زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ری استارت شدن سیستم بعد از ورود به یک سایت

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ
سلام.
وقتی با لپ تاپ وارد یک سایت خاص می شم بیشتر مواقع سیستم restart می شه و صفحه آبی می آید ولی با کامپیوتر و گوشی وارد اون سایت می شم مشکلی نداره...یادم نمی آید نرم افزار خاصی هم نصب کرده باشم که به خاطر اون باشه...کسی راه حلی داره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط x64.)
به احتمال زیاد رم سیستم شما مشکل دارد، اگر رم سیستم چهار گیگ است میتونید دریچه ی پشت اون رو باز کنید و رم مشکل دار رو بعد از تست، خارج کرده و با دو گیگ رم کار کنید. البته گاهی اوقات با پاک کردن محل اتصال رم با پاک کن، مشکل رفع میشه (تجربه ی یک تعمیر کار لپ تاپ) البته در مورد بنده مشکل رفع نشد. بنده این مشکل را بیشتر با مرورگر کروم داشتم که نهایتاً متوجه شدم که مرورگر مشکلی ندارد، بلکه مشکل از سخت افزار است.

** برای مطمئن شدن از اینکه رم مشکل داره می تونید از دیسک بوت لینوکس یا ابزار "mdsched.exe" در ویندوز استفاده کنید و حافظه ی سیستم رو چک کنید. برای استفاده از ابزار mdsched.exe برنامه Run رو اجرا کنید و سپس اسم این ابزار رو نوشته و گزینه ی اول که Restart هست رو بزنید تا حافظه چک بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ق.ظ
خیلی ممنون...من هم فکر می کنم نظر شما درسته به RAM مربوط می شه...وقتی وارد اون سایت می شم انگار حجم RAM رو اشغال می کنه از حدود حافظه RAM خارج می شه برای همین restart می شه...با اون ابزاری که گفتید چک کردم گفت مشکلی نداره...
به نکته جالبی اشاره کردین من هم با کروم کار می کردم الان با فایرفاکس اجرا گرفتم مشکلی نداشت یک بار دیگه کروم رو نصب می کنم شاید برای من ایراد از مرورگر است...
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ق.ظ
سلام
اگه امکان داره ورژن دقیق کروم رو بفرمایید و در صورت امکان سایتی که این مشکل رو داره

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ
ورژن دقیق کروم: Version 43.0.2357.81 m
در این سایتها مشکل داره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: one hacker alone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۸۱ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۳۷ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۴۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۴۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۹۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۵۲ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۶۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close