زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای گرایش هوش مصنوعی با توجه به تغییرات

ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ق.ظ
من کلا رشتم کامپیوتری بود و اصلا درس مدار الکتریکی نداشتیم. توی این مدت هم سعی کردم واسش برنامه بریزم و بخونم ولی بیشتر وقتم رو روی طراحی الگوریتم و هوش گذاشته بودم . حالا طراحی الگوریتم که از تخصصی ها حذف شده و جاش سیگنال ها و سیستم ها اومده من فقط چند تا اسلاید ازش دیدم روی سایت دانشگاه شهید بهشتی بنظرم درس جالبی هست. از طرفی شبکه های کامپیوتری هم اضاف شده که اونم کلا نخوندم که البته مثل اینکه با سیستم عامل یکی شده و اونم اصلا نخوندم. حالا با این شرایط شما می گید من چطور برنامم رو تغییر بدم تا این درسا رو بخونم و منابع. چون می خوام وقت رو از دست ندم . با تشکر.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط sali_h.)
[Forwarded from ارشد کامپیوتر و آی تی]
سلام به همه دوستان ؛

?بچه های شهرستان از طریق تماس و درخواست اعتراض در سایت هرچقدر میتونید اعتراض کنید، تاکید میکنم به زمان اعلام تغییرات فقط اعتراض کنید و تنها دلیل تون رو بر دیر اعلام کردن تغییرات بگذارید؛
شماره تماس سنجش؛
۰۲۱۴۲۱۶۳
۰۲۱۸۸۹۲۳۵۹۵
۰۲۱۸۸۹۲۳۹۵۰

? به چند نفر که در زمینه ساخت فیلم کوتاه برای خبرگزاری ها مهارت دارند نیاز داریم؛به ربات مون پیام بدن هرکی بلده؛
@poshtekonkorihaabot

? دوستان لطفا در لینک پست قبلی امضای الکترونیکی انجام بدید،تا الان بیش از ۵۰۰نفر امضا جمع شده، ما حداقل به ۵۰۰ امضا نیاز داریم.
@poshtekonkoriha
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۶۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۷۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۸ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close