زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به طراح سیستم عامل مهندسی

ارسال: #۳۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۶ ب.ظ
با سلام به دوستان
من فکر میکردم فقط من از دیدن سوالا جا خوردم! نگو همه همینطورین!! معماری رو اصلا نخونده بودم، بقیه رو چرا، به نظرم غیر سیستم سوالای کنکور کلا آسون بود، اما من یه کم خراب کردم! ۶-۷ تا رو الکی شک کردم و نزدم که دقیقا درست بودن!!!!

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ
RE: اعتراض به طراح سیستم عامل مهندسی
من الان دو ساله دارم کنکور میدم با این سوالات امسال دیگه شرکت نمی کنم
هیف وقتی که از تابستون گذاشتم روش
فردا هم اعزامم خدمت دیگه کلا بی خیال ارشد
البته کنکور آزاد شرکت مبی کنم شاید قبول شدیم
اما ملی دیگه بسمه
DodgyDodgyDodgy
۰
۰
ارسال: #۳۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط deledivouneh.)
آقا واقعا نمیشه دو سوال وقت گیر سیستم عامل که هر کدومشون یه صفحه هستن رو حذف کرد؟
حالا شاید بعضی ها فهمیدن که سوال تکراری IT پارسال بوده ولی اگه نکته ای این ور اون ور میشد چی؟

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۰
۰
ارسال: #۳۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۱۴ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  حیف اون روز‌ها اون ساعت‌ها و اون دقیقه هایی! که نشستمو هی سیستم عامل خوندم....! با کسی که اون روز‌ها ساعت‌ها رو رفته سینما مهمونی گردش یه نتیجه داشتمSmile))) پس بازنده منم!Sad
واقعا که حرف دله منو زدی....اون دو تا کتاب بزرگ و پرقطره شبکه و سیستم رو چقد خوندم من! آخه نامردا یکی شو سخت میدادین Sad
من سوالای شبکه ۹۰ رو اصلا به هیچ وجه نگاه نکردم تا موقعی که از خودم کنکور میگیرم برام تکراری نباشه و شبکه پارسال رو تو خونه ۱۰۰ زدم اما امسال منفی !
شرایط محیطی هم واقعا برام یکسان بود چون اصلا استرس نداشتم برام مثه تو خونه کنکور دادن بود..
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , hamidhamid , fereshteh2012
ارسال: #۳۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ب.ظ
دقیقا حیف وقتی که کلا گذاشتم!!!!!
سوای سیستم عامل میشه به سایر سوالات مزخرف اشاره کرد...
تو درس مهندسی نرم افزار رشته ای تی سوال محاسبه سود بانکی دادن!!!!!
یکی نیست بگه مردک اخه محاسبه سود بانکی که یه فرمول درس اقتصاد مهندسی میشد جوابش که با توان بود! چه ربطی به مهندسی نرم افزار داره؟؟؟؟؟
سوالات هوش هم عملا مزخرف بود و کسی که حتی ۱۰۰ بزنه هم بنظرم با کسی که منفی زده فرق چندانی نداره!
این پول ها که می خورن همش حرامه ........
من کارم رو ترک کردم و این مدت صبح و شبم شد ارشد!!! و الان Sad
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidhamid , sajad_8900
ارسال: #۳۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ب.ظ
۱ ساعت فقط می خوان بپیچونن اخه ادم زورش میاد انقدر سوال بخونه جوابش ۲ثانیه بدست بیاد

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
از این‌ها گذشته٬ به نظرتون چرا باید برای سیستم عامل یکی از دفترچه‌ها بشه به راحتی به خاطر نبودن یک گزینه‌ی خاص به جواب رسید و در دفترچه‌ی دیگری نه؟!

برای من جالبه که نه تنها جای گزینه‌ها فرق می‌کنه بلکه گاهی خود گزینه‌ها هم فرق می‌کنه! Exclamation

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ب.ظ
این تستای مزخرف سیستم عامل نزاشت به تستای زبان ۱ نگاه بندازم شنیدم امسال آسون بوده بچه ها من اگر سیستم عامل منفی بخورم با توجه به اینکه درصدای دیگم ممکنه خوب بشه احتمال قبولیم هست؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ
صدامون به کجا میرسه؟
خدا وکیلی بی انصافیه...
اینهمه وقت بزار بخون و آخرشم هیچیییییییییییییییییییییییییی...
لعنت به این...

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidhamid
ارسال: #۴۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ب.ظ
Angryبا عرض سلام به نظر من کل سالن با هم مشورت میکردن تا سوالات سیستم عاملو قانع کننده جواب بدن باز نمیشد.این چه سوالی بود .به من دو ماه هم وقت میدادن جوابشو پیدا نمیکردم چه برسه سه چهار[/font] دقیقه!!!!!!!!!!!!!!!
۱
۰
ارسال: #۴۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ ب.ظ
من اگه سال بعد بخونم دیگه سیستم نمیخونم
حیف این همه وقتی که گذاشتم روسیستم
خدا لعنتش کنه این طراح و!!
میخواد چی و ثابت کنه؟؟
بلده سوالای ۱ صفحه ای بده
خودش میتونه سوالاشو تو تایم کنکور حل کنه!!!
۳
۰
ارسال: #۴۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ب.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  شبکه پارسال رو تو خونه ۱۰۰ زدم اما امسال منفی !
شرایط محیطی هم واقعا برام یکسان بود چون اصلا استرس نداشتم برام مثه تو خونه کنکور دادن بود..
واقعا؟!!!!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۴۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من مطمئن شدم که دکتر زمانی‌فر طراح نیست! چون حال زیاد نوشتن رو نداره خیلی. سوالاش یه خطی‌اند Big Grin

من که دیگه به هیچ وجــــه و تحت هیچ شرایطی سال دیگه نمیخونم اما همینجا به هرکسی که میخواد سال دیگه ارشد کامپیوتر بده توصیه میکنم اولین درسی که میذاره کنار سیستم عامل باشه. هرچقدرم خونده و بلده و دوسش داره و نمرش خوب شده!!!: |

نه به نظر من این کار اشتباهه. من پارسال همین حسو نسبت به ساختمان داشتم و تصمیم داشتم امسال نخوندمش.اما در کمال تعجب یکی از درسای موثر امسال ساختمان بود. این فکر اشتباست.
۱
۰
ارسال: #۴۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۰۸ ب.ظ
من که حسابی حالم گرفته شد سر سیستم. تمام تستای این درس رو کامل ۳ بار از اول زده بودم ولی افسوس....
که من دفتر چه رو از سوالای سیستم شرو کردم دیدم نمیتونم بزنم تا اخر دفترچه یک تو شک بودم. من با اونی که هیچی نخونده یکی؟تازه سر دفترچه ۲ به خودم اومدم .تخصصی هوش رو طبق کلید اولیه ۵۰ به بالا زدم.تا ببینیم چی میشه.من طراح سوال رو هرگز نمی بخشم اگه باعث بشه امسال قبول نشم.

شکست ها، ستون های موفقیتند
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ ب.ظ)MIT نوشته شده توسط:  من که حسابی حالم گرفته شد سر سیستم. تمام تستای این درس رو کامل ۳ بار از اول زده بودم ولی افسوس....
که من دفتر چه رو از سوالای سیستم شرو کردم دیدم نمیتونم بزنم تا اخر دفترچه یک تو شک بودم.

پیشنهاد می کنم به تست های سیستم عامل اعتراض کنید :
ابتدا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ثبت نام کنید. سپس در قسمت مدیریت ، درخواست جدید را انتخاب کنید. نوع آزمون : کارشناسی ارشد. سال : ۱۳۹۰ . نوع درخواست : بررسی مجدد سوالات .
انتخاب کنید :
فرصت برای پاسخ دهی به سئوال کافی نیست.
از طرفی سوالا از نظر زمانی استاندارد نبود Huh

پ.ن : تا که شاید سال بعد از این سوالا ندن Angel
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۴۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۸۹ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۰۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۶۹ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۳۶ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  سیستم عامل سیلبرشاتز marvelous ۱ ۲,۱۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close