارید که برای من ایمیل کنید تا من بذارم توی ارسالتون: fatima1537[at]gmail.com
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ق.ظ
توجه مدیرهای محترم
برای هر نوع فایلی محدودیت تفاوت داره. برای عکس‌ها حجم‌های بالا رو محدود کردیم. از فرمت jpeg استفاده نمایید باز بهتره. واسه zip تا ۸ مگ هم می‌تونید آپلود کنید Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , farahnaz
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ ب.ظ
توجه مدیرهای محترم
اگر میخواهید سئولات کنکور رو آپلود کنید و حجمشون زیاده ازشون عکس بگیرید حالا یا با دوربین یا با دکمه print screen صفحه کلید . بعد توی محیط PAINT اون رو PAST کنید . با فتوشاپ هم میتونید کم حجمشون کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ ب.ظ
توجه مدیرهای محترم
ممنون از همه مدیرها .

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد گره های برگ با توجه به درجه نودها rad.bahar ۱ ۲,۲۱۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سید علی اصغر
  نکات قابل توجه برای کسب رتبه اول موتور های جستجو را یاد بگیرید itzeroone ۰ ۱,۳۲۲ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: itzeroone
  سلام ! یک سوال جایگشت و ترکیبی. ممنون از توجه شما humi1347 ۱ ۱,۵۷۱ ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: msour44
  دوستان لطفا با توجه به کلید سوالات درصدهاشون رو اعلام کنن hesamvazirii ۵۵ ۲۹,۴۸۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دوستان آی تی لطفا با توجه به کلید سوالات درصدهاشون رو اعلام کنن hesamvazirii ۰ ۱,۶۷۳ ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hesamvazirii
  با توجه به سوالات سال ۹۵و۹۴ چه منبعی رو برای کنکور ۹۶ مطالعه کنیم؟ bfrienda ۴ ۳,۷۹۶ ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  توجه صفحه پنجم کتاب طراحی الگوریتم پوران چاپ ۱۰ Innocence ۸ ۴,۵۷۲ ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Innocence
  برنامه ریزی برای گرایش هوش مصنوعی با توجه به تغییرات MBe ۱ ۱,۶۷۶ ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sali_h
Exclamation با توجه به تغییر منبع زبانهای برنامه سازی.کتاب چی بخونیم؟ saberz ۵ ۲,۴۶۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Question تغییرات کنکور ارشد ۹۶ با توجه به برنامه جدید وزارت علوم Arash2357 ۴ ۳,۵۸۸ ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Innocence

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close