تالار گفتمان مانشت
توجه مدیرهای محترم - نسخه‌ی قابل چاپ

توجه مدیرهای محترم - farahnaz - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ

مدیرهای محترم من میخواستم یه عکس آپلود کنم تو قسمت بحث سوالات کنکور ارشد علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ این پیغام میاد خواهشا اگه میشه محدودیت آپ منو بردارید . چون من فایلم فقط یه عکس کم حجمه
حجم فایلی که می خواهید پیوست کنید بسیار زیاد است. بیشترین حجم فایل برای آپلود ۱۰۰ کیلوبایت است.
خواهشا بعد از اینکه مشکلم رفع شد این پست را پاک کنید نمیدونستم این پیام را باید به کجا بنویسم واسه همین پست زدم .
با تشکر ممنون

توجه مدیرهای محترم - انرژی مثبت - ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ

این پیغام رو واسه همه میده در صورتی که فایلی که می خوان اپلود کنند بزرگ باشه می تونید با نرم افزار مثلا office picture manager که فکر کنم همه هم دارن سایز عکس رو کوچیکتر کنید فکر نکنم کیفیتش زیاد تغییر کنه بعد اون اپلود کنید . من خودم معمولا این کار رو انجام میدم.

توجه مدیرهای محترم - farahnaz - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ

پس چرا بعضی ها فایل ها بزرگتر از یک مگ آپلود کردند ولی من بیشتر از ۱۰۰ کیلو بایت هم نمیتونم آپلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توجه مدیرهای محترم - blackhalo1989 - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ

احتمالا آقازاده هستندBig Grin.
محض شوخی گفتم.

RE: توجه مدیرهای محترم - fatima1537 - 04 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ

من الان فایل سئوالات ارشد مهندسی ۹۱ رو ضمیمه کردم(برای تست کردن)ولی برای من که شد. اگر تمایل دارید که برای من ایمیل کنید تا من بذارم توی ارسالتون: fatima1537[at]gmail.com

توجه مدیرهای محترم - admin - 04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ

برای هر نوع فایلی محدودیت تفاوت داره. برای عکس‌ها حجم‌های بالا رو محدود کردیم. از فرمت jpeg استفاده نمایید باز بهتره. واسه zip تا ۸ مگ هم می‌تونید آپلود کنید Smile

توجه مدیرهای محترم - fatima1537 - 04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ

اگر میخواهید سئولات کنکور رو آپلود کنید و حجمشون زیاده ازشون عکس بگیرید حالا یا با دوربین یا با دکمه print screen صفحه کلید . بعد توی محیط PAINT اون رو PAST کنید . با فتوشاپ هم میتونید کم حجمشون کنید

توجه مدیرهای محترم - farahnaz - 04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ

ممنون از همه مدیرها .