زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)

ارسال: #۲۲۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ب.ظ
آقا یک سوال جالب ... فقط هرکسی که مطمئنه جواب بده

آیا نمره منفی تست های تخصصی گرایش های مختلف روی هم اثر داشت؟

مثلا من همه تخصصی هوش رو درست زده باشه ، بعد بگم حیفه بذار معماری رو هم بزنم و همه تخصصی معماری رو غلط بزنم

آیا منفی هاش واسه تخصصی هوش محسوب میشه یا اینها کاملا جدا محاسبه میشن؟

(اگر جدا محاسبه میشن طرف اون ۲ تا گرایش دیگه رو شانسی میزنه همشو دیگه ، بادا باد شاید گرفت خدارو چه دیدی Big Grin )

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)
با سلام حضور کنکوریای عزیز
راضی نیستم در کل نه به خاطر عدم آگاهی یا چیزای دیگه از ین قبیل
از این که سر تخصصی هوش یک دفه قفل کرد کل ذهنم و مسائل ساده رو سرش زیاد فکر میکردم
شاید یه علتش همین زمان فوق طولانی جلسه بود
سرمشتر ک هم به اندازه ۳ سوالی که میتونسم بزنم وقت کم آوردم
نظریه رو به نظرم خوب زدم منطقی هم که مثل سالای گذشه آسون بودن
معماری به نسب پارسال سوالا نرمال تر بود
سیستم هم تونستم ۲ تا رو بزنم
البته یکیش مال آیتی پارسال بود که قبلا بررسی شده بود و اون یکی هم که زدم زمان دسترسی بود که اونم مشابهش آیتی پارسال اومده بود و تونستم بزنم اولی که مربوط به سمافور بود وقت گیر بود اما سخت نبود
از دید من سوالای سیستم امسال استاندارد بود به نسبت سالای پیش
فقط سوال زما نبندی sjf.....که داده بودن واسم عجیب غریب بود

تخصصی هوش از دید من امسال سخت تر از سالای گذشته بوده، خصوصا مدار الکتریکی که سالای پیش ۷ سوال از ۲۰ تا رو به خودش اختصاص میداد اما امسال ۴ تا از ۱۶ تا.
و الگوریتم از شانس بد من که حذفش کرده بودم شده بود ۶ تا از ۱۶ تا.
ریاضیات هم مثل سالای پیش: هم مهندسی هم آمار و هم محاسبات(از دید دوستان، من نخونده بودمش) متوسط بودن. و میشد ۵۰ درصدشو زد.
به هر حال گذشت.
تو مانشت یه جایی، دوست عزیزی گفته بود که کنکور یکی از چیزایی هست که از دست دادنش چیز خاصی نیست، و نباید روحیمونو به خاطر چیزی که امکان بدست آوردنش هست ببازیم.
مهم سلامتی هست و صبر و تلاش مضاعف و انگیزه قوی تر که اونارو باید تقویت کردن
به امید موفقیت همه دوستان.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , delta , najwa
ارسال: #۲۲۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  آقا یک سوال جالب ... فقط هرکسی که مطمئنه جواب بده

آیا نمره منفی تست های تخصصی گرایش های مختلف روی هم اثر داشت؟

مثلا من همه تخصصی هوش رو درست زده باشه ، بعد بگم حیفه بذار معماری رو هم بزنم و همه تخصصی معماری رو غلط بزنم

آیا منفی هاش واسه تخصصی هوش محسوب میشه یا اینها کاملا جدا محاسبه میشن؟

(اگر جدا محاسبه میشن طرف اون ۲ تا گرایش دیگه رو شانسی میزنه همشو دیگه ، بادا باد شاید گرفت خدارو چه دیدی Big Grin )

نه عزیز جدا محاسبه میشن . تو کارنامه میاد تخصصی نرم ، تخصصی معماری ، تخصصی هوش

اگه شانسی باشه که همه شانسی میزدن . نمره منفی رو واسه این گذاشتن . مطئون باش لوک خوش شانسم بیشتر از ۱۰ نمیتونه بزنه
۱
۰
ارسال: #۲۲۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ ب.ظ
نه در او حد شانسی که ... مثلا من هوش رو خیلی وقت گذاشتم و مثلا حل کردم

بعدش ۲۰ دقیقه ای زمان اضافه داشتم ... خواستم بشینم معماری رو هم بزنم اما گفتم بیخیال شاید غلط بزنم هوش رو هم خراب کنه! از این جهت میگم

آره منم شدیدا موافقم که دیگه حالی واسه تخصصی ها نمونده بود و در بهترین حالت میشد تا ۲۰ دقیقه مونده با پایان امتحان دوام آورد ... به نظرم میشد ۴ تا سوال مدار مربوط به هوش رو حل کرد اما دیگه واقعا مغزم توان حساب کتاب نداشت و درصد خطاش زیاد شده بود ، حوصله ام هم سر رفته بود همه هم رفته بود پاشدم اومدم بیرون دیگه

گرچه از سالن ۱۰۰-۲۰۰ نفری ۴-۵ نفر بیشتر نمونده بودن ۲۰ دقیقه آخر

ولی یک نکته خوبش نسبت به کنکور لیسانس(تا حالا ارشد نداده و نخونده بودم حتی Big Grin )این بود که تعداد سوالا نسبتا کم بود و میشد روی هر سوالی فکر کرد ...در صورتی که تو کنکور کارشناسی اصلا اینطور نبود و رقابت سر حافظه های برتر و خرخونترین ها بود که سوالات بیشتری حفظ بودن Big Grin (امیدوارم به کسی بر نخوره)
گرچه الانم که نظرات دوستان رو میخونم میبینم که انگار تو ارشد هم سوال تکراری زیاده که به نظرم این اصلا خوب نیست ...پس جای تفکر و خلاقیت کجاست واقعا؟!!

۱
۰
ارسال: #۲۳۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  تو مانشت یه جایی، دوست عزیزی گفته بود که کنکور یکی از چیزایی هست که از دست دادنش چیز خاصی نیست، و نباید روحیمونو به خاطر چیزی که امکان بدست آوردنش هست ببازیم.
مهم سلامتی هست و صبر و تلاش مضاعف و انگیزه قوی تر که اونارو باید تقویت کردن
به امید موفقیت همه دوستان.
واقعا به همین شکله، از دست دادن کنکور که آخر دنیا نیست. میخونیم واسه سال بعد و اگه هم نشد سال بعدش و اگه هم نشد که نشد. (اگه کنکور قبول نشیم میریم جهنم؟!!! - اگه قبول نشیم کسی به ما کار نمیده؟!!! - اگه قبول نشیم به کسی آزار رسوندیم؟!!! - اگه ....)
یقینا بدست آوردن هرچیزی میتونه میسر باشه، با برنامه ریزی منسجم میشه به نتیجه رسید
من تعجبم از اینه که چرا بچه ها منفی میدن!!! ببخشیدا چون همیشه دوس دارن اون چیزی که بهش علاقمندن دربارش حرف زده بشه و واسشون اتفاق بیفته!!!

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۷
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshinmu , diligent , mat
ارسال: #۲۳۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  مثلا من همه تخصصی هوش رو درست زده باشه ، بعد بگم حیفه بذار معماری رو هم بزنم و همه تخصصی معماری رو غلط بزنم
تاثیری نداره. من خودم زمان کنکور ارشد معماری‌ها رو شانسی پر کردم نمره‌ام منفی شد!! ربطی به هم ندارند.
جالبه این‌قدر درصدهای معماری پایینه که من با منفی رتبه خوبی توی معماری آوردم!! Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp
ارسال: #۲۳۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  واقعا به همین شکله، از دست دادن کنکور که آخر دنیا نیست. میخونیم واسه سال بعد و اگه هم نشد سال بعدش و اگه هم نشد که نشد
بعد از مدتی می‌فهمید که چقدر آدم‌هایی که ارشد و دکتری قبول نمی‌شن خوشحال‌تر هستند.
البته باید تعریفی از خوشحالی و سعادت ارایه داد.
اگه پوله، اگه عزت و احترامه، اگه سلامته و ... بیشتر این‌ها ربطی به ادامه تحصیل ندارند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , parsaNA , reyhaneh64 , afshinmu , موج , diligent , Masoud05 , mat , kashir , saba_1984 , najwa
ارسال: #۲۳۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط majid0001.)
سوالات اول زبان در بخش لغت تقریبا سخت بودن و در بخش درک مطلب هم خیلی شبیه به هم بودند.خیلی این زبان وقتمو گرفت لعنتی!
سوالات ریاضی و آمار رو هم گذاشته بودم آخر بزنم که وقت نشد!!
سوالات محاسبات عددی خوب بودند و قابل حل در زمان مناسب
سوال گسسته تقریبا مشکل بود
سوالات ساختمان داده و نظریه هم ۵۰ ۵۰ متوسط و سخت بودند و فکر کنم ۲ ۳ تا سوال اشتباه هم باید توش باشه!
مدار منطقی آسون بود اما زمانبر
معماری هم سخت بود
گرایش هوش:
مدار سخت بود
طراحی الگوریتم متوسط بود
هوش هم خوب بود
...........
من فقط یکماه وقت کردم بخونم(چون هم صبحها سوپروایزر کامپیوتر یک اداره لعنتی هستم هم بعداز ظهرها شرکتم.دیگه یکماه آخر بعد از کلی دعوا و درگیری با رئیس روسای اداره یکماه بزور مرخصی گرفتم و نشستم سر درس.اما اینقدر بهم فشار اومد مخصوصا توو هفته آخر که هر روز یه کتاب رو تموم می کردم که بعد از اینکه کنکور رو دادم احساس کردم از سلول انفرادی آزاد شدم.

(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  سلام بزارید براتون تعریف کنم سر جلسه چی شد شانس و ببینید
داشتم تست منطقی رو حل میکردم دیدم دستمم و برگه پاسخ نامم خیسه اب شد
خانم مراقب لیوانی که پایین کنار صندلی جفت دستیم بود و ندیده بود با پا شوتش کرد
افتاد طرف من بیچاره آخخه بگو مگه اینجا زمین فوتباله
پاسخ نامه رو بردن با بخاری خشک کردن تورو خدا مبینید شانس منو
اینم از کنکور دادن من

شما چکار کردین آقای موج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول نشین دومی که حتمیه آره؟

خوب شد تو خانومی وگرنه اگه با استرسی که من داشتم سر جلسه اگه یک مراقب میومد اینکارو میکرد مطمئنم با سر رفته بودم توو دماغش از بس استرس داشتم و اعصابم خرد و خمیر بود بعد از سرو کله زدن با این سوالات. اما در هر صورت شاید یهو دیدی اینکار باعث شد نرم افزار تصحیح اونها دچار خطا بشه و همه رو برات ۱۰۰% حساب کنه. والله از اینا هیچی بعید نیست!Cool
۰
۰
ارسال: #۲۳۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ ب.ظ
بحث استرس شد یک تجربه جالب و شاید علمی از خودم بگم

من سر کنکور کارشناسی چون فقط یکبار میتونستم کنکور بدم خیلی زیاد استرس داشتم و شاید نصف توان مغزم رو از دست داده بودم ولی سر ارشد هیچی نخوندم و اصلا ارشد امسال واسم مهم نبود اما به رفیقام میگفتم میترسم امسال قبول شم!! Big Grin

و نکته جالبتر اینکه اولای جلسه چون واسم مهم نبود خیلی راحت سوالارو حل میکردم ولی یکم که گذشت به خودم گفتم پس بذار جدی بگیرم همین امسال قبول شم، دوباره استرسه اومد و بازدهی اومد پایین و گیر کردم ، باز گفتم بیخیال بابا من اومده بودم فقط ببینم کجای کارم ، دوباره که از استرس رها شدم بازدهی مخم مرتفع گشت Big Grin

*تو فیلمای بروسلی هم همیشه میگفت باید خونسردی تو موقع مبارزه حفظ کنی و کسی برنده میشه که عصبانی نشه و کاملا بر خودش مسلط باشه ... حالا این چه ربطی داشت .... Big Grin

۰
۰
ارسال: #۲۳۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط majid0001.)
RE: از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۲۵ ب.ظ)Ali-B نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ)silver نوشته شده توسط:  با سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
ریتم سوالات هوش شبیه ۹۰ بود تاحدودی
من فقط ۳تازدم..
۱) هرس آلفابتا:گزینه x<3 , y>7
۲) بیزین (همون روبات): ۱/۶۶%
۳) جستجوی اول سطح: ۳> >2

کسی هوش زده؟

منم آلفابتا و جستجوی اول سطح مثل شما زدم
شبکه بیزین دیگه حال نداشتم حل کنم، دیشب از ۱۰:۳۰ رفتم بخوابم تا ۲ خوابم نبرد، بعدشم همش از خواب می‌پریدم Sad

هرس آلفا بتا و ربات رو مثل شما زدم.اما فکر کنم جستجو رو اشتباه زدم برابر ۲/
اون سوال لعنتی پایگاه دانش kb1 و kb2 هم خیلی مخمو کار گرفت که آخرش یا شناس یا اقبال زدم a v b
اون جستجوی بیم رو هم زدم شبیه تپه نوردیه.
بقیه سوالاتو دیگه یادم نمیاد تا بگم چجوری خرابشون کردمBig Grin

(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ)yoohanna نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ)silver نوشته شده توسط:  

دوست عزیز هرس آلفا بتا گزینه ۱ صحیح بود یعنی به ازای هیچ x , y هرس نمیشد
به ازای y=12 هرس نمیشد و به ازای x=y=3 هم هرس نمیشد

آره جواب صحیح همین بود

با گزینه ۳ دقیقا هرس میشد.
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ)abasii نوشته شده توسط:  سوالا خوب بود راحت و استاندارد

شما بعد از اومدن جوابا هم نظرت رو بگو

شما احتمالا خود آقای طراح محترم نیستی؟ راستشو بگو!!
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ)zahra412 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ)afshinmu نوشته شده توسط:  بچه ها من یادم رفت رو پاسخنامه اسمم رو بنویسم و امضا کنم . البته کارت ورود به جلسه رو امضا کردم . به نظرتون اشکالی نداره؟قبلا تجربه داشتید؟

منم همین مشکلو دارم
از دیروز تا حالا خودمو خفه کردم که با سازمان سنجش تماس بگیرم اما هیچکس جوابگو نیست
تو رو خدا اگه شما تهران هستید برید سازمان سنجش بپرسید به منم بگید چیکار باید بکنیم
ممنون

غمت نباشه رفیق.بیشتر افراد نمینویسن چیزی رو پاسخنامه.من از وقتی تو این سوالو پرسیدی از ۲۰ نفر از دوستام پرسیدم فقط ۳ نفر نوشته بودند.مطمئن باش اگه مهم بود حتما از بلندگو اعلام میکردن چندبار که بنویسید اسمارو!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshinmu
ارسال: #۲۳۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ)zahra412 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ)afshinmu نوشته شده توسط:  بچه ها من یادم رفت رو پاسخنامه اسمم رو بنویسم و امضا کنم . البته کارت ورود به جلسه رو امضا کردم . به نظرتون اشکالی نداره؟قبلا تجربه داشتید؟

منم همین مشکلو دارم
از دیروز تا حالا خودمو خفه کردم که با سازمان سنجش تماس بگیرم اما هیچکس جوابگو نیست
تو رو خدا اگه شما تهران هستید برید سازمان سنجش بپرسید به منم بگید چیکار باید بکنیم
ممنون

من پارسال یکی از دوستام ۲ شد ولی چون رو برگه اسم ننوشته شد قبولیش کان لم یکن شد
تازه ا زکنکور سال بعد هم محروم شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big GrinBig Grin
.
.
.

غمت نباشهWink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshinmu
ارسال: #۲۳۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
فکر نمیکنم این امضا کردن چیز مهمی باشه آخه منم امضا نکردم اصلا کسی نگفت امضا کنید . فقط تاکید داشتن روی برگه ورود به جلسه امضا بشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۳۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ق.ظ
RE: از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ)abasii نوشته شده توسط:  سوالا خوب بود راحت و استاندارد

ممنونم دوست منBlush

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
۰
۰
ارسال: #۲۳۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ق.ظ
منم امیرکبیر امتحان دادم هیچکسی حرفی از امضا و ... نزد

اگر مهم بود حداقل کسایی که پاسخ نامه رو تحویل میگرفتن باید میگفتن ... انسانیت کجا رفته پس Big Grin

ضمنا ما هیچ برگه حضور در جلسه و ... ای هم امضا نکردیم فقط یه نظر سنجی قبل آزمون بهمون دادن

نکته جالبش این بود تو امیر کبیر آزمون اگر درست بگم ۸/۳۰ یا دیرتر شروع شد

۰
۰
ارسال: #۲۴۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ق.ظ
سلام به مانشتی های عزیز
واقعا خسته نباشید بعد از ماه ها تلاش بالاخره راحت شدین.
نمیگم راحت شدیم چون من دو،سه هفته آخر بنا به مشکلی که برام پیش اومد و خستگی درس خوندن نتونستم دوره کنم.
روز کنکور هم متاسفانه دچار تصادف شدم و از نظر روحی واقعا به هم ریختم اما هر طور که شده بود خودم رو به جلسه رسوندم و سعی کردم شرایط روحیم مساعد بشه، اینم از بخت بد منBig Grin
به نظرم کنکور امسال در کل راحت تر از پارسال بود.
به امید موفقیت همه دوستان

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  موضوع داغ برای پایان نامه ارشد شبکه raakhshan ۳ ۴,۲۴۷ ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۸,۰۰۴ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۳۰۶ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۹۱۶ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۳۸۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۷۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close