زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به طراح سیستم عامل مهندسی

ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط neo.st.)
سلام
بچه‌ها دوست داشتم بگم هرچی دری وری دلتون میخواد به طراح سیستم عامل بگین اما تو شخصیت ماها نیس.
پس لااقل نظرتونو بگین.
من که فک میکنم‌ی آدم کاملا عقده ای باشه.
آخه ۴تا سوال ۳صفحه صورت سوالش باشهHuh این انصافه؟
دردمونو به کی بگیم؟
این همه وقتی که یه عالمه آدم گذاشتن اما با یه سری سواله احمقانه که حتی وقت نشده صورت سوالو بخونن روبرو شدن چی میشه!!!
البته خداییش از حق نگذریم کنکور امسال نسبت به سالهای قبل عالی بود.
مثلا کنکور ۸۷یا۸۵ دکتر قدسی بنده خدا واسه ۱۱تا سوال اصلاحیه فرستاده بود.
یا همین پارسال که به نظر من افتضاح ترین سال کنکور ارشد کامپیوتر بود.
امثال سوالا تقریبا متناسب بود به جز سیستم عامل؛ سوال اشتباه هم فکر نکنم بیشتر از یکی دوتا داشته باشه
البته تا کلیدارو ببینیم چی میدن!!! هیچی از این عجوبه‌ها بعید نی

I'm not bound to please thee with my answer
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ ب.ظ
سلام.به نظر من باید یک کسی بیاد این سازمان سنجش را در زمینه ارشد درست حسابی درست کند.یک میلیون داوطلب اون وقت سوالات واقعا...

پروردگارا
به من آرامش ده
تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده
تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده
تا تفاوت این دو رابدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند جبران خلیل جبران
۱
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ ب.ظ
۲۵-۳۰ هزارتا داوطلب کامپیوتر بیشتر نیست.
اما به نظرم دیگه سوالات سیستم عامل خیلی خارج از سطح کنکور بود. کسی سوال اولش رو اصلا خوند؟
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۱۴ ب.ظ
RE: اعتراض به طراح سیستم عامل مهندسی
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ ب.ظ)neo.st نوشته شده توسط:  سلام
بچه‌ها دوست داشتم بگم هرچی دری وری دلتون میخواد به طراح سیستم عامل بگین اما تو شخصیت ماها نیس.
پس لااقل نظرتونو بگین.
من که فک میکنم‌ی آدم کاملا عقده ای باشه.
آخه من سیستم عامل رو ترکوندم اما...
آخه ۴تا سوال ۳صفحه صورت سوالش باشهHuh این انصافه؟
دردمونو به کی بگیم؟
این همه وقتی که یه عالمه آدم گذاشتن اما با یه سری سواله احمقانه که حتی وقت نشده صورت سوالو بخونن روبرو شدن چی میشه!!!

حیف اون روز‌ها اون ساعت‌ها و اون دقیقه هایی! که نشستمو هی سیستم عامل خوندم....! با کسی که اون روز‌ها ساعت‌ها رو رفته سینما مهمونی گردش یه نتیجه داشتمSmile))) پس بازنده منم!Sad
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidhamid , fe_atash , خانه سبز , Ohaio , baran , sajad_8900
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۱۶ ب.ظ
کلا طراح سوالای سیستم عامل چه کنکور کارشناسی ارشد و چه کارشناسی ناپیوسته همین مدلیند‌! نمی دونم مشکلشون چیه این آدما ... حقوقشون کمه ؟!

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ohaio
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ ب.ظ
من که اصلا نرفتم سراغ سیستم عامل و وقتم رو گذاشتم روی منطقی و نظریه
برای کنکور هم زیاد روش وقت نذاشتم.ولی کاملا مشخص بود که سخت بودن. تا صورت سئوالات رو خوندم متوجه شدم باید کل وقت دروس مشترک رو باید گذاشت برای سیستم عامل. منصرف شدم
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ ب.ظ
سر جلسه داشتم با خودم فکر میکردم که اگه همین الان اعلام کنن که باز کردن کتاب سر کنکور مجازه‌! و من کتاب سیستم عامل پارسه و کتاب استالینگ دستم بود ایا بازم میتونستم این سوالارو جواب بدم ؟؟؟
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidhamid , sajad_8900
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  ۲۵-۳۰ هزارتا داوطلب کامپیوتر بیشتر نیست.
اما به نظرم دیگه سوالات سیستم عامل خیلی خارج از سطح کنکور بود. کسی سوال اولش رو اصلا خوند؟

آره دوست عزیز من خوندم‌، دیدم شبیه داستان فضاییا میاد منم که طرفدار اینجور داستانا بودم برای زنگ تفریح رفتم خوندمش البته فرقش با داستان های فضایی این بود که می بایست چند بار بخونیش بفهمی چی میگه بلاخره خوندم و جوابشم زدم که میشد اگه الویت کار T2 کمتر بشه مشکل زمان حل میشه !!!
سوالاش به مسخرگی سوالای سیستم عامل دیروز آی تی بود‌، عملا اینجوری هیچ تفاوتی بین سیستم عامل خونده هاش و نخونده هاش وجود نداره

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۵
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط hamidhamid.)
فقط می تونم اینو بگم که صدای ما به جایی نمیرسه
مگه صدای ۳۰ میلیون نفر تو (.....) به جایی رسید که حالا سوالات سیستم عامل بخواد برسه!!!!!!!!!
۶
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Donna
ارسال: #۱۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۲ ب.ظ
من که سیستم عامل درس مورد علاقه‌ام هست وتوی تستاش با اینکه همه مشکل دارن زیاد مشکل نداشتم اما امروز اشکم دراومدوبادیدن سوالاتش سردرد گرفتم وباعث شد به ریاضیات نرسم.آخه به کی بگم چقدر برای این درس خوندم وحالا هیچی.................

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ ب.ظ
من مطمئن شدم که دکتر زمانی‌فر طراح نیست! چون حال زیاد نوشتن رو نداره خیلی. سوالاش یه خطی‌اند Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , xps1530 , Ohaio
ارسال: #۱۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من مطمئن شدم که دکتر زمانی‌فر طراح نیست! چون حال زیاد نوشتن رو نداره خیلی. سوالاش یه خطی‌اند Big Grin

من که دیگه به هیچ وجــــه و تحت هیچ شرایطی سال دیگه نمیخونم اما همینجا به هرکسی که میخواد سال دیگه ارشد کامپیوتر بده توصیه میکنم اولین درسی که میذاره کنار سیستم عامل باشه. هرچقدرم خونده و بلده و دوسش داره و نمرش خوب شده!!!: |
۲
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ ب.ظ
یکی از دوستانم که ارشد دانشگاه تهران میخونه میگفت پارسال طراح سیستم همون آقای دکتر ... بوده که اتفاقاً ویس و جزوه نظریه ایشون توی همین مانشت وجود داره و چند وقت پیش عکسشون رو هم دوستان همین جا آپلود کرده بودن.(اسمشون رو نیاوردم چون شاید صحت نداشته باشه و تهمت به ایشون زده بشه.)ولی چیزی که مسلمه اینه که طراح سوال پارسال و امسال یک نفره و این دیگه یک سبک طراحی واسه سیستم شده نه تصادف و اتفاق!

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ohaio
ارسال: #۱۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ
من که فقط براش دعا میکنم که بقیه کارهاش تو زندگی اش اینچنین نتیجه شون عبث نباشه که بعید میدونم نتیجه ای تا حالا گرفته باشند،آخه ندیدن پارسال انگشت شمار جواب دادن باز تکرار کردن!!!!!!!!!!!!!!!
معلوم نیست میخوان چی رو ثابت کنن!!!!!!!!!

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۲
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۲۹ ب.ظ
واقعاً دوستانی که سیستم رو کلاس دکتر حقیقت رفتن یا دوستانی که شریف و تهران و امیرکبیر لیسانس خوندن تونستن سیستم جواب بدن؟آخه یکی بگه چطوری باید سیستم رو خون تا تستاش رو جواب داد؟خود دکتر حقیقت نظرشون در این باره چیه؟آخه چرا اساتید سیستم دانشگاه‌ها به این سوالات اعتراض نمیکنن؟با این سوالات طراح فقط عقده گشایی میکنه و سوادش رو میخواد به رخ بکشه.خدا شفاش بده!
اگه سوال سخت باشه هیچ کس اینقدر اعتراض نمیکنه.دلیل اعتراض اینه که سوال صرفاً به این منظور طرح میشه که کمتر کسی بتونه بهش جواب بده.چرا نمیدونم؟حتی اگه کسی بتونه سوال رو حل کنه وقت این کار رو پیدا نمیکنه مثل امسال که وقت رو هم کم کرده بودن و خودم حتی سوالات سیستم رو نشد درست بخونم.

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , M.H.P , Ali-B , مازیار صفایی , Helmaa , aatwo , variant20002000 , fe_atash

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۰۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۹۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۳۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۱۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۰۵ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۹۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۸۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۱۳ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۰۷۲ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  سیستم عامل سیلبرشاتز marvelous ۱ ۲,۰۹۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close