زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به طراح سیستم عامل مهندسی

ارسال: #۱۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ ب.ظ
RE: اعتراض به طراح سیستم عامل مهندسی
بنظر منم طراح تست های سیستم عامل خوددرگیری داره . منم حدس میزنم طراحش با سال قبل یکی باشه چون هر دو سال سوالاتش خیلی حوصله سر بر بود!!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۳۹ ب.ظ
فکر کنم تنها کار درست زندگیم این بود که از همون اول سیستم و گذاشتم کنار
ولی خیلی بی انصافی بود

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ ب.ظ
سوالات سیستم بد نبودن ... باید از اون زاویه بهشون نگاه میکردین ... زیاد محاسباتی نبودن..بیشتر مفهومی...
.
.
.
.
ولی چقدر سوالاتش طوووووووووووووووووووووولانی بود... من که تا رسیدم به اخر سوال ..اولش یادم رفت ..هی برمیشگتم دوباره سوالو میخوندم .... ههههههههههههههههههههههه

.
.
.
در حال تحقیق و نوشتن پایانامه ....
۱
۱
ارسال: #۱۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)paeeizan نوشته شده توسط:  سوالات سیستم بد نبودن ... باید از اون زاویه بهشون نگاه میکردین ... زیاد محاسباتی نبودن..بیشتر مفهومی...

اینکه سوال سخت باشه یا مفهومی باشه و یا ساده زیاد مهم نیست مهم اینه که تو یه زمان معقول حل بشه . ممکنه تست ساده باشه اما ۱۰ دقیقه وقت بخواد‌، این تست یه تست استاندارد نیست!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , paeeizan , hamidhamid , xps1530 , hermes2 , mp1368
ارسال: #۲۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
بد جوری زد تو پوزمون سیستم زیادخونده بودم
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط MSZ.)
دوستان، سازمان سنجش یه بانک سوالات برای هر درس داره
مثلا همین سیستم عامل:
روند کار به این صورت هست که سازمان سنجش هر سال به ۴ یا ۵ نفر اعلام میکنه که فلان تعداد سوال طرح کنن و به سازمان سنجش بدن
این اصلا به معنی این نیست که در اون سال از سوالاتی که اون افراد طرح کردن قراره سوالات کنکور انتخاب بشه
این سوالات به بانک سوالات کنکور اضافه میشن

هر سال با توجه به سال طرح سوالات موجود در بانک با یک سری الگوریتم هایی که به سوالات اولویت داده، یک سری سوال انتخاب میشن و تو دفترچه سوالات قرار میگیرن!
حالا سوالاتی که شما امروز سر جلسه دیدید (منم دیدم!) ممکنه چند سال پیش طرح شده باشن و برای آزمون امسال انتخاب شده باشن و یا اینکه توسط افراد مختلفی طرح شده باشن (که معمولا هم همین طور هست)
دلیل اینکه بعضی سال‌ها سوالات تکراری از سال های قبل میاد همینه، یعنی انتخاب سوالات از بانک

خلاصه اینکه همه میدونیم سوالات خیلی استاندارد نیستن، ولی هیچ احدی نمیتونه ادعا کنه که طراح (در واقع طراحان) امسال و پارسال یکی بودن (بنا به دلایلی که گفتم خدمتتون)

موفق و پیروز باشید
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  دوستان، سازمان سنجش یه بانک سوالات برای هر درس داره
مثلا همین سیستم عامل:
روند کار به این صورت هست که سازمان سنجش هر سال به ۴ یا ۵ نفر اعلام میکنه که فلان تعداد سوال طرح کنن و به سازمان سنجش بدن
این اصلا به معنی این نیست که در اون سال از سوالاتی که اون افراد طرح کردن قراره سوالات کنکور انتخاب بشه

هر سال با توجه به سال طرح سوالات موجود در بانک با یک سری الگوریتم هایی که به سوالات اولویت داده، یک سری سوال انتخاب میشن و تو دفترچه سوالات قرار میگیرن!
حالا سوالاتی که شما امروز سر جلسه دیدید (منم دیدم!) ممکنه چند سال پیش طرح شده باشن و برای آزمون امسال انتخاب شده باشن و یا اینکه توسط افراد مختلفی طرح شده باشن (که معمولا هم همین طور هست)
دلیل اینکه بعضی سال‌ها سوالات تکراری از سال های قبل میاد همینه، یعنی انتخاب سوالات از بانک

خلاصه اینکه همه میدونیم سوالات خیلی استاندارد نیستن، ولی هیچ احدی نمیتونه ادعا کنه که طراح (در واقع طراحان) امسال و پارسال یکی بودن (بنا به دلایلی که گفتم خدمتتون)

موفق و پیروز باشید
من که فکر نمیکنم یه اپسیلون نظارت باشه برای آزمون سراسری برای کارشناسی بیشتر این موارد رو در نظر میگیرن.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط MSZ.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  دوستان، سازمان سنجش یه بانک سوالات برای هر درس داره
مثلا همین سیستم عامل:

موفق و پیروز باشید
من که فکر نمیکنم یه اپسیلون نظارت باشه برای آزمون سراسری برای کارشناسی بیشتر این موارد رو در نظر میگیرن.

ولی تو ارشد دقیقا طبق همین روالی که گفتم خدمتتون هست
تو کنکور کارشناسی که نظارت بیشتر هست ولی تو ارشد هم طبق اون روالی هست که گفتم
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  دوستان، سازمان سنجش یه بانک سوالات برای هر درس داره
مثلا همین سیستم عامل:

موفق و پیروز باشید

ولی تو ارشد دقیقا طبق همین روالی که گفتم خدمتتون هست
تو کنکور کارشناسی که نظارت بیشتر هست ولی تو ارشد هم طبق اون روالی هست که گفتم

اگه توزیع سوالات طبق الگوریتم خاصیه و اولویت دارها رو می دن پس چرا یه سال میبینی به یه مبحث خاص گیر میدن و یه سال نه‌، چرا امسال اینقدر صورت سوالاتش طولانی نبود مگه نه اینه که اینارو امسال طرح کردن چون می خوان مفهومی‌تر بشن خیر سرشون !
نمی دانم شاید حرف شما درسته اما حداقل می بایست به سوالات نظراتی می کردن

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۲ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  بلاخره خوندم و جوابشم زدم که میشد اگه الویت کار T2 کمتر بشه مشکل زمان حل میشه !!!

فکر میکنم اشتباه زدین. مشکل زمانی این بود که T1 پشت سمافوره ممکن بود گیر کنه که اون تایمره که برای T1 داشتیم باعث میشد اون مشکل زمانی برطرف شه!
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ق.ظ
سلام.از صبح تو سرم داره رگهای مغزم بالا پایین می پره.واقعآ روز بدی بود داشتم تو اینترنت دنبال کارنامه های سالهای قبل می گشتم که اتفاقی این سایت رو دیدم.کاش زودتر با این سایت آشنا می شدم تا از همون ظهر میومدم یکم آروم شم خیلی سیستم و احتمال خوونده بودم.همش پوچ شد.۶ماه از بهترین ساعت های جوونیمون به فنا رفت.آره درسته علمم زیاد شد خیر سرم اما چه حاصل(شدیدآ دچار خود درگیریه بعد امتحان شدم.خوب می شم؟Confused) امسال اولین سالم بود حالا به نظرتون یه سال دیگه بخوونم؟چکار کنم؟از کی شروع کنم دوباره؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ب.ظ
من نمی دونم دانشجویان کارشناسی این طراح سوال چطوری ازش نمره میگیرن و سیستم رو پاس میکنند Confused
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط mrmasoud.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۲۹ ب.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  واقعاً دوستانی که سیستم رو کلاس دکتر حقیقت رفتن یا دوستانی که شریف و تهران و امیرکبیر لیسانس خوندن تونستن سیستم جواب بدن؟آخه یکی بگه چطوری باید سیستم رو خون تا تستاش رو جواب داد؟خود دکتر حقیقت نظرشون در این باره چیه؟آخه چرا اساتید سیستم دانشگاه‌ها به این سوالات اعتراض نمیکنن؟با این سوالات طراح فقط عقده گشایی میکنه و سوادش رو میخواد به رخ بکشه.خدا شفاش بده!
اگه سوال سخت باشه هیچ کس اینقدر اعتراض نمیکنه.دلیل اعتراض اینه که سوال صرفاً به این منظور طرح میشه که کمتر کسی بتونه بهش جواب بده.چرا نمیدونم؟حتی اگه کسی بتونه سوال رو حل کنه وقت این کار رو پیدا نمیکنه مثل امسال که وقت رو هم کم کرده بودن و خودم حتی سوالات سیستم رو نشد درست بخونم.
سوالات OS امسال یکیش و میشدسریع زد (تکراری پارسال) و اون سوال دسترسی به حافظه ها دو سطحی و کش و TLB که مشابه IT 91 بوده رو هم میشد زد (ساده تر از IT بودش) اما بقیه سوالات زمانبر بودش یعنی حداقل باید ۵-۱۰ دقیقه زمان میذاشتید تا بتونید بزنید و به نظرم تست های استانداری نبوده!
در ضمن هنوز معلوم نیست اگه میزدید سنجش چی رو کلید اعلام میکرد و ...

(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ب.ظ)maryamiii نوشته شده توسط:  من نمی دونم دانشجویان کارشناسی این طراح سوال چطوری ازش نمره میگیرن و سیستم رو پاس میکنند Confused

Big Grin
خدا از دهنتون بشنوه!
من یادمه وقتی OS داشتیم دو بار کل سیلبرشاتز و خودندیم آخرشم هم نمره اول شده بود ۱۶/۷۵ و من هم ۱۶/۵ شدم!
اون قدری که OS خودندم فکر میکردم در حد خفن ۲۰ میشم اگه جای دیگه بودم و یا با استاد دیگه ای داشتم:دی
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ
[/quote]

من که دیگه به هیچ وجــــه و تحت هیچ شرایطی سال دیگه نمیخونم اما همینجا به هرکسی که میخواد سال دیگه ارشد کامپیوتر بده توصیه میکنم اولین درسی که میذاره کنار سیستم عامل باشه. هرچقدرم خونده و بلده و دوسش داره و نمرش خوب شده!!!: |
[/quote]

دقیقاً Huh
ما هم که پس فردا میریم خدمت.... دگیه خداحافظ درس...!!!
خطاب به طراح سوالات ....خــــــــــــــــــــــیلی نامردید...........!!!!!

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۰
۰
ارسال: #۳۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۴۶ ب.ظ
به نظرم زیاد نباید ناراحت باشید. تمام شد همه چی
مهم اینه که تو این مدت چقدر عالم شدید
پس حسرت نخورید
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۷۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۳۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۷۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۸۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۹۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۶۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۲۶ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  سیستم عامل سیلبرشاتز marvelous ۱ ۲,۱۱۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close