زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای کنکور ۹۱ چه کتابهایی خوانده اید وچه کلاس هایی رفته اید آیا مفید بود؟؟

ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
با سلام وخسته نباشین به همه دوستان وبا آرزوی قبولی در کنکور ۹۱ .لطفا دوستان در اینجا بگوییند چه کلاس های کنکور و با چه استاد های کلاس رفتند و در چه کنکور های آزمایشی شرکت کردن(در چه موسسه ای) ؟ و چه کتاب های کنکوری خواندند برای کنکور ۹۱ مفید بود آیا این کلاس های کنکور یا خواندن کتابهای کنکور و شرکت کردن در کنکور های آزمایشی و کلاس هایی که شما ها رفتین ویا کتابهایی خوانده اید آیا مفید بوده اند یا خیر ؟ (با ذکر کتاب و نام کلاس و استاد )و تجربه های خودتان را در اختیار داوطلبان دیگر قرار بدهید با تشکر از همه دوستان عزیز.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۴۷ ب.ظ
RE: برای کنکور ۹۱ چه کتابهایی خوانده اید وچه کلاس هایی رفته اید آیا مفید بود؟؟
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  با سلام وخسته نباشین به همه دوستان وبا آرزوی قبولی در کنکور ۹۱ .لطفا دوستان در اینجا بگوییند چه کلاس های کنکور و با چه استاد های کلاس رفتند و در چه کنکور های آزمایشی شرکت کردن(در چه موسسه ای) ؟ و چه کتاب های کنکوری خواندند برای کنکور ۹۱ مفید بود آیا این کلاس های کنکور یا خواندن کتابهای کنکور و شرکت کردن در کنکور های آزمایشی و کلاس هایی که شما ها رفتین ویا کتابهایی خوانده اید آیا مفید بوده اند یا خیر ؟ (با ذکر کتاب و نام کلاس و استاد )و تجربه های خودتان را در اختیار داوطلبان دیگر قرار بدهید با تشکر از همه دوستان عزیز.

می خوام بگم ..... اما میریزم بهم
می خوام بگم اگه خواستی سیستم عامل رو بخونی فقط کتاب دکتر حقیقت ، اما وقتی می بینم خودم این کتاب رو با قسمتی از مبحث کتاب تننباوم رو کامل خوندم و آخرش به زور یه تست زدم از گفتن حرفم بپشیمون میشم
من مطالعاتم به نسبت خوب بود (روزی ۶ ساعت ۵ ماه ) اما وقتی فکر می کنم با وجود خوندن ها و زحمت کشیدن امتحان رو اینطور دادم ، از هر چی بحث در مورد درسا ناامید میشم .
الان فکر می کنم اگه من جای ۵ ماه ۱۰ ماه نه اصلا ۱۵ ماه کتاب سیستم عامل حقیقت رو می خوندم و تمام تستاشم میزدم جواب نمی داد ، فقط سیستم عامل نیست که اینطور ناامیدش شدم ، آرش کمانگیرم بوده (پایگاه داده) ،ارجاع حافظه هم بوده (برنامه سازی ) و ......
خلاصه تا موقعی که از نتیجه خوندنم با خبر نشم نمی تونم پیشنهادی داشته باشم !

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ب.ظ
۶ ماه روزی ۱۰ ساعت درس خودنم.... غیر از اونایی که پارسال خوندم... موسسه ها همشون کلک پول اند......!!!!
نا امید شدم از خودم و از حواس پرتیم. از اون روزهایی که ساعت ۷ صبح با دوچرخه میرفتم کتابخونه و ساعت ۶ عصر میومدم خونه...
سوالات به قدری ساده بودن که هول شدم بد جواب دادم. (همشونو بلد بودم ولی اشتباه کردم) شایدم خدا نخواست چه کنیم دیگه... اینی که میگن اگه تلاش کنی خدا هم برات میخواد این اشتباهه اگه خدا نخواد تلاشم بکنی فایده نداره. کاش میشد قبلش از خدا پرسید که ما قراره قبول شیم یا نه؟ Sad
از ما که گذشت و فردا میریم ترمینال واسه اعزام به نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران ...!!!!
پیشنهاد من به کنکوریای سال بعد... اگه حس میکنید واسه امتحانا استرس دارید راحتتون کنم واسه ارشد نخونید...!

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp , aatwo
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  پیشنهاد من به کنکوریای سال بعد... اگه حس میکنید واسه امتحانا استرس دارید راحتتون کنم واسه ارشد نخونید...!

یه خورده پیشنهاد بی رحمانه ای دادید . بله اگه استرس باشه کنکور قبول نمیشید البته یکم استرس خیلی مفیده چون باعث میشه سرعتتون بالا بره . منظور از استرس میزان زیاد اونه نه در حد طبیعی .
بهترین کار بنظرم اینه که از همین الان روی استرس کار کنید و آزمون آزمایشی هم برید که البته اینکه کجا میرید در درجه دوم اهمیت داره رفتنش در کل خوبه حتی اگه ۱ آزمون باشه اما اونایی که نمیتونن ۰ از لحاظ مالی ) باید همونطور که گفتم از الان رو استرسشون کار کنن و تو خونه از خودشون آزمون بگیرن البته با قرار دادن محدودیت هایی مثل اینکه وسط آزمون حق ندارن بلد شن کارای متفرقه انجام بدن .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آماردان , aatwo
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۵ ب.ظ
من حتی کنکور آزمایشی هم ثبت نام نکردم ولی پشیمونم چون خیلی به تنظیم وقت و کم کردن استرس کمک میکنه
کتاب هم کتابهای مرجع میتونن خیلی کمک کنن. با اینکه وقت کمی داشتم ولی خیلی چیزهایی که بلدم از کتاب مرجع هست
کتابهای کنکوری برای وقتی خوبه که درس رو از روی مرجع یاد گرفته باشی
من تجربه خودم رو با مثال میگم. مثلا من خودم رو توی منطقی خیلی خوب میدیدم و گفتم دیگه چرا مانو بخونم و فقط پوران رو خوندم (که بچه ها هم زیاد تعریفشو کردند) ولی اونطور که باید تست نزدم . برای گسسته هم مباحثی که از گریمالدی خوندم خوب مفهومش رو یاد گرفتم(بااینکه مدتها قبل خونده بودم ولی با یه مرور دوباره یادم اومد چون با تمرینهای کتاب گریمالدی جلو رفتم و مفهومشو فهمیدم) ولی کتابهای کنکوری زیاد روی مفهوم کار نمیکنن و بیشتر روی حل تست و گردآوری و خلاصه سازی کار میکنن(مثلا همین گسسته پوران رو مقایسه کنید با چند جلد کتاب گریمالدی)
کتابهای کنکوری بد نیستند اونها هم توی یادگیری کمک میکنند نمیخوام بدشون رو بگم ولی مسلما باید اول پایه درس رو خوب یاد گرفت بعد رفت سراغ شاخ و برگها . کنکور امسال هم به نظر من توی بعضی دروس واقعا روی مفهوم دروس و فهمیدن یک روش کلی کار کرده بود(مثل ساختمان و هوش و الگوریتم)
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , Lantern , aatwo
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط Masoud05.)
البته هر کسی یه تجربه ای داره مثلا مدار منطقی من با خوندن پوران فکر کنم همه تستاش رو زدم حتی این کتابه از اون قدیمیا هست که نکته کم داره .
اما معماری رو هیچ کاری نتونستم بکنم سیستم عامل هم که اوضاعش مشخصه . نظریه هم بد نبود اما ساده ترین تستش رو بر اثر بی دقتی غلط زدم .
ساختمان هم که خوندن خاصی نمیخواد اما تا دلتون بخواد حل تمرین میخواد .
من خودم اگه قرار باشه منبع بخونم لینز میخونم + چند تا فصل الگوریتم کورمن + بعضی مباحث معماری پترسون . همین و بس!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط esisonic.)
اونقدم سخت نگیر...به نظر من وقتی باید منبع درس رو بخونی که واقعا ً اون درس رو نمی فهمی... برای مثال وقتی درس هوش مصنوعیت قوی باشه لازم نیست کتاب راسل رو بخونی...فقط کافیه یه کتاب تست خوب که حل تشریحی خوبی داشته باشه رو پیدا کنی و چند بار حلش کنی تا حسابی حرفه ای بشی..همین Wink

به امید رتبه های دو رقمی Heart

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۳
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  اونقدم سخت نگیر...به نظر من وقتی باید منبع درس رو بخونی که واقعا ً اون درس رو نمی فهمی... برای مثال وقتی درس هوش مصنوعیت قوی باشه لازم نیست کتاب راسل رو بخونی...فقط کافیه یه کتاب تست خوب که حل تشریحی خوبی داشته باشه رو پیدا کنی و چند بار حلش کنی تا حسابی حرفه ای بشی..همین Wink

به امید رتبه های دو رقمی Heart

البته نمیشه به این سادگی نسخه پیچید . خیلی مهمه که تشخیص بدی که مطالب رو خوب بلدی و این تشخیص هم صحیح باشه چون بعضاً افراد تصور میکنن مفهومی مطالب رو بلد هستن اما با یه آزمون مفهمومی متوجه میشن به زور ۳۰ درصد مطالب رو بلدن . در واقع باید شما طوری باشید که بر مطالب سوار باشید و نه اینکه بر تست های سال های قبل اشراف داشته باشید بعنوان مثال هوش مصنوعی امسال ساده بود اما برای کسایی که مفهومی خونده بودن .

پیشنهاد : اگه اولین کنکور ارشدتون هست حتما آزمون ازمایشی برید ( اگه هم از لحاظ مالی و یا مکانی مشکل دارید آزمون ها را از دوستان قرض گرفته و تو خونه بزنید)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  البته نمیشه به این سادگی نسخه پیچید . خیلی مهمه که تشخیص بدی که مطالب رو خوب بلدی و این تشخیص هم صحیح باشه چون بعضاً افراد تصور میکنن مفهومی مطالب رو بلد هستن اما با یه آزمون مفهمومی متوجه میشن به زور ۳۰ درصد مطالب رو بلدن . در واقع باید شما طوری باشید که بر مطالب سوار باشید و نه اینکه بر تست های سال های قبل اشراف داشته باشید بعنوان مثال هوش مصنوعی امسال ساده بود اما برای کسایی که مفهومی خونده بودن .

حرف شما کاملا ً متینه...ولی من توی این ۱۵ سال درس خوندنم یه چیزی رو خوب فهمیدم...اونم اینه که هرچقدر هم مرجع یه درس رو بخونی بازم هیچ چیزی جای تمرین حل کردن نمیشه...واسه همین همیشه میگم اگه یه درس رو واقعا ً بلدین لازم به مرجع نیست...بیشتر وقتتون رو روی حل تمرین بزارید...چون همیشه تمرین باعث میشه مطلب رو خیلی بهتر درک کنین...!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۱
ارسال: #۱۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ
نظرتون راجب کلاس های حل تمرین پارسه چیه؟؟؟ کسی از اونا استفاده کرده؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  پیشنهاد من به کنکوریای سال بعد... اگه حس میکنید واسه امتحانا استرس دارید راحتتون کنم واسه ارشد نخونید...!
نگید خواهشا ! من از الان کلی استرس دارم از الانم شروع کردم به خوندن باید حتما قبول شم دیگه !!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۰ ب.ظ)آماردان نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  پیشنهاد من به کنکوریای سال بعد... اگه حس میکنید واسه امتحانا استرس دارید راحتتون کنم واسه ارشد نخونید...!
نگید خواهشا ! من از الان کلی استرس دارم از الانم شروع کردم به خوندن باید حتما قبول شم دیگه !!
منم خیلی خیلی استرس دارم...در حدّی که شبها خواب کنکور میبینم...ولی فقط یه چیزی باعث میشه که استرسم کم بشه...اونم درس خوندن و فکر کردن به رتبه های بالاست
پیشنهاد میکنم شما هم استفاده کنید...به احتمال زیاد جواب میده

۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  ۶ ماه روزی ۱۰ ساعت درس خودنم.... غیر از اونایی که پارسال خوندم... موسسه ها همشون کلک پول اند......!!!!
نا امید شدم از خودم و از حواس پرتیم. از اون روزهایی که ساعت ۷ صبح با دوچرخه میرفتم کتابخونه و ساعت ۶ عصر میومدم خونه...
سوالات به قدری ساده بودن که هول شدم بد جواب دادم. (همشونو بلد بودم ولی اشتباه کردم) شایدم خدا نخواست چه کنیم دیگه... اینی که میگن اگه تلاش کنی خدا هم برات میخواد این اشتباهه اگه خدا نخواد تلاشم بکنی فایده نداره. کاش میشد قبلش از خدا پرسید که ما قراره قبول شیم یا نه؟ Sad
از ما که گذشت و فردا میریم ترمینال واسه اعزام به نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران ...!!!!
پیشنهاد من به کنکوریای سال بعد... اگه حس میکنید واسه امتحانا استرس دارید راحتتون کنم واسه ارشد نخونید...!
امیدت بخدا باشه رفیق.
ان شالله که امسال قبول می شی ، هر دو طور که باشه زود قضاوت نکن ، حتما حکمتی درکار بوده.
ما دیدمون از دنیا خیلی کوچیکه ، فقط خداست که از اون بالا بالا ها داره مارو می بینه و بهترین ها رو واسمون انتخاب می کنه حتی اگه ظاهرش کمی تلخ و نا پسند باشه.
کافی دلتو بسپاری به دست خدا ، یه اراده کافیه تا تو ساله بعد رتبه ۱ باشی و از رتبه های حتی دو رقمی و تک رقمی غیر ۱ و۲و۳ امسال هم بهتر بشه واست .

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۱۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ب.ظ
منم با esi موافقم...!!!...مخصوصا ً با جمله ی امضاش...Big Grin

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۶۶۳ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۳۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۷۰۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۱۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۷۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  اثبات بومی بودن sirvan.t ۸ ۵,۲۵۲ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۷۱ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۷۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۲۹ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close